Plugins - Really Simple SSL - Stable (latest release) - en to cs_CZ translation catalogue (642 entries)

en:  Please note that you can always save and finish the wizard later, use our %sdocumentation%s for additional information or log a %ssupport ticket%s if you need our assistance.
cs_CZ:  Vezměte prosím na vědomí, že průvodce můžete kdykoli uložit a dokončit později, použít naše %sdocumentation%s dodatečné informace nebo v případě potřeby naší pomoci přihlásit %ssupport ticket%s.

en: %s day
cs_CZ: %s den

en: %s has been installed!
cs_CZ: %s byl nainstalován!

en: %s hour
cs_CZ: %s hod

en: %s hours
cs_CZ: %s hodin

en: %s is a singleton class and you cannot create a second instance.
cs_CZ: %s je jednotná třída a nemůžete vytvořit druhou.

en: %s minutes
cs_CZ: %s minut

en: %s: %s vulnerability found | %s: %s vulnerabilities found
cs_CZ[0]: %s: %s zranitelnost nalezena
cs_CZ[1]: %s: %s zranitelnosti nalezeny
cs_CZ[2]: %s: %s zranitelností nalezeno

en: (Unknown)
cs_CZ: Neznámý

en: (opens in a new tab)
cs_CZ: (otevře se na nové záložce)

en: (recommended)
cs_CZ: (doporučeno)

en: (unknown)
cs_CZ: (neznámý)

en: .htaccess does not exist
cs_CZ: .htaccess neexistuje

en: .htaccess in uploads not writable
cs_CZ: .htaccess v uploads nelze zapisovat

en: .htaccess not writable
cs_CZ: .htaccess není zapisovatelný

en: .htaccess redirect.
cs_CZ: .htaccess přesměrování.

en: 1 year
cs_CZ: rok

en: 2 years
cs_CZ: 2 roky

en: 301 .htaccess redirect
cs_CZ: 301 .htaccess přesměrování

en: 301 .htaccess redirect (read instructions first)
cs_CZ: 301 přesměrování .htaccess (nejprve si přečtěte pokyny)

en: 301 .htaccess redirect is not enabled.
cs_CZ: Přesměrování 301 .htaccess není povoleno.

en: 301 PHP redirect
cs_CZ: 301 PHP přesměrování

en: 301 SSL redirect enabled
cs_CZ: Povoleno přesměrování 301 SSL

en: 301 redirect to https set.
cs_CZ: Nastavení přesměrování 301 na https.

en: 6 months
cs_CZ: 6 měsíců

en: A debug.log is publicly accessibile and has a standard location. This will change the location to a randomly named folder in /wp-content/
cs_CZ: Debug.log je veřejně přístupný a má standardní umístění. Toto změní umístění na náhodně pojmenovanou složku ve složce /wp-content/

en: A definition of a site url or home url was detected in your wp-config.php, but the file is not writable.
cs_CZ: Ve vašem souboru wp-config.php byla nalezena definice siteurl nebo homeurl, ale soubor není zapisovatelný.

en: A firewall rule was enabled, but /the wp-content/ folder is not writable.
cs_CZ: Bylo povoleno pravidlo brány firewall, ale do složky /wp-content/ nelze zapisovat.

en: A firewall rule was enabled, but the wp-config.php is not writable.
cs_CZ: Bylo povoleno pravidlo brány firewall, ale soubor wp-config.php nelze zapisovat.

en: A networkwide SSL activation process has been started, but has not been completed. Please go to the SSL settings page to complete the process.
cs_CZ: Proces aktivace SSL v celé síti byl zahájen, ale nebyl dokončen. Přejděte na stránku nastavení SSL a dokončete proces.

en: Able to create destination folder
cs_CZ: Vytvořit cílovou složku

en: About HTTP Strict Transport Security
cs_CZ: O HTTP Strict Transport Security

en: About Hardening
cs_CZ: O zvýšení bezpečnosti

en: About Recommended Security Headers
cs_CZ: O doporučených hlavičkách zabezpečení

en: About Vulnerabilities
cs_CZ: O zranitelnostech

en: About notifications
cs_CZ: O oznámeních

en: About the Content Security Policy
cs_CZ: O zásadách zabezpečení obsahu

en: About the Mixed Content Scan
cs_CZ: O kontrole smíšeného obsahu

en: About the Permission Policy
cs_CZ: O zásadách povolení

en: According to our information, your hosting provider does not allow any kind of SSL installation, other then their own paid certificate. For an alternative hosting provider with SSL, see this %sarticle%s.
cs_CZ: Podle našich informací váš poskytovatel hostingu neumožňuje instalaci žádného druhu SSL, kromě vlastního placeného certifikátu. Alternativního poskytovatele hostingu s SSL naleznete v tomto %sarticle%sdělení.

en: According to our information, your hosting provider supplies your account with an SSL certificate by default. Please contact your %shosting support%s if this is not the case.
cs_CZ: Podle našich informací váš poskytovatel hostingu standardně dodává k vašemu účtu certifikát SSL. Pokud tomu tak není, obraťte se prosím na %shostingovou podporu%s.

en: Action
cs_CZ: Akce

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Activate SSL
cs_CZ: Aktivovat SSL

en: Activate SSL per site or install a wildcard certificate to fix this.
cs_CZ: Aktivujte protokol SSL pro každý web nebo nainstalujte certifikát se zástupnými znaky, abyste to vyřešili.

en: Activate networkwide to fix this.
cs_CZ: Aktivujte celou síť, abyste to opravili.

en: Activate our plugin %s
cs_CZ: Aktivujte náš plugin %s

en: Activating plugin...
cs_CZ: Aktivace pluginu...

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Add additional domains which can embed your website, if needed. Comma seperated.
cs_CZ: V případě potřeby přidejte další domény, do kterých lze vložit váš web. Odděleno čárkou.

en: Add the following lines of code to your wp-config.php.
cs_CZ: Do souboru wp-config.php přidejte následující řádky kódu.

en: Add your email address below.
cs_CZ: Přidejte svoji e-mailovou adresu níže.

en: Advanced
cs_CZ: Pokročilé

en: Advanced Hardening
cs_CZ: Pokročilé zvýšení bezpečnosti

en: After completing the installation, you can continue to the next step to complete your configuration.
cs_CZ: Po dokončení instalace můžete pokračovat dalším krokem a dokončit konfiguraci.

en: After completing the installation, you can let Really Simple SSL automatically configure your site for SSL by using the 'Activate SSL' button.
cs_CZ: Po dokončení instalace můžete nechat Really Simple SSL automaticky nakonfigurovat vaše stránky na SSL pomocí tlačítka 'Aktivovat SSL'.

en: After enabling this feature, you can submit your site to %shstspreload.org%s
cs_CZ: Po povolení této funkce můžete odeslat svůj web na %shstspreload.org%s

en: Alias domain check is not relevant for a subdomain
cs_CZ: Kontrola domény aliasu není pro subdoménu relevantní

en: All
cs_CZ: Vše

en: Allow
cs_CZ: Povolit

en: Allow your domain to be embedded
cs_CZ: Povolte vložení vaší domény

en: Almost ready to migrate to SSL!
cs_CZ: Téměř připraveno na přechod na SSL!

en: An Error Occurred:
cs_CZ: Vyskytla se chyba:

en: An SSL certificate has been detected
cs_CZ: Byl zjištěn certifikát SSL

en: An SSL certificate was detected on your site.
cs_CZ: Na vašem webu byl zjištěn certifikát SSL.

en: An error occurred, please try again.
cs_CZ: Vyskytla se chyba, prosím zkuste to znovu.

en: An error occurred:
cs_CZ: Vyskytla se chyba:

en: An option that requires the .htaccess file in the uploads directory is enabled, but the file is not writable.
cs_CZ: Možnost, která vyžaduje soubor .htaccess v adresáři uploads, je povolena, ale do souboru nelze zapisovat.

en: An option that requires the .htaccess file is enabled, but the file does not exist.
cs_CZ: Možnost, která vyžaduje soubor .htaccess, je povolena, ale soubor neexistuje.

en: An option that requires the .htaccess file is enabled, but the file is not writable.
cs_CZ: Možnost, která vyžaduje soubor .htaccess, je povolena, ale do souboru nelze zapisovat.

en: Anyone can register an account on your site. Consider disabling this option in the WordPress general settings.
cs_CZ: Na vašem webu se může kdokoliv zaregistrovat. Zvažte zakázání této možnosti v obecném nastavení WordPressu.

en: As Really Simple SSL handles all the functionality this plugin provides, we recommend to disable this plugin to prevent unexpected behavior.
cs_CZ: Vzhledem k tomu, že Really Simple SSL zpracovává všechny funkce, které tento zásuvný modul poskytuje, doporučujeme tento zásuvný modul vypnout, abyste předešli neočekávanému chování.

en: As a security precaution, the username ‘admin’ has been changed on %s. From now on, you can login with '%s' or an email address.
cs_CZ: Jako bezpečnostní opatření bylo na %s změněno uživatelské jméno „admin“. Od této chvíle se můžete přihlásit pomocí '%s' nebo e-mailové adresy.

en: As your order will be regenerated, you'll need to update your DNS text records.
cs_CZ: Vzhledem k tomu, že se vaše objednávka přegeneruje, je třeba aktualizovat textové záznamy DNS.

en: Attempting to install certificate using AutoSSL...
cs_CZ: Pokus o instalaci certifikátu pomocí AutoSSL...

en: Attempting to install certificate...
cs_CZ: Pokus o instalaci certifikátu...

en: Attempting to set DNS txt record...
cs_CZ: Pokus o nastavení txt záznamu DNS...

en: Authorization not completed yet.
cs_CZ: Autorizace dosud nebyla dokončena.

en: Automatic certificate detection is not possible on your server.
cs_CZ: Automatická detekce certifikátu na vašem serveru není možná.

en: Automatic renewal of your certificate was not possible. The SSL certificate should be %srenewed%s manually.
cs_CZ: Automatické obnovení certifikátu nebylo možné. Certifikát SSL je třeba %srenewed%s obnovit ručně.

en: Basic
cs_CZ: Základní

en: Basic SSL configuration finished! Improve your score with %sReally Simple SSL Pro%s.
cs_CZ: Základní konfigurace SSL dokončena! Zlepšete své skóre pomocí %sReally Simple SSL Pro%s.

en: Because the $_SERVER["HTTPS"] variable is not set, your website may experience redirect loops.
cs_CZ: Protože proměnná $_SERVER["HTTPS"] není nastavena, může na vašich webových stránkách docházet k přesměrování.

en: Before you migrate, please check for:
cs_CZ: Před migrací zkontrolujte, zda

en: Below you will find the instructions for different hosting environments and configurations. If you start the process with the necessary instructions and credentials the next view steps will be done in no time.
cs_CZ: Níže najdete pokyny pro různá hostingová prostředí a konfigurace. Pokud zahájíte proces s potřebnými pokyny a pověřeními, další kroky zobrazení budou hotové během okamžiku.

en: Black Friday sale! Get 40% Off Really Simple SSL Pro
cs_CZ: Black Friday výprodej! Získejte 40% slevu na Really Simple SSL Pro

en: Block code execution in uploads directory
cs_CZ: Blokovat provádění kódu v adresáři pro nahrávání

en: Block the username 'admin'
cs_CZ: Blokovat uživatelské jméno 'admin'

en: Block user registration when login name equals display name
cs_CZ: Zablokovat registraci uživatele, když se přihlašovací jméno rovná zobrazovanému jménu

en: Block user registrations when login and display name are the same
cs_CZ: Blokovat registrace uživatelů, pokud jsou přihlašovací a přihlašovací jméno stejné

en: Blocked
cs_CZ: Blokováno

en: Browser features are plentiful, but most are not needed on your website.
cs_CZ: Funkce prohlížení je spousta, ale většina z nich není na vašem webu potřeba.

en: Bundle not available yet...
cs_CZ: Balíček zatím není k dispozici...

en: By default, WordPress shows if a username or email address exists when a login fails. This will change it to generic feedback.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení WordPress zobrazuje, zda existuje uživatelské jméno nebo e-mailová adresa, když se přihlášení nezdaří. Tím se změní na obecnou zpětnou vazbu.

en: By selecting your hosting provider we can tell you if your hosting provider already supports free SSL, and/or where you can activate it.
cs_CZ: Výběrem poskytovatele hostingu vám můžeme sdělit, zda váš poskytovatel hostingu již podporuje bezplatný protokol SSL a/nebo kde jej můžete aktivovat.

en: CPanel host
cs_CZ: Hostitel CPanel

en: CPanel password
cs_CZ: Heslo panelu CPanel

en: CPanel recognized. Possibly the certificate can be installed automatically.
cs_CZ: CPanel rozpoznán. Je možné, že se certifikát nainstaluje automaticky.

en: CPanel username
cs_CZ: Uživatelské jméno CPanel

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Certificate already generated. It was renewed if required.
cs_CZ: Certifikát již byl vygenerován. V případě potřeby byl obnoven.

en: Challenge directory not writable.
cs_CZ: Adresář challenge není zapisovatelný.

en: Change debug.log file location
cs_CZ: Změnit umístění souboru debug.log

en: Change passwords every
cs_CZ: Měňte hesla každý

en: Changed debug.log location to:
cs_CZ: Umístění debug.log změněno na:

en: Changing redirect methods should be done with caution. Please make sure you have read our instructions beforehand at the right-hand side.
cs_CZ: Změnu metod přesměrování je třeba provádět opatrně. Ujistěte se, že jste si předem přečetli naše pokyny na pravé straně.

en: Check again
cs_CZ: Znovu zkontrolovat

en: Check manually
cs_CZ: Zkontrolovat ručně

en: Check out Really Simple SSL Pro
cs_CZ: Podívejte se na Really Simple SSL Pro

en: Check your %slicense%s.
cs_CZ: Zkontrolujte svou %slicenci%s.

en: Checking SSL certificate...
cs_CZ: Kontrola certifikátu SSL...

en: Checking alias domain...
cs_CZ: Kontrola domény aliasu...

en: Checking certs directory...
cs_CZ: Kontrola adresáře certifikátů...

en: Checking challenge directory reachable over http...
cs_CZ: Kontrola adresáře challenge dosažitelného přes http...

en: Checking challenge directory...
cs_CZ: Kontrola adresáře výzev...

en: Checking for subdomain setup...
cs_CZ: Kontrola nastavení subdomény...

en: Checking for website configuration...
cs_CZ: Kontrola konfigurace webových stránek...

en: Checking host...
cs_CZ: Kontrola hostitele...

en: Checking if CURL is available...
cs_CZ: Kontrola dostupnosti CURL...

en: Checking if Terms & Conditions are accepted...
cs_CZ: Kontrola, zda jsou přijaty smluvní podmínky...

en: Checking if plugin folder exists...
cs_CZ: Kontrola existence adresáře pluginu..

en: Checking key directory...
cs_CZ: Kontrola klíčového adresáře...

en: Checking permissions...
cs_CZ: Kontrola oprávnění...

en: Checking server software...
cs_CZ: Kontrola softwaru serveru...

en: Choose new username to replace 'admin'
cs_CZ: Vyberte nové uživatelské jméno, které nahradí „admin“

en: CloudWays API key
cs_CZ: Klíč API CloudWays

en: CloudWays api key
cs_CZ: Klíč API CloudWays

en: CloudWays user email
cs_CZ: E-mail uživatele CloudWays

en: Code execution is allowed in the public 'Uploads' folder.
cs_CZ: Spuštění kódu je povoleno ve veřejné složce 'Nahrané soubory'.

en: Completed
cs_CZ: Dokončeno

en: Component
cs_CZ: Komponenty

en: Configure your Cookie Notice, Consent Management and Cookie Policy with our Wizard and Cookie Scan. Supports GDPR, DSGVO, TTDSG, LGPD, POPIA, RGPD, CCPA and PIPEDA.
cs_CZ: Nakonfigurujte si oznámení o souborech cookie, správu souhlasů a zásady používání souborů cookie pomocí našeho průvodce a funkce skenování souborů cookie. Podporuje GDPR, DSGVO, TTDSG, LGPD, POPIA, RGPD, CCPA a PIPEDA.

en: Configured for HTTP challenge
cs_CZ: Konfigurace pro výzvu HTTP

en: Congratulations!
cs_CZ: Gratulujeme!

en: Continent
cs_CZ: Kontinent

en: Continents
cs_CZ: Kontinenty

en: Continue to renew.
cs_CZ: Pokračujte v obnově.

en: Copyright warning!
cs_CZ: Upozornění na autorská práva!

en: Could not automatically add TXT record. Please proceed manually, following the steps below.
cs_CZ: Nepodařilo se automaticky přidat záznam TXT. Postupujte prosím ručně podle níže uvedených kroků.

en: Could not copy code execution test file.
cs_CZ: Nelze zkopírovat spouštěcí kód testovacího souboru.

en: Could not create test folder and file.
cs_CZ: Nepodařilo se vytvořit testovací složku a soubor.

en: Could not find code execution test file.
cs_CZ: Nebylo možné najít spouštěcí kód testovacího souboru.

en: Could not reach challenge directory over %s.
cs_CZ: Nepodařilo se dosáhnout adresáře výzvy přes %s.

en: Could not rename folder!
cs_CZ: Nepodařilo se přejmenovat složku!

en: Could not retrieve server list
cs_CZ: Nepodařilo se načíst seznam serverů

en: Could not test certificate
cs_CZ: Certifikát se nepodařilo otestovat

en: Could not test certificate.
cs_CZ: Certifikát se nepodařilo otestovat.

en: Could not verify TXT record for domain %s
cs_CZ: Nepodařilo se ověřit záznam TXT pro doménu %s

en: Could not verify alias domain.
cs_CZ: Nepodařilo se ověřit doménu aliasu.

en: Count
cs_CZ: Počet

en: Countries
cs_CZ: Státy

en: Country
cs_CZ: Stát

en: Creating account...
cs_CZ: Vytvááření účtu…

en: Critical
cs_CZ: Kritické

en: Critical (default)
cs_CZ: Kritické (výchozí)

en: Cross Origin Embedder Policy
cs_CZ: Zásady Cross Origin Embedder

en: Custom login URL
cs_CZ: Vlastní URL pro přihlášení

en: DNS Verification
cs_CZ: Ověřování DNS

en: DNS records were not verified yet. Please complete the previous step.
cs_CZ: Záznamy DNS zatím nebyly ověřeny. Dokončete prosím předchozí krok.

en: DNS verification
cs_CZ: DNS verifikace

en: Dashboard
cs_CZ: Ovládací panel

en: Dashboard - Test Notification
cs_CZ: Nástěnka - Test oznámení

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Debugging
cs_CZ: Ladění

en: Debugging with Really Simple SSL
cs_CZ: Debugování s Really Simple SSL

en: Delete all data on plugin deletion
cs_CZ: Smažte všechna data při smazání pluginu

en: Depending on your hosting provider, %smanual installation%s may be required.
cs_CZ: V závislosti na poskytovateli hostingu může být vyžadována %sruční instalace%s.

en: Description
cs_CZ: Popisek

en: Destination folder already exists
cs_CZ: Cílový adresář již existuje

en: Details
cs_CZ: Podrobnosti

en: Detected status of your setup.
cs_CZ: Zjištěný stav nastavení.

en: DirectAdmin host
cs_CZ: Hostitel DirectAdmin

en: DirectAdmin password
cs_CZ: Heslo DirectAdmin

en: DirectAdmin recognized. Possibly the certificate can be installed automatically.
cs_CZ: DirectAdmin rozpoznán. Je možné, že se certifikát nainstaluje automaticky.

en: DirectAdmin username
cs_CZ: Uživatelské jméno DirectAdmin

en: Directive
cs_CZ: Směrnice

en: Directories
cs_CZ: Adresáře

en: Disable
cs_CZ: Zakázat

en: Disable "anyone can register"
cs_CZ: Zakázat „registrovat se může kdokoli“

en: Disable (Default)
cs_CZ: Zakázáno (výchozí)

en: Disable HTTP methods
cs_CZ: Zakázat metody HTTP

en: Disable OCSP Stapling
cs_CZ: Zakázat OCSP stapling

en: Disable OCSP stapling
cs_CZ: Zakázat OCSP stapling

en: Disable XML-RPC
cs_CZ: Zakázat XML-RPC

en: Disable application passwords
cs_CZ: Zakázat hesla aplikací

en: Disable application passwords.
cs_CZ: Zakázat hesla aplikací.

en: Disable directory browsing
cs_CZ: Zakázat procházení adresářů

en: Disable directory indexing
cs_CZ: Zakázat indexování adresářů

en: Disable the built-in file editors
cs_CZ: Zakažte vestavěné editory souborů

en: Disable user enumeration
cs_CZ: Zakázat výčet uživatelů

en: Disabled
cs_CZ: Zakázáno

en: Dismiss
cs_CZ: Skrýt

en: Dismiss all notifications
cs_CZ: Skrýt všechna oznámení

en: Do not allow users with admin username
cs_CZ: Nepovolovat uživatele s uživatelským jménem admin

en: Do you want to store these credentials for renewal purposes?
cs_CZ: Chcete uložit tyto přihlašovací údaje pro účely obnovení?

en: Domain
cs_CZ: Doména

en: Don't show again
cs_CZ: Znovu nezobrazovat

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Due to a recent update by WP Engine, we have changed your settings automatically to adapt.
cs_CZ: Kvůli nedávné aktualizaci WP Engine jsme automaticky změnili vaše nastavení, aby se přizpůsobilo.

en: Email
cs_CZ: E-mail

en: Email address
cs_CZ: Emailová adresa

en: Email address not valid
cs_CZ: E-mailová adresa není platná

en: Email could not be sent.
cs_CZ: E-mail se nepodařilo odeslat.

en: Email could not be sent. No message or subject set.
cs_CZ: E-mail se nepodařilo odeslat. Není nastavena zpráva ani předmět.

en: Email notifications are only sent for important updates, security notices or when certain features are enabled.
cs_CZ: E-mailová oznámení jsou zasílána jen při důležitých aktualizacích, bezpečnostních upozorněních nebo když jsou aktivovány vybrané funkcionality.

en: Email sent! Please check your mail
cs_CZ: E-mail odeslán! Zkontrolujte si prosím poštu

en: Email validation
cs_CZ: Ověření e-mailu

en: Email validation completed
cs_CZ: Ověření e-mailu dokončeno

en: Email verification
cs_CZ: Ověření emailu

en: Enable
cs_CZ: Zapnout

en: Enable .htaccess only if you know how to regain access in case of issues.
cs_CZ: .htaccess zapněte pouze pokud víte jak znovu získat přístup v případě potíží.

en: Enable 301 .htaccess redirect
cs_CZ: Aktivovat 301 .htaccess přesměrování

en: Enable 301 redirect
cs_CZ: Povolit přesměrování 301

en: Enable Permissions Policy
cs_CZ: Povolit Zásady oprávnění

en: Enable a .htaccess redirect or PHP redirect in the settings to create a 301 redirect.
cs_CZ: V nastavení povolte přesměrování .htaccess nebo WordPress redirect a vytvořte přesměrování 301.

en: Enable recommended hardening features in Really Simple SSL
cs_CZ: Povolte doporučené funkce zesílení v Really Simple SSL

en: Enabling auto renew...
cs_CZ: Povolení automatického obnovení...

en: Error code %s
cs_CZ: Kód chyby %s

en: Error code %s.
cs_CZ: Kód chyby %s.

en: Error enabling auto renew for Let's Encrypt
cs_CZ: Chyba při povolení automatického obnovení pro Let's Encrypt

en: Error occurred when retrieving the webpage.
cs_CZ: Při načítání webové stránky došlo k chybě.

en: Errors were reported during installation
cs_CZ: Při instalaci byly hlášeny chyby

en: Errors were reported during installation.
cs_CZ: Při instalaci byly hlášeny chyby.

en: Event
cs_CZ: Událost

en: Every three hours
cs_CZ: Každé tři hodiny

en: Failed retrieving access token
cs_CZ: Neúspěšné načtení přístupového tokenu

en: Failed retrieving account.
cs_CZ: Nepodařilo se načíst účet.

en: Failed to activate plugin
cs_CZ: Aktivace doplňku se nezdařila

en: Failed to gather package information
cs_CZ: Nepodařilo se získat informace o balíčku

en: Failed to install plugin
cs_CZ: Instalace pluginu se nezdařila

en: Feature
cs_CZ: Vlastnosti

en: Feedback in plugin overview
cs_CZ: Zpětná vazba v přehledu pluginu

en: File editing
cs_CZ: Úpravy souborů

en: File missing. Please retry the previous steps.
cs_CZ: Chybějící soubor. Zopakujte prosím předchozí kroky.

en: Files not created yet...
cs_CZ: Soubory ještě nebyly vytvořeny...

en: For more information, please read this %sarticle%s
cs_CZ: Chcete-li získat další informace, přečtěte si toto %sarticle%s

en: Force update
cs_CZ: Vynutit aktualizaci

en: From now on, the debug.log won’t be publicly accessible whenever wp-debugging is enabled. The debug log will be stored in a randomly named folder in /wp-content/. This prevents possible leakage of sensitive debugging information.
cs_CZ: Od této chvíle nebude debug.log veřejně přístupný, kdykoli bude povoleno ladění wp. Debug log bude uložen v náhodně pojmenované složce v /wp-content/. Tím se zabrání možnému úniku citlivých ladicích informací.

en: General
cs_CZ: Obecné

en: General Settings
cs_CZ: Hlavní nastavení

en: General settings
cs_CZ: Obecná nastavení

en: Generating SSL certificate...
cs_CZ: Generování certifikátu SSL...

en: Generation
cs_CZ: Kadence - Téma nové generace

en: Get detailed insights into visitors' behaviour with Burst Statistics, the privacy-friendly analytics dashboard from Really Simple Plugins.
cs_CZ: Získejte podrobné informace o chování návštěvníků pomocí Burst Statistics, analytického panelu pro ochranu soukromí od Really Simple Plugins.

en: Get notified of important changes, updates and settings. Recommended when using security features.
cs_CZ: Získejte upozornění na důležité změny, aktualizace a nastavení. Doporučeno při používání bezpečnostních funkcí.

en: Get notified!
cs_CZ: Získejte upozornění!

en: Go to activation
cs_CZ: Přejít k aktivaci

en: Go to installation
cs_CZ: Přejít na instalaci

en: Hardening
cs_CZ: Zvýšení bezpečnosti

en: Hardening features are enabled!
cs_CZ: Funkce pro zvýšení bezpečnosti jsou zapnuty!

en: Hardening features limit the possibility of potential weaknesses and vulnerabilities which can be misused.
cs_CZ: Funkce zpevnění omezují možnost potenciálních slabin a zranitelností, které lze zneužít.

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for a month now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %smessage%s.
cs_CZ: Ahoj, Really Simple SSL udržuje vaše stránky bezpečné již nějakou dobu, úžasné! Pokud máte chvilku, zvažte prosím zanechání recenze na WordPress.org, abyste rozšířili povědomí o tomto pluginu. Velmi si toho vážíme! Pokud máte nějaké dotazy nebo zpětnou vazbu, zanechte nám %smessage%s.

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for some time now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %smessage%s.
cs_CZ: Ahoj, Really Simple SSL udržuje vaše stránky bezpečné již nějakou dobu, úžasné! Pokud máte chvilku, zvažte prosím zanechání recenze na WordPress.org, abyste rozšířili povědomí o tomto pluginu. Velmi si toho vážíme! Pokud máte nějaké dotazy nebo zpětnou vazbu, zanechte nám %smessage%s.

en: Hide WP version
cs_CZ: Skrýt verzi WordPressu

en: Hide your WordPress version
cs_CZ: Skrýt verzi WordPressu

en: High-risk
cs_CZ: Vysoké riziko

en: High-risk (default)
cs_CZ: Vysoké riziko (výchozí)

en: Hosting Provider
cs_CZ: Poskytovatel hostingu

en: Hosting provider
cs_CZ: Poskytovatel hostingu

en: Http references in your .css and .js files: change any http:// into https://
cs_CZ: Odkazy na Http v souborech .css a .js: změňte všechny http:// na https://

en: HttpOnly Secure cookies have been set automatically!
cs_CZ: HttpOnly Zabezpečené soubory cookie byly nastaveny automaticky!

en: HttpOnly Secure cookies not set.
cs_CZ: HttpOnly Zabezpečené soubory cookie nejsou nastaveny.

en: I agree to the Terms & Conditions from Let's Encrypt.
cs_CZ: Souhlasím s podmínkami společnosti Let's Encrypt.

en: I don't know, or not listed, proceed with installation
cs_CZ: Nevím, nebo není uveden, pokračujte v instalaci

en: IP address overview
cs_CZ: Přehled IP adres

en: If the username 'admin' currently exists, you can rename it here. Please note that you can no longer use this username, and should use the new username or an email address
cs_CZ: Pokud uživatelské jméno 'admin' aktuálně existuje, můžete jej přejmenovat zde. Vezměte prosím na vědomí, že toto uživatelské jméno již nemůžete používat a měli byste použít nové uživatelské jméno nebo e-mailovou adresu

en: If this is not the case, don't add this alias to your certificate.
cs_CZ: Pokud tomu tak není, tento alias do certifikátu nepřidávejte.

en: If this option is set to true, the mixed content fixer will fire on the init hook instead of the template_redirect hook. Only use this option when you experience problems with the mixed content fixer.
cs_CZ: Pokud je tato volba nastavena na true, oprava smíšeného obsahu se spustí při háčku init namísto háčku template_redirect. Tuto volbu použijte pouze v případě, že máte problémy s opravou smíšeného obsahu."

en: If you entered your DNS records before, they need to be changed.
cs_CZ: Pokud jste záznamy DNS zadali dříve, je třeba je změnit.

en: If your hosting provider auto-renews your certificate, no action is required. Alternatively, you have the option to generate an SSL certificate with Really Simple SSL.
cs_CZ: Pokud poskytovatel hostingu automaticky obnovuje certifikát, není třeba provádět žádné akce. Případně máte možnost vygenerovat si certifikát SSL pomocí služby Really Simple SSL.

en: If your hosting provider is not listed, and there's an SSL activation/installation link, please let us %sknow%s.
cs_CZ: Pokud váš poskytovatel hostingu není uveden a je zde odkaz na aktivaci/instalaci SSL, dejte nám prosím %sknow%s.

en: Images, stylesheets or scripts from a domain without an SSL certificate: remove them or move to your own server.
cs_CZ: Obrázky, soubory stylů nebo skripty z domény bez certifikátu SSL: odstraňte je nebo přesuňte na vlastní server.

en: Import and insert file
cs_CZ: Importujte a vložte soubor

en: Improve security - Upgrade
cs_CZ: Zlepšení zabezpečení – Upgrade

en: Improve security with Really Simple SSL Pro.
cs_CZ: Zlepšete zabezpečení s Really Simple SSL Pro.

en: Include alias
cs_CZ: Zahrnout alias

en: Include preload
cs_CZ: Zahrnout předběžné načtení

en: Include subdomains
cs_CZ: Zahrnout subdomény

en: Install
cs_CZ: Instalovat

en: Install %sManually%s.
cs_CZ: Nainstalovat %smanuálně%s.

en: Install SSL certificate
cs_CZ: Instalace certifikátu SSL

en: Installation
cs_CZ: Instalace

en: Installation failed.
cs_CZ: Instalace se nezdařila.

en: Installation finished
cs_CZ: Instalace dokončena

en: Installed
cs_CZ: Nainstalováno

en: Installing
cs_CZ: Instaluji

en: Installing SSL certificate using PLESK API...
cs_CZ: Instalace certifikátu SSL pomocí rozhraní PLESK API...

en: Installing SSL certificate...
cs_CZ: Instalace certifikátu SSL...

en: Installing plugin...
cs_CZ: Instaluji plugin...

en: Instructions
cs_CZ: Pokyny

en: Invalid license.
cs_CZ: Neplatná licence.

en: Invalid login details.
cs_CZ: Nesprávné přihlašovací údaje.

en: It is currently possible to create an administrator user with the same login and display name.
cs_CZ: V současné době je možné vytvořit administrátora se stejným přihlašovacím a zobrazovaným jménem.

en: It is not possible to install Let's Encrypt on a localhost environment.
cs_CZ: V prostředí localhost není možné Let's Encrypt nainstalovat.

en: It is not possible to install Let's Encrypt on a subfolder configuration.
cs_CZ: Let's Encrypt není možné nainstalovat do konfigurace podsložky.

en: It is not possible to install Let's Encrypt on a subsite. Please go to the main site of your website.
cs_CZ: Službu Let's Encrypt není možné nainstalovat na dílčí stránky. Přejděte prosím na hlavní stránku svého webu.

en: Learn more
cs_CZ: Zjistit více

en: Learn more about our features!
cs_CZ: Zjistěte více o našich funkcích!

en: Learn more about security headers
cs_CZ: Další informace o záhlavích zabezpečení

en: Leave a review
cs_CZ: Zanechat ohodnocení

en: Let's Encrypt
cs_CZ: Pojďme šifrovat

en: Letʼs Encrypt is a free, automated and open certificate authority brought to you by the nonprofit Internet Security Research Group (ISRG).
cs_CZ: Letʼs Encrypt je bezplatná, automatizovaná a otevřená certifikační autorita, kterou vám přináší nezisková organizace Internet Security Research Group (ISRG).

en: Leveraging your SSL certificate with HSTS is a staple for every website. Force your website over SSL, mitigating risks of malicious counterfeit websites in your name.
cs_CZ: Využití vašeho SSL certifikátu s HSTS je základem každého webu. Vynuťte svůj web přes protokol SSL, čímž snížíte rizika škodlivých padělaných webů vaším jménem.

en: License invalid
cs_CZ: Neplatná licence

en: License valid
cs_CZ: Platná licence

en: Lightweight SSL & Hardening Plugin
cs_CZ: Jednoduchý plugin pro SSL a zvýšení bezpečnosti

en: Location
cs_CZ: Umístění

en: Locked-out
cs_CZ: Uzamčen

en: Login Protection
cs_CZ: Ochrana přihlášení

en: Login attempts
cs_CZ: Pokusy o přihlášení

en: Login credentials incorrect
cs_CZ: Nesprávné přihlašovací údaje

en: Login credentials incorrect. Please check your login credentials for cPanel.
cs_CZ: Přihlašovací údaje jsou nesprávné. Zkontrolujte prosím přihlašovací údaje do cPanelu.

en: Login status
cs_CZ: Stav přihlášení

en: Low-risk
cs_CZ: Nízké riziko

en: Low-risk
cs_CZ: Nízké riziko

en: Low-risk (default)
cs_CZ: Nízké riziko (výchozí)

en: Maybe later
cs_CZ: Možná později

en: Measures
cs_CZ: Opatření

en: Medium-risk
cs_CZ: Střední riziko

en: Method
cs_CZ: Metoda

en: Missing license.
cs_CZ: Chybějící licence.

en: Mixed Content Scan
cs_CZ: Kontrola smíšeného obsahu

en: Mixed content fixer
cs_CZ: Fixátor smíšeného obsahu

en: Mixed content fixer - back-end
cs_CZ: Ustalovač smíšeného obsahu - back-end

en: Mixed content fixer - init hook
cs_CZ: Ustalovač smíšeného obsahu - init hook

en: Mixed content fixer not enabled. Enable the option to fix mixed content on your site.
cs_CZ: Není povolen fixátor smíšeného obsahu. Povolte možnost opravy smíšeného obsahu na webu.

en: Mixed content fixer was successfully detected on the front-end.
cs_CZ: Fixátor smíšeného obsahu byl úspěšně detekován ve front-endu.

en: Mixed content in %s
cs_CZ: Smíšený obsah v %s

en: Mixed content in CSS/JS file from other domain
cs_CZ: Smíšený obsah v CSS/JS souboru z jiné domény

en: Mixed content in PHP file in %s
cs_CZ: Smíšený obsah v PHP souboru v %s

en: Mixed content in post: %s
cs_CZ: Smíšený obsah v příspěvku: %s

en: Mixed content in the postmeta table
cs_CZ: Smíšený obsah v tabulce postmeta

en: Mixed content scan
cs_CZ: Kontrola smíšeného obsahu

en: More info
cs_CZ: Více informací

en: No 301 redirect is set. Enable the WordPress 301 redirect in the settings to get a 301 permanent redirect.
cs_CZ: Není nastaveno žádné přesměrování 301. Povolte v nastavení WordPressu přesměrování 301, abyste získali trvalé přesměrování 301.

en: No 301 redirect to SSL enabled.
cs_CZ: Není povoleno přesměrování 301 na SSL.

en: No SSL certificate has been detected.
cs_CZ: Nebyl zjištěn žádný certifikát SSL.

en: No SSL detected
cs_CZ: Nebylo zjištěno žádné SSL

en: No SSL detected.
cs_CZ: Nebylo zjištěno žádné SSL.

en: No SSL detected. Use the retry button to check again.
cs_CZ: Nebylo zjištěno žádné SSL. Pomocí tlačítka opakovat kontrolu proveďte znovu.

en: No known vulnerabilities detected
cs_CZ: Nebyly zjištěny žádné známé zranitelnosti

en: No known vulnerabilities detected.
cs_CZ: Nebyly zjištěny žádné známé zranitelnosti.

en: No recommended redirect rules detected.
cs_CZ: Nebyla zjištěna žádná doporučená pravidla přesměrování.

en: No redirect
cs_CZ: Žádné přesměrování

en: No subdomain setup detected.
cs_CZ: Nebylo zjištěno žádné nastavení subdomény.

en: No valid list of domains.
cs_CZ: Žádný platný seznam domén.

en: None
cs_CZ: Žádný

en: Not all recommended security headers are installed
cs_CZ: Nejsou nainstalovány všechny doporučené hlavičky zabezpečení

en: Not recognized server.
cs_CZ: Server nebyl rozpoznán.

en: Notification by Really Simple SSL
cs_CZ: Oznámení od Really Simple SSL

en: Notifications
cs_CZ: Oznámení

en: Notifications by email
cs_CZ: Oznámení e-mailem

en: Now have a look at our new features.
cs_CZ: Nyní se podívejte na naše nové funkce.

en: OCSP not supported, the certificate will be generated without OCSP.
cs_CZ: OCSP není podporováno, certifikát bude vygenerován bez OCSP.

en: OCSP stapling is configured as enabled by default. You can disable this option if this is not supported by your hosting provider.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení je sešívání OCSP nakonfigurováno jako povolené. Tuto možnost můžete zakázat, pokud to váš poskytovatel hostingu nepodporuje.

en: Off
cs_CZ: Vypnuto

en: On Apache you can use a .htaccess redirect, which is usually faster, but may cause issues on some configurations. Read the instructions in the sidebar first.
cs_CZ: Na Apache můžete použít přesměrování .htaccess, které je obvykle rychlejší, ale může způsobit problémy v některých konfiguracích. Nejprve si přečtěte pokyny na postranním panelu.

en: Once every 5 minutes
cs_CZ: Jednou za 5 minut

en: Once every day
cs_CZ: Jednou denně

en: Once every week
cs_CZ: Jednou týdně

en: One click SSL optimization
cs_CZ: Optimalizace SSL jedním kliknutím

en: One day (for testing only)
cs_CZ: Jeden den (pouze pro testování)

en: One of the most powerful features, and therefore the most complex are the Cross-Origin headers that can isolate your website so any data leaks are minimized.
cs_CZ: Jednou z nejvýkonnějších funkcí, a proto nejsložitější, jsou hlavičky Cross-Origin, které dokážou izolovat váš web, aby se minimalizovaly úniky dat.

en: One year
cs_CZ: Jeden rok

en: Open
cs_CZ: Otevřít

en: Or set your wp-config.php to writable and reload this page.
cs_CZ: Nebo nastavte soubor wp-config.php na zapisovatelný a znovu načtěte tuto stránku.

en: Order ID mismatch, regenerate order.
cs_CZ: Neshoda ID objednávky, přegenerujte objednávku.

en: Order successfully created.
cs_CZ: Objednávka byla úspěšně vytvořena.

en: Order successfully retrieved.
cs_CZ: Objednávka byla úspěšně načtena.

en: Overview
cs_CZ: Přehled

en: Package information retrieved
cs_CZ: Informace o balíčku získány

en: Permission denied.
cs_CZ: Povolení odepřeno.

en: Permissions Policy
cs_CZ: Zásady oprávnění

en: Please activate it manually on your hosting dashboard.
cs_CZ: Aktivujte ji prosím ručně na ovládacím panelu hostingu.

en: Please activate it on your dashboard %smanually%s
cs_CZ: Aktivujte ji prosím na svém ovládacím panelu %smanually%s

en: Please add the following lines to your .htaccess, or set it to writable:
cs_CZ: Přidejte prosím do svého .htaccess následující řádky nebo jej nastavte na zapisovatelný:

en: Please change your email address %shere%s and try again.
cs_CZ: Změňte prosím svou e-mailovou adresu %shere%s a zkuste to znovu.

en: Please check if the non www version of your site also points to this website.
cs_CZ: Zkontrolujte prosím, zda verze vašeho webu, která není www, také odkazuje na tento web.

en: Please check if the www version of your site also points to this website.
cs_CZ: Zkontrolujte prosím, zda www verze vašich stránek také odkazuje na tyto stránky.

en: Please check if your REST API is loading correctly. Your site currently is using the slower Ajax fallback method to load the settings.
cs_CZ: Zkontrolujte, zda se vaše REST API načítá správně. Váš web aktuálně používá k načtení nastavení pomalejší záložní metodu Ajax.

en: Please complete %smanually%s
cs_CZ: Vyplňte prosím %smanually%s

en: Please complete manually in your hosting dashboard.
cs_CZ: Vyplňte prosím ručně v řídicím panelu hostingu.

en: Please complete the following step(s) first: %s
cs_CZ: Nejprve proveďte následující krok (kroky): %s

en: Please create a folder 'rsssl' in the uploads directory, with 644 permissions.
cs_CZ: Vytvořte prosím složku 'rsssl' v adresáři uploads s oprávněním 644.

en: Please double check your DNS txt record.
cs_CZ: Překontrolujte prosím svůj txt záznam DNS.

en: Please refresh the SSL status if a certificate has been installed recently.
cs_CZ: Prosím %sobnovte detekci%s, pokud byl certifikát nainstalován nedávno.

en: Please set the wp-config.php to writable until the rule has been written.
cs_CZ: Nastavte prosím wp-config.php na zapisovatelný, dokud nebude pravidlo zapsáno.

en: Please set the wp-content folder to writable:
cs_CZ: Nastavte složku wp-content na zapisovatelnou:

en: Please take appropriate action.
cs_CZ: Proveďte prosím příslušné kroky.

en: Please verify your email
cs_CZ: Prosím, ověřte svůj e-mail

en: Plesk host
cs_CZ: Hostitel systému Plesk

en: Plesk password
cs_CZ: Heslo systému Plesk

en: Plesk recognized. Possibly the certificate can be installed automatically.
cs_CZ: Plesk rozpoznal. Je možné, že se certifikát nainstaluje automaticky.

en: Plesk username
cs_CZ: Uživatelské jméno systému Plesk

en: Plesk username and password
cs_CZ: Jméno a heslo do Plesku

en: Plugin activated
cs_CZ: Plugin byl aktivován

en: Plugin installed
cs_CZ: Plugin nainstalován

en: Premium Support
cs_CZ: Prémiová podpora

en: Premium support
cs_CZ: Prémiová podpora

en: Prevent code execution in the public 'Uploads' folder
cs_CZ: Zabraňte spuštění kódu ve veřejné složce „Nahrané soubory“.

en: Prevent login error leakage
cs_CZ: Zabraňte úniku chyb při přihlášení

en: Prevent login feedback
cs_CZ: Zabránit zpětné vazbě na přihlášení

en: Prevent user enumeration
cs_CZ: Zabránit výčtu uživatelů

en: Quarantine
cs_CZ: Karanténa

en: Quarantined
cs_CZ: V karanténě

en: Re-check
cs_CZ: Znovu zkontrolujte

en: Read more
cs_CZ: Přečíst více

en: Read more about security concerns with debug display enabled
cs_CZ: Přečtěte si další informace o bezpečnostních problémech s povoleným zobrazením ladění

en: Really Simple Plugins
cs_CZ: Opravdu jednoduché zásuvné moduly

en: Really Simple SSL - Notification Test
cs_CZ: Really Simpe SSL - Test oznámení

en: Really Simple SSL Pro is not up to date. Update Really Simple SSL Pro to ensure compatibility.
cs_CZ: Really Simple SSL pro není aktuální. Aktualizujte Really Simple SSL pro, abyste zajistili kompatibilitu.

en: Really Simple SSL and Really Simple SSL add-ons do not process any personal identifiable information, so the GDPR does not apply to these plugins or usage of these plugins on your website. You can find our privacy policy <a href="%s" target="_blank">here</a>.
cs_CZ: Really Simple SSL a Really Simple SSL doplňky nezpracovávají žádné osobní informace, takže se GDPR na tyto pluginy, či na jejich použití na vašich webových stránkách nevztahuje. Naše zásady ochrany osobních údajů můžete najít <a href="%s" target="_blank">zde</a>.

en: Really Simple SSL automatically detects your settings and configures your website to run over HTTPS. To keep it lightweight, we kept the options to a minimum. Your website will move to SSL with one click.
cs_CZ: Really Simple SSL automaticky rozpozná vaše nastavení a nakonfiguruje váš web tak, aby běžel přes HTTPS. Možnosti jsme omezili na minimum, aby plugin neovlivňoval výkon webu. Váš web se pouhým jedním kliknutím přesune na SSL.

en: Really Simple SSL detected an SSL certificate, but has not been configured to enforce SSL.
cs_CZ: Really Simple SSL detekoval certifikát SSL, ale nebyl nakonfigurován tak, aby vynucoval SSL.

en: Really Simple SSL has a new feature! Introducing Vulnerability Detection, enable it now.
cs_CZ: Really Simple SSL má nyní novou funkci! Představujeme vám Detekci zranitelností, zapněte si ji.

en: Really Simple SSL has received no response from the webpage.
cs_CZ: Společnost Really Simple SSL neobdržela od webové stránky žádnou odpověď.

en: Really Simple SSL is installed, but no valid SSL certificate is detected.
cs_CZ: Really Simple SSL je nainstalován, ale nebyl nalezen platný SSL certifikát.

en: Recommended Security Headers
cs_CZ: Doporučené bezpečnostní hlavičky

en: Recommended by Really Simple Plugins
cs_CZ: Really Simple Plugins doporučuje

en: Recommended security headers enabled.
cs_CZ: Doporučené bezpečnostní hlavičky zapnuty.

en: Recommended security headers installed
cs_CZ: Nainstalované doporučené hlavičky zabezpečení

en: Redirect method
cs_CZ: Způsob přesměrování

en: Redirection
cs_CZ: Přesměrování

en: Redirects your site to https with a SEO friendly 301 redirect if it is requested over http.
cs_CZ: Přesměruje váš web na https s přesměrováním 301 přátelským pro SEO, pokud je požadováno přes http.

en: Referrer Policy
cs_CZ: Zásady doporučení

en: Regions
cs_CZ: Oblasti

en: Remove from public location with Really Simple SSL
cs_CZ: Odebrat z veřejného umístění pomocí Really Simple SSL

en: Rename admin user enabled: Please choose a new username of at least 3 characters, which is not in use yet.
cs_CZ: Přejmenování administrátora povoleno: Vyberte prosím nové uživatelské jméno o délce alespoň 3 znaků, které se ještě nepoužívá.

en: Rename and randomize your database prefix
cs_CZ: Přejmenujte a náhodně změňte předponu databáze

en: Renew certificate
cs_CZ: Obnovit certifikát

en: Renew installation
cs_CZ: Obnovit instalaci

en: Restrict creation of administrator roles
cs_CZ: Omezit vytváření administrátorských rolí

en: Retrieving Cloudways server data...
cs_CZ: Získání dat serveru Cloudways...

en: Retrieving DNS verification token...
cs_CZ: Získání ověřovacího tokenu DNS...

en: Retrieving package information...
cs_CZ: Načítám informace o balíčku...

en: Retry
cs_CZ: Zkusit znovu

en: Risk
cs_CZ: Riziko

en: SSL Status Test
cs_CZ: Test stavu SSL

en: SSL activation in progress
cs_CZ: Probíhá aktivace SSL

en: SSL certificate should be generated and installed.
cs_CZ: Měl by být vygenerován a nainstalován certifikát SSL.

en: SSL certificate will expire on %s.
cs_CZ: Platnost certifikátu SSL vyprší dne %s.

en: SSL configuration finished!
cs_CZ: Konfigurace SSL dokončena!

en: SSL has been activated
cs_CZ: SSL byl aktivován

en: SSL is activated on your site.
cs_CZ: SSL je na vašem webu aktivováno.

en: SSL is enabled networkwide.
cs_CZ: Protokol SSL je povolen v celé síti.

en: SSL is enabled on your site.
cs_CZ: SSL je na vašem webu povoleno.

en: SSL is not enabled on your network
cs_CZ: SSL není ve vaší síti povoleno

en: SSL is not enabled yet.
cs_CZ: Protokol SSL zatím není povolen.

en: SSL is not enabled.
cs_CZ: Protokol SSL není povolen.

en: SSL is not yet enabled on this site.
cs_CZ: Na tomto webu zatím není povolena technologie SSL.

en: SSL is now activated. Follow the three steps in this article to check if your website is secure.
cs_CZ: SSL je nyní aktivováno. Podle tří kroků v tomto článku zkontrolujte, zda je váš web bezpečný.

en: SSL successfully installed on %s
cs_CZ: Protokol SSL byl úspěšně nainstalován na %s

en: Searching for link to SSL installation page on your server...
cs_CZ: Hledání odkazu na stránku pro instalaci SSL na vašem serveru...

en: Security
cs_CZ: Zabezpečení

en: Security Headers Test
cs_CZ: Test záhlaví zabezpečení

en: Security through obscurity. Your site is no longer using the default wp_ prefix for database tables. The process has been designed to only complete and replace the tables after all wp_ tables are successfully renamed. In the unlikely event that this does lead to database issues on your site, please navigate to our troubleshooting article.
cs_CZ: Zabezpečení skrze temnotu. Váš web již nepoužívá výchozí předponu wp_ pro databázové tabulky. Proces byl navržen tak, aby dokončil a nahradil tabulky pouze po úspěšném přejmenování všech tabulek wp_. V nepravděpodobném případě, že to povede k problémům s databází na vašem webu, přejděte prosím na náš článek o odstraňování problémů.

en: See which recommended security headers are not present on your website.
cs_CZ: Podívejte se, která doporučená bezpečnostní záhlaví na vašem webu nejsou.

en: Self (Default)
cs_CZ: Vlastní (výchozí)

en: Self-hosted and privacy-friendly analytics tool.
cs_CZ: Samoobslužný analytický nástroj šetrný k soukromí.

en: Self-hosted, Privacy-friendly analytics tool
cs_CZ: Samoobslužný analytický nástroj šetrný k ochraně osobních údajů

en: Send
cs_CZ: Odeslat

en: Serve encrypted and authenticated responses
cs_CZ: Poskytujte zašifrované a ověřené odpovědi

en: Set permissions to 644 to enable SSL generation.
cs_CZ: Nastavte oprávnění na hodnotu 644, aby bylo povoleno generování protokolu SSL.

en: Set your wp-config.php to writable and reload this page.
cs_CZ: Nastavte soubor wp-config.php na hodnotu %swritable%s a znovu načtěte tuto stránku.

en: Settings
cs_CZ: Konfigurace

en: Settings update: .htaccess redirect
cs_CZ: Aktualizace nastavení: přesměrování .htaccess

en: Settings update: Database prefix changed
cs_CZ: Aktualizace nastavení: Změněna předpony databáze

en: Settings update: Debug.log file relocated
cs_CZ: Aktualizace nastavení: Soubor Debug.log byl přemístěn

en: Settings update: Username 'admin' renamed
cs_CZ: Aktualizace nastavení: Uživatelské jméno 'admin' přejmenováno

en: Source
cs_CZ: Zdroj

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Stop editing the .htaccess file
cs_CZ: Přestat upravovat soubor .htaccess

en: Store for renewal purposes. If not stored, renewal may need to be done manually.
cs_CZ: Uložit pro účely obnovy. Pokud není uloženo, může být nutné obnovení provést ručně.

en: Successfully added TXT record.
cs_CZ: Úspěšně přidán záznam TXT.

en: Successfully generated certificate.
cs_CZ: Certifikát byl úspěšně vygenerován.

en: Successfully installed Let's Encrypt
cs_CZ: Úspěšná instalace aplikace Let's Encrypt

en: Successfully installed SSL
cs_CZ: Úspěšná instalace protokolu SSL

en: Successfully retrieved account
cs_CZ: Úspěšně načtený účet

en: Successfully retrieved server id and app id
cs_CZ: Úspěšné načtení id serveru a id aplikace

en: Successfully verified DNS records
cs_CZ: Úspěšně ověřené záznamy DNS

en: Successfully verified alias domain.
cs_CZ: Úspěšně ověřena doména aliasu.

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: System Status
cs_CZ: Stav systému

en: System status
cs_CZ: Stav systému

en: Terms & Conditions are accepted.
cs_CZ: Podmínky užití byli akceptovány.

en: Terms & Conditions.
cs_CZ: Obchodní podmínky

en: Terms and Conditions
cs_CZ: Všeobecné obchodní podmínky

en: Test not found.
cs_CZ: Test nenalezen.

en: Test notifications
cs_CZ: Testovací oznámení

en: Thanks for updating to Really Simple SSL 6.0! Check out our new features on the settings page.
cs_CZ: Děkujeme za aktualizaci na Really Simple SSL 6.0! Podívejte se na nové funkce na stránce nastavení.

en: Thanks for updating!
cs_CZ: Děkujeme za aktualizaci!

en: The 'force-deactivate.php' file has to be renamed to .txt. Otherwise your ssl can be deactivated by anyone on the internet.
cs_CZ: Soubor 'force-deactivate.php' je třeba přejmenovat na .txt. Jinak může vaše ssl deaktivovat kdokoli na internetu.

en: The .htaccess redirect has been enabled on your site. If the server configuration is non-standard, this might cause issues. Please check if all pages on your site are functioning properly.
cs_CZ: Na vašem webu bylo povoleno přesměrování .htaccess. Pokud je konfigurace serveru nestandardní, může to způsobit problémy. Zkontrolujte, zda všechny stránky na vašem webu fungují správně. .

en: The .htaccess redirect rules selected by this plugin failed in the test. Set manually or dismiss to leave on PHP redirect.
cs_CZ: Pravidla přesměrování .htaccess vybraná tímto zásuvným modulem v testu selhala. Nastavte ručně nebo odmítněte ponechat na WordPress přesměrování.

en: The 301 .htaccess redirect is the fastest and most reliable redirect option.
cs_CZ: Přesměrování 301 .htaccess je nejrychlejší a nejspolehlivější možností přesměrování.

en: The DISALLOW_FILE_EDIT constant is defined and set to false. You can remove it from your wp-config.php.
cs_CZ: Konstanta DISALLOW_FILE_EDIT je definována a nastavena na hodnotu false. Můžete jej odstranit z vašeho wp-config.php.

en: The DNS response for %s was %s, while it should be %s.
cs_CZ: Odpověď DNS pro %s byla %s, zatímco by měla být %s.

en: The Hosting Panel software was not recognized. Depending on your hosting provider, the generated certificate may need to be installed manually.
cs_CZ: Software hostitelského panelu nebyl rozpoznán. V závislosti na poskytovateli hostingu může být nutné vygenerovaný certifikát nainstalovat ručně.

en: The PHP function CURL has successfully been detected.
cs_CZ: Funkce PHP CURL byla úspěšně detekována.

en: The PHP function CURL is not available on your server, which is required. Please contact your hosting provider.
cs_CZ: Na vašem serveru není k dispozici funkce PHP CURL, která je vyžadována. Obraťte se prosím na svého poskytovatele hostingu.

en: The Really Simple SSL plugin folder in the /wp-content/plugins/ directory has been renamed to %s. This might cause issues when deactivating, or with premium add-ons. To fix this you can rename the Really Simple SSL folder back to the default %s.
cs_CZ: Složka pluginu Really Simple SSL v adresáři /wp-content/plugins/ byla přejmenována na %s. To může způsobit problémy při deaktivaci nebo s prémiovými doplňky. Chcete-li to napravit, můžete složku Really Simple SSL přejmenovat zpět na výchozí %s.

en: The SSL certificate has been renewed, and requires manual %sinstallation%s in your hosting dashboard.
cs_CZ: Certifikát SSL byl obnoven a vyžaduje ruční zadání %sinstallation%s v ovládacím panelu hostingu.

en: The Terms & Conditions were not accepted. Please accept in the general settings.
cs_CZ: Podmínky užití odmítnuty. Přijměte je prosím v obecných nastaveních.

en: The URL you use to access your DirectAdmin dashboard. Ends on :2222.
cs_CZ: Adresa URL, kterou používáte pro přístup k ovládacímu panelu DirectAdmin. Končí na :2222.

en: The URL you use to access your Plesk dashboard. Ends on :8443.
cs_CZ: Adresa URL, kterou používáte pro přístup k ovládacímu panelu služby Plesk. Končí na :8443.

en: The URL you use to access your cPanel dashboard. Ends on :2083.
cs_CZ: Adresa URL, kterou používáte pro přístup k ovládacímu panelu cPanel. Končí na :2083.

en: The automatic installation of your certificate has failed. Please check your credentials, and retry the %sinstallation%s.
cs_CZ: Automatická instalace certifikátu se nezdařila. Zkontrolujte prosím své údaje a zkuste %sinstallation%s znovu.

en: The built-in file editors are accessible to others.
cs_CZ: Vestavěné editory souborů jsou přístupné ostatním.

en: The certificate generation was rate limited for 10 minutes because the authorization failed.
cs_CZ: Generování certifikátu bylo omezeno na 10 minut, protože autorizace selhala.

en: The certificate installation was rate limited. Please try again later.
cs_CZ: Instalace certifikátu byla omezena sazbou. Zkuste to prosím později.

en: The certs directory is not created yet.
cs_CZ: Adresář certs ještě není vytvořen.

en: The certs directory was successfully created.
cs_CZ: Adresář certs byl úspěšně vytvořen.

en: The challenge directory is not created yet.
cs_CZ: Adresář výzev ještě není vytvořen.

en: The challenge directory was successfully created.
cs_CZ: Adresář výzvy byl úspěšně vytvořen.

en: The code to block code execution in the uploads folder cannot be added automatically on nginx. Add the following code to your nginx.conf file:
cs_CZ: Kód pro blokování spuštění kódu ve složce pro nahrávání nelze na nginx přidat automaticky. Přidejte následující kód do svého souboru nginx.conf:

en: The content security policy has many options, so we always recommend starting in ‘learning mode’ to see what files and scripts are loaded.
cs_CZ: Zásady zabezpečení obsahu mají mnoho možností, takže vždy doporučujeme začít v „režimu učení“, abyste viděli, jaké soubory a skripty se načítají.

en: The email address was not set. Please set the email address
cs_CZ: E-mailová adresa nebyla nastavena. Nastavte prosím e-mailovou adresu

en: The extensive mixed content scan will list all current and future issues and provide a fix, or instructions to fix manually.
cs_CZ: Rozsáhlá kontrola smíšeného obsahu zobrazí seznam všech současných a budoucích problémů a poskytne opravu nebo pokyny k ruční opravě.

en: The following directories do not have the necessary writing permissions.
cs_CZ: Následující adresáře nemají potřebná práva pro zápis.

en: The following information is attached when you send this form: license key, scan results, your domain, .htaccess file, debug log and a list of active plugins.
cs_CZ: Při odeslání tohoto formuláře jsou připojeny následující informace: licenční klíč, výsledky skenování, vaše doména, soubor .htaccess, protokol ladění a seznam aktivních pluginů.

en: The key directory is not created yet.
cs_CZ: Adresář s klíčem ještě není vytvořen.

en: The key directory was successfully created.
cs_CZ: Adresář s klíčem byl úspěšně vytvořen.

en: The mixed content fixer could not be detected due to a cURL error: %s. cURL errors are often caused by an outdated version of PHP or cURL and don't affect the front-end of your site. Contact your hosting provider for a fix.
cs_CZ: Opravovač smíšeného obsahu se nepodařilo detekovat kvůli chybě cURL: %s. Chyby cURL jsou často způsobeny zastaralou verzí PHP nebo cURL a nemají vliv na front-end vašeho webu. Obraťte se na poskytovatele hostingu a požádejte o opravu.

en: The mixed content fixer is active, but was not detected on the frontpage.
cs_CZ: Opravovač smíšeného obsahu je aktivní, ale na titulní stránce nebyl zjištěn.

en: The non-www version of your site does not point to this website. This is recommended, as it will allow you to add it to the certificate as well.
cs_CZ: Verze vašeho webu, která není www, neodkazuje na tento web. To se doporučuje, protože vám to umožní přidat ji i do certifikátu.

en: The order is invalid, possibly due to too many failed authorization attempts. Please start at the previous step.
cs_CZ: Objednávka je neplatná, pravděpodobně z důvodu příliš mnoha neúspěšných pokusů o autorizaci. Začněte prosím od předchozího kroku.

en: The recommended security headers are detected on your site.
cs_CZ: Na vašem webu jsou detekovány doporučené hlavičky zabezpečení.

en: The required directories have the necessary writing permissions.
cs_CZ: Požadované adresáře mají potřebná práva pro zápis.

en: The system is not ready for the DNS verification yet. Please run the wizard again.
cs_CZ: Systém ještě není připraven na ověření DNS. Spusťte průvodce znovu.

en: The system is not ready for the installation yet. Please run the wizard again.
cs_CZ: Systém ještě není připraven k instalaci. Spusťte průvodce znovu.

en: The used domain for your email address is not allowed.
cs_CZ: Použitá doména pro vaši e-mailovou adresu není povolena.

en: The value, WP_DEBUG_DISPLAY, has either been enabled by WP_DEBUG or added to your configuration file. This will make errors display on the front end of your site.
cs_CZ: Hodnota, WP_DEBUG_DISPLAY, byla buď povolena pomocí WP_DEBUG nebo přidána do vašeho konfiguračního souboru. Chyby se tak budou zobrazovat na přední straně vašeho webu.

en: The value, WP_DEBUG_LOG, has been added to this website’s configuration file. This means any errors on the site will be written to a file which is potentially available to all users.
cs_CZ: Hodnota WP_DEBUG_LOG byla přidána do konfiguračního souboru tohoto webu. To znamená, že jakékoli chyby na webu budou zapsány do souboru, který je potenciálně dostupný všem uživatelům.

en: The wp-config.php file is not writable, and needs to be edited. Please set this file to writable.
cs_CZ: Do souboru wp-config.php nelze zapisovat a je třeba jej upravit. Nastavte prosím tento soubor jako zapisovatelný.

en: The www version of your site does not point to this website. This is recommended, as it will allow you to add it to the certificate as well.
cs_CZ: Verze www vašeho webu neodkazuje na tento web. To se doporučuje, protože vám to umožní přidat ji i do certifikátu.

en: These security headers are the fundamental security measures to protect your website visitors while visiting your website.
cs_CZ: Tyto bezpečnostní hlavičky jsou základními bezpečnostními opatřeními k ochraně návštěvníků vašeho webu při návštěvě vašeho webu.

en: They might be misused if you don’t actively tell the browser to disable these features.
cs_CZ: Mohou být zneužity, pokud prohlížeči aktivně neřeknete, aby tyto funkce deaktivoval.

en: This appears to be an invalid license key for this plugin.
cs_CZ: Zdá se, že se jedná o neplatný licenční klíč pro tento plugin.

en: This email address is used to create a Let's Encrypt account. This is also where you will receive renewal notifications.
cs_CZ: Tato e-mailová adresa bude použita k vytvoření účtu Let's Encrypt. Na tuto adresu budete také dostávat oznámení o obnovení.

en: This email is confirmation that any security notices are likely to reach your inbox.
cs_CZ: Tento e-mail je potvrzením, že do vaší doručené pošty pravděpodobně dorazí jakákoli bezpečnostní upozornění.

en: This email is part of the Really Simple SSL Notification System
cs_CZ: Tento e-mail je součástí Really Simple SSL Notification System

en: This email was sent to
cs_CZ: Tento e-mail byl odeslán na

en: This is a multisite configuration with subdomains. You should generate a wildcard certificate on the root domain.
cs_CZ: Toto je konfigurace pro více míst se subdoménami. Měli byste vygenerovat zástupný certifikát v kořenové doméně.

en: This leads to issues when activating SSL networkwide since subdomains will be forced over SSL as well while they don't have a valid certificate.
cs_CZ: To vede k problémům při aktivaci SSL v celé síti, protože subdomény budou nuceny používat SSL i v případě, že nemají platný certifikát.

en: This will include both the www. and non-www. version of your domain.
cs_CZ: To bude zahrnovat jak www., tak newww. verzi vaší domény.

en: This will limit or fully disable HTTP requests that are not needed, but could be used with malicious intent.
cs_CZ: Tím omezíte nebo úplně zakážete požadavky HTTP, které nejsou potřeba, ale mohly by být použity se zlými úmysly.

en: This will permanently change your database prefixes and you can NOT rollback this feature. Please make sure you have a back-up.
cs_CZ: Tím se trvale změní vaše databázové předpony a tuto funkci NEMŮŽETE vrátit zpět. Ujistěte se, že máte zálohu.

en: To ensure all traffic passes through SSL, please enable a 301 redirect.
cs_CZ: Chcete-li zajistit, aby veškerý provoz procházel protokolem SSL, povolte přesměrování 301.

en: To safely enable SSL on your server configuration, you should add the following line of code to your wp-config.php.
cs_CZ: Chcete-li bezpečně povolit SSL na konfiguraci vašeho serveru, měli byste do souboru wp-config.php přidat následující řádek kódu.

en: To set the httponly secure cookie settings, your wp-config.php has to be edited, but the file is not writable.
cs_CZ: Chcete-li nastavit bezpečné nastavení souborů cookie httponly, je třeba upravit soubor wp-config.php, ale tento soubor není zapisovatelný.

en: Token not generated. Please complete the previous step.
cs_CZ: Token nebyl vygenerován. Dokončete prosím předchozí krok.

en: Token not received yet.
cs_CZ: Token ještě nebyl přijat.

en: Token successfully retrieved.
cs_CZ: Token byl úspěšně načten.

en: Trusted
cs_CZ: Důvěryhodný

en: Trying to create directory in root of website.
cs_CZ: Pokus o vytvoření adresáře v kořenovém adresáři webu.

en: Two years (required for preload)
cs_CZ: Dva roky (vyžadováno pro předběžné načtení)

en: Two-Step verification
cs_CZ: Dvoufázové ověření

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Unable to connect to cPanel
cs_CZ: Nelze se připojit k cPanelu

en: Update Really Simple SSL Pro: the plugin needs to be updated to the latest version to be compatible.
cs_CZ: Aktualizace Really Simple SSL Pro: Aby byl plugin kompatibilní, musí být aktualizován na nejnovější verzi.

en: Uploads folder not writable.
cs_CZ: Do složky k ukládání souborů nelze zapisovat.

en: User
cs_CZ: Uživatel

en: User Enumeration
cs_CZ: Výčet uživatelů

en: User role
cs_CZ: Role uživatele

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Username 'admin' has been changed to %s
cs_CZ: Uživatelské jméno 'admin' bylo změněno na %s

en: Users
cs_CZ: Uživatelé

en: Validating license...
cs_CZ: Ověřování licence...

en: Verify email
cs_CZ: Ověřit e-mail

en: View
cs_CZ: Zobrazit

en: View settings page
cs_CZ: Zobrazit nastavení

en: View vulnerabilities
cs_CZ: Zobrazit zranitelnosti

en: Visit Dashboard
cs_CZ: Přejít na Nástěnku

en: Visit the plugins overview or %srenew your license%s.
cs_CZ: Navštivte přehled pluginů nebo si %sobnovte licenci%s.

en: Vulnerabilities
cs_CZ: Zranitelnosti

en: Vulnerabilities detected
cs_CZ: Byly zjištěny zranitelnosti

en: Vulnerability Alert: %s
cs_CZ: Upozornení na zranitelnost: %s

en: Vulnerability detection
cs_CZ: Detekce zranitelností

en: Vulnerability: %s
cs_CZ: Zranitelnost: %s

en: Warning
cs_CZ: Varování

en: Warnings
cs_CZ: Upozornění

en: We have detected administrator roles where the login and display names are the same.
cs_CZ: Zjistili jsme administrátorské role, kde jsou přihlašovací a zobrazované jméno stejné.

en: We have detected the %s plugin on your website.
cs_CZ: Na vašich webových stránkách jsme zjistili zásuvný modul %s.

en: We have not detected any known hosting limitations.
cs_CZ: Nezjistili jsme žádná známá omezení hostování.

en: We have tried to make our Wizard as simple and fast as possible. Although these questions are all necessary, if there’s any way you think we can improve the plugin, please let us %sknow%s!
cs_CZ: Snažili jsme se, aby byl náš Průvodce co nejjednodušší a nejrychlejší. Přestože jsou všechny tyto otázky nezbytné, pokud si myslíte, že můžeme plugin nějak vylepšit, dejte nám prosím %sknow%s vědět!

en: Why did I receive this email?
cs_CZ: Proč jsem dostal tento e-mail?

en: Widget area
cs_CZ: Oblast pro widget

en: Widget with mixed content
cs_CZ: Widget se smíšeným obsahem

en: WordPress 301 redirect enabled. We recommend to enable a 301 .htaccess redirect.
cs_CZ: WordPress 301 přesměrování povoleno. Doporučujeme povolit přesměrování 301 .htaccess.

en: X-Content-Type options
cs_CZ: Možnosti X-Content-Type

en: X-Frame options
cs_CZ: X-Frame-Options

en: You already have a valid SSL certificate.
cs_CZ: Platný certifikát SSL již máte.

en: You already have free SSL on your hosting environment.
cs_CZ: V hostitelském prostředí již máte bezplatný protokol SSL.

en: You are using the Really Simple SSL Shell Exec add on, but your current version needs to be updated.
cs_CZ: Používáte doplněk Really Simple SSL Shell Exec, ale vaši používanou verzi je třeba aktualizovat.

en: You can also let the automatic scan of the pro version handle this for you, and get premium support, increased security with HSTS and more!
cs_CZ: Můžete také nechat automatické skenování ve verzi pro a získat prémiovou podporu, vyšší zabezpečení pomocí HSTS a další!

en: You can find your Plesk username and password in %s
cs_CZ: Uživatelské jméno a heslo k systému Plesk najdete v %s

en: You can find your api key %shere%s (make sure you're logged in with your main account).
cs_CZ: Svůj klíč api najdete %shere%s (ujistěte se, že jste přihlášeni pod svým hlavním účtem).

en: You can follow these %sinstructions%s.
cs_CZ: Můžete sledovat tyto %sinstructions%s.

en: You have %s critical vulnerability | You have %s critical vulnerabilities
cs_CZ[0]: Máte %s kritickou zranitelnost
cs_CZ[1]: Máte %s kritické zranitelnosti
cs_CZ[2]: Máte %s kritických zranitelností

en: You have enabled a feature on %s. We think it's important to let you know a little bit more about this feature so you can use it without worries.
cs_CZ: Aktivovali jste funkci na %s. Myslíme si, že je důležité, abychom vás o této funkci informovali trochu více, abyste ji mohli bez obav používat.

en: You have set a 301 redirect to SSL. This is important for SEO purposes
cs_CZ: Nastavili jste přesměrování 301 na SSL. To je důležité pro účely SEO

en: You have the Really Simple SSL Let's Encrypt beta add-on activated. This functionality has now been integrated in core, so you can deactivate the add-on.
cs_CZ: Máte aktivovaný doplněk Really Simple SSL Let's Encrypt beta. Tato funkce byla nyní integrována do jádra, takže můžete doplněk deaktivovat.

en: You may need to login in again.
cs_CZ: Možná se budete muset znova přihlásit.

en: You run a Multisite installation with subdomains, but your site doesn't have a wildcard certificate.
cs_CZ: Provozujete instalaci Multisite se subdoménami, ale váš web nemá certifikát s náhradní kartou.

en: You run a Multisite installation with subfolders, which prevents this plugin from fixing your missing server variable in the wp-config.php.
cs_CZ: Provozujete instalaci Multisite s podsložkami, což tomuto pluginu brání opravit chybějící proměnnou serveru v souboru wp-config.php.

en: You should have the www domain pointed to the same website as the non-www domain.
cs_CZ: Doména www by měla směřovat na stejnou webovou stránku jako doména newww.

en: You still have %s task open. | You still have %s tasks open.
cs_CZ[0]: Stále máte otevřenou %s úlohu.
cs_CZ[1]: Stále máte otevřené %s úlohy.
cs_CZ[2]: Stále máte otevřených %s úloh.

en: Your Key and Certificate directories are not properly protected.
cs_CZ: Adresáře klíčů a certifikátů nejsou řádně chráněny.

en: Your SSL certificate will expire soon.
cs_CZ: Platnost vašeho certifikátu SSL brzy vyprší.

en: Your WordPress version is visible to others.
cs_CZ: Vaše verze WordPressu je viditelná pro ostatní.

en: Your certificate is valid until: %s
cs_CZ: Váš certifikát je platný do: %s

en: Your certificate will be renewed and installed automatically.
cs_CZ: Váš certifikát bude automaticky obnoven a nainstalován.

en: Your certificate will expire on %s.
cs_CZ: Platnost vašeho certifikátu vyprší dne %s.

en: Your certificate will expire on %s. You can renew it %shere%s.
cs_CZ: Platnost vašeho certifikátu vyprší dne %s. Můžete jej obnovit za %shere%s.

en: Your database prefix is renamed and randomized. Awesome!
cs_CZ: Vaše předpona databáze je přejmenována na náhodný název. Skvělý!

en: Your database prefix is set to the default 'wp_'.
cs_CZ: Předpona vaší databáze je nastavena na výchozí 'wp_'.

en: Your domain meets the requirements for Let's Encrypt.
cs_CZ: Vaše doména splňuje požadavky pro službu Let's Encrypt.

en: Your hosting environment does not allow automatic SSL installation.
cs_CZ: Vaše hostingové prostředí neumožňuje automatickou instalaci protokolu SSL.

en: Your license is not active for this URL.
cs_CZ: Vaše licence není aktivní pro toto URL.

en: Your license key expired on %s.
cs_CZ: Váš licenční klíč vypršel dne %s.

en: Your license key has been disabled.
cs_CZ: Váš licenční klíč byl deaktivován.

en: Your license key has reached its activation limit.
cs_CZ: Licenční klíč dosáhl svého aktivačního limitu.

en: Your server provides shell functionality, which offers additional methods to install SSL. If installing SSL using the default methods is not possible, you can install the shell add on.
cs_CZ: Váš server poskytuje funkci shellu, která nabízí další metody instalace protokolu SSL. Pokud není možné nainstalovat protokol SSL pomocí výchozích metod, můžete nainstalovat doplněk shellu.

en: Your site is set to display errors on your website
cs_CZ: Váš web je nastaven tak, aby na vašem webu zobrazoval chyby

en: Your site is set to log errors to a potentially public file
cs_CZ: Váš web je nastaven tak, aby protokoloval chyby do potenciálně veřejného souboru

en: Your site is vulnerable to user enumeration attacks.
cs_CZ: Váš web je zranitelný vůči útokům na výčet uživatelů.

en: Your site logs information to a public debugging file.
cs_CZ: Váš web zaznamenává informace do veřejného souboru ladění.

en: Your site registered a user with the name 'admin'.
cs_CZ: Váš web zaregistroval uživatele se jménem 'admin'.

en: Your site uses Divi. This can require some additional steps before getting the secure lock.
cs_CZ: Váš web používá Divi. To může vyžadovat několik dalších kroků před získáním zabezpečeného zámku.

en: Your site uses Elementor. This can require some additional steps before getting the secure lock.
cs_CZ: Váš web používá Elementor. To může vyžadovat několik dalších kroků před získáním zabezpečeného zámku.

en: Your website does not send all recommended security headers.
cs_CZ: Vaše webové stránky neodesílají všechna doporučená bezpečnostní záhlaví.

en: Your website's ip address is blocked. Please add your domain's ip address to the security policy in CPanel
cs_CZ: IP adresa vašeho webu je zablokována. Přidejte prosím IP adresu vaší domény do bezpečnostních zásad v CPanel

en: Your wp-config.php has to be edited, but is not writable.
cs_CZ: Váš soubor wp-config.php musí být upraven, ale není zapisovatelný.

en: attempts
cs_CZ: pokusy

en: critical
cs_CZ: kritický

en: disabled
cs_CZ: vypnuto

en: forbidden - number in author name not allowed = %s
cs_CZ: zakázáno - číslo ve jménu autora není povoleno = %s

en: high-risk
cs_CZ: vysoké riziko

en: low-risk
cs_CZ: nízké riziko

en: medium-risk
cs_CZ: střední riziko

en: no response
cs_CZ: Neočekávaná odpověď rozhraní API.

en: recommended
cs_CZ: doporučeno
