Plugins - Really Simple SSL - Stable (latest release) - en to nb_NO translation catalogue (194 entries)

en: Not all recommended security headers are installed
nb_NO: Ikke alle anbefalte sikkerhetsoverskrifter er installert

en: Beautiful recipes optimized for Google
nb_NO: Vakre oppskrifter optimalisert for Google

en: Track searches on your website
nb_NO: Spor søk på nettstedet ditt

en: The recommended security headers are detected on your site.
nb_NO: De anbefalte sikkerhetsoverskriftene blir oppdaget på nettstedet ditt.

en: Recommended security headers installed
nb_NO: Anbefalte sikkerhetsoverskrifter installert

en: Security Headers Test
nb_NO: Test av sikkerhetsoverskrifter

en: SSL Status Test
nb_NO: SSL Statustest

en: No SSL detected
nb_NO: Ingen SSL oppdaget

en: Learn more about security headers
nb_NO: Lær mer om sikkerhetsoverskrifter

en: Your .htaccess file does not contain all recommended security headers.
nb_NO: .htaccess-filen din inneholder ikke alle anbefalte sikkerhetsoverskrifter.

en: Enable 301 redirect
nb_NO: Aktiver 301-viderekobling

en: To ensure all traffic passes through SSL, please enable a 301 redirect.
nb_NO: For å sikre at all trafikk går gjennom SSL, vennligst aktiver en 301-viderekobling.

en: No 301 redirect to SSL enabled.
nb_NO: Ingen 301-viderekobling til SSL aktivert.

en: Really Simple SSL is installed, but no valid SSL certificate is detected.
nb_NO: Really Simple SSL er installert, men det oppdages ikke noe gyldig SSL-sertifikat.

en: Really Simple SSL detected an SSL certificate, but has not been configured to enforce SSL.
nb_NO: Really Simple SSL oppdaget et SSL-sertifikat, men er ikke konfigurert til å håndheve SSL.

en: SSL is not enabled.
nb_NO: SSL er ikke aktivert.

en: Deactivate, revert to http
nb_NO: Deaktiver, gå tilbake til http

en: Deactivate, keep https
nb_NO: Deaktiver, behold https

en: The WordPress 301 redirect will stop working
nb_NO: WordPress 301-viderekobling slutter å fungere

en: Deactivate, and revert to http. This will remove all changes by the plugin.
nb_NO: Deaktiver, og gå tilbake til http. Dette vil fjerne alle endringer fra utvidelsen.

en: Deactivate, but stay on SSL.
nb_NO: Deaktiver, men bli på SSL.

en: To deactivate the plugin correctly, please select if you want to:
nb_NO: For å deaktivere utvidelsen riktig, vennligst velg om du vil:

en: If the setting 'stop editing the .htaccess file' is enabled, you can't change this setting.
nb_NO: Hvis innstillingen "stopp redigering av .htaccess-filen" er aktivert, kan du ikke endre denne innstillingen.

en: Enable this option to permanently dismiss all +1 notices in the 'Your progress' tab
nb_NO: Aktiver dette alternativet for å avvise alle +1-varsler permanent i tab/kategori "Din fremgang"

en: Fire mixed content fixer with different method
nb_NO: Prøv blandet innhold fikser med annen metode

en: Enable WordPress 301 redirect
nb_NO: Aktiver WordPress 301-viderekobling

en: Redirects all requests over HTTP to HTTPS using a PHP 301 redirect. Enable if the .htaccess redirect cannot be used, for example on NGINX servers.
nb_NO: Omdirigerer alle forespørsler via HTTP til HTTPS ved hjelp av en PHP 301-viderekobling. Aktiver hvis .htaccess-viderekoblingen ikke kan brukes, for eksempel på NGINX-servere.

en: Copied!
nb_NO: Kopiert!

en:  You still have %s tasks open.
nb_NO: Du har fortsatt %s oppgaver åpne.

en: Open
nb_NO: Åpen

en: Warning
nb_NO: Advarsel

en: Completed
nb_NO: Fullført

en: Instructions manual
nb_NO: Instruksjonsmanual

en: Upgrade to pro
nb_NO: Oppgrader til Pro-versjon

en: Installed
nb_NO: Installert

en: Install
nb_NO: Installer

en: Tips & Tricks
nb_NO: Tips & triks

en: %sEnable%s or %sdismiss%s
nb_NO: %sAktiver%s eller %savvis%s

en: %sMore info%s or %sdismiss%s
nb_NO: %sMer info%s eller %savvis%s

en: Recommended security headers not enabled (%sRead more%s).
nb_NO: Anbefalte sikkerhetsoverskrifter er ikke aktivert (%sLes mer%s).

en: Your site uses Divi. This can require some additional steps before getting the secure lock.
nb_NO: Nettstedet ditt bruker Divi. Dette kan kreve noen ekstra trinn før du får den sikkerhetslåsen.

en: Your site uses Elementor. This can require some additional steps before getting the secure lock.
nb_NO: Nettstedet ditt bruker Elementor. Dette kan kreve noen ekstra trinn før du får den sikre låsen.

en: The .htaccess redirect rules selected by this plugin failed in the test. Set manually or dismiss to leave on WordPress redirect.
nb_NO: Reglene for omdirigering av .htaccess valgt av denne utvidelsen mislyktes i testen. Angi manuelt eller avvis for å forlate WordPress-omdirigering.

en: The %s file is not writable. You can either use the WordPress redirect, add the rules manually, or set the file to %swritable%s.
nb_NO: %s-filen er ikke skrivbar. Du kan enten bruke WordPress-redirigering, legge til reglene manuelt eller sette filen %sskrivbar%s.

en: WordPress 301 redirect enabled. We recommend to enable a 301 .htaccess redirect.
nb_NO: WordPress 301-viderekobling aktivert. Vi anbefaler å aktivere en 301 .htaccess-viderekobling.

en: Mixed content fixer not enabled. Enable the option to fix mixed content on your site.
nb_NO: Reparasjon for blandet innhold er ikke aktivert. Aktiver alternativet for å fikse blandet innhold på nettstedet ditt.

en: The mixed content fixer is active, but was not detected on the frontpage.
nb_NO: Reparasjonen for blandet innhold er aktiv, men ble ikke oppdaget på forsiden.

en: Really Simple SSL has received no response from the webpage.
nb_NO: Really Simple SSL har ikke mottatt noe svar fra websiden.

en: No SSL detected. See our guide on how to %sget a free SSL certificate%s. If you do have an SSL certificate, try to reload this page over https by clicking this link: %sReload over https.%s
nb_NO: Ingen SSL oppdaget. Se vår guide om hvordan du %sfår et gratis SSL-sertifikat%s. Hvis du har et SSL-sertifikat, kan du prøve å laste denne siden på nytt på https ved å klikke på denne lenken: %sLast på nytt over https.%s

en: Cannot activate SSL due to system configuration.
nb_NO: Kan ikke aktivere SSL på grunn av systemkonfigurasjon.

en: SSL is not enabled yet.
nb_NO: SSL er ikke aktivert ennå.

en: Really Simple SSL 4.0. Learn more about our newest major release.
nb_NO: Really Simple SSL 4.0. Lær mer om vår nyeste store utgivelse.

en: SSL is now activated. Check if your website is secure by following this article.
nb_NO: SSL er nå aktivert. Sjekk om nettstedet ditt er sikkert ved å følge denne artikkelen.

en: No recommended redirect rules detected.
nb_NO: Ingen anbefalte viderekoblingsregler oppdaget.

en: General
nb_NO: Generell

en: Before you migrate, please check for:
nb_NO: Før du migrerer, vennligst sjekk sjekk om:

en: Please upgrade to the latest version to be able use the full functionality of the plugin.
nb_NO: Oppgrader til den nyeste versjonen for å kunne bruke den komplette funksjonaliteten til utvidelsen.

en: You have a premium add-on with a version that is not compatible with the >4.0 release of Really Simple SSL.
nb_NO: Du har et premium-tillegg med en versjon som ikke er kompatibel med >4.0-utgivelsen av Really Simple SSL.

en: Plugin dependency error
nb_NO: Utvidelse-avhengighetsfeil

en: Really Simple SSL cannot be activated. The plugin requires WordPress 4.8 or higher
nb_NO: Virkelig enkel SSL kan ikke aktiveres. Utvidelsen krever WordPress 4.8 eller høyere

en: Really Simple SSL cannot be activated. The plugin requires PHP 5.6 or higher
nb_NO: Virkelig enkel SSL kan ikke aktiveres. Utvidelsen krever PHP 5.6 eller høyere

en: Really Simple SSL has converted all your websites to non SSL.
nb_NO: Really Simple SSL har konvertert alle nettstedene dine til ikke-SSL.

en: Really Simple SSL has converted all your websites to SSL.
nb_NO: Really Simple SSL har konvertert alle nettstedene dine til SSL.

en: Conversion of websites completed.
nb_NO: Konvertering av nettsteder fullført.

en: Site conversion in progress. Please refresh this page to check if the process has finished. It will proceed in the background.
nb_NO: Konvertering av nettstedet pågår. Oppdater denne siden for å sjekke om prosessen er ferdig. Det vil fortsette i bakgrunnen.

en: Setup
nb_NO: Oppsett

en: Our plugins
nb_NO: Våre utvidelser

en: Support forum
nb_NO: Supportforum

en: Your progress
nb_NO: Din fremgang

en: Choose option
nb_NO: Velg alternativ

en: Upgrade to premium
nb_NO: Oppgradere til premium

en: SSL is enabled per site.
nb_NO: SSL er aktivert per nettsted.

en: SSL is enabled networkwide.
nb_NO: SSL er aktivert nettverksdekkende.

en: SSL is activated network wide.
nb_NO: SSL er aktivert i hele nettverket.

en: No choice has been made regarding networkwide or per site activation.
nb_NO: Det er ikke tatt noe valg angående nettverksdrift eller per nettsteds-aktivering.

en: 301 Redirect
nb_NO: 301 Viderekobling

en: Activate SSL
nb_NO: Aktiver SSL

en: Go PRO!
nb_NO: Gå PROll!

en: SSL Not activated
nb_NO: SSL ikke aktivert

en: SSL is not yet enabled on this site.
nb_NO: SSL er ennå ikke aktivert på dette nettstedet.

en: Basic SSL configuration finished! Improve your score with %sReally Simple SSL Pro%s.
nb_NO: Grunnleggende SSL-konfigurasjon ferdig! Forbedre poengsummen din med %sReally Simple SSL Pro%s.

en: SSL configuration finished!
nb_NO: SSL-konfigurasjon ferdig!

en: You still have %s task open. | You still have %s tasks open.
nb_NO[0]: Du har fortsatt %s oppgave åpen.
nb_NO[1]: Du har fortsatt %s oppgaver åpne.

en: SSL is activated on your site.
nb_NO: SSL er aktivert på nettstedet ditt.

en: Mixed Content
nb_NO: Blandet innhold

en: Redirect loops
nb_NO: Omdirigere sløyfer

en: General Issues
nb_NO: Generelle problemer

en: Save settings
nb_NO: Lagre innstillinger

en: Server type:
nb_NO: Servertype:

en: Download system status
nb_NO: Last ned systemstatus

en: Any questions? See the %sdocumentation%s or the %sWordPress Forum%s.
nb_NO: Noen spørsmål? Se %sdokumentasjon%s eller %sWordPress Forum%s.

en: Information about landing page redirects
nb_NO: Informasjon om omdirigeringer av destinasjonssider

en: Improve security: Secure cookies
nb_NO: Forbedre sikkerheten: Sikre cookies/informasjonskapsler

en: Improve security: Add security headers
nb_NO: Forbedre sikkerheten: Legg til sikkerhetsoverskrifter

en: Improve security: Enable HTTP Strict Transport Security (HSTS)
nb_NO: Forbedre sikkerheten: Aktiver HTTP Strict Transport Security (HSTS)

en: Read more
nb_NO: Les mer

en: Is your site still not secure? Do the extensive site scan
nb_NO: Er nettstedet ditt fremdeles ikke sikkert? Gjør den omfattende nettstedskanningen

en: Remaining tasks
nb_NO: Gjenværende oppgaver

en: All tasks
nb_NO: Alle oppgaver

note: Author of the plugin
en: Really Simple Plugins
nb_NO: Really Simple utvidelser

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for some time now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %smessage%s.
nb_NO: Hei, Really Simple SSL har holdt nettstedet ditt sikkert en stund nå, supert! Hvis du har anledning ville vi satt pris på om du kunne skrive en anmeldelse på WordPress.org for å dele dine erfaringer. Dette vil vi sette stor pris på! Hvis du har spørsmål eller ønsker å gi oss en tilbakemelding, send oss en %smelding%s.

en: Check out Really Simple SSL Pro
nb_NO: Prøv Really Simple SSL Pro

en: Get ready with PRO!
nb_NO: Gjør deg klar med PRO!

en: Images, stylesheets or scripts from a domain without an SSL certificate: remove them or move to your own server
nb_NO: Bilder, stilsett og skript fra et domene uten et SSL-sertifikat: Fjern dem eller flyt til din egen server

en: Don't show again
nb_NO: Ikke vis igjen

en: The mixed content fixer could not be detected due to a cURL error: %s. cURL errors are often caused by an outdated version of PHP or cURL and don't affect the front-end of your site. Contact your hosting provider for a fix.
nb_NO: Reparasjonen for blandet innhold ble ikke oppdaget på grunn av en cURL-feil: %s. cURL-feil er ofte forårsaket av en utdatert versjon av PHP eller cURL og påvirker ikke frontenden av nettstedet ditt. Kontakt din server-/vertsleverandør for en løsning.

en: Error occurred when retrieving the webpage.
nb_NO: Det oppstod en feil under henting av nettsiden.

en: The 301 .htaccess redirect is the fastest and most reliable redirect option.
nb_NO: 301 .htaccess-viderekobling er det raskeste og mest pålitelige viderekoblingsalternativet.

en: 301 .htaccess redirect is not enabled.
nb_NO: 301-omdirigering i .htaccess ikke aktivert.

en: You have set a 301 redirect to SSL. This is important for SEO purposes
nb_NO: Du har satt opp en 301-redirigering til SSL. Dette er viktig av SEO-hensyn

en: 301 SSL redirect enabled
nb_NO: 301 SSL omdirigering aktivert

en: Dismiss all Really Simple SSL notices
nb_NO: Avvis alle Really Simple SSL-varslinger

en: Secure cookie settings not enabled (%sRead more%s).
nb_NO: Sikre cookies/informasjonskapsel-innstillinger er ikke aktivert (%sLes mer%s).

en: HTTP Strict Transport Security is not enabled %s(Read more)%s.
nb_NO: HTTP Strict Transport Security er ikke aktivert %s(Les mer)%s.

en: 301 redirect to https set: .htaccess redirect.
nb_NO: 301-omdirigering til https satt opp: Omdirigering i .htaccess.

en: If the conversion does not proceed after a few minutes, click %shere%s to force the conversion process.
nb_NO: Om konverteringsprosessen ikke fortsetter etter noen få minutter, klikk %sher%s for å forsere konverteringsprosessen.

en: The 'force-deactivate.php' file has to be renamed to .txt. Otherwise your ssl can be deactivated by anyone on the internet.
nb_NO: Filen 'force-deactivate.php' er omdøpt til .txt. Ellers vil du ssl kunne deaktivers av enhver på internett.

en: Once every minute
nb_NO: En gang per minutt

en: Conversion of websites %s percent complete.
nb_NO: Konvertering av nettsteder  er %s prosent ferdig

en: Maybe later
nb_NO: Kanskje senere

en: Leave a review
nb_NO: Skriv en anmeldelse

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for a month now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %smessage%s.
nb_NO: Hei, Really Simple SSL har holdtt nettstedet ditt sikkrrt i en måned nå, supert! Hvis du har anledning ville vi satt pris på om du kunne skrive en anmeldelse på WordPress.org for å dele dine erfaringer. Dett vil vi sette stor pris på! Hvis du har spørsmål eller ønsker å gi oss en tilbakemelding, send oss en %smelding%s.

en: Activate SSL per site or install a wildcard certificate to fix this.
nb_NO: Aktiver SSL på hvert domene eller installer et multidomenesertifikat for å fikse dette.

en: This leads to issues when activating SSL networkwide since subdomains will be forced over SSL as well while they don't have a valid certificate.
nb_NO: Dette gir utfordringer når SSL aktiveres for hele domenet fordi subdomener også vil lastes via SSL, men uten at de har et gyldig sertifikat.

en: You run a Multisite installation with subdomains, but your site doesn't have a wildcard certificate.
nb_NO: Du kjører en installasjon for flere domener inkludert subdomenet, men nettstedet har ikke et multidomenesertifikat.

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: The .htaccess redirect will remain active
nb_NO: Omdirigering med .htaccess vil forbli aktiv

en: Your site address will remain https://
nb_NO: Nettstedets adresse vil forbli https://

en: The mixed content fixer will stop working
nb_NO: Verktøy for rydding av blandet innhold vil slutte å fungere

en: Deactivating the plugin while keeping SSL will do the following:
nb_NO: Deaktivering av utvidelsen mens SSL forblir aktiv, medfører følgende:

en: Are you sure?
nb_NO: Er du sikker?

en: More info
nb_NO: Mer informasjon

en: Really Simple SSL and Really Simple SSL add-ons do not process any personal identifiable information, so the GDPR does not apply to these plugins or usage of these plugins on your website. You can find our privacy policy <a href="%s" target="_blank">here</a>.
nb_NO: Really Simple SSL og Really Simple SSL-utvidelsen behandler ingen personlig informasjon, så Personvernforordningen (GDPR) får ingen anvendelse for disse utvidelsene eller bruken av disse på ditt nettsted. Du kan lese mer om dette i vår personvernerklæring <a href="%s" target="_blank">her</a>.

en: We strongly recommend to create a %sbackup%s of your site before activating SSL
nb_NO: Vi anbefaler sterkt å opprette en %sbackup%s av nettstedet ditt før du aktiverer SSL

en: Secure cookies set.
nb_NO: Sett med sikre cookies/informasjonskapsler

en: Don't forget to change your settings in Google Analytics and Search Console.
nb_NO: Ikke glem å endre innstillingene dine i Google Analytics og Search Console.

en: If this option is set to true, the mixed content fixer will fire on the init hook instead of the template_redirect hook. Only use this option when you experience problems with the mixed content fixer."
nb_NO: Hvis dette valget er satt til sant/aktivert, vil verktøyet for å fikse blandet innhold kjøre ved oppstart(inhit hook) i stedet for ved omdirigering i malen (template_redirect hook). Dette valget bør kun aktiveres hvis du opplever problemer med verktøyet for blandet innhold.

en: You can also let the automatic scan of the pro version handle this for you, and get premium support, increased security with HSTS and more!
nb_NO: Du kan også la den automatiske skanningen i pro-versjonen ordne dette for deg, og få premium kundestøtte, økt sikkerhet med HSTS og mer!

en: SSL is activated per site.
nb_NO: SSL er aktivert per nettsted.

en: Options saved.
nb_NO: Alternativer lagret

en: Select to enable SSL networkwide or per site.
nb_NO: Velg om du vil aktivere SSL for hele nettverket eller for hvert nettsted

en: per site
nb_NO: for hvert nettsted

en: networkwide
nb_NO: hele nettverket

en: Enable SSL
nb_NO: Aktiver SSL

en: This option is enabled on the network menu.
nb_NO: Dette alternativet er aktivert på nettverksmenyen.

en: You may need to login in again.
nb_NO: Du må kanskje logge inn igjen.

en: Before you enable the htaccess redirect, make sure you know how to %sregain access%s to your site in case of a redirect loop.
nb_NO: Før du aktiverer htaccess-omdirigering, må du sørge for at du vet hvordan du %sfår tilgang%s til nettstedet ditt i tilfelle en omdirigeringssløyfe.

en: A .htaccess redirect is faster and works better with caching. Really Simple SSL detects the redirect code that is most likely to work (99% of websites), but this is not 100%. Make sure you know how to regain access to your site if anything goes wrong!
nb_NO: En .htaccess-omdirigering er raskere og fungerer bedre med hurtigbufring. Virkelig enkel SSL oppdager omdirigeringskoden som mest sannsynlig fungerer (99% av nettsteder), men dette er ikke 100%. Sørg for at du vet hvordan du får tilgang til nettstedet ditt hvis noe går galt!

en: Enable 301 .htaccess redirect
nb_NO: Aktiver omdirigering via 301 .htaccess

en: No 301 redirect is set. Enable the WordPress 301 redirect in the settings to get a 301 permanent redirect.
nb_NO: Omdirigering via 301 er aktivert. Aktiver omdirigering via WordPress 301 i oppsettet for å få en permanent omdirigering via 301.

en: Enable a .htaccess redirect or WordPress redirect in the settings to create a 301 redirect.
nb_NO: Aktiver omdirigering via .htaccess eller oppsettet i WordPress for å opprette omdirigering via 301.

en: In most cases you need to leave this enabled, to prevent mixed content issues on your site.
nb_NO: I de fleste tilfeller bør du ha denne aktivert for å unngå utfordringer med blandet innhold på ditt nettsted.

en: If you want to customize the Really Simple SSL .htaccess, you need to prevent Really Simple SSL from rewriting it. Enabling this option will do that.
nb_NO: Hvis du ønsker din egen tilpasning for Really Simple SSL .htaccess, må du hindre at Really Simple SSL overskriver filen. Det kan du få til ved å aktivere dette alternativet.

en: HTTP Strict Transport Security was enabled.
nb_NO: HTTP Strict Transport Security ble aktivert.

en: 301 redirect to https set.
nb_NO: 301 viderekobling til https-sett.

en: You can also let the automatic scan of the pro version handle this for you, and get premium support and increased security with HSTS included.
nb_NO: Du kan også lat pro-versjonens automatiske skanning håndtere dette for deg, og få premium brukerstøtte og økt sikkerhet med HSTS inkludert.

en: Premium Support
nb_NO: Premium brukerstøtte

en: Check out Really Simple SSL Premium
nb_NO: Ta en titt på Really Simple SSL Premium

en: Go ahead, activate SSL!
nb_NO: Gå videre, aktiver SSL!

en: SSL is not enabled yet
nb_NO: SSL er ikke aktivert enda

en: SSL is enabled on your site.
nb_NO: SSL er aktivert på ditt nettsted.

en: SSL Activated
nb_NO: SSL aktivert

en: Because your server does not pass a variable with which WordPress can detect SSL, WordPress may create redirect loops on SSL.
nb_NO: Fordi din tjenermaskin ikke sender en variabel som WordPress kan bruke for å detektere SSL, kan det hende at WordPress oppretter omdirigeringer i sirkel med SSL.

en: Or set your wp-config.php to %swritable%s and reload this page.
nb_NO: Eller sett wp-config.php %sskrivbar%s på og last denne siden på nytt.

en: Because your site is behind a loadbalancer and is_ssl() returns false, you should add the following line of code to your wp-config.php.
nb_NO: Nettstedet ditt er bak en lastebalanserer og is_ssl() returnerer usant, så du bør legge til følgende linje med kode i wp-config.php.

en: Your wp-config.php has to be edited, but is not writable.
nb_NO: Det er nødvendig å redigere wp-config.php, men filen er skrivebeskyttet.

en: Set your wp-config.php to %swritable%s and reload this page.
nb_NO: Gjør din wp-config.php %sskrivbar%s og last denne siden på nytt.

en: A definition of a siteurl or homeurl was detected in your wp-config.php, but the file is not writable.
nb_NO: En definisjon av siteurl eller homeurl ble oppdaget i wp-config.php, men det er ikke mulig å skrive til filen.

en: System detection encountered issues
nb_NO: Systemdeteksjon oppdaget noen utfordringer

en: Images, stylesheets or scripts from a domain without an SSL certificate: remove them or move to your own server.
nb_NO: Bilder, stilark eller skript fra et domene uten SSL-sertifikat: fjern dem eller flytt de til din egen tjenermaskin.

en: Http references in your .css and .js files: change any http:// into https://
nb_NO: HTTP-referanser i .css- og .js-filene: endre hvilken som helst http: // til https: //

en: Some things can't be done automatically. Before you migrate, please check for:
nb_NO: Noen ting kan ikke gjøres automatisk. Før du migrerer, vennligst sjekk følgende:

en: Almost ready to migrate to SSL!
nb_NO: Nesten klar til å migrere til SSL!

en: Networkwide activation does not check if a site has an SSL certificate. It just migrates all sites to SSL.
nb_NO: Nettverksbasert aktivering sjekker ikke om et nettsted har et SSL-sertifikat. Alle nettstedene på nettverket migreres til SSL.

en: Activate SSL per site
nb_NO: Aktiver SSL pr. nettsted

en: Activate SSL networkwide
nb_NO: Aktiver SSL for hele nettverket

en: %s is a singleton class and you cannot create a second instance.
nb_NO: %s er en singleton-klasse og du kan ikke opprette en ny instans

en: .htaccess is currently not %swritable%s.
nb_NO: .htaccess er for tiden ikke %sskrivbar%s.

en: Mixed content fixer was successfully detected on the front-end.
nb_NO: Verktøy for blandet innhold ble oppdaget på forsiden

en: Documentation
nb_NO: Dokumentasjon

note: Description of the plugin
en: Lightweight plugin without any setup to make your site SSL proof
nb_NO: Automatisert minimalistisk utvidelse for enkel SSL-sikring av ditt nettsted

note: Plugin Name of the plugin
en: Really Simple SSL
nb_NO: Virkelig Enkel SSL (Really Simple SSL)

en: Stop editing the .htaccess file
nb_NO: Stopp redigering av .htaccess-filen

en: Save
nb_NO: Lagre

en: An SSL certificate was detected on your site.
nb_NO: Et SSL-sertifikat ble oppdaget på ditt nettsted.

en: No SSL detected.
nb_NO: Ingen SSL oppdaget.

en: Settings
nb_NO: Alternativer

en: Mixed content fixer
nb_NO: Fikser for blandet innhold

en: SSL settings
nb_NO: Innstillinger for SSL

en: Activate networkwide to fix this.
nb_NO: Aktiver for hele nettverket for å fikse dette.

en: Because the $_SERVER["HTTPS"] variable is not set, your website may experience redirect loops.
nb_NO: Variabelen $_SERVER["HTTPS"] har ikke fått verdi, så nettstedet kan opplever omdirigeringer i sirkel.

en: You run a Multisite installation with subfolders, which prevents this plugin from fixing your missing server variable in the wp-config.php.
nb_NO: Du kjører en installasjon for mange nettsteder med undermapper, noen som hindrer denne utvidelsen i å korrigerer manglende tjenervariabel i wp-config.php.

en: Check again
nb_NO: Kontroller igjen

en: Major security issue!
nb_NO: Alvorlig sikkerhetsproblem!
