Plugins - LiteSpeed Cache - Stable (latest release) - en to cs_CZ translation catalogue (1412 entries)

en:  %s ago
cs_CZ:  před %s

en: %1$s %2$d item(s)
cs_CZ: %1$s %2$d položka/y(ek)

en: %1$s %2$s files left in queue
cs_CZ: Ve frontě zbývá %1$s souborů %2$s

en: %1$s is a %2$s paid feature.
cs_CZ: %1$s je placená funkce od %2$s.

en: %1$s plugin version %2$s required for this action.
cs_CZ: Pro tuto akci je vyžadována verze pluginu %1$s %2$s.

en: %1$sLearn More%2$s
cs_CZ: %1$sZjistěte více%2$s

en: %d hour
cs_CZ: %d hodina

en: %d hours
cs_CZ: %d hodiny

en: %d item(s)
cs_CZ: %d položka(y)

en: %d minute
cs_CZ: %d minuta

en: %d minutes
cs_CZ: %d minuty

en: %d seconds
cs_CZ: %d vteřin

en: %s Extension
cs_CZ: Rozšíření %s

en: %s activation data expired.
cs_CZ: Platnost aktivačních dat %s vypršela.

en: %s file not readable.
cs_CZ: Soubor %s není čitelný.

en: %s file not writable.
cs_CZ: Soubor %s není zapisovatelný.

en: %s group
cs_CZ: %s skupina

en: %s groups
cs_CZ: %s skupiny

en: %s image
cs_CZ: %s obrázek

en: %s images
cs_CZ: %s obrázky

en: %s is recommended.
cs_CZ: Doporučuje se %s.

en: %s must be turned ON for this setting to work.
cs_CZ: %s musí být zapnuto, aby toto nastavení fungovalo.

en: (no savings)
cs_CZ: (bez úspory místa)

en: (non-optm)
cs_CZ: (bez optm)

en: .htaccess Path
cs_CZ: .htaccess Cesta

en: <a href="%1$s" %2$s>View version %3$s details</a> or <a href="%4$s" %5$s target="_blank">update now</a>.
cs_CZ: <a href="%1$s" %2$s>Podívat se na detaily verze %3$s</a> nebo <a href="%4$s" %5$s target="_blank">aktualizovat nyní</a>.

en: <p>Please add/replace the following codes into the beginning of %1$s:</p> %2$s
cs_CZ: <p>Prosím přidejte nebo nahraďte následující kódy na začátku souboru %1$s:</p> %2$s

en: <strong>Critical CSS (CCSS)</strong> loads visible above-the-fold content faster and with full styling.
cs_CZ: <strong>Klíčové CSS (CCSS)</strong> umožňuje rychlejší načtení viditelného obsahu nad záhybem stránky s úplným stylingem.

en: <strong>Image Optimization</strong> gives you smaller image file sizes that transmit faster.
cs_CZ: <strong>Optimalizace obrázků</strong> vám zajišťuje menší velikosti obrazových souborů, které se rychleji přenášejí.

en: <strong>Low Quality Image Placeholder (LQIP)</strong> gives your imagery a more pleasing look as it lazy loads.
cs_CZ: <strong>Placeholder nízké kvality obrázku (LQIP)</strong> zajišťuje vašim obrázkům příjemnější vzhled během postupného načítání (lazy load).

en: <strong>Page Optimization</strong> streamlines page styles and visual elements for faster loading.
cs_CZ: <strong>Optimalizace stránky</strong> zjednodušuje styly a vizuální prvky stránky pro rychlejší načítání.

en: <strong>Unique CSS (UCSS)</strong> removes unused style definitions for a speedier page load overall.
cs_CZ: <strong>Unikátní CSS (UCSS)</strong> odstraňuje nepoužívané styly, což celkově zrychluje načítání stránky.

en: <strong>Viewport Images (VPI)</strong> provides a well-polished fully-loaded view above the fold.
cs_CZ: <strong>Obrázky zobrazení (VPI)</strong> zajišťují dokonale vyleštěný plně načtený pohled nad záhybem stránky.

en: A Purge All will be executed when WordPress runs these hooks.
cs_CZ: Když WordPress spustí tyto hooky, dojde k úplnému vyčištění mezipaměti.

en: A QUIC.cloud connection is not required to use this preset. Only basic caching features are enabled.
cs_CZ: Pro použití této přednastavené konfigurace není vyžadováno připojení k QUIC.cloud. Jsou aktivovány pouze základní funkce cachování.

en: A QUIC.cloud connection is required to use this preset. Enables the maximum level of optimizations for improved page speed scores.
cs_CZ: Pro použití této přednastavené konfigurace je vyžadováno připojení k QUIC.cloud. Umožňuje maximální úroveň optimalizací pro zlepšení skóre rychlosti načítání stránky.

en: A QUIC.cloud connection is required to use this preset. Includes many optimizations known to improve page speed scores.
cs_CZ: QUIC.cloud připojení je vyžadováno pro použití této přednastavené konfigurace. Obsahuje mnoho optimalizací, které jsou známy tím, že zlepšují skóre rychlosti načítání stránky.

en: A QUIC.cloud connection is required to use this preset. Includes optimizations known to improve site score in page speed measurement tools.
cs_CZ: Pro použití této přednastavené konfigurace je vyžadováno připojení k QUIC.cloud. Obsahuje optimalizace, které jsou známy tím, že zlepšují hodnocení webu v nástrojích pro měření rychlosti načítání stránky.

en: A TTL of 0 indicates do not cache.
cs_CZ: TTL s hodnotou 0 znamená, že se obsah nebude ukládat do mezipaměti.

en: A backup of each image is saved before it is optimized.
cs_CZ: Před optimalizací je u každého obrázku vytvořena záloha.

en: AJAX Cache TTL
cs_CZ: TTL mezipaměti AJAX

en: API: Filter %s available to disable blocklist.
cs_CZ: API: Filtry %s jsou dostupné pro deaktivaci blokovacího seznamu.

en: API: PHP Constant %s available to disable blocklist.
cs_CZ: API: Konstanty PHP %s jsou dostupné pro deaktivaci blokovacího seznamu.

en: AVIF file reduced by %1$s (%2$s)
cs_CZ: Soubor AVIF zmenšen o %1$s (%2$s)

en: AVIF saved %s
cs_CZ: AVIF uložen %s

en: Accelerate, Optimize, Protect
cs_CZ: Zrychlit, Optimalizovat, Chránit

en: Accelerates the speed by caching Gravatar (Globally Recognized Avatars).
cs_CZ: Zrychluje načítání díky ukládání Gravatarů (Globally Recognized Avatars) do cache.

en: Activate
cs_CZ: Aktivovat

en: Add Missing Sizes
cs_CZ: Přidat chybějící velikosti

en: Add new CDN URL
cs_CZ: Přidat novou adresu URL CDN

en: Add new cookie to simulate
cs_CZ: Přidejte nový soubor cookie k simulaci

en: Add to Blocklist
cs_CZ: Přidat do seznamu blokovaných

en: Adding Style to Your Lazy-Loaded Images
cs_CZ: Stylování obrázků načítaných pomocí lazy load

en: Admin IP Only
cs_CZ: Pouze IP adresa administrátora

en: Admin IPs
cs_CZ: IP adresy administrátorů

en: Advanced
cs_CZ: Pokročilé

en: Advanced (Recommended)
cs_CZ: Advanced (doporučeno)

en: Advanced Settings
cs_CZ: Pokročilá nastavení

en: Advanced level will log more details.
cs_CZ: Pokročilá úroveň bude zaznamenávat více podrobností.

en: After
cs_CZ: Za-po

en: After the QUIC.cloud Image Optimization server finishes optimization, it will notify your site to pull the optimized images.
cs_CZ: Po dokončení optimalizace na serveru QUIC.cloud Image Optimization bude váš web upozorněn, aby si stáhl optimalizované obrázky.

en: After verifying that the cache works in general, please test the cart.
cs_CZ: Po ověření, že mezipaměť obecně funguje, prosím otestujte košík.

en: Aggressive
cs_CZ: Agresivní

en: Alias is in use by another QUIC.cloud account.
cs_CZ: Alias je používán jiným účtem QUIC.cloud.

en: All QUIC.cloud service queues have been cleared.
cs_CZ: Všechny fronty služeb QUIC.cloud byly vyprázdněny.

en: All Transients
cs_CZ: Všechny přechodné položky (transienty)

en: All categories are cached by default.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení se všechny kategorie ukládají do mezipaměti.

en: All pages
cs_CZ: Přehled stránek

en: All pages with Recent Posts Widget
cs_CZ: Všechny stránky s widgetem Nejnovější příspěvky

en: All tags are cached by default.
cs_CZ: Všechny štítky jsou ve výchozím nastavení ukládány do mezipaměti.

en: Allows listed IPs (one per line) to perform certain actions from their browsers.
cs_CZ: Umožňuje uvedeným IP adresám (jedna na řádek) provádět z jejich prohlížečů určité akce.

en: Already Cached
cs_CZ: Již uloženo do mezipaměti

en: Always purge both product and categories on changes to the quantity or stock status.
cs_CZ: Při změně množství nebo stavu skladu vždy vymaže mezipaměť produktu i kategorií.

en: An optional second parameter may be used to specify cache control. Use a space to separate
cs_CZ: Volitelný druhý parametr lze použít k určení kontroly cache. Oddělte je mezerou.

en: Append query string %s to the resources to bypass this action.
cs_CZ: Připojte řetězec dotazu %s ke zdrojům, které mají tuto akci vynechat.

en: Applied the %1$s preset %2$s
cs_CZ: Bylo použito %1$s přednastavení %2$s

en: Apply Preset
cs_CZ: Použít přednastavení

en: Are you sure to delete all existing blocklist items?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat všechny existující blokované položky?

en: Are you sure to destroy all optimized images?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat všechny optimalizované obrázky?

en: Are you sure you want to clear all cloud nodes?
cs_CZ: Jste si jistí, že chcete smazat všechna cloudová spojení?

en: Are you sure you want to disconnect from QUIC.cloud? This will not remove any data from the QUIC.cloud dashboard.
cs_CZ: Jste si jistý, že chcete odpojit od QUIC.cloud? Tímto krokem se neodstraní žádná data z dashboardu QUIC.cloud.

en: Are you sure you want to redetect the closest cloud server for this service?
cs_CZ: Jste si jistý, že chcete znovu detekovat nejbližší cloudový server pro tuto službu?

en: Are you sure you want to remove all image backups?
cs_CZ: Opravdu chcete odstranit všechny zálohy obrázků?

en: Are you sure you want to reset all settings back to the default settings?
cs_CZ: Opravdu chcete obnovit všechna nastavení na výchozí hodnoty?

en: Asynchronous CSS Loading with Critical CSS
cs_CZ: Asynchronní načítání CSS s Critical CSS

en: Attach PHP info to report. Check this box to insert relevant data from %s.
cs_CZ: Připojit informace o PHP k reportu. Zaškrtněte toto políčko, pokud chcete vložit relevantní data z %s.

en: Author archive
cs_CZ: Archiv autora

en: Auto Drafts
cs_CZ: Automatické koncepty

en: Auto Purge Rules For Publish/Update
cs_CZ: Pravidla automatického vymazání cache při publikování/aktualizaci

en: Auto Request Cron
cs_CZ: Automatické spouštění Cron úloh

en: Auto Rescale Original Images
cs_CZ: Automatické přepočítání velikosti originálních obrázků

en: Autoload
cs_CZ: Automatické načítání

en: Autoload entries
cs_CZ: Automatické načítání záznamů

en: Autoload size
cs_CZ: Automatické načítání velikosti

en: Autoload top list
cs_CZ: Automaticky načíst hlavní seznam

en: Automatic generation of critical CSS is in the background via a cron-based queue.
cs_CZ: Automatické generování Kritické CSS probíhá na pozadí prostřednictvím fronty založené na cron úlohách.

en: Automatic generation of unique CSS is in the background via a cron-based queue.
cs_CZ: Automatické generování jedinečných CSS je na pozadí prostřednictvím fronty založené na cronu.

en: Automatically Upgrade
cs_CZ: Aktualizovat automaticky

en: Automatically enable DNS prefetching for all URLs in the document, including images, CSS, JavaScript, and so forth.
cs_CZ: Automaticky povolit předběžné načítání DNS pro všechny adresy URL v dokumentu, včetně obrázků, CSS, JavaScriptu a tak dále.

en: Automatically generate LQIP in the background via a cron-based queue.
cs_CZ: Automaticky generovat LQIP na pozadí pomocí fronty založené na cronu.

en: Automatically remove the original image backups after fetching optimized images.
cs_CZ: Po načtení optimalizovaných obrázků automaticky odstranit zálohy originálních obrázků.

en: Automatically replace large images with scaled versions.
cs_CZ: Automaticky nahrazovat velké obrázky jejich zmenšenými verzemi.

en: Automatically request optimization via cron job.
cs_CZ: Automaticky odesílat požadavek na optimalizaci prostřednictvím cron úlohy.

en: Available after %d second(s)
cs_CZ: Dostupné po %d sekundách

en: Avatar list in queue waiting for update
cs_CZ: Seznam avatarů ve frontě čekajících na aktualizaci

en: Backend .htaccess Path
cs_CZ: Umístění souboru .htaccess backendu

en: Backend Heartbeat Control
cs_CZ: Ovládání Backend Heartbeat

en: Backend Heartbeat TTL
cs_CZ: TTL pro Backend Heartbeat

en: Backup created %1$s before applying the %2$s preset
cs_CZ: Záloha vytvořena %1$s před použitím přednastavení %2$s

en: Basic
cs_CZ: Základní

en: Basic Image Placeholder
cs_CZ: Základní zástupný obrázek

en: Batch rescale completed.
cs_CZ: Dávkové přepočítání velikosti bylo dokončeno.

en: Before
cs_CZ: Před

en: Best available WordPress performance
cs_CZ: Nejlepší dostupný výkon pro WordPress

en: Best available WordPress performance, globally fast TTFB, easy setup, and %smore%s!
cs_CZ: Nejlepší dostupný výkon WordPress, globálně rychlý TTFB, snadná konfigurace a %s více%s!

en: Beta Test
cs_CZ: Beta test

en: Blocklist
cs_CZ: Seznam blokovaných

en: Blocklisted
cs_CZ: Blokované

en: Blocklisted due to not cacheable
cs_CZ: Blokováno, protože nelze uložit do mezipaměti

en: Both %1$s and %2$s are acceptable.
cs_CZ: Přípustné jsou jak %1$s, tak %2$s.

en: Both full URLs and partial strings can be used.
cs_CZ: Lze použít jak celé URL, tak částečné řetězce.

en: Both full and partial strings can be used.
cs_CZ: Mohou být použity jak plné tak částečné řetězce.

en: Browser
cs_CZ: Prohlížeč

en: Browser Cache
cs_CZ: Mezipaměť prohlížeče

en: Browser Cache Settings
cs_CZ: Nastavení cache prohlížeče

en: Browser Cache TTL
cs_CZ: TTL mezipaměť prohlížeče

en: Browser caching stores static files locally in the user's browser. Turn on this setting to reduce repeated requests for static files.
cs_CZ: Ukládání do mezipaměti prohlížeče uchovává statické soubory přímo v prohlížeči uživatele a omezuje jejich opakované načítání.

en: By default a gray image placeholder %s will be used.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení bude použit šedý zástupný obrázek %s.

en: By default, the My Account, Checkout, and Cart pages are automatically excluded from caching. Misconfiguration of page associations in WooCommerce settings may cause some pages to be erroneously excluded.
cs_CZ: Ve výchozím nastavení jsou stránky Můj účet, Pokladna a Košík automaticky vyloučeny z ukládání do mezipaměti (cache). Nesprávné nastavení přiřazení stránek v nastavení WooCommerce může způsobit, že některé stránky budou chybně vyloučeny.

en: By design, this option may serve stale content. Do not enable this option, if that is not OK with you.
cs_CZ: Tato volba může záměrně podávat zastaralý obsah. Nepovolujte toto nastavení, pokud vám to nevyhovuje.

en: CCSS Per URL
cs_CZ: CCSS na adresu URL

en: CCSS Selector Allowlist
cs_CZ: Seznam povolených selektorů CCSS

en: CDN - Disabled
cs_CZ: CDN je zakázáno

en: CDN - Enabled
cs_CZ: CDN je povoleno

en: CDN - not available for anonymous users
cs_CZ: CDN - není dostupné pro anonymní uživatele

en: CDN Bandwidth
cs_CZ: Propustnost CDN

en: CDN Settings
cs_CZ: CDN nastavení

en: CDN URL
cs_CZ: URL adresa CDN

en: CDN URL to be used. For example, %s
cs_CZ: CDN URL adresa, která se má použít. Například %s.

en: CSS & JS Combine
cs_CZ: Kombinace CSS a JS

en: CSS Combine
cs_CZ: Sloučení CSS

en: CSS Combine External and Inline
cs_CZ: Sloučit externí a inline CSS

en: CSS Excludes
cs_CZ: Vyloučení CSS

en: CSS Minify
cs_CZ: Optimalizace CSS (minifikace)

en: CSS Settings
cs_CZ: Nastavení CSS

en: CSS, JS and HTML Minification
cs_CZ: Minimalizace CSS, JS a HTML

en: CSS/JS Cache
cs_CZ: Mezipaměť CSS/JS

en: Cache
cs_CZ: Mezipaměť

en: Cache Admin Bar
cs_CZ: Ukládat administrační lištu do mezipaměti

en: Cache Comment Form
cs_CZ: Ukládat formulář komentářů do mezipaměti

en: Cache Commenters
cs_CZ: Ukládat komentující uživatele do mezipaměti

en: Cache Control Settings
cs_CZ: Nastavení řízení mezipaměti

en: Cache Hit
cs_CZ: Úspěšné načtení z cache

en: Cache Logged-in Users
cs_CZ: Ukládat přihlášené uživatele do mezipaměti

en: Cache Login Page
cs_CZ: Ukládat přihlašovací stránku do mezipaměti

en: Cache Miss
cs_CZ: Cache nenalezena

en: Cache Mobile
cs_CZ: Mezipaměť pro mobilní zařízení

en: Cache REST API
cs_CZ: REST API do mezipaměti

en: Cache Status
cs_CZ: Stav mezipaměti

en: Cache WP-Admin
cs_CZ: Cache pro wp-admin

en: Cache key must be integer or non-empty string, %s given.
cs_CZ: Klíč cache musí být celé číslo nebo neprázdný řetězec, bylo zadáno %s.

en: Cache key must not be an empty string.
cs_CZ: Klíč mezipaměti nesmí být prázdný řetězec.

en: Cache requests made by WordPress REST API calls.
cs_CZ: Ukládat do mezipaměti požadavky prováděné pomocí volání WordPress REST API.

en: Cache the built-in Admin Bar ESI block.
cs_CZ: Ukládat do mezipaměti vestavěný ESI blok administrační lišty.

en: Cache the built-in Comment Form ESI block.
cs_CZ: Ukládat do mezipaměti vestavěný ESI blok formuláře pro komentáře.

en: Caches your entire site, including dynamic content and <strong>ESI blocks</strong>.
cs_CZ: Ukládá do mezipaměti celý váš web, včetně dynamického obsahu a <strong>bloků ESI</strong>.

en: Calculate Backups Disk Space
cs_CZ: Vypočítat obsazené místo zálohami obrázků

en: Calculate Original Image Storage
cs_CZ: Vypočítat místo zabrané zálohami původních obrázků

en: Calculated backups successfully.
cs_CZ: Velikost záloh byla úspěšně vypočítána.

en: Can not create folder: %1$s. Error: %2$s
cs_CZ: Nelze vytvořit složku: %1$s. Chyba: %2$s

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Category
cs_CZ: Kategorie

en: Cert or key file does not exist.
cs_CZ: Certifikát nebo klíčový soubor neexistuje.

en: Changed setting successfully.
cs_CZ: Změna nastavení proběhla v pořádku.

en: Changes to this setting do not apply to already-generated LQIPs. To regenerate existing LQIPs, please %s first from the admin bar menu.
cs_CZ: Změny tohoto nastavení se nevztahují na již vygenerované LQIP. Pro opětovné vygenerování existujících LQIP prosím nejprve %s z nabídky v administrátorské liště.

en: Check Status
cs_CZ: Zkontrolovat stav

en: Check my public IP from
cs_CZ: Zkontrolujte moji veřejnou IP z

en: Check the status of your most important settings and the health of your CDN setup here.
cs_CZ: Zde zkontrolujte stav nejdůležitějších nastavení a stav správného nastavení CDN.

en: Check this option to use the primary site's configuration for all subsites.
cs_CZ: Zaškrtněte tuto možnost, chcete-li použít konfiguraci primárního webu pro všechny podstránky (subsites).

en: Choose which image sizes to optimize.
cs_CZ: Vyberte, které velikosti obrázků byste chtěli optimalizovat.

en: Clean All
cs_CZ: Vyčistit vše

en: Clean Crawler Map
cs_CZ: Vyčistit mapu crawleru

en: Clean Up Unfinished Data
cs_CZ: Vyčistit nedokončená data

en: Clean all auto saved drafts
cs_CZ: Vyčistit všechny automaticky uložené koncepty

en: Clean all orphaned post meta records
cs_CZ: Vyčistit všechna nepotřebná metadata příspěvků.

en: Clean all post revisions
cs_CZ: Vyčistit všechny revize příspěvků

en: Clean all spam comments
cs_CZ: Vyčistit všechny spamové komentáře

en: Clean all successfully.
cs_CZ: Vše bylo úspěšně vyčištěno.

en: Clean all trackbacks and pingbacks
cs_CZ: Vyčistit všechny trackbacky a pingbacky

en: Clean all transient options
cs_CZ: Vyčistit všechny přechodné (transient) možnosti

en: Clean all transients successfully.
cs_CZ: Všechny přechodné položky (transienty) byly úspěšně vyčištěny.

en: Clean all trashed comments
cs_CZ: Vyčistit všechny komentáře v koši

en: Clean all trashed posts and pages
cs_CZ: Vyčistit všechny příspěvky a stránky v koši

en: Clean auto drafts successfully.
cs_CZ: Automatické koncepty byly úspěšně vyčištěny.

en: Clean expired transient options
cs_CZ: Vyčistit expirované přechodné (transient) položky

en: Clean expired transients successfully.
cs_CZ: Expirované přechodné položky (transienty) byly úspěšně vyčištěny.

en: Clean orphaned post meta successfully.
cs_CZ: Nepotřebná metadata příspěvků byla úspěšně odstraněna.

en: Clean post revisions successfully.
cs_CZ: Revize příspěvků byly úspěšně vyčištěny.

en: Clean revisions older than %1$s day(s), excluding %2$s latest revisions
cs_CZ: Vyčistit revize starší než %1$s den(ů), s výjimkou %2$s nejnovějších revizí.

en: Clean spam comments successfully.
cs_CZ: Spamové komentáře byly úspěšně vyčištěny.

en: Clean trackbacks and pingbacks successfully.
cs_CZ: Trackbacky a pingbacky byly úspěšně vyčištěny.

en: Clean trashed comments successfully.
cs_CZ: Komentáře v koši byly úspěšně vyčištěny.

en: Clean trashed posts and pages successfully.
cs_CZ: Příspěvky a stránky v koši byly úspěšně vyčištěny.

en: Cleaned all Critical CSS files.
cs_CZ: Vyčištěny všechny soubory Critical CSS.

en: Cleaned all Gravatar files.
cs_CZ: Vyčistil všechny soubory Gravatar.

en: Cleaned all LQIP files.
cs_CZ: Vyčištěny všechny soubory LQIP.

en: Cleaned all Unique CSS files.
cs_CZ: Vyčištěny všechny jedinečné soubory CSS.

en: Cleaned all VPI data.
cs_CZ: Všechna data VPI byla vyčištěna.

en: Cleaned all localized resource entries.
cs_CZ: Vyčištěny všechny položky lokalizovaných zdrojů.

en: Cleaned up unfinished data successfully.
cs_CZ: Nedokončená data byla úspěšně vyčištěna.

en: Clear
cs_CZ: Vyčistit

en: Clear %s cache when "Purge All" is run.
cs_CZ: Vymazat mezipaměť %s při spuštění příkazu „Vyčistit vše“.

en: Clear Cloudflare cache
cs_CZ: Vymazat cache Cloudflare

en: Clear Logs
cs_CZ: Vyčistit záznamy

en: Cleared %1$s invalid images.
cs_CZ: Vymazáno %1$s neplatných obrázků.

en: Clears all cache entries related to this site, including other web applications.
cs_CZ: Vymaže všechny položky mezipaměti související s tímto webem, včetně ostatních webových aplikací.

en: Click here to proceed.
cs_CZ: Klikněte sem pro pokračování.

en: Click here to set.
cs_CZ: Pro nastavení klikněte sem.

en: Click to clear all nodes for further redetection.
cs_CZ: Klikněte pro vymazání všech propojení pro opětovnou detekci.

en: Click to copy
cs_CZ: Kopírovat kliknutím

en: Click to download
cs_CZ: Klikni pro stažení

en: Click to switch to optimized version.
cs_CZ: Kliknutím přepnete na optimalizovanou verzi.

en: Click to switch to original (unoptimized) version.
cs_CZ: Kliknutím přepnete na původní (neoptimalizovanou) verzi.

en: Close popup
cs_CZ: Zavřít popup

en: Cloud Error
cs_CZ: Chyba cloudu

en: Cloud server refused the current request due to rate limiting. Please try again later.
cs_CZ: Cloud server odmítl aktuální požadavek kvůli omezení počtu požadavků (rate limiting). Zkuste to prosím později.

en: Cloud server refused the current request due to unpulled images. Please pull the images first.
cs_CZ: Cloudový server odmítl aktuální požadavek kvůli nestáhnutým obrázkům. Nejprve prosím stáhněte obrázky.

en: Cloudflare API is set to off.
cs_CZ: Cloudflare API je vypnuto.

en: Cloudflare Cache
cs_CZ: Cloudflare cache

en: Cloudflare Domain
cs_CZ: Doména Cloudflare

en: Cloudflare Settings
cs_CZ: Nastavení Cloudflare

en: Cloudflare Zone
cs_CZ: Zóna Cloudflare

en: Collapse Query Strings
cs_CZ: Sjednotit parametry dotazu

en: Combine CSS files and inline CSS code.
cs_CZ: Sloučit CSS soubory a vložený CSS kód.

en: Combine all local JS files into a single file.
cs_CZ: Sloučit všechny lokální JS soubory do jednoho souboru.

en: Comments are supported. Start a line with a %s to turn it into a comment line.
cs_CZ: Komentáře jsou podporovány. Začněte řádek znakem %s, abyste jej změnili na řádek komentáře.

en: Communicated with Cloudflare successfully.
cs_CZ: Komunikace s Cloudflare proběhla úspěšně.

en: Congratulation! Your file was already optimized
cs_CZ: Gratulujeme! Váš soubor již byl optimalizován.

en: Congratulations, %s successfully set this domain up for the anonymous online services.
cs_CZ: Gratulujeme, %s tato doména byla úspěšně nastavena pro anonymní online služby.

en: Congratulations, %s successfully set this domain up for the online services with CDN service.
cs_CZ: Gratulujeme, %s doména byla úspěšně nastavena pro online služby s CDN.

en: Congratulations, %s successfully set this domain up for the online services.
cs_CZ: Gratulujeme, %s tato doména byla úspěšně nastavena pro online služby.

en: Congratulations, all gathered!
cs_CZ: Gratulujeme, vše shromážděno!

en: Connected Date:
cs_CZ: Připojeno od:

en: Connection Test
cs_CZ: Test připojení

en: Content Delivery Network
cs_CZ: Síť pro doručení obsahu (Content Delivery Network)

en: Content Delivery Network Service
cs_CZ: Služba Content Delivery Network (CDN)

en: Convert to InnoDB
cs_CZ: Převést na InnoDB

en: Converted to InnoDB successfully.
cs_CZ: Úspěšně převedeno na InnoDB.

en: Cookie Name
cs_CZ: Jméno cookie

en: Cookie Simulation
cs_CZ: Simulace cookie

en: Cookie Values
cs_CZ: Hodnoty cookie

en: Copy Log
cs_CZ: Kopírovat protokol

en: Could not find %1$s in %2$s.
cs_CZ: Nepodařilo se najít %1$s v %2$s.

en: Crawl Interval
cs_CZ: Interval procházení

en: Crawler Cron
cs_CZ: Cron crawleru

en: Crawler General Settings
cs_CZ: Obecná nastavení crawleru

en: Crawler Log
cs_CZ: Protokol prohledávače

en: Crawler Status
cs_CZ: Aktuální stav prohledávače

en: Crawler disabled by the server admin.
cs_CZ: Procházení (crawler) bylo zakázáno správcem serveru.

en: Crawler disabled list is cleared! All crawlers are set to active!
cs_CZ: Seznam zakázaných crawlerů byl vymazán! Všichni crawlery jsou nyní aktivní!

en: Crawler(s)
cs_CZ: Prohledávač(e)-Crawler(y)

en: Crawlers cannot run concurrently. If both the cron and a manual run start at similar times, the first to be started will take precedence.
cs_CZ: Prohledávače nemohou běžet současně. Pokud se cron a manuální spuštění spustí v podobnou dobu, bude upřednostněno to, které začne jako první.

en: Create a post, make sure the front page is accurate.
cs_CZ: Vytvořte příspěvek a ujistěte se, že úvodní stránka je správná.

en: Created with ❤️ by LiteSpeed team.
cs_CZ: Vytvořeno se ❤️ od týmu LiteSpeed.

en: Credits are not enough to proceed the current request.
cs_CZ: Pro pokračování v aktuálním požadavku nemáte dostatek kreditů.

en: Critical CSS
cs_CZ: Kritické CSS

en: Critical CSS Rules
cs_CZ: Pravidla kritického CSS

en: Cron Name
cs_CZ: Název cronu

en: Current %s Contents
cs_CZ: Aktuální obsah %s

en: Current Cloud Nodes in Service
cs_CZ: Cloudové uzly, které jsou právě v provozu

en: Current closest Cloud server is %s. Click to redetect.
cs_CZ: Nejbližší cloudový server je aktuálně %s. Klikněte pro opětovné vyhledání.

en: Current crawler started at
cs_CZ: Aktuální crawler spuštěn

en: Current image post id position
cs_CZ: Aktuální pozice ID příspěvku s obrázkem

en: Current limit is
cs_CZ: Aktuální limit je

en: Current server load
cs_CZ: Současné zatížení serveru

en: Current server time is %s.
cs_CZ: Aktuální čas serveru je %s.

en: Current sitemap crawl started at
cs_CZ: Aktuální procházení sitemap bylo zahájeno v

en: Current status is %1$s since %2$s.
cs_CZ: Aktuální stav je %1$s od %2$s.

en: Current status is %s.
cs_CZ: Aktuální stav je %s.

en: Currently active crawler
cs_CZ: Momentálně aktivně prohledáváno

en: Currently set to %s
cs_CZ: Momentálně nastaveno na %s

en: Currently using optimized version of AVIF file.
cs_CZ: Právě používáte optimalizovanou verzi AVIF souboru.

en: Currently using optimized version of WebP file.
cs_CZ: Momentálně se používá optimalizovaná verze souboru WebP.

en: Currently using optimized version of file.
cs_CZ: V současné době se používá optimalizovaná verze souboru.

en: Currently using original (unoptimized) version of AVIF file.
cs_CZ: Momentálně se používá původní (neoptimalizovaná) verze souboru AVIF.

en: Currently using original (unoptimized) version of WebP file.
cs_CZ: Momentálně se používá původní (neupravená) verze souboru WebP.

en: Currently using original (unoptimized) version of file.
cs_CZ: V současné době se používá původní (neoptimalizovaná) verze souboru.

en: Custom Sitemap
cs_CZ: Vlastní mapa webu

en: DB Optimization Settings
cs_CZ: Nastavení optimalizace DB

en: DNS Preconnect
cs_CZ: DNS předběžné připojení

en: DNS Prefetch
cs_CZ: Přednačtení DNS

en: DNS Prefetch Control
cs_CZ: Ovládání předběžného načítání DNS

en: DNS Prefetch for static files
cs_CZ: DNS přednačtení pro statické soubory

en: Daily archive
cs_CZ: Denní archiv

en: Dashboard
cs_CZ: Ovládací panel

en: Database
cs_CZ: Databáze

en: Database Optimizer
cs_CZ: Optimalizátor databáze

en: Database Summary
cs_CZ: Shrnutí databáze

en: Database Table Engine Converter
cs_CZ: Konvertor databázových tabulek

en: Database to be used
cs_CZ: Použitá databáze

en: Day(s)
cs_CZ: Den(y)

en: Deactivate
cs_CZ: Deaktivovat

en: Deactivate LiteSpeed Cache
cs_CZ: Deaktivujte LiteSpeed Cache

en: Deactivate plugin
cs_CZ: Deaktivovat plugin

en: Debug Helpers
cs_CZ: Pomocníci při ladění

en: Debug Level
cs_CZ: Úroveň ladění

en: Debug Log
cs_CZ: Protokol ladění

en: Debug Settings
cs_CZ: Nastavení ladění

en: Debug String Excludes
cs_CZ: Řetězec ladění nezahrnuje

en: Debug URI Excludes
cs_CZ: URI vyloučená z ladění

en: Debug URI Includes
cs_CZ: URI zahrnutá do ladění

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Default Cache
cs_CZ: Výchozí mezipaměť

en: Default Feed TTL
cs_CZ: Výchozí TTL feedů

en: Default Front Page TTL
cs_CZ: Výchozí TTL úvodní stránky

en: Default HTTP Status Code Page TTL
cs_CZ: Výchozí TTL (doba platnosti) stránky pro HTTP stavový kód

en: Default Object Lifetime
cs_CZ: Výchozí doba platnosti objektu

en: Default Private Cache TTL
cs_CZ: Výchozí TTL soukromé mezipaměti

en: Default Public Cache TTL
cs_CZ: Výchozí doba životnosti veřejné cache (TTL)

en: Default REST TTL
cs_CZ: Výchozí doba platnosti (TTL) pro REST API

en: Default TTL for cached objects.
cs_CZ: Výchozí TTL pro objekty v mezipaměti.

en: Default path is
cs_CZ: Výchozí cesta je

en: Default port for %1$s is %2$s.
cs_CZ: Výchozí port pro %1$s je %2$s.

en: Default value
cs_CZ: Výchozí hodnota

en: Deferred
cs_CZ: Odloženo

en: Deferring until page is parsed or delaying till interaction can help reduce resource contention and improve performance causing a lower FID (Core Web Vitals metric).
cs_CZ: Odložení, dokud nebude stránka analyzována, nebo odložení do interakce může pomoci snížit spory o zdroje a zlepšit výkon, což způsobí nižší metriku FID (Core Web Vitals).

en: Delay rendering off-screen HTML elements by its selector.
cs_CZ: Zpoždění vykreslování prvků HTML mimo obrazovku jeho selektorem.

en: Delayed
cs_CZ: Zpožděno

en: Delete all backups of the original images
cs_CZ: Smazat všechny zálohy původních obrázků

en: Delivers global coverage with a growing <strong>network of 80+ PoPs</strong>.
cs_CZ: Zajišťuje globální pokrytí s rostoucí <strong>síťí více než 80 PoP</strong>.

en: Destroy All Optimization Data
cs_CZ: Zničit veškerá optimalizační data

en: Destroy all optimization data successfully.
cs_CZ: Všechna data optimalizace byla úspěšně odstraněna.

en: Determines how changes in product quantity and product stock status affect product pages and their associated category pages.
cs_CZ: Určuje, jak změny v množství produktu a stavu skladových zásob ovlivňují stránky produktů a jejich přiřazené kategorie.

en: Development Mode
cs_CZ: Vývojový režim:

en: Development Mode will be turned off automatically after three hours.
cs_CZ: Vývojový režim bude automaticky vypnut po třech hodinách.

en: Development mode will be automatically turned off in %s.
cs_CZ: Vývojový režim bude automaticky vypnut za %s.

en: Disable
cs_CZ: Deaktivovat

en: Disable All Features
cs_CZ: Zakázat všechny funkce

en: Disable All Features for 24 Hours
cs_CZ: Vypnout všechny funkce na 24 hodin

en: Disable Cache
cs_CZ: Zakázat mezipaměť

en: Disable Image Lazyload
cs_CZ: Zakázat postupné načítání obrázku

en: Disable VPI
cs_CZ: Zakázat VPI

en: Disable WordPress interval heartbeat to reduce server load.
cs_CZ: Zakázat interval heartbeat ve WordPressu pro snížení zátěže serveru.

en: Disable this option to generate CCSS per Post Type instead of per page. This can save significant CCSS quota, however it may result in incorrect CSS styling if your site uses a page builder.
cs_CZ: Vypněte tuto možnost, pokud chcete generovat CCSS podle typu příspěvku místo podle stránky. Tím můžete výrazně ušetřit kvótu CCSS, avšak může to vést k nesprávnému zobrazení CSS, pokud vaše stránka používá page builder.

en: Disabled
cs_CZ: Zakázáno

en: Disabled AVIF file successfully.
cs_CZ: Soubor AVIF byl úspěšně zakázán.

en: Disabled WebP file successfully.
cs_CZ: Soubor WebP byl úspěšně zakázán.

en: Disabling this may cause WordPress tasks triggered by AJAX to stop working.
cs_CZ: Zakázání této možnosti může způsobit, že úlohy WordPress spouštěné přes AJAX přestanou fungovat.

en: Disabling this option may negatively affect performance.
cs_CZ: Vypnutí této volby může negativně ovlivnit výkon.

en: Disconnect from QUIC.cloud
cs_CZ: Odpojte se od QUIC.cloud

en: Dismiss
cs_CZ: Odmítnout

en: Dismiss this notice
cs_CZ: Odmítnout toto upozornění

en: Dismiss this notice.
cs_CZ: Zamítněte toto oznámení.

en: Do Not Cache Categories
cs_CZ: Nekachovat kategorie

en: Do Not Cache Cookies
cs_CZ: Neukládat soubory cookie do mezipaměti

en: Do Not Cache Groups
cs_CZ: Vyloučené skupiny z cache

en: Do Not Cache Query Strings
cs_CZ: Nekachovat řetězce dotazu (query stringy)

en: Do Not Cache Roles
cs_CZ: Role vyloučené z cache

en: Do Not Cache Tags
cs_CZ: Štítky bez cachování

en: Do Not Cache URIs
cs_CZ: Vyloučit URI z cachování

en: Do Not Cache User Agents
cs_CZ: Neukládat uživatelské agenty do mezipaměti

en: Do not purge categories on changes to the quantity or stock status.
cs_CZ: Při změně množství nebo stavu skladu nevymazávat mezipaměť kategorií.

en: Do not show this again
cs_CZ: Toto nezobrazovat znovu

en: Domain
cs_CZ: Doména

en: Downgrade not recommended. May cause fatal error due to refactored code.
cs_CZ: Nedoporučuje se přechod na nižší verzi. Může způsobit závažnou chybu v důsledku refaktorovaného kódu.

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Drop Query String
cs_CZ: Odebrat řetězec dotazu

en: ESI Settings
cs_CZ: ESI nastavení

en: ESI allows you to designate parts of your dynamic page as separate fragments that are then assembled together to make the whole page. In other words, ESI lets you “punch holes” in a page, and then fill those holes with content that may be cached privately, cached publicly with its own TTL, or not cached at all.
cs_CZ: ESI umožňuje označit části dynamické stránky jako samostatné fragmenty, které se následně skládají dohromady a tvoří celou stránku. Jinými slovy, ESI umožňuje do stránky „vyrazit otvory“ a ty pak vyplnit obsahem, který může být ukládán do mezipaměti soukromě, ukládat do mezipaměti veřejně s vlastním TTL, nebo nemusí být ukládán do mezipaměti vůbec.

en: ESI sample for developers
cs_CZ: ESI vzorek pro developery

en: Editor Heartbeat TTL
cs_CZ: TTL pro Editor Heartbeat

en: Elements with attribute %s in HTML code will be excluded.
cs_CZ: Prvky s atributem %s v HTML kódu budou vyloučeny.

en: Elements with attribute %s in html code will be excluded.
cs_CZ: Prvky s atributem %s v HTML kódu budou vyloučeny.

en: Email Address
cs_CZ: E-mailová adresa

en: Empty Entire Cache
cs_CZ: Vyprázdněte celou mezipaměť

en: Empty blocklist
cs_CZ: Prázdný seznam blokování

en: Enable All Features
cs_CZ: Povolit všechny funkce

en: Enable Cache
cs_CZ: Povolit mezipaměť

en: Enable ESI
cs_CZ: Povolit ESI

en: Enable QUIC.cloud CDN
cs_CZ: Povolte CDN od QUIC.cloud

en: Enable QUIC.cloud Services
cs_CZ: Povolte služby QUIC.cloud

en: Enable QUIC.cloud services
cs_CZ: Povolit služby QUIC.cloud

en: Enable Viewport Images auto generation cron.
cs_CZ: Povolit automatické generování cron pro zobrazení obrázků.

en: Enable replacement of WebP/AVIF in %s elements that were generated outside of WordPress logic.
cs_CZ: Povolit nahrazování WebP/AVIF v prvcích %s, které byly vygenerovány mimo logiku WordPressu.

en: Enable this option if you are using both HTTP and HTTPS in the same domain and are noticing cache irregularities.
cs_CZ: Tuto možnost zapněte, pokud na stejné doméně používáte HTTP i HTTPS a zaznamenáváte nepravidelnosti v mezipaměti.

en: Enabled
cs_CZ: Aktivní

en: Enabled AVIF file successfully.
cs_CZ: Soubor AVIF byl úspěšně povolen.

en: Enabled WebP file successfully.
cs_CZ: Soubor WebP byl úspěšně povolen.

en: Enabling LiteSpeed Cache for WordPress here enables the cache for the network.
cs_CZ: Povolením LiteSpeed Cache pro WordPress zde povolíte cache pro celou síť.

en: Ended reason
cs_CZ: Důvod ukončení

en: Engine
cs_CZ: Nástroj

en: Enter this site's IP address to allow cloud services directly call IP instead of domain name. This eliminates the overhead of DNS and CDN lookups.
cs_CZ: Zadáním IP adresy tohoto webu umožníte cloudovým službám přímo odkazovan na IP namísto názvu domény. To eliminuje další vyhledávání DNS a CDN.

en: Error: Failed to apply the settings %1$s
cs_CZ: Chyba: Nepodařilo se použít nastavení %1$s

en: Every 15 Minutes
cs_CZ: Každých 15 minut

en: Everything in Advanced, Plus
cs_CZ: Vše v Pokročilé verzi, plus

en: Everything in Aggressive, Plus
cs_CZ: Vše jako v Aggressive, plus navíc

en: Everything in Basic, Plus
cs_CZ: Vše v Basic, plus

en: Everything in Essentials, Plus
cs_CZ: Vše v Essentials, plus

en: Example
cs_CZ: Příklad

en: Example use case:
cs_CZ: Příklad použití:

en: Examples of test cases include:
cs_CZ: Příklady testovacích případů zahrnují:

en: Exclude Path
cs_CZ: Vyloučit cestu

en: Exclude Settings
cs_CZ: Konfigurace vyloučení

en: Excludes
cs_CZ: Nezahrnuje

en: Expired Transients
cs_CZ: Expirované přechodné položky (transienty)

en: Export
cs_CZ: Exportovat

en: Export Settings
cs_CZ: Exportovat nastavení

en: Extreme
cs_CZ: Extrémní

en: Failed
cs_CZ: Selhalo

en: Failed to back up %s file, aborted changes.
cs_CZ: Zálohování souboru %s se nezdařilo, změny byly zrušeny.

en: Failed to communicate with Cloudflare
cs_CZ: Nepodařilo se navázat komunikaci s Cloudflare

en: Failed to communicate with QUIC.cloud server
cs_CZ: Komunikace se serverem QUIC.cloud se nezdařila

en: Failed to create Avatar table. Please follow <a %s>Table Creation guidance from LiteSpeed Wiki</a> to finish setup.
cs_CZ: Nepodařilo se vytvořit tabulku avatarů. Postupujte podle <a %s>návodu na vytvoření tabulky v LiteSpeed Wiki</a> pro dokončení nastavení.

en: Failed to create table %1$s! SQL: %2$s.
cs_CZ: Nepodařilo se vytvořit tabulku %1$s! SQL: %2$s.

en: Failed to detect IP
cs_CZ: Nepodařilo se zjistit IP adresu

en: Failed to get %s file contents.
cs_CZ: Nepodařilo se načíst obsah souboru %s.

en: Failed to get echo data from WPAPI
cs_CZ: Nepodařilo se načíst echo data z WPAPI

en: Failed to parse %s activation status.
cs_CZ: Nepodařilo se zpracovat stav aktivace %s.

en: Failed to request via WordPress
cs_CZ: Požadavek přes WordPress se nezdařil.

en: Failed to sync Guest Mode lists.
cs_CZ: Nepodařilo se synchronizovat seznamy režimu hosta.

en: Failed to upgrade.
cs_CZ: Aktualizace se nezdařila.

en: Failed to validate %s activation data.
cs_CZ: Nelze ověřit aktivační údaje %s.

en: Failed to write to %s.
cs_CZ: Nepodařilo se zapsat do %s.

en: Fast Queue Usage
cs_CZ: Využití rychlé fronty

en: File %s is not writable.
cs_CZ: Soubor %s není zapisovatelný.

en: Filename is empty!
cs_CZ: Název souboru je prázdný!

en: Files
cs_CZ: Soubory

en: Filter %s available for UCSS per page type generation.
cs_CZ: Filtr %s lze použít při generování UCSS podle typu stránky.

en: Filter %s available to change threshold.
cs_CZ: Filtr %s je dostupný pro změnu prahu.

en: Filter %s is supported.
cs_CZ: Filtr %s je podporován.

en: Folder does not exist: %s
cs_CZ: Složka neexistuje: %s

en: Folder is not writable: %s.
cs_CZ: Složka není zapisovatelná: %s.

en: Font Display Optimization
cs_CZ: Optimalizace zobrazení písma

en: For URLs with wildcards, there may be a delay in initiating scheduled purge.
cs_CZ: U URL s použitím zástupných znaků (wildcards) může dojít ke zpoždění při zahájení plánovaného vyprázdnění cache.

en: For example
cs_CZ: Například

en: For example, %1$s defines a TTL of %2$s seconds for %3$s.
cs_CZ: Například, %1$s určuje TTL %2$s sekund pro %3$s.

en: For example, %s can be used for a transparent placeholder.
cs_CZ: Například %s může sloužit jako průhledný zástupný obrázek.

en: For example, for %1$s, %2$s and %3$s can be used here.
cs_CZ: Například pro %1$s lze zde použít %2$s a %3$s.

en: For example, for %1$s, %2$s can be used here.
cs_CZ: Například pro %1$s lze zde použít %2$s.

en: For example, if every Page on the site has different formatting, enter %s in the box. Separate critical CSS files will be stored for every Page on the site.
cs_CZ: Pokud například má každá stránka webu různé formátování, vložte %s do boxu. Oddělené kritické soubory CSS budou uloženy pro každou stránku webu.

en: For example, to drop parameters beginning with %1$s, %2$s can be used here.
cs_CZ: Například pro odstranění parametrů začínajících na %1$s lze zde použít %2$s.

en: For that reason, please test the site to make sure everything still functions properly.
cs_CZ: Z tohoto důvodu je vhodné web vyzkoušet a zkontrolovat, že vše funguje, jak má.

en: Force Cache URIs
cs_CZ: Vynucené ukládání do mezipaměti (URI)

en: Force Public Cache URIs
cs_CZ: Vynutit veřejnou mezipaměť URI

en: Force cron
cs_CZ: Vynutit Cron

en: Forced cacheable
cs_CZ: Vynuceně ukládáno do mezipaměti

en: Free monthly quota available.
cs_CZ: K dispozici je bezplatný měsíční limit.

en: Free monthly quota available. Can also be used anonymously (no email required).
cs_CZ: K dispozici je bezplatný měsíční limit. Lze jej také používat anonymně (není nutný e-mail).

en: Front page
cs_CZ: Úvodní stránka

en: Frontend .htaccess Path
cs_CZ: Cesta k souboru .htaccess pro frontend

en: Frontend Heartbeat Control
cs_CZ: Ovládání Frontend Heartbeat

en: Frontend Heartbeat TTL
cs_CZ: TTL pro Frontend Heartbeat

en: General
cs_CZ: Obecný

en: General Settings
cs_CZ: Všeobecná nastavení

en: Generate LQIP In Background
cs_CZ: Generovat LQIP na pozadí

en: Generate Link for Current User
cs_CZ: Vygenerovat odkaz pro aktuálního uživatele

en: Generate UCSS
cs_CZ: Vygenerovat UCSS

en: Generate a separate vary cache copy for the mini cart when the cart is not empty.
cs_CZ: Vytvořit samostatnou kopii cache pro mini košík, pokud košík není prázdný.

en: Generated at %s
cs_CZ: Vygenerováno v %s

en: Generated links may be managed under %sSettings%s.
cs_CZ: Vygenerované odkazy lze spravovat v sekci %sNastavení%s.

en: Get it from %s.
cs_CZ: Získejte to z %s.

en: Global API Key / API Token
cs_CZ: Globální klíč API / token API

en: Global Groups
cs_CZ: Globální skupiny

en: Globally fast TTFB, easy setup, and %s!
cs_CZ: Globálně rychlý TTFB, snadná konfigurace a %s!

en: Go to QUIC.cloud dashboard
cs_CZ: Přejít na ovládací panel QUIC.cloud

en: Go to plugins list
cs_CZ: Přejděte na stránku s přehledem pluginů

en: Good news from QUIC.cloud server
cs_CZ: Dobré zprávy ze serveru QUIC.cloud

en: Google reCAPTCHA will be bypassed automatically.
cs_CZ: Google reCAPTCHA proběhne automaticky.

en: Gravatar Cache
cs_CZ: Gravatar mezipaměť

en: Gravatar Cache Cron
cs_CZ: Cron úloha pro správu mezipaměti obrázků Gravatar

en: Gravatar Cache TTL
cs_CZ: TTL (životnost) mezipaměti Gravatar

en: Groups cached at the network level.
cs_CZ: Skupiny cachované na úrovni sítě.

en: Guest
cs_CZ: Návštěvník

en: Guest Mode
cs_CZ: Režim hosta

en: Guest Mode IP/UA sync status
cs_CZ: Režim hosta IP/UA stav synchronizace

en: Guest Mode JS Excludes
cs_CZ: Režim hosta JS nezahrnuje

en: Guest Mode and Guest Optimization
cs_CZ: Režim hosta a Optimalizace hosta

en: Guest Mode failed to test.
cs_CZ: Test režimu hosta selhal.

en: Guest Mode lists synced successfully.
cs_CZ: Seznamy režimu hosta byly úspěšně synchronizovány.

en: Guest Mode passed testing.
cs_CZ: Režim hosta prošel testováním.

en: Guest Mode provides an always cacheable landing page for an automated guest's first time visit, and then attempts to update cache varies via AJAX.
cs_CZ: Režim hosta poskytuje vždy kešovatelnou vstupní stránku pro první návštěvu automatizovaného hosta a následně se pokouší aktualizovat varianty mezipaměti pomocí AJAXu.

en: Guest Mode testing result
cs_CZ: Výsledek testování režimu hosta

en: Guest Optimization
cs_CZ: Optimalizace pro hosty

en: HTML Attribute To Replace
cs_CZ: HTML atribut k výměně

en: HTML Keep Comments
cs_CZ: Uchovávejte komentáře HTML

en: HTML Lazy Load Selectors
cs_CZ: Voliče postupného načtení HTML

en: HTML Minify
cs_CZ: Zmenšení (minifikace) HTML

en: HTML Settings
cs_CZ: Nastavení HTML

en: HTTPS sources only.
cs_CZ: Pouze zdroje HTTPS.

en: Heartbeat Control
cs_CZ: Heartbeat nastavení

en: High-performance page caching and site optimization from LiteSpeed
cs_CZ: Vysoce výkonné ukládání do mezipaměti a optimalizace stránek od společnosti LiteSpeed

en: Higher TTL
cs_CZ: Vyšší TTL

en: History
cs_CZ: Historie

en: Hit
cs_CZ: Zásah

en: Home page
cs_CZ: Hlavní stránka

en: Host
cs_CZ: Hostitel

en: How to Fix Problems Caused by CSS/JS Optimization.
cs_CZ: Jak opravit problémy způsobené optimalizací CSS/JS.

en: However, there is no way of knowing all the possible customizations that were implemented.
cs_CZ: Není však možné zjistit všechna možná přizpůsobení, která byla provedena.

en: Htaccess did not match configuration option.
cs_CZ: Soubor .htaccess neodpovídá nastavení konfigurace.

en: Htaccess rule is: %s
cs_CZ: Pravidlo v souboru .htaccess je: %s

en: I've already left a review
cs_CZ: Již jsem recenzi odeslal

en: If %1$s is %2$s, then %3$s must be populated!
cs_CZ: Pokud %1$s je %2$s, potom musí být %3$s vyplněno.

en: If ON, the stale copy of a cached page will be shown to visitors until a new cache copy is available. Reduces the server load for following visits. If OFF, the page will be dynamically generated while visitors wait.
cs_CZ: Pokud je zapnuto, návštěvníkům se zobrazí zastaralá verze cachované stránky, dokud nebude k dispozici nová kopie cache. Snižuje to zátěž serveru při následujících návštěvách. Pokud je vypnuto, stránka bude generována dynamicky, zatímco návštěvníci čekají.

en: If comment to be kept is like: %1$s write: %2$s
cs_CZ: Pokud je komentář, který má být zachován, jako: %1$s napište: %2$s

en: If every web application uses the same cookie, the server may confuse whether a user is logged in or not.
cs_CZ: Pokud všechny webové aplikace používají stejnou cookie, server nemusí správně rozpoznat, zda je uživatel přihlášen.

en: If not, please verify the setting in the %sAdvanced tab%s.
cs_CZ: Pokud ne, ověřte nastavení na záložce %sPokročilé%s.

en: If only the WordPress site should be purged, use Purge All.
cs_CZ: Pokud má být vymazána pouze mezipaměť WordPress na webu, použijte možnost „Vymazat vše“.

en: If set to %1$s, before the placeholder is localized, the %2$s configuration will be used.
cs_CZ: Pokud nastavíte %1$s před tím, než bude nalezen zástupný soubor, bude použito nastavení %2$s.

en: If set to %s this is done in the foreground, which may slow down page load.
cs_CZ: Pokud je nastaveno na %s, probíhá to na popředí, což může zpomalit načítání stránky.

en: If the category name is not found, the category will be removed from the list on save.
cs_CZ: Pokud se název kategorie nenajde, bude kategorie při uložení ze seznamu odstraněna.

en: If the login cookie was recently changed in the settings, please log out and back in.
cs_CZ: Pokud jste nedávno změnili přihlašovací cookie v nastavení, odhlaste se a znovu se přihlaste.

en: If the tag slug is not found, the tag will be removed from the list on save.
cs_CZ: Pokud se slug štítku nenajde, bude štítek při uložení ze seznamu odstraněn.

en: If there are any questions, the team is always happy to answer any questions on the %ssupport forum%s.
cs_CZ: V případě jakýchkoli dotazů vám tým rád odpoví na %sfóru podpory%s.

en: If this is set to a number less than 30, feeds will not be cached.
cs_CZ: Pokud je tato hodnota nastavena na číslo menší než 30, kanály (feedy) nebudou ukládány do mezipaměti.

en: If using OpenLiteSpeed, the server must be restarted once for the changes to take effect.
cs_CZ: Pokud používáte OpenLiteSpeed, je nutné server jednou restartovat, aby se změny projevily.

en: If you are using a %1$s socket, %2$s should be set to %3$s
cs_CZ: Pokud používáte zásuvku %1$s, %2$s by mělo být nastaveno na %3$s

en: If you have used Image Optimization, please %sDestroy All Optimization Data%s first. NOTE: this does not remove your optimized images.
cs_CZ: Pokud jste použili optimalizaci obrázků, nejprve prosím %sodstraňte všechna data optimalizace%s. POZNÁMKA: toto neodstraní vaše optimalizované obrázky.

en: If you run into any issues, please refer to the report number in your support message.
cs_CZ: Pokud narazíte na jakékoli problémy, uveďte číslo reportu v žádosti o podporu.

en: If you turn any of the above settings OFF, please remove the related file types from the %s box.
cs_CZ: Pokud přepnete jakékoli z předchozích nastavení do polohy VYPNUTO, pak prosím odstraňte související typy souborů z %s boxu.

en: If you would rather not move at litespeed, you can deactivate this plugin.
cs_CZ: Pokud plugin nechcete používat, můžete jej jednoduše deaktivovat.

en: If your site contains public content that certain user roles can see but other roles cannot, you can specify a Vary Group for those user roles. For example, specifying an administrator vary group allows there to be a separate publicly-cached page tailored to administrators (with “edit” links, etc), while all other user roles see the default public page.
cs_CZ: Má-li web veřejný obsah zobrazovaný jen vybraným rolím, lze pro ně definovat Vary Group. Například Vary Group pro administrátory zajistí zvláštní veřejně mezipaměťovou verzi stránky s editačními odkazy, zatímco ostatní role uvidí standardní veřejnou verzi.

en: If your theme does not use JS to update the mini cart, you must enable this option to display the correct cart contents.
cs_CZ: Pokud vaše šablona nepoužívá JS pro aktualizaci mini košíku, musíte tuto možnost povolit, aby se zobrazil správný obsah košíku.

en: Iframes containing these class names will not be lazy loaded.
cs_CZ: Iframy, které obsahují tyto třídy, nebudou načítány odloženě (lazy load).

en: Iframes having these parent class names will not be lazy loaded.
cs_CZ: Iframy uvnitř těchto rodičovských tříd nebudou načítány odloženě (lazy load).

en: Ignore certain query strings when caching. (LSWS %s required)
cs_CZ: Ignorovat určité query stringy při cachování. (Potřebný LSWS %s)

en: Image Information
cs_CZ: Informace o obrázku

en: Image Optimization
cs_CZ: Optimalizace obrázků

en: Image Optimization Settings
cs_CZ: Nastavení optimalizace obrázků

en: Image Optimization Summary
cs_CZ: Přehled optimalizace obrázků

en: Image Thumbnail Group Sizes
cs_CZ: Velikosti skupin miniatur obrázků

en: Image groups total
cs_CZ: Celkový počet skupin obrázků

en: Images Pulled
cs_CZ: Stažené obrázky

en: Images containing these class names will not be lazy loaded.
cs_CZ: Obrázky obsahující jména těchto tříd se nebudou nahrávat pomalu.

en: Images having these parent class names will not be lazy loaded.
cs_CZ: Obrázky uvnitř těchto rodičovských tříd se nebudou načítat odloženě (lazy load).

en: Images not requested
cs_CZ: Obrázky nejsou požadovány

en: Images notified to pull
cs_CZ: Obrázky byly označeny ke stažení.

en: Images optimized and pulled
cs_CZ: Obrázky byly optimalizovány a staženy.

en: Images ready to request
cs_CZ: Obrázky připravené k vyžádání

en: Images requested
cs_CZ: Požadavky na obrázky byly odeslány.

en: Images will be pulled automatically if the cron job is running.
cs_CZ: Obrázky budou stahovány automaticky, pokud běží úloha cron.

en: Import
cs_CZ: Importovat

en: Import / Export
cs_CZ: Importovat / Exportovat

en: Import Settings
cs_CZ: Importovat nastavení

en: Import failed due to file error.
cs_CZ: Import selhal z důvodu chyby souboru.

en: Imported setting file %s successfully.
cs_CZ: Soubor nastavení %s byl úspěšně importován.

en: Improve HTTP/HTTPS Compatibility
cs_CZ: Zlepšit kompatibilitu HTTP/HTTPS

en: Improve wp-admin speed through caching. (May encounter expired data)
cs_CZ: Zlepšit rychlost wp-admin pomocí cachování. (Může dojít k zobrazení zastaralých dat)

en: Improved by
cs_CZ: Vylepšeno o

en: In order to avoid an upgrade error, you must be using %1$s or later before you can upgrade to %2$s versions.
cs_CZ: Aby nedošlo k chybě při aktualizaci, musíte používat verzi %1$s nebo novější, než budete moci aktualizovat na verzi %2$s.

en: In order to use QC services, need a real domain name, cannot use an IP.
cs_CZ: Pro použití služeb QUIC.cloud je potřeba skutečná doména, nelze používat IP adresu.

en: In order to use most QUIC.cloud services, you need quota. QUIC.cloud gives you free quota every month, but if you need more, you can purchase it.
cs_CZ: Pro použití většiny služeb QUIC.cloud je třeba mít kvótu. QUIC.cloud vám každý měsíc poskytuje bezplatnou kvótu, ale pokud ji potřebujete více, můžete si ji zakoupit.

en: Include CSS
cs_CZ: Zahrnout CSS

en: Include File Types
cs_CZ: Zahrnout typy souborů

en: Include Images
cs_CZ: Zahrnout obrázky

en: Include JS
cs_CZ: Zahrnout JavaScript

en: Include external CSS and inline CSS in combined file when %1$s is also enabled. This option helps maintain the priorities of CSS, which should minimize potential errors caused by CSS Combine.
cs_CZ: Zahrnout externí i inline CSS do kombinovaného souboru, pokud je také povoleno %1$s. Tato volba pomáhá zachovat priority CSS a měla by minimalizovat možné chyby způsobené kombinací CSS.

en: Include external JS and inline JS in combined file when %1$s is also enabled. This option helps maintain the priorities of JS execution, which should minimize potential errors caused by JS Combine.
cs_CZ: Zahrnout externí i inline JS do kombinovaného souboru, pokud je také povoleno %1$s. Tato volba pomáhá zachovat pořadí vykonávání JS a měla by minimalizovat možné chyby způsobené kombinací JS.

en: Included Directories
cs_CZ: Zahrnuté adresáře

en: Inline CSS Async Lib
cs_CZ: Inline CSS asynchronní knihovna

en: Inline CSS added to Combine
cs_CZ: Do Combine přidáno vložené CSS

en: Inline JS added to Combine
cs_CZ: Inline JS přidán do sloučení

en: Inline UCSS to reduce the extra CSS file loading. This option will not be automatically turned on for %1$s pages. To use it on %1$s pages, please set it to ON.
cs_CZ: Vložené UCSS pro snížení načítání extra CSS souborů. Tato volba nebude automaticky zapnuta pro stránky %1$s. Chcete-li ji používat na stránkách %1$s, nastavte ji na ZAPNUTO.

en: Install
cs_CZ: Instalovat

en: Install %s
cs_CZ: Instalovat %s

en: Install DoLogin Security
cs_CZ: Instalovat DoLogin Security

en: Install Now
cs_CZ: Instalovat nyní

en: Instant Click
cs_CZ: Okamžité kliknutí

en: Invalid IP
cs_CZ: Neplatná IP adresa

en: Invalid log type.
cs_CZ: Neplatný typ protokolu.

en: Invalid login cookie. Invalid characters found.
cs_CZ: Neplatná přihlašovací cookie. Byly nalezeny neplatné znaky.

en: Invalid login cookie. Please check the %s file.
cs_CZ: Přihlašovací cookie je neplatná. Prosím zkontrolujte soubor %s.

en: Invalid rewrite rule
cs_CZ: Neplatné pravidlo přepisu

en: It is STRONGLY recommended that the compatibility with other plugins on a single/few sites is tested first.
cs_CZ: DŮRAZNĚ se doporučuje nejprve otestovat kompatibilitu s ostatními pluginy na jednom nebo několika málo webech.

en: It will be converted to a base64 SVG placeholder on-the-fly.
cs_CZ: Na stejném místě bude automaticky vytvořen SVG zástupný obrázek v Base64 kódování.

en: JS Combine
cs_CZ: Sloučení JavaScriptu

en: JS Combine External and Inline
cs_CZ: Sloučit externí a vložené JS

en: JS Defer for both external and inline JS
cs_CZ: Odložení JS pro externí i inline JS

en: JS Deferred / Delayed Excludes
cs_CZ: Odložené / zpožděné vyloučení JS

en: JS Delayed
cs_CZ: Zpožděný JS

en: JS Delayed Includes
cs_CZ: Zpožděné JS zahrnuje

en: JS Excludes
cs_CZ: Vyloučení JavaScriptu

en: JS Minify
cs_CZ: Optimalizace JavaScriptu (minifikace)

en: JS Settings
cs_CZ: JS nastavení

en: JS error can be found from the developer console of browser by right clicking and choosing Inspect.
cs_CZ: Chybu JS lze zobrazit v konzoli pro vývojáře v prohlížeči kliknutím pravým tlačítkem a výběrem možnosti „Prověřit“.

en: Join LiteSpeed Slack community
cs_CZ: Připojte se ke komunitě LiteSpeed na Slacku

en: Join Us on Slack
cs_CZ: Připojte se k nám na Slacku

en: Join the %s community.
cs_CZ: Připojte se ke komunitě %s.

en: Keep this off to use plain color placeholders.
cs_CZ: Chcete-li používat zástupné symboly v obyčejné barvě, ponechte toto vypnuté.

en: LQIP Cloud Generator
cs_CZ: Cloudový generátor LQIP

en: LQIP Excludes
cs_CZ: LQIP vyloučené

en: LQIP Minimum Dimensions
cs_CZ: Minimální rozměry LQIP

en: LQIP Quality
cs_CZ: Kvalita LQIP

en: LQIP image preview for size %s
cs_CZ: Náhled obrázku LQIP pro velikost %s

en: LQIP requests will not be sent for images where both width and height are smaller than these dimensions.
cs_CZ: Požadavky LQIP nebudou odesílány pro obrázky, jejichž šířka i výška jsou menší než tyto rozměry.

en: LSCache caching functions on this page are currently unavailable!
cs_CZ: Funkce mezipaměti je na této stránce dočasně nedostupná!

en: Larger number will generate higher resolution quality placeholder, but will result in larger files which will increase page size and consume more points.
cs_CZ: Vyšší číslo vygeneruje zástupný symbol ve vyšší kvalitě rozlišení, to ale bude mít za následek větší soubory, které zvětší velikost stránky a spotřebují více bodů.

en: Larger than
cs_CZ: Větší než

en: Last Pull
cs_CZ: Poslední stažení

en: Last Pulled
cs_CZ: Naposledy načteno

en: Last Report Date
cs_CZ: Datum posledního reportu

en: Last Report Number
cs_CZ: Číslo posledního reportu

en: Last Request
cs_CZ: Poslední požadavek

en: Last calculated
cs_CZ: Naposledy vypočteno

en: Last complete run time for all crawlers
cs_CZ: Doba posledního kompletního spuštění všech crawlerů

en: Last crawled
cs_CZ: Naposledy prohledáno

en: Last crawled:
cs_CZ: Naposledy prohledáno:

en: Last exported
cs_CZ: Naposledy exportováno

en: Last generated
cs_CZ: Naposledy vygenerováno

en: Last generated: %s
cs_CZ: Naposledy vygenerováno: %s

en: Last imported
cs_CZ: Naposledy importováno

en: Last interval
cs_CZ: Poslední interval

en: Last pull initiated by cron at %s.
cs_CZ: Poslední stahování spuštěné cronem %s.

en: Last ran
cs_CZ: Naposledy spuštěno

en: Last requested cost
cs_CZ: Naposledy požadovaná cena

en: Last requested: %s
cs_CZ: Poslední požadavek: %s

en: Lazy Load Iframe Class Name Excludes
cs_CZ: Vyloučení názvů tříd iframe z lazy load (zpožděné načítání)

en: Lazy Load Iframe Parent Class Name Excludes
cs_CZ: Vyloučení názvů tříd vnitřního iframe z lazy load (zpožděné načítání)

en: Lazy Load Iframes
cs_CZ: Lazy Load iframe

en: Lazy Load Image Class Name Excludes
cs_CZ: Jméno třídy obrázku, který se pomalu nahrává, je vyloučeno

en: Lazy Load Image Excludes
cs_CZ: Vyloučení obrázků z Lazy Load

en: Lazy Load Image Parent Class Name Excludes
cs_CZ: Třídy rodičovského prvku obrázku, které se vylučují z lazy load (odkládaného načítání).

en: Lazy Load Images
cs_CZ: Postupné načítání obrázků (Lazy Load)

en: Lazy Load URI Excludes
cs_CZ: Vyloučení URI z lazy load (zpožděného načítání)

en: Lazy Load for Iframes
cs_CZ: Lazy-load pro iframe(y)

en: Lazy Load for Images
cs_CZ: Postupné načítání pro obrázky

en: Learn More
cs_CZ: Dozvědět se více

en: Learn More about QUIC.cloud
cs_CZ: Zjistěte více o QUIC.cloud

en: Learn more
cs_CZ: Dozvědět se více

en: Learn more about when this is needed
cs_CZ: Zjistěte více o tom, kdy je to potřeba

en: Learn more or purchase additional quota.
cs_CZ: Zjistěte více, nebo si zakupte další kvótu.

en: Link & Enable QUIC.cloud CDN
cs_CZ: Propojit a povolit CDN od QUIC.cloud

en: Link to QUIC.cloud
cs_CZ: Odkaz na QUIC.cloud

en: Linked to QUIC.cloud preview environment, for testing purpose only.
cs_CZ: Propojeno s testovacím prostředím QUIC.cloud, pouze pro účely testování.

en: List of Mobile User Agents
cs_CZ: Seznam mobilních uživatelských agentů

en: List post types where each item of that type should have its own CCSS generated.
cs_CZ: Seznamy typů příspěvků, kde by každá položka daného typu získala vlastní vygenerované CCSS.

en: List the CSS selectors whose styles should always be included in CCSS.
cs_CZ: Uveďte CSS selektory, jejichž styly by měly být vždy zahrnuty v CCSS.

en: List the CSS selectors whose styles should always be included in UCSS.
cs_CZ: Uveďte CSS selektory, jejichž styly by měly být vždy zahrnuty v UCSS.

en: Listed CSS files or inline CSS code will not be minified or combined.
cs_CZ: Uvedené CSS soubory nebo vložené CSS kódy nebudou minifikovány ani kombinovány.

en: Listed CSS files will be excluded from UCSS and saved to inline.
cs_CZ: Uvedené soubory CSS budou z UCSS vyloučeny a uloženy jako inline.

en: Listed JS files or inline JS code will be delayed.
cs_CZ: Vybrané JS soubory nebo inline JS kód budou zpožděny.

en: Listed JS files or inline JS code will not be deferred or delayed.
cs_CZ: Uvedené JS soubory nebo inline JS kód nebudou odkládány ani zpožďovány.

en: Listed JS files or inline JS code will not be minified or combined.
cs_CZ: Uvedené JS soubory nebo vložené JS kódy nebudou minifikovány ani kombinovány.

en: Listed JS files or inline JS code will not be optimized by %s.
cs_CZ: Uvedené soubory JS, nebo vložený kód JS, nebudou pomocí %s optimalizovány.

en: Listed URI will not generate UCSS.
cs_CZ: Uvedené URI nevygeneruje UCSS.

en: Listed images will not be lazy loaded.
cs_CZ: Obrázky ze seznamu nebudou načítány postupně (lazy load).

en: LiteSpeed Cache Configuration Presets
cs_CZ: Předvolby konfigurace LiteSpeed Cache(mezipaměti)

en: LiteSpeed Cache Crawler
cs_CZ: Crawler LiteSpeed Cache

en: LiteSpeed Cache Dashboard
cs_CZ: Nástěnka LiteSpeed Cache

en: LiteSpeed Cache Database Optimization
cs_CZ: Optimalizace databáze LiteSpeed ​​Cache

en: LiteSpeed Cache General Settings
cs_CZ: Obecná nastavení LiteSpeed Cache

en: LiteSpeed Cache Image Optimization
cs_CZ: Optimalizace obrázků LiteSpeed ​​Cache

en: LiteSpeed Cache Network Cache Settings
cs_CZ: Nastavení síťové mezipaměti LiteSpeed Cache

en: LiteSpeed Cache Page Optimization
cs_CZ: Optimalizace webových stránek pomocí LiteSpeed Cache

en: LiteSpeed Cache Purge All
cs_CZ: LiteSpeed Cache – Vyprázdnit mezipaměť

en: LiteSpeed Cache Settings
cs_CZ: Nastavení mezipaměti LiteSpeed

en: LiteSpeed Cache Standard Presets
cs_CZ: Standardní předvolby LiteSpeed Cache

en: LiteSpeed Cache Toolbox
cs_CZ: Nástroje LiteSpeed Cache

en: LiteSpeed Cache View .htaccess
cs_CZ: Zobrazení mezipaměti LiteSpeed ​​.htaccess

en: LiteSpeed Cache is disabled. This functionality will not work.
cs_CZ: LiteSpeed Cache je deaktivován. Tato funkce nebude fungovat.

en: LiteSpeed Cache is temporarily disabled until: %s.
cs_CZ: LiteSpeed Cache je dočasně zakázán do: %s.

en: LiteSpeed Cache plugin is installed!
cs_CZ: Plugin LiteSpeed Cache je nainstalován!

en: LiteSpeed Crawler Cron
cs_CZ: Cron pro LiteSpeed Crawler

en: LiteSpeed Logs
cs_CZ: LiteSpeed protokoly

en: LiteSpeed Optimization
cs_CZ: LiteSpeed optimalizace

en: LiteSpeed Report
cs_CZ: Zpráva LiteSpeed

en: LiteSpeed Web Server
cs_CZ: LiteSpeed Webový Server

en: LiteSpeed cache plugin upgraded. Please refresh the page to complete the configuration data upgrade.
cs_CZ: Plugin LiteSpeed ​​cache byl upgradován. Aktualizaci konfiguračních dat dokončíte obnovením stránky.

en: Load CSS Asynchronously
cs_CZ: Načítat CSS asynchronně

en: Load Google Fonts Asynchronously
cs_CZ: Načítat Google písma (fonty) asynchronně

en: Load JS Deferred
cs_CZ: Odložené načítání JavaScriptu

en: Load iframes only when they enter the viewport.
cs_CZ: Načítat iframe jen tehdy, když se objeví ve viditelné oblasti stránky.

en: Load images only when they enter the viewport.
cs_CZ: Načítat obrázky pouze ve chvíli, kdy vstoupí do zorného pole (viewportu).

en: Localization
cs_CZ: Lokalizace

en: Localization Files
cs_CZ: Lokalizační soubory

en: Localization Settings
cs_CZ: Nastavení lokalizace

en: Localize Resources
cs_CZ: Lokalizované zdroje

en: Localize external resources.
cs_CZ: Lokalizovat externí zdroje.

en: Localized Resources
cs_CZ: Lokalizované zdroje

en: Log File Size Limit
cs_CZ: Limit velikosti log souboru

en: Log View
cs_CZ: Zobrazení logu

en: Log file not found.
cs_CZ: Soubor s logy nebyl nalezen.

en: Login Cookie
cs_CZ: Přihlašovací cookie

en: Low Quality Image Placeholder
cs_CZ: Zástupný obrázek nízké kvality

en: Manage
cs_CZ: Správa

en: Manually added to blocklist
cs_CZ: Ručně přidáno do seznamu blokovaných

en: Manually run
cs_CZ: Spustit manuálně

en: Map
cs_CZ: Mapa

en: Mark this page as
cs_CZ: Označte tuto stránku jako

en: Maximum image post id
cs_CZ: Nejvyšší ID obrázkového příspěvku

en: Maximum value
cs_CZ: Maximální hodnota

en: Maybe Later
cs_CZ: Možná později

en: Maybe later
cs_CZ: Možná později

en: Media Excludes
cs_CZ: Vyloučená média

en: Media Settings
cs_CZ: Nastavení médií

en: Message from QUIC.cloud server
cs_CZ: Zpráva ze serveru QUIC.cloud

en: Method
cs_CZ: Způsob

en: Minify CSS files and inline CSS code.
cs_CZ: Zmenšit (minifikovat) soubory CSS a inline CSS kód.

en: Minify HTML content.
cs_CZ: Zmenšit HTML obsah.

en: Minify JS files and inline JS codes.
cs_CZ: Minimalizovat JS soubory a vložené JS kódy

en: Minimum value
cs_CZ: Minimální hodnota

en: Miss
cs_CZ: Minout

en: Mobile
cs_CZ: Mobilní

en: Mobile Agent Rules
cs_CZ: Pravidla pro mobilní agenty

en: Mobile Cache
cs_CZ: Mobilní Cache

en: Monthly archive
cs_CZ: Měsíční archiv

en: More
cs_CZ: Více

en: More information about the available commands can be found here.
cs_CZ: Další informace o dostupných příkazech naleznete zde.

en: More settings
cs_CZ: Další nastavení

en: More settings available under %s menu
cs_CZ: Další nastavení jsou k dispozici v nabídce %s

en: My QUIC.cloud Dashboard
cs_CZ: Můj panel na QUIC.cloud

en: NOTE
cs_CZ: POZNÁMKA

en: NOTE: QUIC.cloud CDN and Cloudflare do not use CDN Mapping. If you are only using QUIC.cloud or Cloudflare, leave this setting %s.
cs_CZ: POZNÁMKA: QUIC.cloud CDN a Cloudflare nepoužívají mapování CDN. Pokud používáte pouze QUIC.cloud nebo Cloudflare, ponechte toto nastavení %s.

en: NOTICE
cs_CZ: UPOZORNĚNÍ

en: NOTICE:
cs_CZ: UPOZORNĚNÍ:

en: NOTICE: Database login cookie did not match your login cookie.
cs_CZ: UPOZORNĚNÍ: Přihlašovací cookie databáze neodpovídá vašemu přihlašovacímu cookie.

en: Network Dashboard
cs_CZ: Přehled sítě

en: Network Enable Cache
cs_CZ: Povolit mezipaměť v síti

en: New Developer Version Available!
cs_CZ: Nová vývojářská verze je k dispozici!

en: New Version Available!
cs_CZ: Je dostupná nová verze!

en: New developer version %s is available now.
cs_CZ: Nyní je k dispozici nová vývojářská verze %s.

en: New release %s is available now.
cs_CZ: K dispozici je nové vydání %s.

en: News
cs_CZ: Novinky

en: Next-Gen Image Format
cs_CZ: Formát obrázku nové generace

en: No available Cloud Node after checked server load.
cs_CZ: Po kontrole zatížení serveru není k dispozici žádný cloudový uzel.

en: No available Cloud Node.
cs_CZ: Žádný dostupný cloudový uzel.

en: No available Cloudflare zone
cs_CZ: Žádná dostupná zóna Cloudflare

en: No backup of original file exists.
cs_CZ: Neexistuje záloha původního souboru.

en: No backup of unoptimized AVIF file exists.
cs_CZ: Neexistuje žádná záloha neoptimalizovaného AVIF souboru.

en: No backup of unoptimized WebP file exists.
cs_CZ: Neexistuje žádná záloha neoptimalizovaného souboru WebP.

en: No cloud services currently in use
cs_CZ: Momentálně nejsou používány žádné cloudové služby

en: No crawler meta file generated yet
cs_CZ: Zatím nebyl vygenerován žádný meta soubor crawleru.

en: No fields
cs_CZ: Žádná pole

en: No optimization
cs_CZ: Bez optimalizace

en: No sizes found.
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné velikosti.

en: No valid image found by Cloud server in the current request.
cs_CZ: Cloudový server v aktuálním požadavku nenašel žádný platný obrázek.

en: No valid image found in the current request.
cs_CZ: V aktuálním požadavku nebyl nalezen žádný platný obrázek.

en: No valid sitemap parsed for crawler.
cs_CZ: Pro crawler nebyla zpracována žádná platná mapa stránek.

en: Node:
cs_CZ: Uzel (node):

en: Non cacheable
cs_CZ: Nelze uložit do mezipaměti

en: Not Available
cs_CZ: Nedostupné

en: Not blocklisted
cs_CZ: Není na seznamu blokovaných

en: Not enough parameters. Please check if the QUIC.cloud connection is set correctly
cs_CZ: Není zadáno dostatečné množství parametrů. Zkontrolujte, zda je připojení k QUIC.cloud správně nastaveno.

en: Note
cs_CZ: Poznámka

en: Notes
cs_CZ: Poznámky

en: Notice
cs_CZ: Upozornění

en: Notifications
cs_CZ: Upozornění

en: Notified Cloudflare to purge all successfully.
cs_CZ: Cloudflare bylo úspěšně požádáno na vyprázdnění všeho.

en: Notified Cloudflare to set development mode to %s successfully.
cs_CZ: Cloudflare byl úspěšně informován o nastavení vývojového režimu na %s.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge CSS/JS entries.
cs_CZ: LiteSpeed Web Server byl upozorněn na vyprázdnění položek CSS/JS.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge all LSCache entries.
cs_CZ: Upozorněn webový server LiteSpeed, aby vyčistil všechny položky LSCache.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge all pages.
cs_CZ: LiteSpeed Web Server byl upozorněn, aby vymazal všechny stránky z mezipaměti.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge error pages.
cs_CZ: LiteSpeed Web Server byl upozorněn, aby vymazal chybové stránky z mezipaměti.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge everything.
cs_CZ: LiteSpeed Web Server byl upozorněn, aby vymazal veškerou mezipaměť.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge the front page.
cs_CZ: Server LiteSpeed byl požádán o vymazání mezipaměti titulní stránky.

en: Notified LiteSpeed Web Server to purge the list.
cs_CZ: Byl odeslán požadavek na vymazání seznamu do LiteSpeed Web Serveru.

en: OFF
cs_CZ: VYPNUTO

en: ON
cs_CZ: ZAPNUTO

en: OPcache is not enabled.
cs_CZ: OPcache není povolen.

en: OPcache is restricted by %s setting.
cs_CZ: OPcache je omezen nastavením %s.

en: Object
cs_CZ: Objekt

en: Object Cache
cs_CZ: Cache objektů

en: Object Cache Settings
cs_CZ: Nastavení objektové cache

en: Object cache is not enabled.
cs_CZ: Objektová cache není povolena.

en: Offers optional <strong>built-in DNS service</strong> to simplify CDN onboarding.
cs_CZ: Nabízí volitelnou <strong>vestavěnou DNS službu</strong> pro zjednodušení zavádění CDN.

en: On uninstall, all plugin settings will be deleted.
cs_CZ: Při odinstalaci budou všechna nastavení pluginu smazána.

en: Once saved, it will be matched with the current list and completed automatically.
cs_CZ: Po uložení bude porovnáno se současným seznamem a dokončeno automaticky.

en: One or more pulled images does not match with the notified image md5
cs_CZ: Jeden nebo více stažených obrázků neodpovídá oznámenému md5 hashi obrázku

en: One per line.
cs_CZ: Jedna položka na řádek.

en: Online Services
cs_CZ: Online služby

en: Online node needs to be redetected.
cs_CZ: Online uzel je třeba znovu detekovat.

en: Only attributes listed here will be replaced.
cs_CZ: Budou nahrazeny pouze zde uvedené atributy.

en: Only available when %s is installed.
cs_CZ: K dispozici pouze při nainstalovaném pluginu %s.

en: Only files within these directories will be pointed to the CDN.
cs_CZ: Na CDN budou směrovány pouze soubory v těchto adresářích.

en: Only log listed pages.
cs_CZ: Protokolujte pouze uvedené stránky.

en: Only optimize pages for guest (not logged in) visitors. If turned this OFF, CSS/JS/CCSS files will be doubled by each user group.
cs_CZ: Stránky optimalizujte pouze pro návštěvníky (nepřihlášené). Pokud je toto vypnuto, soubory CSS/JS/CCSS se každou skupinou uživatelů zdvojnásobí.

en: Only press the button if the pull cron job is disabled.
cs_CZ: Stiskněte tlačítko pouze v případě, že úloha cron pro stahování je deaktivována.

en: OpenLiteSpeed Web Server
cs_CZ: OpenLiteSpeed Webový Server

en: OpenLiteSpeed users please check this
cs_CZ: Uživatelé OpenLiteSpeed, prosím, zkontrolujte toto

en: Operation
cs_CZ: Úkon

en: OptimaX Settings
cs_CZ: Nastavení OptimaX

en: OptimaX Summary
cs_CZ: Shrnutí OptimaX

en: Optimization Status
cs_CZ: Stav optimalizace

en: Optimization Summary
cs_CZ: Souhrn optimalizace

en: Optimization Tools
cs_CZ: Nástroje pro optimalizaci

en: Optimize CSS delivery.
cs_CZ: Optimalizovat doručování CSS.

en: Optimize Image Sizes
cs_CZ: Optimalizovat velikosti obrázků

en: Optimize Losslessly
cs_CZ: Bezztrátově optimalizovat

en: Optimize Original Images
cs_CZ: Optimalizovat původní obrázky

en: Optimize Tables
cs_CZ: Optimalizovat tabulky

en: Optimize all tables in your database
cs_CZ: Optimalizovat všechny tabulky ve vaší databázi

en: Optimize for Guests Only
cs_CZ: Optimalizujte pouze pro hosty

en: Optimize images and save backups of the originals in the same folder.
cs_CZ: Optimalizovat obrázky a zároveň ukládat záložní kopie originálů do stejné složky.

en: Optimize images using lossless compression.
cs_CZ: Použít bezztrátovou kompresi pro optimalizaci obrázků.

en: Optimize images with our QUIC.cloud server
cs_CZ: Optimalizovat obrázky pomocí našeho serveru QUIC.cloud

en: Optimized all tables.
cs_CZ: Všechny tabulky byly optimalizovány.

en: Option Name
cs_CZ: Název možnosti

en: Optional
cs_CZ: Volitelný

en: Optional when API token used.
cs_CZ: Volitelné při použití tokenu API.

en: Optionally creates next-generation WebP or AVIF image files.
cs_CZ: Volitelně vytváří obrázky nové generace ve formátech WebP nebo AVIF.

en: Options saved.
cs_CZ: Nastavení bylo uloženo.

en: Orig
cs_CZ: Původní

en: Orig %s
cs_CZ: Původní %s

en: Orig saved %s
cs_CZ: Původní soubor uložen: %s

en: Original URLs
cs_CZ: Původní URL adresy

en: Original file reduced by %1$s (%2$s)
cs_CZ: Původní soubor zmenšen o %1$s (%2$s)

en: Orphaned Post Meta
cs_CZ: Nepotřebná metadata příspěvků

en: Other
cs_CZ: Ostatní

en: Other Static CDN
cs_CZ: Jiná statická CDN

en: Other checkboxes will be ignored.
cs_CZ: Ostatní zaškrtávací políčka budou ignorována.

en: Outputs to a series of files in the %s directory.
cs_CZ: Výstupy do série souborů ve složce %s.

en: PAYG Balance
cs_CZ: Zůstatek PAYG

en: PAYG used this month: %s. PAYG balance and usage not included in above quota calculation.
cs_CZ: Měsíčně použitý PAYG: %s. Zůstatek a spotřeba PAYG nejsou zahrnuty do výpočtu horního limitu.

en: PHP Constant %s is supported.
cs_CZ: PHP konstanta %s je podporována.

en: Page Load Time
cs_CZ: Doba načítání stránky

en: Page Optimization
cs_CZ: Optimalizace stránky

en: PageSpeed Score
cs_CZ: Skóre PageSpeed

en: Pages
cs_CZ: Stránky

en: Partner Benefits Provided by
cs_CZ: Partnerské výhody poskytuje

en: Passed
cs_CZ: Úspěšné

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Passwordless Link
cs_CZ: Odkaz bez hesla

en: Path must end with %s
cs_CZ: Cesta musí končit s %s

en: Paths containing these strings will be cached regardless of no-cacheable settings.
cs_CZ: Cesty obsahující uvedené řetězce budou cacheovány bez ohledu na pravidla zakazující ukládání do mezipaměti.

en: Paths containing these strings will be forced to public cached regardless of no-cacheable settings.
cs_CZ: Cesty obsahující tyto řetězce budou nuceně ukládány do veřejné cache bez ohledu na nastavení „no-cache“.

en: Paths containing these strings will not be cached.
cs_CZ: Cesty obsahující tyto řetězce nebudou ukládány do mezipaměti.

en: Paths containing these strings will not be served from the CDN.
cs_CZ: Cesty obsahující tyto řetězce nebudou obsluhovány z CDN.

en: Pay as You Go
cs_CZ: Plať podle spotřeby

en: Pay as You Go Usage Statistics
cs_CZ: Statistiky využití na základě zaplacení podle spotřeby

en: Persistent Connection
cs_CZ: Trvalé připojení

en: Please consider disabling the following detected plugins, as they may conflict with LiteSpeed Cache:
cs_CZ: Zvažte prosím deaktivaci následujících detekovaných pluginů, protože mohou způsobovat konflikty s LiteSpeed Cache:

en: Please do NOT share the above passwordless link with anyone.
cs_CZ: Prosím, NESDÍLEJTE výše uvedený odkaz pro přihlášení bez hesla s nikým dalším.

en: Please enable LiteSpeed Cache in the plugin settings.
cs_CZ: Prosím, v nastavení pluginu povolte mezipaměť LiteSpeed.

en: Please enable the LSCache Module at the server level, or ask your hosting provider.
cs_CZ: Povolte LSCache Module na úrovni serveru nebo požádejte svého poskytovatele hostingu.

en: Please make sure this IP is the correct one for visiting your site.
cs_CZ: Ujistěte se prosím, že tato IP adresa je správná pro návštěvu vašeho webu.

en: Please read all warnings before enabling this option.
cs_CZ: Před povolením této možnosti si prosím přečtěte všechna varování.

en: Please see %s for more details.
cs_CZ: Další podrobnosti naleznete na %s.

en: Please see %sHooking WP-Cron Into the System Task Scheduler%s to learn how to create the system cron task.
cs_CZ: Pro informace, jak vytvořit systémovou cron úlohu, si prosím přečtěte %sNapojení WP-Cronu na systémový plánovač úloh%s.

en: Please test thoroughly when enabling any option in this list. After changing Minify/Combine settings, please do a Purge All action.
cs_CZ: Při zapínání jakékoli možnosti v tomto seznamu vše důkladně otestujte. Po změně nastavení minifikace nebo slučování proveďte akci Vymazat vše.

en: Please thoroughly test all items in %s to ensure they function as expected.
cs_CZ: Prosím, důkladně otestujte všechny položky v %s, aby fungovaly podle očekávání.

en: Please thoroughly test each JS file you add to ensure it functions as expected.
cs_CZ: Prosím, důkladně otestujte každý JS soubor, který přidáte, aby fungoval podle očekávání.

en: Please try after %1$s for service %2$s.
cs_CZ: Zkuste službu %2$s po %1$s.

en: Please visit the %sInformation%s page on how to test the cache.
cs_CZ: Navštivte prosím stránku %sInformace%s, kde najdete návod, jak otestovat mezipaměť.

en: Plugin is too complicated
cs_CZ: Plugin je příliš složitý

en: Position:
cs_CZ: Umístění:

en: Post ID
cs_CZ: ID příspěvku

en: Post Revisions
cs_CZ: Revize příspěvků

en: Post type archive
cs_CZ: Archiv typu příspěvku

en: Preconnecting speeds up future loads from a given origin.
cs_CZ: Předběžné připojení (Preconnecting) urychluje budoucí načítání z daného zdroje.

en: Predefined list will also be combined w/ the above settings
cs_CZ: Předdefinovaný seznam bude také kombinován s výše uvedenými nastaveními.

en: Predefined list will also be combined with the above settings
cs_CZ: Předdefinovaný seznam bude také kombinován s výše uvedenými nastaveními

en: Predefined list will also be combined with the above settings.
cs_CZ: Předdefinovaný seznam bude také kombinován s výše uvedenými nastaveními.

en: Prefetching DNS can reduce latency for visitors.
cs_CZ: Přednačítání DNS může snížit zpoždění pro návštěvníky.

en: Preserve EXIF data (copyright, GPS, comments, keywords, etc) when optimizing.
cs_CZ: Ponechat EXIF data (autorská práva, GPS, komentáře, klíčová slova apod.) při optimalizaci.

en: Preserve EXIF/XMP data
cs_CZ: Zachovat data EXIF/XMP

en: Presets
cs_CZ: Přednastavení

en: Press the %s button to stop beta testing and go back to the current release from the WordPress Plugin Directory.
cs_CZ: Stiskněte tlačítko %s pro ukončení beta testování a návrat k aktuální verzi z adresáře pluginů WordPress.

en: Press the %s button to use the most recent GitHub commit. Master is for release candidate & Dev is for experimental testing.
cs_CZ: Pro použití nejnovějšího GitHub commit stiskněte tlačítko %s. Master je určena pro release kandidáty, Dev pro experimentální testy.

en: Prevent Google Fonts from loading on all pages.
cs_CZ: Zabránit načítání Google Fonts na všech stránkách.

en: Prevent any debug log of listed pages.
cs_CZ: Zabraňte jakémukoli protokolu ladění uvedených stránek.

en: Prevent any lazy load of listed pages.
cs_CZ: Zamezit odložené načítání (lazy load) na uvedených stránkách.

en: Prevent any optimization of listed pages.
cs_CZ: Zamezit jakékoli optimalizaci uvedených stránek.

en: Prevent writing log entries that include listed strings.
cs_CZ: Zabraňte zápisu položek protokolu, které obsahují uvedené řetězce.

en: Previous request too recent. Please try again after %s.
cs_CZ: Požadavek byl odeslán příliš brzy. Opakujte po %s.

en: Previous request too recent. Please try again later.
cs_CZ: Požadavek byl odeslán příliš brzy. Zkuste to znovu později.

en: Previously existed in blocklist
cs_CZ: Dříve byl uveden v seznamu blokovaných

en: Private
cs_CZ: Soukromé

en: Private Cache
cs_CZ: Soukromá mezipaměť

en: Private Cached URIs
cs_CZ: URI ukládané do soukromé mezipaměti

en: Private cache
cs_CZ: Soukromá mezipaměť

en: Privately cache commenters that have pending comments. Disabling this option will serve non-cacheable pages to commenters. (LSWS %s required)
cs_CZ: Soukromě ukládat do mezipaměti komentující uživatele, kteří mají čekající komentáře. Vypnutím této možnosti se komentujícím budou zobrazovat stránky bez mezipaměti. (vyžaduje LSWS %s)

en: Privately cache frontend pages for logged-in users. (LSWS %s required)
cs_CZ: Ukládat frontendové stránky do soukromé mezipaměti pro přihlášené uživatele. (LSWS %s je vyžadováno)

en: Processes your uploaded PNG and JPG images to produce smaller versions that don't sacrifice quality.
cs_CZ: Zpracovává vaše nahrané obrázky ve formátech PNG a JPG tak, aby vytvořil jejich menší verze bez ztráty kvality.

en: Processing for PNG, JPG, and WebP image formats is free. AVIF is available for a fee.
cs_CZ: Zpracování formátů obrázků PNG, JPG a WebP je zdarma. Formát AVIF je k dispozici za poplatek.

en: Product Update Interval
cs_CZ: Interval aktualizace produktů

en: Provides <strong>security at the CDN level</strong>, protecting your server from attack.
cs_CZ: Poskytuje <strong>zabezpečení na úrovni CDN</strong>, které chrání váš server před útoky.

en: Public
cs_CZ: Veřejné

en: Public Cache
cs_CZ: Veřejná mezipaměť

en: Pull Cron is running
cs_CZ: Pull Cron je spuštěn

en: Pull Images
cs_CZ: Načíst obrázky

en: Pulled AVIF image md5 does not match the notified AVIF image md5.
cs_CZ: MD5 staženého AVIF obrázku neodpovídá hlášenému MD5 AVIF obrázku.

en: Pulled WebP image md5 does not match the notified WebP image md5.
cs_CZ: Stažený md5 obrázek WebP neodpovídá md5 označeného obrázku WebP.

en: Purge
cs_CZ: Vyčistit

en: Purge %s Error
cs_CZ: Chyba při vyprázdnění %s

en: Purge %s error pages
cs_CZ: Vymazat chybové stránky %s z mezipaměti

en: Purge All
cs_CZ: Vyčistit vše

en: Purge All Hooks
cs_CZ: Události pro úplné vymazání mezipaměti

en: Purge All On Upgrade
cs_CZ: Vymazat vše při aktualizaci

en: Purge By...
cs_CZ: Vymazat podle…

en: Purge Everything
cs_CZ: Vymazat vše

en: Purge Front Page
cs_CZ: Vyčistit mezipaměť titulní stránky

en: Purge List
cs_CZ: Seznam k vymazání

en: Purge Log
cs_CZ: Vyčistit protokol

en: Purge Pages
cs_CZ: Vyčištění stránek

en: Purge Settings
cs_CZ: Nastavení vymazání mezipaměti

en: Purge all object caches successfully.
cs_CZ: Všechny objektové cache byly úspěšně vyprázdněny.

en: Purge all the object caches
cs_CZ: Vyprázdnit všechny cache objektů

en: Purge categories only when stock status changes.
cs_CZ: Vymazat kategorie pouze při změně stavu skladu.

en: Purge category %s
cs_CZ: Vymazat kategorii %s

en: Purge pages by category name - e.g. %2$s should be used for the URL %1$s.
cs_CZ: Vymazat stránky z mezipaměti podle názvu kategorie – např. pro URL %1$s se má použít %2$s.

en: Purge pages by post ID.
cs_CZ: Vymazat stránky podle ID příspěvku.

en: Purge pages by relative or full URL.
cs_CZ: Vymazání stránek relativní nebo celé URL adresy.

en: Purge pages by tag name - e.g. %2$s should be used for the URL %1$s.
cs_CZ: Vymazat stránky z mezipaměti podle názvu štítku – např. pro URL %1$s se má použít %2$s.

en: Purge product and categories only when the stock status changes.
cs_CZ: Vymazat produkt i kategorie pouze při změně stavu skladu.

en: Purge product on changes to the quantity or stock status.
cs_CZ: Mezipaměť produktu vymazat při změnách množství nebo stavu skladu.

en: Purge product only when the stock status changes.
cs_CZ: Vymazat produkt pouze při změně stavu skladu.

en: Purge tag %s
cs_CZ: Vymazat štítek %s

en: Purge the LiteSpeed cache entries created by this plugin
cs_CZ: Vymazat položky LiteSpeed cache vytvořené tímto pluginem.

en: Purge the cache entries created by this plugin except for Critical CSS & Unique CSS & LQIP caches
cs_CZ: Vymažte položky cache vytvořené tímto pluginem kromě cache Kritického CSS, Unikátního CSS a LQIP.

en: Purge this page
cs_CZ: Vyčistěte tuto stránku

en: Purge url %s
cs_CZ: Vymazat adresu URL %s

en: Purged All!
cs_CZ: Vyčištěno vše!

en: Purged all caches successfully.
cs_CZ: Všechny mezipaměti byly úspěšně vymazány.

en: Purged the URL!
cs_CZ: URL adresa byla vyčištěna!

en: Purged the blog!
cs_CZ: Vyčistit blog!

en: Purged!
cs_CZ: Vyčištěno!

en: Pushed %1$s to Cloud server, accepted %2$s.
cs_CZ: Na cloudový server bylo odesláno %1$s, z toho %2$s bylo přijato.

en: QUIC.cloud CDN Options
cs_CZ: Možnosti CDN od QUIC.cloud

en: QUIC.cloud CDN Status Overview
cs_CZ: Přehled stavu CDN QUIC.cloud

en: QUIC.cloud CDN is <strong>not available</strong> for anonymous (unlinked) users.
cs_CZ: CDN od QUIC.cloud není <strong>dostupná</strong> pro anonymní (nepropojené) uživatele.

en: QUIC.cloud CDN is currently <strong>fully disabled</strong>.
cs_CZ: QUIC.cloud CDN je momentálně <strong>zcela deaktivováno</strong>.

en: QUIC.cloud Integration Disabled
cs_CZ: Integrace QUIC.cloud je deaktivována

en: QUIC.cloud Integration Enabled
cs_CZ: Integrace s QUIC.cloud je povolena

en: QUIC.cloud Integration Enabled with limitations
cs_CZ: Integrace s QUIC.cloud je povolena s určitými omezeními

en: QUIC.cloud Online Services
cs_CZ: Online služby QUIC.cloud

en: QUIC.cloud Service Usage Statistics
cs_CZ: Statistiky využití služby QUIC.cloud

en: QUIC.cloud provides CDN and online optimization services, and is not required. You may use many features of this plugin without QUIC.cloud.
cs_CZ: QUIC.cloud poskytuje služby CDN a online optimalizace, není však povinný. Mnoho funkcí tohoto pluginu můžete používat i bez QUIC.cloud.

en: QUIC.cloud's Image Optimization service does the following:
cs_CZ: Služba optimalizace obrázků QUIC.cloud provádí následující:

en: QUIC.cloud's Online Services improve your site in the following ways:
cs_CZ: Online služby QUIC.cloud zlepšují váš web následujícími způsoby:

en: QUIC.cloud's Page Optimization services address CSS bloat, and improve the user experience during page load, which can lead to improved page speed scores.
cs_CZ: Služby optimalizace stránek QUIC.cloud řeší nadbytečné CSS a zlepšují uživatelský zážitek během načítání stránky, což může vést ke zlepšení skóre rychlosti načítání.

en: QUIC.cloud's access to your WP REST API seems to be blocked.
cs_CZ: Zdá se, že přístup QUIC.cloud k vašemu WP REST API je blokován.

en: Query strings containing these parameters will not be cached.
cs_CZ: Řetězce dotazu (Query stringy) obsahující tyto parametry nebudou ukládány do mezipaměti.

en: Rate %1$s on %2$s
cs_CZ: Ohodnoťte %1$s na %2$s

en: Read LiteSpeed Documentation
cs_CZ: Přečtěte si dokumentaci LiteSpeed

en: Recommended to generate the token from Cloudflare API token template "WordPress".
cs_CZ: Doporučuje se vygenerovat token ze šablony tokenu Cloudflare API "WordPress".

en: Recommended value: 28800 seconds (8 hours).
cs_CZ: Doporučená hodnota: 28800 sekund (8 hodin).

en: Redetect
cs_CZ: Znovu detekovat

en: Redetected node
cs_CZ: Znovu zjištěný uzel

en: Redis Database ID
cs_CZ: ID databáze Redis

en: Redis encountered a fatal error: %1$s (code: %2$d)
cs_CZ: Redis narazil na kritickou chybu: %1$s (kód: %2$d)

en: Refresh
cs_CZ: Obnovit

en: Refresh Crawler Map
cs_CZ: Obnovit mapu crawleru

en: Refresh Gravatar cache by cron.
cs_CZ: Obnovit cache Gravatarů pomocí cronu.

en: Refresh QUIC.cloud status
cs_CZ: Obnovit stav QUIC.cloud

en: Refresh Status
cs_CZ: Obnovit stav

en: Refresh Usage
cs_CZ: Obnovit využití

en: Refresh page load time
cs_CZ: Obnovit čas načítání stránky

en: Refresh page score
cs_CZ: Obnovit skóre stránky

en: Regenerate and Send a New Report
cs_CZ: Vygenerovat a odeslat nový report

en: Remaining Daily Quota
cs_CZ: Zbývající denní kvóta

en: Remove CDN URL
cs_CZ: Odebrat adresu URL CDN

en: Remove Google Fonts
cs_CZ: Odstranit Google písma (fonty)

en: Remove Noscript Tags
cs_CZ: Odstraňte značky bez skriptu

en: Remove Original Backups
cs_CZ: Odstranit zálohy originálů

en: Remove Original Image Backups
cs_CZ: Odstranit zálohy původních obrázků

en: Remove QUIC.cloud integration from this site. Note: QUIC.cloud data will be preserved so you can re-enable services at any time. If you want to fully remove your site from QUIC.cloud, delete the domain through the QUIC.cloud Dashboard first.
cs_CZ: Odstraňte integraci QUIC.cloud z tohoto webu. Poznámka: data QUIC.cloud budou zachována, takže služby můžete znovu aktivovat kdykoli. Pokud chcete úplně odstranit svůj web z QUIC.cloud, nejprve smazte doménu prostřednictvím dashboardu na QUIC.cloud.

en: Remove Query Strings
cs_CZ: Odstranit řetězce dotazu (query stringy)

en: Remove Query Strings from Static Files
cs_CZ: Odebrat řetězce dotazů ze statických souborů

en: Remove WordPress Emoji
cs_CZ: Odebrat WordPress emoji

en: Remove `Disable All Feature` Flag Now
cs_CZ: Odstraňte nyní vlajku „Vypnout všechny funkce“

en: Remove all previous image optimization requests/results, revert completed optimizations, and delete all optimization files.
cs_CZ: Zruší všechny dosavadní požadavky a výsledky optimalizace obrázků, obnoví původní obrázky a odstraní všechny soubory optimalizace.

en: Remove all previous unfinished image optimization requests.
cs_CZ: Odebrat všechny předchozí nedokončené požadavky na optimalizaci obrázků.

en: Remove cookie simulation
cs_CZ: Odebrat simulaci souborů cookie

en: Remove from Blocklist
cs_CZ: Odstranit ze seznamu blokovaných

en: Remove query strings from internal static resources.
cs_CZ: Odstranit řetězce dotazu (query stringy) z interních statických zdrojů.

en: Removed Unused CSS for Users
cs_CZ: Odstraňte nepoužívané CSS pro uživatele

en: Removed backups successfully.
cs_CZ: Zálohy byly úspěšně odstraněny.

en: Replace %1$s with %2$s.
cs_CZ: Nahraďte %1$s za %2$s.

en: Report
cs_CZ: Hlášení

en: Request WebP/AVIF versions of original images when doing optimization.
cs_CZ: Při optimalizaci automaticky vytvářet verze obrázků ve formátech WebP a AVIF.

en: Requested: %s ago
cs_CZ: Požadováno: před %s

en: Requests in queue
cs_CZ: Požadavky ve frontě

en: Rescan New Thumbnails
cs_CZ: Znovu prohledat nové miniatury

en: Rescanned %d images successfully.
cs_CZ: Úspěšně bylo překontrolováno %d obrázků.

en: Rescanned successfully.
cs_CZ: Úspěšně překontrolováno.

en: Reset %s activation successfully.
cs_CZ: Aktivace %s byla úspěšně resetována.

en: Reset All Settings
cs_CZ: Vrátit všechna nastavení

en: Reset Settings
cs_CZ: Obnovení nastavení

en: Reset image optimization counter successfully.
cs_CZ: Počet optimalizovaných obrázků byl úspěšně resetován.

en: Reset position
cs_CZ: Obnovit pozici

en: Reset successfully.
cs_CZ: Úspěšně vráceno.

en: Reset the OPcache failed.
cs_CZ: Resetování OPcache selhalo.

en: Reset the entire OPcache successfully.
cs_CZ: Celá OPcache byla úspěšně resetována.

en: Reset the entire opcode cache
cs_CZ: Resetovat celou opcode cache

en: Reset the optimized data successfully.
cs_CZ: Optimalizovaná data úspěšně resetována.

en: Resources listed here will be copied and replaced with local URLs.
cs_CZ: Zdroje uvedené zde budou zkopírovány a nahrazeny lokálními URL.

en: Responsive Placeholder
cs_CZ: Responzivní zástupný soubor

en: Responsive Placeholder Color
cs_CZ: Barva zástupného obrázku s responzivní velikostí

en: Responsive Placeholder SVG
cs_CZ: SVG zástupný obrázek s responzivní velikostí

en: Responsive image placeholders can help to reduce layout reshuffle when images are loaded.
cs_CZ: Responzivní zástupné soubory obrázků mohou při nahrávání obrázků pomoci snížit přeskupování rozvržení.

en: Restore Settings
cs_CZ: Obnovit nastavení

en: Restore from backup
cs_CZ: Obnovit ze zálohy

en: Restored backup settings %1$s
cs_CZ: Obnoveno nastavení zálohování %1$s

en: Restored original file successfully.
cs_CZ: Původní soubor byl úspěšně obnoven.

en: Results can be checked in %sMedia Library%s.
cs_CZ: Výsledky lze zkontrolovat v %sKnihovně médií%s.

en: Revisions Max Age
cs_CZ: Maximální stáří revizí

en: Revisions Max Number
cs_CZ: Maximální počet revizí

en: Revisions newer than this many days will be kept when cleaning revisions.
cs_CZ: Při čištění revizí budou uchovány revize novější než tento počet dní.

en: Role Excludes
cs_CZ: Vyloučené role

en: Role Simulation
cs_CZ: Simulace uživatelské role

en: Run %s Queue Manually
cs_CZ: Spustit frontu %s ručně

en: Run Frequency
cs_CZ: Frekvence spuštění

en: Run Queue Manually
cs_CZ: Spustit frontu ručně

en: Run frequency is set by the Interval Between Runs setting.
cs_CZ: Frekvence spuštění je určena nastavením Intervalu mezi spuštěními.

en: Run time for previous crawler
cs_CZ: Doba běhu předchozího crawleru

en: Running
cs_CZ: Probíhající

en: SYNTAX: alphanumeric and "_". No spaces and case sensitive.
cs_CZ: SYNTAXE: alfanumerická a "_". Bez mezer a rozlišuje velká a malá písmena.

en: SYNTAX: alphanumeric and "_". No spaces and case sensitive. MUST BE UNIQUE FROM OTHER WEB APPLICATIONS.
cs_CZ: SYNTAXE: alfanumerické znaky a "_". Žádné mezery, rozlišuje se velikost písmen. MUSÍ BÝT JEDINEČNÉ MEZI OSTATNÍMI WEBOVÝMI APLIKACEMI.

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Saved
cs_CZ: Uloženo

en: Saving option failed. IPv4 only for %s.
cs_CZ: Uložení volby se nezdařilo. Pouze IPv4 pro %s.

en: Scaled size threshold
cs_CZ: Prahová hodnota měřítka velikosti

en: Scan for any new unoptimized image thumbnail sizes and resend necessary image optimization requests.
cs_CZ: Prohledejte nové neoptimalizované velikosti miniatur obrázků a znovu odešlete potřebné požadavky na optimalizaci obrázků.

en: Scheduled Purge Time
cs_CZ: Čas plánovaného vymazání cache

en: Scheduled Purge URLs
cs_CZ: Naplánované vymazání URL adres

en: See %sIntroduction for Enabling the Crawler%s for detailed information.
cs_CZ: Podrobné informace naleznete v %sÚvodu k povolení crawleru%s.

en: Select "All" if there are dynamic widgets linked to posts on pages other than the front or home pages.
cs_CZ: Vyberte možnost „Vše“, pokud jsou na jiných stránkách než úvodní nebo domovské stránce použity dynamické widgety navázané na příspěvky.

en: Select below for "Purge by" options.
cs_CZ: Níže vyberte možnosti pro „Vymazat podle“.

en: Select only the archive types that are currently used, the others can be left unchecked.
cs_CZ: Vyberte pouze ty typy archivů, které jsou aktuálně používány, ostatní lze ponechat nezaškrtnuté.

en: Select which pages will be automatically purged when posts are published/updated.
cs_CZ: Vyberte stránky, které budou automaticky vymazány z cache při publikaci/aktualizaci příspěvků.

en: Selected roles will be excluded from all optimizations.
cs_CZ: Vybrané role budou vyloučeny ze všech optimalizací.

en: Selected roles will be excluded from cache.
cs_CZ: Vybrané uživatelské role budou vyloučeny z mezipaměti.

en: Selectors must exist in the CSS. Parent classes in the HTML will not work.
cs_CZ: Selektory musí existovat v CSS. Rodičovské třídy v HTML nebudou fungovat.

en: Send Optimization Request
cs_CZ: Odeslat požadavek na optimalizaci

en: Send this report to LiteSpeed. Refer to this report number when posting in the WordPress support forum.
cs_CZ: Odešlete tento report společnosti LiteSpeed. Při psaní příspěvku na fóru podpory WordPressu uveďte toto číslo reportu.

en: Send to LiteSpeed
cs_CZ: Odeslat společnosti LiteSpeed

en: Send to twitter to get %s bonus
cs_CZ: Pošlete na Twitter a získejte bonus %s

en: Separate CCSS Cache Post Types
cs_CZ: Oddělit typy příspěvků pro mezipaměť CCSS

en: Separate CCSS Cache URIs
cs_CZ: Oddělte URI mezipaměti CCSS

en: Separate critical CSS files will be generated for paths containing these strings.
cs_CZ: Oddělené kritické soubory CSS budou generovány pro cesty obsahující tyto řetězce.

en: Serve Stale
cs_CZ: Podávat zastaralý obsah

en: Serve a separate cache copy for mobile visitors.
cs_CZ: Poskytnout samostatnou kopii cache pro mobilní návštěvníky.

en: Serve all CSS files through the CDN. This will affect all enqueued WP CSS files.
cs_CZ: Doručovat všechny soubory CSS přes CDN. Toto ovlivní všechny CSS soubory načítané (enqueue) WordPressem.

en: Serve all JavaScript files through the CDN. This will affect all enqueued WP JavaScript files.
cs_CZ: Doručovat všechny soubory JavaScript přes CDN. Toto ovlivní všechny JavaScriptové soubory načítané (enqueue) WordPressem.

en: Serve all image files through the CDN. This will affect all attachments, HTML %1$s tags, and CSS %2$s attributes.
cs_CZ: Doručovat všechny obrázkové soubory přes CDN. Toto ovlivní všechny přílohy, HTML značky %1$s a CSS atributy %2$s.

en: Serve your visitors fast
cs_CZ: Obsloužte své návštěvníky rychle

en: Server IP
cs_CZ: IP serveru

en: Server Load Limit
cs_CZ: Limit zatížení serveru

en: Server allowed max value: %s
cs_CZ: Serverem povolená maximální hodnota: %s

en: Server enforced value: %s
cs_CZ: Hodnota vynucená serverem: %s

en: Server variable(s) %s available to override this setting.
cs_CZ: Serverová proměnná (proměnné) %s je k dispozici pro přepsání tohoto nastavení.

en: Service:
cs_CZ: Služba:

en: Set an explicit width and height on image elements to reduce layout shifts and improve CLS (a Core Web Vitals metric).
cs_CZ: Nastavte explicitní šířku a výšku u elementů obrázků, abyste snížili posuny rozvržení a zlepšili CLS (metriku Core Web Vitals).

en: Set this to append %1$s to all %2$s rules before caching CSS to specify how fonts should be displayed while being downloaded.
cs_CZ: Nastavte tuto možnost tak, aby se před cachováním CSS přidalo %1$s ke všem pravidlům %2$s a určil způsob zobrazení fontů během jejich stahování.

en: Set to %1$s to forbid heartbeat on %2$s.
cs_CZ: Nastavte na %1$s, aby byl heartbeat zakázán na %2$s.

en: Setting Up Custom Headers
cs_CZ: Nastavení vlastních hlaviček

en: Settings
cs_CZ: Konfigurace

en: Shorten query strings in the debug log to improve readability.
cs_CZ: Zkrátit řetězce dotazu (query stringy) v ladicím logu pro lepší čitelnost.

en: Show crawler status
cs_CZ: Zobrazit stav crawleru

en: Significantly improve load time by replacing images with their optimized %s versions.
cs_CZ: Výrazně zlepšit dobu načítání nahrazením obrázků jejich optimalizovanými verzemi %s.

en: Site URL to be served through the CDN. Beginning with %1$s. For example, %2$s.
cs_CZ: URL adresa webu, která má být obsluhována přes CDN. Musí začínat na %1$s. Například %2$s.

en: Site not recognized. QUIC.cloud deactivated automatically. Please reactivate your QUIC.cloud account.
cs_CZ: Stránka nebyla rozpoznána. QUIC.cloud byl automaticky deaktivován. Aktivujte prosím znovu svůj účet QUIC.cloud.

en: Site performance is worse
cs_CZ: Výkon webu je horší

en: Sitemap List
cs_CZ: Seznam souborů Sitemap

en: Sitemap Total
cs_CZ: Sitemap Celkem

en: Sitemap cleaned successfully
cs_CZ: Sitemap byla úspěšně vyčištěna

en: Sitemap created successfully: %d items
cs_CZ: Sitemap úspěšně vytvořena: %d položek

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Size list in queue waiting for cron
cs_CZ: Velikost seznamu čekajícího na cron

en: Smaller than
cs_CZ: Menší než

en: Soft Reset Optimization Counter
cs_CZ: Měkké resetování počítadla optimalizací

en: Some optimized image file(s) has expired and was cleared.
cs_CZ: Některé optimalizované soubor(y) obrázků vypršely a byly vymazány.

en: Spam Comments
cs_CZ: Spamové komentáře

en: Specify a base64 image to be used as a simple placeholder while images finish loading.
cs_CZ: Zadejte obrázek ve formátu Base64, který se použije jako jednoduchý zástupný obrázek během načítání obrázků.

en: Specify an AJAX action in POST/GET and the number of seconds to cache that request, separated by a space.
cs_CZ: Uveďte AJAX akci v POST/GET a počet sekund, po které má být tento požadavek cachován, oddělené mezerou.

en: Specify an HTTP status code and the number of seconds to cache that page, separated by a space.
cs_CZ: Zadejte HTTP status kód a počet sekund, po které se má stránka cachovat, oddělené mezerou.

en: Specify an SVG to be used as a placeholder when generating locally.
cs_CZ: Určete SVG, které se použije jako zástupný obrázek při lokálním generování.

en: Specify critical CSS rules for above-the-fold content when enabling %s.
cs_CZ: Při zapnutí %s zadejte pravidla kritického CSS pro obsah nad přehybem (above-the-fold).

en: Specify how long in seconds before the crawler should initiate crawling the entire sitemap again.
cs_CZ: Určete, po kolika sekundách má crawler znovu zahájit procházení celé sitemap.

en: Specify how long, in seconds, Gravatar files are cached.
cs_CZ: Zadejte čas v sekundách, po který budou soubory Gravatar uloženy v mezipaměti.

en: Specify how long, in seconds, REST calls are cached.
cs_CZ: Zadejte dobu (v sekundách), po kterou jsou REST volání ukládána do mezipaměti.

en: Specify how long, in seconds, feeds are cached.
cs_CZ: Zadejte dobu (v sekundách), po kterou jsou feedy ukládány do mezipaměti.

en: Specify how long, in seconds, private pages are cached.
cs_CZ: Zadejte, jak dlouho (v sekundách) se mají veřejné stránky ukládat do cache.

en: Specify how long, in seconds, public pages are cached.
cs_CZ: Zadejte, jak dlouho (v sekundách) se mají veřejné stránky ukládat do mezipaměti.

en: Specify how long, in seconds, the front page is cached.
cs_CZ: Zadejte, jak dlouho (v sekundách) má být úvodní stránka cachována.

en: Specify the %s heartbeat interval in seconds.
cs_CZ: Zadejte interval heartbeat %s v sekundách.

en: Specify the maximum size of the log file.
cs_CZ: Určete maximální velikost logovacího souboru.

en: Specify the number of most recent revisions to keep when cleaning revisions.
cs_CZ: Zadejte počet posledních revizí, které se mají zachovat při čištění revizí.

en: Specify the password used when connecting.
cs_CZ: Zadejte heslo používané při připojení.

en: Specify the quality when generating LQIP.
cs_CZ: Určete kvalitu při generování LQIP.

en: Specify the responsive placeholder SVG color.
cs_CZ: Určete barvu responzivního zástupného SVG obrázku.

en: Specify the time to purge the "%s" list.
cs_CZ: Zadejte čas, kdy se má vymazat seznam „%s“.

en: Specify which HTML element attributes will be replaced with CDN Mapping.
cs_CZ: Určete, které atributy prvků HTML budou nahrazeny mapováním CDN.

en: Specify which element attributes will be replaced with WebP/AVIF.
cs_CZ: Určete, které atributy prvků budou nahrazeny formátem WebP/AVIF.

en: Speed up your WordPress site even further with <strong>QUIC.cloud Online Services and CDN</strong>.
cs_CZ: Ještě více zrychlete svůj WordPress web díky <strong>online službám a CDN QUIC.cloud</strong>.

en: Speed up your WordPress site even further with QUIC.cloud Online Services and CDN.
cs_CZ: Ještě více zrychlete svůj WordPress web pomocí online služeb a CDN od QUIC.cloud.

en: Spread the love and earn %s credits to use in our QUIC.cloud online services.
cs_CZ: Buďte tak hosní a k tomu získejte %s kreditů, které můžete použít v našich online službách QUIC.cloud.

en: Standard Presets
cs_CZ: Standard přednastavení

en: Start watching...
cs_CZ: Začněte sledovat...

en: Started async crawling
cs_CZ: Spuštěno asynchronní procházení (crawling)

en: Started async image optimization request
cs_CZ: Spuštěn asynchronní požadavek na optimalizaci obrázků

en: Static file type links to be replaced by CDN links.
cs_CZ: Typy statických souborů, jejichž odkazy budou nahrazeny odkazy na CDN.

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Stop loading WordPress.org emoji. Browser default emoji will be displayed instead.
cs_CZ: Zastavit načítání emoji z WordPress.org. Místo toho budou použita výchozí emoji prohlížeče.

en: Storage Optimization
cs_CZ: Optimalizace úložiště

en: Store Gravatar locally.
cs_CZ: Ukládat Gravatary lokálně.

en: Submit a ticket
cs_CZ: Odeslat požadavek

en: Successfully Crawled
cs_CZ: Úspěšně prohledáno

en: Summary
cs_CZ: Shrnutí

en: Support forum
cs_CZ: Fórum podpory

en: Sure I'd love to review!
cs_CZ: Jasně, moc rád(a) napíšu recenzi!

en: Swap
cs_CZ: Vyměnit

en: Switch back to using optimized images on your site
cs_CZ: Přepnout zpět na používání optimalizovaných obrázků na vašem webu

en: Switched images successfully.
cs_CZ: Přepnutí obrázků proběhlo úspěšně.

en: Switched to optimized file successfully.
cs_CZ: Úspěšně přepnuto na optimalizovaný soubor.

en: Sync QUIC.cloud status successfully.
cs_CZ: Stav QUIC.cloud byl úspěšně synchronizován.

en: Sync credit allowance with Cloud Server successfully.
cs_CZ: Synchronizace povolení kreditů se serverem v cloudu byla úspěšná.

en: Sync data from Cloud
cs_CZ: Synchronizovat data z cloudu

en: Sync failed.
cs_CZ: Synchronizace se nezdařila.

en: Synced successfully.
cs_CZ: Úspěšně synchronizováno.

en: Syncing
cs_CZ: Synchronizace

en: System Information
cs_CZ: Systémové informace

en: Table
cs_CZ: Tabulka

en: Tag
cs_CZ: Štítek

en: Temporarily bypass Cloudflare cache. This allows changes to the origin server to be seen in realtime.
cs_CZ: Dočasně obejít cache Cloudflare. To umožní vidět změny na původním serveru v reálném čase.

en: Term archive (include category, tag, and tax)
cs_CZ: Archiv termínů (včetně kategorií, tagů a taxonomií)

en: Testing
cs_CZ: Testování

en: Thank You for Using the LiteSpeed Cache Plugin!
cs_CZ: Díky, že používáte LiteSpeed Cache Plugin!

en: The Admin IP option will only output log messages on requests from admin IPs listed below.
cs_CZ: Volba Admin IP bude zapisovat protokolové zprávy pouze pro požadavky z níže uvedených IP adres administrátorů.

en: The LiteSpeed Cache plugin is used to cache pages - a simple way to improve the performance of the site.
cs_CZ: Plugin LiteSpeed Cache slouží k ukládání stránek do mezipaměti – jde o jednoduchý způsob, jak zlepšit výkon webu.

en: The QUIC.cloud connection is not correct. Please try to sync your QUIC.cloud connection again.
cs_CZ: Připojení k QUIC.cloud není správné. Prosím, zkuste znovu synchronizovat připojení k QUIC.cloud.

en: The URLs here (one per line) will be purged automatically at the time set in the option "%s".
cs_CZ: URL adresy uvedené zde (jedna na řádek) budou automaticky vymazány z mezipaměti v čase nastaveném v možnosti „%s“.

en: The URLs will be compared to the REQUEST_URI server variable.
cs_CZ: URL adresy budou porovnávány s proměnnou serveru REQUEST_URI.

en: The Viewport Images service detects which images appear above the fold, and excludes them from lazy load.
cs_CZ: Služba Viewport Images zjišťuje, které obrázky se objevují nad přehybem, a vylučuje je z pomalého načítání.

en: The above nonces will be converted to ESI automatically.
cs_CZ: Výše uvedené nonce budou automaticky převedeny na ESI.

en: The amount of time, in seconds, that files will be stored in browser cache before expiring.
cs_CZ: Doba v sekundách, po kterou budou soubory uloženy v cache prohlížeče, než vyprší.

en: The cache needs to distinguish who is logged into which WordPress site in order to cache correctly.
cs_CZ: Aby mezipaměť fungovala správně, musí rozlišovat, kdo je přihlášen ke kterému webu WordPress.

en: The callback validation to your domain failed due to hash mismatch.
cs_CZ: Nepodařilo se ověřit spojení s vaší doménou, protože kontrolní hash neodpovídá.

en: The callback validation to your domain failed. Please make sure there is no firewall blocking our servers.
cs_CZ: Ověření spojení s vaší doménou se nezdařilo. Pravděpodobně je blokováno firewallem – zkontrolujte nastavení zabezpečení serveru.

en: The callback validation to your domain failed. Please make sure there is no firewall blocking our servers. Response code:
cs_CZ: Ověření zpětného volání na vaši doménu selhalo. Ujistěte se, že žádný firewall neblokuje naše servery. Kód odpovědi:

en: The cookie set here will be used for this WordPress installation.
cs_CZ: Zde nastavená cookie bude použita pro tuto instalaci WordPressu.

en: The crawler feature is not enabled on the LiteSpeed server. Please consult your server admin or hosting provider.
cs_CZ: Funkce crawleru není na serveru LiteSpeed povolena. Obraťte se prosím na správce serveru nebo poskytovatele hostingu.

en: The crawler will use your XML sitemap or sitemap index. Enter the full URL to your sitemap here.
cs_CZ: Prohledávač použije váš soubor Sitemap XML nebo index souboru Sitemap. Zde zadejte úplnou adresu URL svého souboru Sitemap.

en: The current server is under heavy load.
cs_CZ: Aktuální server je pod velkým zatížením.

en: The database has been upgrading in the background since %s. This message will disappear once upgrade is complete.
cs_CZ: Databáze se od %s aktualizuje na pozadí. Tato zpráva zmizí po dokončení aktualizace.

en: The deactivation is temporary
cs_CZ: Deaktivace je dočasná

en: The default login cookie is %s.
cs_CZ: Výchozí přihlašovací cookie je %s.

en: The environment report contains detailed information about the WordPress configuration.
cs_CZ: Zpráva o prostředí obsahuje podrobné informace o konfiguraci WordPressu.

en: The features below are provided by %s
cs_CZ: Níže uvedené funkce jsou poskytovány společností %s

en: The following options are selected, but are not editable in this settings page.
cs_CZ: Následující možnosti jsou vybrány, ale na této stránce nastavení je nelze upravovat.

en: The image compression quality setting of WordPress out of 100.
cs_CZ: Nastavení kvality komprese obrázků ve WordPressu (z 100).

en: The image list is empty.
cs_CZ: Seznam obrázků je prázdný.

en: The latest data file is
cs_CZ: Nejnovější datový soubor je

en: The list will be merged with the predefined nonces in your local data file.
cs_CZ: Seznam bude sloučen s předdefinovanými nonce hodnotami ve vašem lokálním datovém souboru.

en: The maximum average server load allowed while crawling. The number of crawler threads in use will be actively reduced until average server load falls under this limit. If this cannot be achieved with a single thread, the current crawler run will be terminated.
cs_CZ: Maximální povolené průměrné zatížení serveru během procházení. Počet používaných vláken crawleru bude průběžně snižován, dokud průměrné zatížení serveru neklesne pod tento limit. Pokud toho nelze dosáhnout ani s jedním vláknem, aktuální běh crawleru bude ukončen.

en: The network admin selected use primary site configs for all subsites.
cs_CZ: Správce sítě zvolil použití konfigurace hlavního webu pro všechny podweby.

en: The network admin setting can be overridden here.
cs_CZ: Zde lze přepsat nastavení správce sítě.

en: The next complete sitemap crawl will start at
cs_CZ: Další kompletní procházení sitemap začne v

en: The queue is processed asynchronously. It may take time.
cs_CZ: Fronta je zpracovávána asynchronně. Může to chvíli trvat.

en: The selector must exist in the CSS. Parent classes in the HTML will not work.
cs_CZ: Selektor musí existovat v CSS. Nadřazené třídy v HTML nebudou fungovat.

en: The server will determine if the user is logged in based on the existence of this cookie.
cs_CZ: Server podle tohoto cookie souboru rozpozná, zda je uživatel přihlášen.

en: The site is not a valid alias on QUIC.cloud.
cs_CZ: Tato stránka není platným aliasem na QUIC.cloud.

en: The site is not registered on QUIC.cloud.
cs_CZ: Webová stránka není zaregistrována na QUIC.cloud.

en: The user with id %s has editor access, which is not allowed for the role simulator.
cs_CZ: Uživatel s ID %s má přístup editora, což není pro simulátor rolí povoleno.

en: Then another WordPress is installed (NOT MULTISITE) at %s
cs_CZ: Na adrese %s je poté nainstalována další instance WordPressu (NEJEDNÁ SE O MULTISITE).

en: There is a WordPress installed for %s.
cs_CZ: Pro %s je nainstalován WordPress.

en: There is proceeding queue not pulled yet.
cs_CZ: Ve frontě je úloha, která ještě nebyla zpracována.

en: There is proceeding queue not pulled yet. Queue info: %s.
cs_CZ: Existuje fronta, která dosud nebyla zpracována. Informace o frontě: %s.

en: These images will not generate LQIP.
cs_CZ: Tyto obrázky nebude generovat LQIP.

en: These options are only available with LiteSpeed Enterprise Web Server or QUIC.cloud CDN.
cs_CZ: Tyto možnosti jsou dostupné pouze s webovým serverem LiteSpeed Enterprise nebo s QUIC.cloud CDN.

en: These settings are meant for ADVANCED USERS ONLY.
cs_CZ: Tato nastavení jsou určena POUZE PRO POKROČILÉ UŽIVATELE.

en: This Month Usage: %s
cs_CZ: Využití za tento měsíc: %s

en: This action should only be used if things are cached incorrectly.
cs_CZ: Tato akce by měla být použita pouze v případě, že jsou věci uloženy do mezipaměti nesprávně.

en: This can be predefined in %2$s as well using constant %1$s, with this setting taking priority.
cs_CZ: Tuto hodnotu lze také předdefinovat v %2$s pomocí konstanty %1$s, přičemž toto nastavení má přednost.

en: This can improve page loading time by reducing initial HTTP requests.
cs_CZ: To může zlepšit dobu načítání stránky snížením počtu počátečních HTTP požadavků.

en: This can improve quality but may result in larger images than lossy compression will.
cs_CZ: Tato možnost může zlepšit kvalitu, ale výsledné obrázky mohou být větší než při použití ztrátové komprese.

en: This can improve the page loading speed.
cs_CZ: To může zlepšit rychlost načítání stránky.

en: This can improve your speed score in services like Pingdom, GTmetrix and PageSpeed.
cs_CZ: To může zlepšit vaše hodnocení rychlosti ve službách jako Pingdom, GTmetrix a PageSpeed.

en: This enables the page's initial screenful of imagery to be fully displayed without delay.
cs_CZ: Toto umožňuje, aby se úvodní obrazovka se snímky na stránce zobrazila bez zpoždění.

en: This is irreversible.
cs_CZ: Akce je nezvratná.

en: This is to ensure compatibility prior to enabling the cache for all sites.
cs_CZ: To má zajistit kompatibilitu před povolením mezipaměti pro všechny weby.

en: This low-risk preset introduces basic optimizations for speed and user experience. Appropriate for enthusiastic beginners.
cs_CZ: Tato předvolba představuje nízké riziko základní optimalizace pro rychlost a uživatelský komfort. Doporučujeme pro nadšené začátečníky.

en: This may cause heavy load on the server.
cs_CZ: Tato funkce může zvýšit zátěž serveru a ovlivnit jeho výkon.

en: This message indicates that the plugin was installed by the server admin.
cs_CZ: Tato zpráva znamená, že plugin byl nainstalován správcem serveru.

en: This no-risk preset is appropriate for all websites. Good for new users, simple websites, or cache-oriented development.
cs_CZ: Toto přednastavení bez-rizika je vhodné pro všechny webové stránky. Zejména je vhodné pro nové uživatele, jednoduché webové stránky, nebo zaměření se na vývoj mezipaměti.

en: This option can help to correct the cache vary for certain advanced mobile or tablet visitors.
cs_CZ: Tato volba může pomoci opravit variace cache pro některé pokročilé návštěvníky z mobilních zařízení nebo tabletů.

en: This option enables maximum optimization for Guest Mode visitors.
cs_CZ: Tato možnost umožňuje maximální optimalizaci pro návštěvníky v režimu hosta.

en: This option is bypassed because %1$s option is %2$s.
cs_CZ: Tato možnost je vynechána, protože možnost %1$s je %2$s.

en: This option is bypassed due to %s option.
cs_CZ: Tato volba je přeskakována kvůli volbě %s.

en: This option may result in a JS error or layout issue on frontend pages with certain themes/plugins.
cs_CZ: Tato volba může způsobit chybu JS nebo problémy s rozvržením na frontend stránkách u některých šablon/pluginů.

en: This option will automatically bypass %s option.
cs_CZ: Tato možnost automaticky obejde volbu %s.

en: This option will remove all %s tags from HTML.
cs_CZ: Tato volba odstraní všechny značky %s z HTML.

en: This preset almost certainly will require testing and exclusions for some CSS, JS and Lazy Loaded images. Pay special attention to logos, or HTML-based slider images.
cs_CZ: Tato předvolba bude téměř jistě vyžadovat testování a vyloučení pro některé obrázky CSS, JS a Lazy Loaded. Zvláštní pozornost věnujte logům, nebo obrázkům posuvníků založených na HTML.

en: This preset is good for most websites, and is unlikely to cause conflicts. Any CSS or JS conflicts may be resolved with Page Optimization > Tuning tools.
cs_CZ: Toto přednastavení je vhodné pro většinu webových stránek a je nepravděpodobné, že by způsobilo konflikty. Případné CSS, nebo JS konflikty mohou být vyřešeny pomocí nástrojů Optimalizace stránky > Vyladění.

en: This preset might work out of the box for some websites, but be sure to test! Some CSS or JS exclusions may be necessary in Page Optimization > Tuning.
cs_CZ: Toto přednastavení může u některých webů fungovat hned po nastavení, ale nezapomeňte ji nejdříve otestovat! Pro některé CSS, nebo JS, mohou být nutné výjimky v části Optimalizace stránky > Vyladění.

en: This process is automatic.
cs_CZ: Tento proces probíhá automaticky.

en: This setting is %1$s for certain qualifying requests due to %2$s!
cs_CZ: Toto nastavení je %1$s pro určité způsobilé požadavky kvůli %2$s!

en: This setting is useful for those that have multiple web applications for the same domain.
cs_CZ: Toto nastavení je užitečné pro ty, kteří mají pro jednu doménu více webových aplikací.

en: This setting will edit the .htaccess file.
cs_CZ: Toto nastavení upraví soubor .htaccess.

en: This setting will regenerate crawler list and clear the disabled list!
cs_CZ: Toto nastavení znovu vygeneruje seznam crawlerů a vymaže seznam zakázaných!

en: This site utilizes caching in order to facilitate a faster response time and better user experience. Caching potentially stores a duplicate copy of every web page that is on display on this site. All cache files are temporary, and are never accessed by any third party, except as necessary to obtain technical support from the cache plugin vendor. Cache files expire on a schedule set by the site administrator, but may easily be purged by the admin before their natural expiration, if necessary. We may use QUIC.cloud services to process & cache your data temporarily.
cs_CZ: Tato stránka využívá cache, aby byla zajištěna rychlejší odezva a lepší uživatelská zkušenost. Cache může ukládat kopie všech zobrazených stránek tohoto webu. Všechny cache soubory jsou dočasné a k jejich obsahu nemá přístup žádná třetí strana, s výjimkou situací, kdy je nutné získat technickou podporu od dodavatele cache pluginu. Cache soubory expirují podle plánu nastaveného správcem webu, ale mohou být správcem kdykoli odstraněny před jejich přirozenou expirací. Můžeme využívat služby QUIC.cloud pro dočasné zpracování a ukládání vašich dat do cache.

en: This value is overwritten by the %s variable.
cs_CZ: Tato hodnota je přepsána proměnnou %s.

en: This value is overwritten by the Network setting.
cs_CZ: Tato hodnota je přepsána nastavením sítě.

en: This value is overwritten by the PHP constant %s.
cs_CZ: Tato hodnota je přepsána konstantou PHP %s.

en: This value is overwritten by the filter.
cs_CZ: Tato hodnota je přepsána filtrem.

en: This value is overwritten by the primary site setting.
cs_CZ: Tato hodnota je přepsána nastavením primárního webu.

en: This will Purge Front Page only
cs_CZ: Tato akce vymaže z mezipaměti pouze úvodní stránku.

en: This will Purge Pages only
cs_CZ: Toto vyčistí pouze stránky

en: This will affect all tags containing attributes: %s.
cs_CZ: Toto ovlivní všechny tagy obsahující atributy: %s.

en: This will also add a preconnect to Google Fonts to establish a connection earlier.
cs_CZ: Tím se také přidá předběžné připojení ke službě Google Fonts, aby bylo možné připojení navázat dříve.

en: This will back up your current settings and replace them with the %1$s preset settings. Do you want to continue?
cs_CZ: Tímto se zálohují vaše současná nastavení a nahradí se nastavením přednastavení %1$s. Chcete pokračovat?

en: This will clear EVERYTHING inside the cache.
cs_CZ: Tato akce odstraní ÚPLNĚ VŠECHNO z mezipaměti.

en: This will delete all cached Gravatar files
cs_CZ: Tím se odstraní všechny soubory Gravatar uložené v mezipaměti

en: This will delete all generated Viewport Images
cs_CZ: Tímto se smažou všechny vygenerované obrázky Zobrazení

en: This will delete all generated critical CSS files
cs_CZ: Tímto se odstraní všechny vygenerované soubory Kritické CSS

en: This will delete all generated image LQIP placeholder files
cs_CZ: Tato akce odstraní všechny vygenerované soubory LQIP zástupných obrázků.

en: This will delete all generated unique CSS files
cs_CZ: Tím se odstraní všechny vygenerované jedinečné soubory CSS

en: This will delete all localized resources
cs_CZ: Tím se odstraní všechny lokalizované zdroje

en: This will disable LSCache and all optimization features for debug purpose.
cs_CZ: Tato volba vypne LSCache a všechny optimalizační funkce pro účely ladění.

en: This will drop the unused CSS on each page from the combined file.
cs_CZ: Tím se z kombinovaného souboru odstraní nepoužívané CSS na každé stránce.

en: This will enable crawler cron.
cs_CZ: Tímto se povolí cron crawleru.

en: This will export all current LiteSpeed Cache settings and save them as a file.
cs_CZ: Tato akce exportuje všechna aktuální nastavení LiteSpeed Cache a uloží je do souboru.

en: This will generate extra requests to the server, which will increase server load.
cs_CZ: Tato volba vytvoří další požadavky na server, což zvýší jeho zátěž.

en: This will generate the placeholder with same dimensions as the image if it has the width and height attributes.
cs_CZ: Vygeneruje se zástupný soubor o stejných rozměrech jako obrázek, jsou-li nastaveny atributy šířky a výšky.

en: This will import settings from a file and override all current LiteSpeed Cache settings.
cs_CZ: Tímto se importují nastavení ze souboru a přepíšou všechna aktuální nastavení LiteSpeed Cache.

en: This will increase the size of optimized files.
cs_CZ: Tímto se zvětší velikost optimalizovaných souborů.

en: This will inline the asynchronous CSS library to avoid render blocking.
cs_CZ: Tím se vloží asynchronní CSS knihovna přímo do stránky, aby se zabránilo blokování vykreslování.

en: This will purge all minified/combined CSS/JS entries only
cs_CZ: Tato akce vyprázdní pouze minifikované/sloučené položky CSS/JS.

en: This will reset all settings to default settings.
cs_CZ: Tato akce vrátí veškerá nastavení do původní podoby.

en: This will reset the %1$s. If you changed WebP/AVIF settings and want to generate %2$s for the previously optimized images, use this action.
cs_CZ: Tím se resetuje %1$s. Pokud jste změnili nastavení WebP/AVIF a chcete vygenerovat %2$s pro dříve optimalizované obrázky, použijte tuto akci.

en: This will restore the backup settings created %1$s before applying the %2$s preset. Any changes made since then will be lost. Do you want to continue?
cs_CZ: Tímto se obnoví záložní nastavení vytvořené před %1$s, před použitím přednastavení %2$s. Všechny změny provedené od té doby budou ztraceny. Chcete pokračovat?

en: Time to execute previous request: %s
cs_CZ: Doba provedení předchozího požadavku: %s

en: To crawl for a particular cookie, enter the cookie name, and the values you wish to crawl for. Values should be one per line. There will be one crawler created per cookie value, per simulated role.
cs_CZ: Abyste mohli procházet určitou cookie, vložte její název a hodnoty, které chcete nechat procházet. Hodnoty by měly být řádcích po jedné, může se vyskytovat prázdný řádek. Pro každou simulovanou roli bude vytvořen jeden prohledávač na hodnotu cookie.

en: To crawl the site as a logged-in user, enter the user ids to be simulated.
cs_CZ: Pro procházení webu jako přihlášený uživatel zadejte ID uživatelů, kteří mají být simulováni.

en: To define a custom TTL for a URI, add a space followed by the TTL value to the end of the URI.
cs_CZ: K určení vlastní TTL pro URI, vložte mezeru a za ni hodnotou TTL ke konci URI.

en: To do an exact match, add %s to the end of the URL.
cs_CZ: Pro přesnou shodu přidejte %s na konec URL adresy.

en: To enable the following functionality, turn ON Cloudflare API in CDN Settings.
cs_CZ: Chcete-li povolit následující funkce, zapněte Cloudflare API v nastavení CDN.

en: To exclude %1$s, insert %2$s.
cs_CZ: Pro vyloučení %1$s vložte %2$s.

en: To generate a passwordless link for LiteSpeed Support Team access, you must install %s.
cs_CZ: Pro vytvoření odkazu pro přihlášení bez hesla pro tým podpory LiteSpeed je potřeba nainstalovat %s.

en: To grant wp-admin access to the LiteSpeed Support Team, please generate a passwordless link for the current logged-in user to be sent with the report.
cs_CZ: Chcete-li udělit týmu podpory LiteSpeed přístup do wp-admin, vygenerujte bezheslový odkaz pro aktuálně přihlášeného uživatele. Tento odkaz bude odeslán spolu s hlášením.

en: To make sure our server can communicate with your server without any issues and everything works fine, for the few first requests the number of image groups allowed in a single request is limited.
cs_CZ: Pro ověření správné komunikace mezi servery je u prvních několika požadavků dočasně omezen počet skupin obrázků, které lze zpracovat v jednom požadavku.

en: To manage your QUIC.cloud options, go to QUIC.cloud Dashboard.
cs_CZ: Pro správu svých možností QUIC.cloud přejděte do panelu na QUIC.cloud.

en: To manage your QUIC.cloud options, go to your hosting provider's portal.
cs_CZ: Pro správu svých možností QUIC.cloud přejděte do portálu svého poskytovatele hostingu.

en: To manage your QUIC.cloud options, please contact your hosting provider.
cs_CZ: Pro správu svých možností QUIC.cloud prosím kontaktujte svého poskytovatele hostingu.

en: To match the beginning, add %s to the beginning of the item.
cs_CZ: Při souladu se začátkem přidejte %s na začátek položky.

en: To prevent %s from being cached, enter them here.
cs_CZ: Chcete-li zabránit ukládání %s do cache, zadejte je zde.

en: To prevent filling up the disk, this setting should be OFF when everything is working.
cs_CZ: Aby se disk nezaplnil, mělo by být toto nastavení vypnuto, pokud vše funguje správně.

en: To randomize CDN hostname, define multiple hostnames for the same resources.
cs_CZ: Náhodné střídání názvů hostitelů CDN dosáhnete definováním více hostname pro stejné prostředky.

en: To test the cart, visit the %sFAQ%s.
cs_CZ: Pro otestování košíku navštivte %sFAQ%s.

en: To use the caching functions you must have a LiteSpeed web server or be using QUIC.cloud CDN.
cs_CZ: Pro použití funkcí cache musíte mít webový server LiteSpeed nebo využívat QUIC.cloud CDN.

en: Tool
cs_CZ: Nástroj

en: Toolbox
cs_CZ: Nástrojová sada

en: Total
cs_CZ: Dohromady

en: Total Reduction
cs_CZ: Celkové snížení

en: Total Usage
cs_CZ: Celkové využití

en: Total images optimized in this month
cs_CZ: Celkový počet optimalizovaných obrázků v tomto měsíci

en: Trackbacks/Pingbacks
cs_CZ: Trackbacky / Pingbacky

en: Trashed Comments
cs_CZ: Komentáře v koši

en: Trashed Posts
cs_CZ: Příspěvky v koši

en: Try GitHub Version
cs_CZ: Vyzkoušet verzi z GitHubu

en: Tuning
cs_CZ: Optimalizace

en: Tuning CSS Settings
cs_CZ: Ladění nastavení CSS

en: Tuning Settings
cs_CZ: Nastavení ladění

en: Turn OFF
cs_CZ: Vypnout

en: Turn ON
cs_CZ: Zapnout

en: Turn ON to cache public pages for logged in users, and serve the Admin Bar and Comment Form via ESI blocks. These two blocks will be uncached unless enabled below.
cs_CZ: Zapnutím této možnosti se budou veřejné stránky ukládat do mezipaměti i pro přihlášené uživatele a administrační lišta i formulář pro komentáře budou načítány pomocí ESI bloků. Tyto dva bloky nebudou ukládány do mezipaměti, pokud to níže nepovolíte.

en: Turn ON to control heartbeat in backend editor.
cs_CZ: Zapnout pro kontrolu heartbeat v administrátorském editoru.

en: Turn ON to control heartbeat on backend.
cs_CZ: Zapnout pro kontrolu heartbeat v administraci.

en: Turn ON to control heartbeat on frontend.
cs_CZ: Zapněte pro řízení heartbeat na frontend.

en: Turn On Auto Upgrade
cs_CZ: Zapnout automatickou aktualizaci

en: Turn on OptimaX. This will automatically request your pages OptimaX result via cron job.
cs_CZ: Zapněte OptimaX. Tímto se automaticky požádá o výsledky OptimaX pro vaše stránky prostřednictvím cron úlohy.

en: Turn this option ON to have LiteSpeed Cache updated automatically, whenever a new version is released. If OFF, update manually as usual.
cs_CZ: Zapněte tuto možnost (ON), aby se LiteSpeed Cache aktualizovala automaticky, kdykoli je k dispozici nová verze. Je-li vypnutá (OFF), aktualizujte jako obvykle ručně.

en: Turn this option ON to show latest news automatically, including hotfixes, new releases, available beta versions, and promotions.
cs_CZ: Zapnutím této volby se budou automaticky zobrazovat nejnovější novinky – hotfixy, nové verze, dostupné beta verze a propagační akce.

en: Turn this setting %s if you are using a traditional Content Delivery Network (CDN) or a subdomain for static content with QUIC.cloud CDN.
cs_CZ: Nastavte tuto volbu na %s, pokud používáte tradiční Content Delivery Network (CDN) nebo subdoménu pro statický obsah s QUIC.cloud CDN.

en: Tweet preview
cs_CZ: Náhled tweetu

en: Tweet this
cs_CZ: Tweetni to

en: UCSS Inline
cs_CZ: Vložené UCSS

en: UCSS Inline Excluded Files
cs_CZ: Soubor(y) vyloučené z inline UCSS

en: UCSS Selector Allowlist
cs_CZ: Seznam povolených selektorů UCSS

en: UCSS URI Excludes
cs_CZ: UCSS URI nezahrnuje

en: URI Excludes
cs_CZ: Vyloučené URI

en: URI Paths containing these strings will NOT be cached as public.
cs_CZ: Cesty URI obsahující tyto řetězce NEBUDOU ukládány do veřejné mezipaměti.

en: URL
cs_CZ: URL adresa

en: URL Search
cs_CZ: URL Vyhledávání

en: URL list in %s queue waiting for cron
cs_CZ: Seznam URL ve frontě %s čekající na cron

en: Unable to automatically add %1$s as a Domain Alias for main %2$s domain, due to potential CDN conflict.
cs_CZ: Nelze automaticky přidat %1$s jako alias domény pro hlavní doménu %2$s.

en: Unable to automatically add %1$s as a Domain Alias for main %2$s domain.
cs_CZ: Nelze automaticky přidat %1$s jako alias domény pro hlavní doménu %2$s.

en: Unexpected cache rule %2$s found in %1$s file. This rule may cause visitors to see old versions of pages due to the browser caching HTML pages. If you are sure that HTML pages are not being browser cached, this message can be dismissed. (%3$sLearn More%4$s)
cs_CZ: V souboru %1$s bylo nalezeno neočekávané pravidlo mezipaměti %2$s. Toto pravidlo může způsobit, že návštěvníci uvidí staré verze stránek kvůli ukládání mezipaměti HTML stránek v prohlížeči. Pokud jste si jisti, že HTML stránky nejsou ukládány do mezipaměti prohlížeče, lze tuto zprávu ignorovat. (%3$sZjistit více%4$s)

en: Unique CSS
cs_CZ: Unikátní CSS

en: Unknown error
cs_CZ: Neznámá chyba

en: Update %s now
cs_CZ: Aktualizovat %s nyní

en: Upgrade
cs_CZ: Aktualizovat

en: Upgraded successfully.
cs_CZ: Aktualizace byla úspěšná.

en: Usage
cs_CZ: Využití

en: Usage Statistics: %s
cs_CZ: Statistiky využití: %s

en: Use %1$s in %2$s to indicate this cookie has not been set.
cs_CZ: Použijte %1$s v %2$s k označení, že tato cookie nebyla nastavena.

en: Use %1$s to bypass UCSS for the pages which page type is %2$s.
cs_CZ: Použijte %1$s k obejití UCSS pro stránky, jejichž typ stránky je %2$s.

en: Use %1$s to bypass remote image dimension check when %2$s is ON.
cs_CZ: Použitím %1$s obejdete kontroly rozměrů vzdálených obrázků, pokud je %2$s zapnuto.

en: Use %1$s to generate one single UCSS for the pages which page type is %2$s while other page types still per URL.
cs_CZ: Použijte %1$s pro vygenerování jediné UCSS pro stránky, jejichž typ stránky je %2$s, zatímco ostatní typy stránek zůstanou s UCSS per URL.

en: Use %s API functionality.
cs_CZ: Využívat funkce API %s.

en: Use CDN Mapping
cs_CZ: Použít mapování CDN

en: Use Network Admin Setting
cs_CZ: Použít nastavení síťového administrátora

en: Use Optimized Files
cs_CZ: Použít optimalizované soubory

en: Use Original Files
cs_CZ: Použít původní soubory

en: Use Primary Site Configuration
cs_CZ: Použít konfiguraci primárního webu

en: Use QUIC.cloud LQIP (Low Quality Image Placeholder) generator service for responsive image previews while loading.
cs_CZ: Použijte službu QUIC.cloud LQIP (Low Quality Image Placeholder) pro zobrazení náhledů obrázků při načítání.

en: Use QUIC.cloud online service to generate critical CSS and load remaining CSS asynchronously.
cs_CZ: Použijte online službu QUIC.cloud k vygenerování kritického CSS a načtení zbývajícího CSS asynchronně.

en: Use QUIC.cloud online service to generate unique CSS.
cs_CZ: Použijte online službu QUIC.cloud k vygenerování unikátního CSS.

en: Use Web Font Loader library to load Google Fonts asynchronously while leaving other CSS intact.
cs_CZ: K asynchronnímu nahrání Google fontů použijte knihovnu Web Font Loader, zatímco další CSS nechte nedotčené.

en: Use an official LiteSpeed-designed Preset to configure your site in one click. Try no-risk caching essentials, extreme optimization, or something in between.
cs_CZ: Použijte oficiální předvolbu navrženou LiteSpeed ​​ke konfiguraci vašeho webu jedním kliknutím. Vyzkoušejte základy bezrizikového ukládání do mezipaměti, extrémní optimalizaci nebo něco mezi tím.

en: Use external object cache functionality.
cs_CZ: Použít funkci externí objektové cache.

en: Use keep-alive connections to speed up cache operations.
cs_CZ: Pro urychlení práce s cache používat keep-alive spojení.

en: Use latest GitHub Dev commit
cs_CZ: Použít nejnovější commit z větve Dev na GitHubu

en: Use latest GitHub Dev/Master commit
cs_CZ: Použít nejnovější commit z vývojové/master větve GitHubu

en: Use latest GitHub Master commit
cs_CZ: Použít nejnovější commit z větve Master na GitHubu

en: Use latest WordPress release version
cs_CZ: Použít nejnovější oficiální verzi WordPressu

en: Use original images (unoptimized) on your site
cs_CZ: Použít původní (neoptimalizované) obrázky na vašem webu

en: Use the format %1$s or %2$s (element is optional).
cs_CZ: Použijte formát %1$s nebo %2$s (element je nepovinný).

en: Use this section to switch plugin versions. To beta test a GitHub commit, enter the commit URL in the field below.
cs_CZ: V této sekci můžete přepínat verze pluginu. Chcete-li otestovat beta verzi GitHub commitu, zadejte jeho URL do níže uvedeného pole.

en: Useful for above-the-fold images causing CLS (a Core Web Vitals metric).
cs_CZ: Pomáhá řešit CLS způsobené obrázky zobrazenými nad záhybem stránky (metriku Core Web Vitals).

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Using optimized version of file.
cs_CZ: Používá se optimalizovaná verze souboru.

en: Value from filter applied
cs_CZ: Hodnota byla nastavena pomocí filtru

en: Value range
cs_CZ: Rozsah hodnot

en: Variables %s will be replaced with the configured background color.
cs_CZ: Proměnné %s budou nahrazeny nastavenou barvou pozadí.

en: Variables %s will be replaced with the corresponding image properties.
cs_CZ: Proměnné %s budou nahrazeny odpovídajícími vlastnostmi obrázku.

en: Vary Cookies
cs_CZ: Různé soubory cookie

en: Vary for Mini Cart
cs_CZ: Rozlišovat cache pro mini košík

en: View %1$s version %2$s details
cs_CZ: Prohlédnout %2$s detaily %1$s verze

en: View .htaccess
cs_CZ: Zobrazit .htaccess

en: View Site Before Cache
cs_CZ: Zobrazit web před mezipamětí

en: View Site Before Optimization
cs_CZ: Zobrazit web před optimalizací

en: Viewport Image
cs_CZ: Výřez obrázku

en: Viewport Image Generation
cs_CZ: Generování obrázků pro aktuální velikost obrazovky

en: Viewport Images
cs_CZ: Obrázky ve viewportu

en: Viewport Images Cron
cs_CZ: Cron pro obrázky ve viewportu

en: Visit LSCWP support forum
cs_CZ: Navštivte fórum podpory LSCWP

en: Visit the site while logged out.
cs_CZ: Navštivte web jako nepřihlášený uživatel.

en: WARNING
cs_CZ: VAROVÁNÍ

en: WARNING: The .htaccess login cookie and Database login cookie do not match.
cs_CZ: VAROVÁNÍ: Přihlašovací cookie v souboru .htaccess a přihlašovací cookie v databázi se neshodují.

en: Waiting
cs_CZ: Čekání

en: Waiting to be Crawled
cs_CZ: Čeká, až bude prohledáno

en: Want to connect with other LiteSpeed users?
cs_CZ: Chcete se spojit s ostatními uživateli LiteSpeed?

en: Watch Crawler Status
cs_CZ: Sledovat stav crawleru

en: We are good. No table uses MyISAM engine.
cs_CZ: Vše je v pořádku – žádná tabulka nepoužívá MyISAM.

en: We are working hard to improve your online service experience. The service will be unavailable while we work. We apologize for any inconvenience.
cs_CZ: Právě pracujeme na vylepšení služby. Po dobu údržby bude služba nedostupná. Děkujeme za pochopení.

en: WebP file reduced by %1$s (%2$s)
cs_CZ: Soubor WebP byl zmenšen o %1$s (%2$s).

en: WebP saved %s
cs_CZ: WebP uložen %s

en: WebP/AVIF Attribute To Replace
cs_CZ: Atribut pro nahrazení WebP/AVIF

en: WebP/AVIF For Extra srcset
cs_CZ: WebP/AVIF pro doplňkové srcset

en: Welcome to LiteSpeed
cs_CZ: Vítejte v LiteSpeed

en: What is a group?
cs_CZ: Co je to za skupinu?

en: What is an image group?
cs_CZ: Co je to skupina obrázků?

en: When a visitor hovers over a page link, preload that page. This will speed up the visit to that link.
cs_CZ: Při najetí kurzorem na odkaz se daná stránka předem načte. Tím se zrychlí její následná návštěva.

en: When disabling the cache, all cached entries for this site will be purged.
cs_CZ: Při deaktivaci mezipaměti budou všechny položky uložené v mezipaměti pro tento web vymazány.

en: When enabled, the cache will automatically purge when any plugin, theme or the WordPress core is upgraded.
cs_CZ: Po zapnutí se mezipaměť automaticky vymaže při aktualizaci jakéhokoli pluginu, šablony nebo jádra WordPressu.

en: When minifying HTML do not discard comments that match a specified pattern.
cs_CZ: Při minifikaci HTML nezahazujte komentáře, které odpovídají zadanému vzoru.

en: When switching formats, please %1$s or %2$s to apply this new choice to previously optimized images.
cs_CZ: Při přepínání formátů prosím %1$s nebo %2$s použijte tuto novou volbu na dříve optimalizované obrázky.

en: When this option is turned %s, it will also load Google Fonts asynchronously.
cs_CZ: Když je tato možnost zapnutá %s, načtou se také Google Fonts asynchronně.

en: When you use Lazy Load, it will delay the loading of all images on a page.
cs_CZ: Pokud použijete Lazy Load, zpozdí se načítání všech obrázků na stránce.

en: Who should use this preset?
cs_CZ: Kdo by měl používat toto přednastavení?

en: Why are you deactivating the plugin?
cs_CZ: Proč deaktivujete plugin?

en: Widget Cache TTL
cs_CZ: TTL cache widgetu

en: Wildcard %1$s supported (match zero or more characters). For example, to match %2$s and %3$s, use %4$s.
cs_CZ: Zástupný znak %1$s je podporován (odpovídá nule nebo více znakům). Například pro shodu s %2$s a %3$s použijte %4$s.

en: Wildcard %s supported.
cs_CZ: Wildcard %s je podporován.

en: With ESI (Edge Side Includes), pages may be served from cache for logged-in users.
cs_CZ: Pomocí ESI (Edge Side Includes) mohou být stránky obsluhovány z mezipaměti i pro přihlášené uživatele.

en: With QUIC.cloud CDN enabled, you may still be seeing cache headers from your local server.
cs_CZ: I při zapnuté QUIC.cloud CDN se vám mohou stále zobrazovat cache hlavičky z vašeho lokálního serveru.

en: WooCommerce Settings
cs_CZ: Nastavení WooCommerce

en: WordPress Image Quality Control
cs_CZ: Řízení kvality obrázků ve WordPressu

en: WordPress valid interval is %s seconds.
cs_CZ: Platný interval ve WordPressu je %s sekund.

en: WpW: Private Cache vs. Public Cache
cs_CZ: WpW: Soukromá mezipaměť vs. veřejná mezipaměť

en: Yearly archive
cs_CZ: Roční archiv

en: You are currently using services as an anonymous user. To manage your QUIC.cloud options, use the button below to create an account and link to the QUIC.cloud Dashboard.
cs_CZ: Aktuálně používáte služby jako anonymní uživatel. Pro správu svých možností QUIC.cloud použijte tlačítko níže k vytvoření účtu a propojení s panelem na QUIC.cloud.

en: You can just type part of the domain.
cs_CZ: Stačí zadat část názvu domény.

en: You can list the 3rd party vary cookies here.
cs_CZ: Zde můžete uvést cookies třetích stran, které ovlivňují varianty obsahu.

en: You can quickly switch between using original (unoptimized versions) and optimized image files. It will affect all images on your website, both regular and webp versions if available.
cs_CZ: Můžete rychle přepínat mezi používáním originálních (neoptimalizovaných) a optimalizovaných obrázků. Změna se bude týkat všech obrázků na vašem webu, včetně běžných i WebP verzí, pokud jsou k dispozici.

en: You can request a maximum of %s images at once.
cs_CZ: Najednou můžete požádat o maximálně %s obrázků.

en: You can turn on browser caching in server admin too. %sLearn more about LiteSpeed browser cache settings%s.
cs_CZ: Ukládání do mezipaměti prohlížeče můžete zapnout také v administraci serveru. %sZjistěte více o nastavení cache prohlížeče v LiteSpeed%s.

en: You can turn shortcodes into ESI blocks.
cs_CZ: Můžete změnit shortcody na ESI bloky.

en: You can use this code %1$s in %2$s to specify the htaccess file path.
cs_CZ: Pro určení cesty k souboru .htaccess můžete v %2$s použít kód %1$s.

en: You cannot remove this DNS zone, because it is still in use. Please update the domain's nameservers, then try to delete this zone again, otherwise your site will become inaccessible.
cs_CZ: Tuto DNS zónu nelze odstranit, protože je stále používána. Aktualizujte prosím nameservery domény a poté se pokuste zónu smazat znovu, jinak se vaše stránka stane nedostupnou.

en: You have images waiting to be pulled. Please wait for the automatic pull to complete, or pull them down manually now.
cs_CZ: Máte obrázky, které čekají na vytažení. Počkejte prosím na dokončení automatického vytažení, nebo je stáhněte ručně nyní.

en: You have too many requested images, please try again in a few minutes.
cs_CZ: Máte příliš mnoho označených obrázků, zkuste to prosím znovu za několik minut.

en: You have used all of your daily quota for today.
cs_CZ: Pro dnešek jste využili veškerou svou denní kvótu.

en: You have used all of your quota left for current service this month.
cs_CZ: Tento měsíc jste využili veškerou volnou kvótu pro aktuální službu.

en: You just unlocked a promotion from QUIC.cloud!
cs_CZ: Právě jste uvolnili promo akci z QUIC.cloud!

en: You must be using one of the following products in order to measure Page Load Time:
cs_CZ: Pro měření doby načítání stránky musíte používat jeden z následujících produktů:

en: You must set %1$s to %2$s before using this feature.
cs_CZ: Před použitím této funkce musíte nastavit %1$s na %2$s.

en: You must set %s before using this feature.
cs_CZ: Pro použití této funkce je třeba nejprve nastavit %s.

en: You need to activate QC first.
cs_CZ: Nejprve je potřeba aktivovat QUIC.cloud.

en: You need to set the %1$s first. Please use the command %2$s to set.
cs_CZ: Nejprve je třeba nastavit %1$s. K nastavení použijte příkaz %2$s.

en: You need to set the %s in Settings first before using the crawler
cs_CZ: Nejprve je třeba nastavit %s v Nastavení než začnete s prohledáváním.

en: You need to turn %s on and finish all WebP generation to get maximum result.
cs_CZ: Pro dosažení nejlepšího výsledku je nutné zapnout %s a dokončit generování všech WebP obrázků.

en: You need to turn %s on to get maximum result.
cs_CZ: Pro dosažení maximálního výsledku je nutné zapnout %s.

en: You will be unable to Revert Optimization once the backups are deleted!
cs_CZ: Jakmile budou zálohy odstraněny, nebude možné optimalizaci obnovit!

en: You will need to finish %s setup to use the online services.
cs_CZ: Pro použití online služeb je nutné dokončit nastavení %s.

en: Your %1$s quota on %2$s will still be in use.
cs_CZ: Vaše kvóta %1$s na %2$s bude stále využívána.

en: Your %s Hostname or IP address.
cs_CZ: Název hostitele (hostname) nebo IP adresa vašeho %s.

en: Your API key / token is used to access %s APIs.
cs_CZ: Váš API klíč / token se používá pro přístup k API služby %s.

en: Your Email address on %s.
cs_CZ: Vaše e-mailová adresa na %s.

en: Your IP
cs_CZ: Vaše IP

en: Your application is waiting for approval.
cs_CZ: Vaše žádost čeká na schválení.

en: Your domain has been forbidden from using our services due to a previous policy violation.
cs_CZ: Vaše doména byla zakázána v používání našich služeb kvůli předchozímu porušení pravidel.

en: Your domain_key has been temporarily blocklisted to prevent abuse. You may contact support at QUIC.cloud to learn more.
cs_CZ: Váš domain_key byl dočasně zařazen na blokovaný seznam kvůli prevenci zneužití. Pro více informací můžete kontaktovat podporu QUIC.cloud.

en: Your server IP
cs_CZ: IP vašeho serveru

en: Your site is connected and ready to use QUIC.cloud Online Services.
cs_CZ: Váš web je připojen a připraven k použití QUIC.cloud online službami.

en: Your site is connected and using QUIC.cloud Online Services as an <strong>anonymous user</strong>. The CDN function and certain features of optimization services are not available for anonymous users. Link to QUIC.cloud to use the CDN and all available Online Services features.
cs_CZ: Váš web je připojen a používá QUIC.cloud Online Services jako <strong>anonymní uživatel</strong>. Funkce CDN a některé vlastnosti optimalizačních služeb nejsou pro anonymní uživatele dostupné. Připojte se k QUIC.cloud, abyste mohli využívat CDN a všechny dostupné funkce Online Services.

en: Zero, or
cs_CZ: Nula, popř

en: categories
cs_CZ: kategorie

en: cookies
cs_CZ: soubory cookies

en: e.g. Use %1$s or %2$s.
cs_CZ: např. Použijte %1$s nebo %2$s.

en: just now
cs_CZ: nyní

en: more
cs_CZ: více

en: no matter where they live.
cs_CZ: bez ohledu na to, kde se nacházejí.

en: pixels
cs_CZ: pixely

en: provide more information here to assist the LiteSpeed team with debugging.
cs_CZ: zadejte zde více informací, aby tým LiteSpeed mohl lépe provést ladění.

en: right now
cs_CZ: právě teď

en: running
cs_CZ: probíhá

en: seconds
cs_CZ: sekund

en: tags
cs_CZ: štítky

en: the auto-detected IP may not be accurate if you have an additional outgoing IP set, or you have multiple IPs configured on your server.
cs_CZ: automaticky zjištěná IP adresa nemusí být přesná, pokud máte nastavenou další odchozí IP adresu nebo pokud máte na serveru nakonfigurováno více IP adres.

en: unknown
cs_CZ: neznámý

en: user agents
cs_CZ: uživatelské agenty
