Plugins - All-in-One WP Migration and Backup - Stable (latest release) - en to pl translation catalogue (260 entries)

en: I agree to let All-in-One WP Migration use my <strong>email</strong> to respond to my request.
pl: Zgadzam się, aby All-in-One WP Migration używało mojego <strong>adresu e-mail</strong> w celu odpowiedzi na moje zapytanie.

en: An unknown error (code: %s) occurred during the file upload. The process cannot continue.
    								<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Podczas przesyłania pliku wystąpił nieznany błąd (kod: %s). Nie można kontynuować procesu.
    								<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: A PHP extension blocked this file upload. The process cannot continue.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Rozszerzenie PHP zablokowało przesłanie tego pliku. Proces nie może być kontynuowany.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Could not save the uploaded file. Please check file permissions and try again.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nie udało się zapisać przesłanego pliku. Sprawdź uprawnienia pliku i spróbuj ponownie.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: No temporary folder is available on the server. The process cannot continue.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Na serwerze nie ma katalogu tymczasowego. Proces nie może być kontynuowany.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: The uploaded file is too large for this server. The process cannot continue.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Przesłany plik jest za duży dla tego serwera. Proces nie może być kontynuowany.
    							<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Could not upload the file because %s. The process cannot continue.
    									<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nie można przesłać pliku, ponieważ %s. Proces nie może być kontynuowany.
    									<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Invalid file data. Please ensure your file is a <strong>.wpress</strong> backup created with All-in-One WP Migration.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nieprawidłowe dane pliku. Upewnij się, że plik jest kopią zapasową <strong>.wpress</strong> utworzoną za pomocą All-in-One WP Migration.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: The uploaded file is missing an error code. The process cannot continue.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
pl: W przesłanym pliku brakuje kodu błędu. Proces nie może być kontynuowany.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: The uploaded file is missing a temporary path. The process cannot continue.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Technical details</a>
pl: W przesłanym pliku brakuje ścieżki tymczasowej. Proces nie może być kontynuowany.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/upload-file-error/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Exclude plugins
pl: Wyklucz wtyczki

en: Exclude must-use plugins
pl: Wyklucz wtyczki, których używanie jest konieczne

en: Exclude themes
pl: Wyklucz motywy

en: Exclude media library
pl: Wyklucz multimedia

en: File Options
pl: Opcje pliku

en: Exclude database
pl: Wyklucz bazę danych

en: Database Options
pl: Opcje bazy danych

en: Security Options
pl: Opcje zabezpieczeń

note: translators: 1: Link to archive, 2: Archive title, 3: File name, 4: Archive title, 5: File size.
en: <a href="%1$s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%2$s" download="%3$s">
    							<span>Download %2$s</span>
    							<em>Size: %4$s</em>
    							</a>
pl: <a href="%1$s" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-button-download" title="%2$s" download="%3$s">
    							<span>Pobierz %2$s</span>
    							<em>Rozmiar: %4$s</em>
    							</a>

note: Plugin Name of the plugin
en: All-in-One WP Migration and Backup
pl: All-in-One WP Migracja i Kopia zapasowa

note: translators: 1: Admin url, 2: Url
en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%1$s" target="_blank">Save permalinks structure</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%2$s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
pl: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%1$s" target="_blank">Zapisz strukturę bezpośrednich odnośników</a><br />
    			» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Przejrzyj swoje doświadczenia z migracją</a><br />
    			» <a class="ai1wm-no-underline" href="%2$s" target="_blank">Chroń swoją witrynę dzięki ochronie przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym</a>

note: translators: Url
en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
pl: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Chroń swoją witrynę dzięki ochronie przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym</a>

en: WordPress Multisite requires our All-in-One WP Migration Multisite Extension. Get it here:
pl: WordPress wielowitrynowy wymaga naszego rozszerzenia All-in-One WP Migration Multisite. Pobierz je tutaj:

note: translators: Backups folder path. translators: Storage folder path.
en: Could not create <strong>%s</strong> folder. Please ensure the parent folder has read/write/execute permissions (0777).
pl: Nie można utworzyć katalogu <strong>%s</strong>. Upewnij się, że katalog nadrzędny ma uprawnienia do odczytu/zapisu/wykonywania (0777).

note: translators: File name.
en: Could not create <strong>%s</strong> file. Please ensure the parent folder has read/write permissions.
pl: Nie można utworzyć pliku <strong>%s</strong>. Upewnij się, że katalog nadrzędny ma uprawnienia do odczytu/zapisu.

note: translators: Max upload file size
en: Your host restricts uploads to <strong>%s</strong>.
pl: Twój host ogranicza przesyłanie danych do <strong>%s</strong>.

note: translators: 1: Admin url, 2: Url
en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%1$s" target="_blank">Save permalinks structure</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%2$s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
pl: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%1$s" target="_blank">Zapisz strukturę bezpośrednich odnośników</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Ponowne podpisywanie krótkich kodów Oxygen Builder</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Przejrzyj swoje doświadczenia z migracją</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%2$s" target="_blank">Chroń swoją witrynę dzięki ochronie przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym</a>

note: translators: Url
en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
pl: » Bezpośrednie odnośniki ustawione są domyślnie. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Dlaczego?</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Ponowne podpisywanie krótkich kodów Oxygen Builder</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Przegląd doświadczeń związanych z migracją</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Chroń swoją witrynę dzięki ochronie przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym</a>

note: translators: Url
en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Protect your site with real-time threat protection</a>
pl: » Bezpośrednie odnośniki są ustawione na domyślne. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Dlaczego?</a><br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Przejrzyj swoje doświadczenia z migracją</a>.<br />
    				» <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Chroń swoją witrynę dzięki ochronie przed zagrożeniami w czasie rzeczywistym</a>

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Review your migration experience</a>.<br />
pl: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://wordpress.org/support/view/plugin-reviews/all-in-one-wp-migration?rate=5#postform" target="_blank">Przejrzyj swoje doświadczenia związane z migracją</a>.<br />

note: translators: Url
en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Save permalinks structure</a>.<br />
pl: » <a class="ai1wm-no-underline" href="%s" target="_blank">Zapisz strukturę bezpośrednich odnośników</a>.<br />

en: Hints
pl: Wskazówki

en: Use this screen to export your database, media, themes, and plugins into one .wpress file. Later, import that file to another WordPress site.
pl: Użyj tego ekranu, aby wyeksportować bazę danych, media, motywy i wtyczki do jednego pliku .wpress. Później zaimportuj ten plik do innej witryny WordPress.

en: Search for
pl: Szukaj dla

en: Export Site To
pl: Eksportuj witrynę do

en: Exclude post revisions
pl: Wyklucz wersje wpisu

en: Exclude spam comments
pl: Wyklucz komentarze spamowe

en: Describe your issue or feedback...
pl: Opisz swój problem lub przekaż uwagi...

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: I need help
pl: Potrzebuję pomocy

en: I have an idea
pl: Mam pomysł

en: No backups found. Create a new one?
pl: Nie znaleziono kopii zapasowych. Utworzyć nową?

en: Over 2GB
pl: Ponad 2 GB

en: Click to label this backup
pl: Kliknij, aby oznaczyć tę kopię zapasową

en: Your server uses 32-bit PHP and cannot process files larger than 2GB. Please switch to 64-bit PHP and try again.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Twój serwer używa 32-bitowego PHP i nie może przetwarzać plików większych niż 2 GB. Przełącz się na 64-bitowe PHP i spróbuj ponownie.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: WordPress users prepared.
pl: Przygotowano użytkowników WordPressa.

en: Preparing WordPress users...
pl: Przygotowywanie użytkowników WordPressa...

en: Invalid file type. Please ensure your file is a <strong>.wpress</strong> backup created with All-in-One WP Migration.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nieprawidłowy rodzaj pliku. Upewnij się, że plik jest kopią zapasową <strong>.wpress</strong> utworzoną za pomocą All-in-One WP Migracja.
    						<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: WordPress permalinks settings retrieved.
pl: Pobrano ustawienia bezpośrednich odnośników WordPress.

en: WordPress options prepared.
pl: Przygotowano opcje WordPress.

en: Preparing WordPress options...
pl: Przygotowywanie opcji WordPress...

en: Mu-plugins activated.
pl: Wtyczki Mu zostały włączone.

en: WordPress files gathered.
pl: Zebrano pliki WordPress.

en: Gathering WordPress files...
pl: Zbieranie plików WordPress...

en: Database restored.
pl: Baza danych przywrócona.

note: translators: Link to Unlimited Extension
en: Importing this file will only replace matching content. Other items stay unchanged.
    					Need a full reset first? Try Reset Hub in our <a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a>.<br />
    					Ensure you have a current backup. Proceed?
pl: Importowanie tego pliku zastąpi tylko pasującą treść. Pozostałe elementy pozostaną niezmienione.
    					Potrzebujesz najpierw pełnego resetu? Wypróbuj Reset Hub w naszym <a href="%s" target="_blank">Nieograniczonym rozszerzeniu</a>.<br />
    					Upewnij się, że masz aktualną kopię zapasową. Kontynuować?

note: translators: Link to Unlimited Extension
en: Importing this file will only replace matching content. Other items stay unchanged.
    					Need a full reset first? Try Reset Hub in our Unlimited Extension (%s).
    					Ensure you have a current backup. Proceed?
pl: Importowanie tego pliku zastąpi tylko pasującą treść. Pozostałe elementy pozostaną niezmienione.
    					Potrzebujesz najpierw pełnego resetu? Wypróbuj Reset Hub w naszym Nieograniczonym rozszerzeniu (%s).
    					Upewnij się, że masz aktualną kopię zapasową. Kontynuować?

en: The decryption password is not valid. The process cannot continue.
pl: Hasło deszyfrujące jest nieprawidłowe. Proces nie może być kontynuowany.

en: Decryption password validated.
pl: Zweryfikowano hasło deszyfrujące.

en: Blogs prepared.
pl: Przygotowano blogi.

en: Could not import a WordPress Network into a single WordPress site. The process cannot continue. Please check your import settings.
pl: Nie można zaimportować sieci WordPress do pojedynczej witryny WordPress. Proces nie może być kontynuowany. Sprawdź ustawienia importu.

en: The archive must contain at least one WordPress site. The process cannot continue. Please check your export settings.
pl: Archiwum musi zawierać co najmniej jedną witrynę WordPress. Proces nie może być kontynuowany. Sprawdź ustawienia eksportu.

en: The archive must contain only a single WordPress site. The process cannot continue. Please revisit your export settings.
pl: Archiwum musi zawierać tylko jedną witrynę WordPress. Proces nie może być kontynuowany. Proszę ponownie przejrzeć ustawienia eksportu.

en: Theme files gathered.
pl: Zebrano pliki motywów.

en: Gathering theme files...
pl: Zbieranie plików motywów...

en: Database tables gathered.
pl: Zebrano tabele bazy danych.

en: Gathering database tables...
pl: Zbieranie tabel bazy danych...

en: Plugin files gathered.
pl: Zebrano pliki wtyczek.

en: Gathering plugin files...
pl: Zbieranie plików wtyczki...

en: Media files gathered.
pl: Zebrano pliki multimedialne.

en: Gathering media files...
pl: Zbieranie plików multimedialnych...

en: Content files gathered.
pl: Zebrano pliki treści.

en: Gathering content files...
pl: Zbieranie plików treści...

en: Database exported.
pl: Baza danych wyeksportowana.

en: Database archived.
pl: Baza danych zarchiwizowana.

en: Configuration prepared.
pl: Konfiguracja przygotowana.

en: Configuration archived.
pl: Konfiguracja zarchiwizowana.

en: Checking for compatibility...
pl: Sprawdzanie zgodności...

en: Export file created.
pl: Plik eksportu został utworzony.

en: Creating export file...
pl: Tworzenie pliku eksportu...

note: translators: Error message.
en: An error occurred while submitting your request: %s
pl: Wystąpił błąd podczas przesyłania Twojego żądania: %s

en: Please check the consent box so we can use your email to respond to you.
pl: Zaznacz pole zgody, abyśmy mogli użyć Twojego adresu e-mail, aby Ci odpowiedzieć.

en: Please describe your issue or feedback.
pl: Proszę opisać swój problem lub przekazać opinię.

en: Please select a feedback type.
pl: Proszę wybrać rodzaj opinii.

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę podać prawidłowy adres e-mail.

note: translators: 1: Extension name, 2: Plugins update page.
en: <strong>%1$s</strong> is out of date. You must <a href="%2$s">update this extension</a> before using it.<br />
pl: <strong>%1$s</strong> jest nieaktualne. Musisz <a href="%2$s">zaktualizować to rozszerzenie</a> przed jego użyciem.<br />

note: translators: Extension name.
en: %s is out of date. Please update this extension before using it.
pl: %s jest nieaktualne. Proszę zaktualizować to rozszerzenie przed jego użyciem.

en: Please enter a password to restore the backup
pl: Proszę wprowadzić hasło, aby przywrócić kopię zapasową

en: Could not download backup
pl: Nie można pobrać kopii zapasowej

en: Could not read backup content
pl: Nie można odczytać treści kopii zapasowej

note: translators: Disk space to free up.
en: Not enough disk space.<br /> Free up %s before restoring.
pl: Za mało miejsca na dysku.<br /> Zwolnij %s przed przywróceniem.

note: translators: 1: Link to Unlimited Extension
en: "Restore" functionality is available in our <a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a>.<br /> If you would rather go the manual route, you can still restore by downloading your backup and using "Import from file".
pl: Funkcja „Przywróć” jest dostępna w naszym <a href="%s" target="_blank">Nieograniczonym rozszerzeniu</a>.<br /> Jeśli wolisz skorzystać z opcji ręcznej, nadal możesz przywrócić dane, pobierając kopię zapasową i używając opcji „Importuj z pliku”.

en: Invalid file type. Please ensure that your file is a <strong>.wpress</strong> file created with All-in-One WP Migration.
    					<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nieprawidłowy rodzaj pliku. Upewnij się, że plik jest plikiem <strong>.wpress</strong> utworzonym za pomocą All-in-One WP Migracja.
    					<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-backup-file/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

note: translators: 1: Link to Unlimited Extension, 2: Link to how to article
en: Your file exceeds the upload limit set by your host web server.<br />%1$s<br />%2$s
pl: Twój plik przekracza limit przesyłania ustawiony przez serwer hosta.<br />%1$s<br />%2$s

en: Upload failed
pl: Nie udało się przesłać

en: Upload failed - connection lost or timeout. Try uploading the file again.
pl: Nie udało się przesłać - połączenie utracone lub przekroczono limit czasu. Spróbuj przesłać plik ponownie.

en: Stopping the import, please wait...
pl: Zatrzymywanie importu, proszę czekać...

en: Could not stop the import. Please refresh and try again.
pl: Nie można zatrzymać importu. Odśwież i spróbuj ponownie.

en: Could not prepare blogs for import. Please refresh and try again.
pl: Nie można przygotować blogów do importu. Odśwież i spróbuj ponownie.

en: Could not check the decryption password. Please refresh and try again.
pl: Nie można sprawdzić hasła deszyfrującego. Odśwież i spróbuj ponownie.

en: Could not confirm the import. Please refresh and try again.
pl: Nie można potwierdzić importu. Odśwież i spróbuj ponownie.

en: Could not start the import. Please refresh and try again.
pl: Nie można rozpocząć importu. Odśwież i spróbuj ponownie.

en: Are you sure you want to stop the import?
pl: Czy na pewno chcesz zatrzymać import?

note: translators: Link to how to article
en: If you prefer a manual fix, follow our step-by-step guide on <a href="%s" target="_blank">raising your upload limit</a>.
pl: Jeśli wolisz rozwiązać ten problem ręcznie, skorzystaj z naszego przewodnika krok po kroku, aby <a href="%s" target="_blank">zwiększyć limit przesyłania</a>.

note: translators: Link to Unlimited Extension
en: Our <a href="%s" target="_blank">Unlimited Extension</a> bypasses this!
pl: Nasze <a href="%s" target="_blank">Nieograniczone rozszerzenie</a> omija ten problem!

note: translators: 1: Max upload file size
en: Your file exceeds the <strong>%1$s</strong> upload limit set by your host.<br />%2$s<br />%3$s
pl: Twój plik przekracza limit przesyłania <strong>%1$s</strong> ustalony przez Twojego hosta.<br />%2$s<br />%3$s

en: Stopping the export, please wait...
pl: Zatrzymywanie eksportu, proszę czekać...

en: Could not stop the export. Please refresh and try again.
pl: Nie można zatrzymać eksportu. Odśwież i spróbuj ponownie.

en: Could not run the export. Please refresh and try again.
pl: Nie można uruchomić eksportu. Odśwież i spróbuj ponownie.

en: Could not start the export. Please refresh and try again.
pl: Nie można rozpocząć eksportu. Odśwież i spróbuj ponownie.

en: Are you sure you want to stop the export?
pl: Czy na pewno chcesz zatrzymać eksport?

en: Thank you! We have received your request and will be in touch soon.
pl: Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoją prośbę i wkrótce się z Tobą skontaktujemy.

en: Import failed
pl: Import nie powiódł się

note: translators: Error message.
en: Import failed: %s
pl: Import nie powiódł się: %s

note: translators: 1: Error code, 2: Error message.
en: Import failed (database error). Code: %1$s. %2$s
pl: Import nie powiódł się (błąd bazy danych). Kod: %1$s. %2$s

note: translators: 1: Error code, 2: Error message.
en: Import failed. Code: %1$s. %2$s
pl: Import nie powiódł się. Kod: %1$s. %2$s

en: Export failed
pl: Eksport nie powiódł się

note: translators: 1: Error message.
en: Export failed: %s
pl: Eksport nie powiódł się: %s

note: translators: 1: Error code, 2: Error message.
en: Export failed (database error). Code: %1$s. Message: %2$s
pl: Eksport nie powiódł się (błąd bazy danych). Kod: %1$s. Wiadomość: %2$s

en: Could not list the backup content. Please ensure the backup file is accessible and not corrupted.
pl: Nie można wyświetlić treści kopii zapasowej. Upewnij się, że plik kopii zapasowej jest dostępny i nie jest uszkodzony.

en: Could not decrypt data. The process cannot continue.
pl: Nie można odszyfrować danych. Proces nie może być kontynuowany.

en: Could not obtain cipher length. The process cannot continue.
pl: Nie można uzyskać długości szyfru. Proces nie może być kontynuowany.

en: Could not encrypt data. The process cannot continue.
pl: Nie można zaszyfrować danych. Proces nie może być kontynuowany.

en: Could not generate random bytes. The process cannot continue.
pl: Nie można wygenerować losowych bajtów. Proces nie może być kontynuowany.

en: Could not authenticate the secret key. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nie można uwierzytelnić klucza prywatnego. Proces nie może być kontynuowany. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-secret-key/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

note: translators: 1: Meta data stream URI.
en: Could not get current pointer position of %s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nie można pobrać bieżącej pozycji wskaźnika %s. Proces nie może być kontynuowany. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

note: translators: 1: File offset, 2: Meta data stream URI.
en: Could not seek to offset %1$d on %2$s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nie można wykonać przesunięcia %1$d na %2$s. Proces nie może być kontynuowany. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/php-32bit/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

note: translators: 1: Meta data stream URI.
en: Could not read file: %s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nie można odczytać pliku: %s. Proces nie może być kontynuowany. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

note: translators: 1: Meta data stream URI.
en: Out of disk space. Could not write to: %s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Brak miejsca na dysku. Nie można zapisać do: %s. Proces nie może być kontynuowany. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/out-of-disk-space/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

note: translators: 1: Meta data stream URI.
en: Could not write to: %s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nie można zapisać do: %s. Proces nie może być kontynuowany. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

note: translators: 1: File path, 2: mode
en: Could not open %1$s with mode %2$s. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nie można otworzyć %1$s w trybie %2$s. Proces nie może być kontynuowany. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Your archive file name contains invalid characters: < > : " | ? * \0. It must not include these characters. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nazwa pliku archiwum zawiera nieprawidłowe znaki: < > : " | ? * \0. Nie może zawierać tych znaków. Proces nie może być kontynuowany. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-name/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Could not locate the archive path. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nie można zlokalizować ścieżki archiwum. Proces nie może być kontynuowany. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-archive-path/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Your storage directory name contains invalid characters: < > : " | ? * \0. It must not include these characters. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nazwa katalogu pamięci masowej zawiera nieprawidłowe znaki: < > : " | ? * \0. Nie może zawierać tych znaków. Proces nie może być kontynuowany. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-name/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Could not locate the storage path. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nie można zlokalizować ścieżki przechowywania. Proces nie może być kontynuowany. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-storage-path/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

note: Description of the plugin
en: All-in-One WP Migration makes moving your entire WordPress site simple. Export or import your database, media, plugins, and themes with just a few clicks.
pl: All-in-One WP Migracja sprawia, że ​​przeniesienie całej witryny WordPress jest proste. Eksportuj lub importuj bazę danych, media, wtyczki i motywy za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

en: View Error Log
pl: Zobacz dziennik błędów

en: Invalid archive file type. Only .wpress files are allowed. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-type/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Nieprawidłowy rodzaj pliku archiwum. Dozwolone są tylko pliki .wpress. Proces nie może być kontynuowany. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-type/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

note: translators: 1: Archive title, 2: File name, 3: Archive title, 4: File size.
en: <a href="#" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-direct-download" title="%1$s" download="%2$s">
    							<span>Download %3$s</span>
    							<em>Size: %4$s</em>
    							</a>
pl: <a href="#" class="ai1wm-button-green ai1wm-emphasize ai1wm-direct-download" title="%1$s" download="%2$s">
    							<span>Pobierz %3$s</span>
    							<em>Rozmiar: %4$s</em>
    							</a>

en: Reset Hub Demo
pl: Demo Reset Hub

en: Upgrade to Premium
pl: Uaktualnij do wersji premium

en: Please note, the features displayed below are part of an image showcasing the potential of Reset Hub in its Premium version. To activate and enjoy these advanced features, <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" title="Upgrade to Premium" target="_blank">upgrade to Premium now</a>! Elevate your website management experience with these exclusive functionalities and priority support.
pl: Należy pamiętać, że funkcje wyświetlane poniżej są częścią obrazka prezentującego potencjał Reset Hub w wersji Premium. Aby włączyć i korzystać z tych zaawansowanych funkcji, <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" title="Ulepsz do Premium" target="_blank">ulepsz do Premium teraz</a>! Ulepsz swoje doświadczenie w zarządzaniu witryną dzięki tym ekskluzywnym funkcjom i priorytetowemu wsparciu.

en: Experience Full Functionality with Premium!
pl: Ciesz się pełną funkcjonalnością z Premium!

en: Star
pl: Gwiazdka

en: Leverage the simplicity of Dropbox for your backup needs. Direct your scheduled backups to be stored in Dropbox. It's secure, straightforward, and keeps your backups at your fingertips.
pl: Wykorzystaj prostotę Dropboxa do swoich potrzeb tworzenia kopii zapasowych. Przekieruj swoje zaplanowane kopie zapasowe do przechowywania w Dropboxie. Jest to bezpieczne, proste i pozwala mieć kopie zapasowe na wyciągnięcie ręki.

en: Tailor your backup schedules to fit the complexity of your WordPress Multisite. Choose to export the entire network or only a selection of subsites according to your requirements. Effortless management for even the most intricate site networks.
pl: Dostosuj harmonogramy tworzenia kopii zapasowych do złożoności swojego WordPressa wielowitrynowego. Wybierz eksport całej sieci lub tylko wybranych podstron zgodnie ze swoimi wymaganiami. Bezproblemowe zarządzanie nawet najbardziej złożonymi sieciami witryn.

en: We've got you covered with an array of supported storage providers. Whether you prefer Box, Amazon S3, WebDav or something else, you can choose the one that fits your needs best. Secure your backups exactly where you want them.
pl: Mamy dla Ciebie całą gamę obsługiwanych dostawców pamięci masowej. Niezależnie od tego, czy wolisz Box, Amazon S3, WebDav czy coś innego, możesz wybrać tego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Zabezpiecz swoje kopie zapasowe dokładnie tam, gdzie chcesz.

en: Enjoy the flexibility of FTP storage. Direct your scheduled backups to your own FTP server. You'll have full control over your data, providing you with a versatile and private storage solution.
pl: Ciesz się elastycznością pamięci masowej FTP. Kieruj zaplanowane kopie zapasowe na własny serwer FTP. Będziesz mieć pełną kontrolę nad swoimi danymi, co zapewni Ci wszechstronne i prywatne rozwiązanie pamięci masowej.

en: Harness the power of OneDrive for your backups. Set up your scheduled backups to be saved directly in your OneDrive. It's secure, integrated with your Microsoft account, and keeps your data readily accessible.
pl: Wykorzystaj moc OneDrive do tworzenia kopii zapasowych. Skonfiguruj zaplanowane kopie zapasowe, aby były zapisywane bezpośrednio w OneDrive. Jest bezpieczny, zintegrowany z kontem Microsoft i zapewnia łatwy dostęp do danych.

en: Benefit from the robustness of Google Drive. Schedule your backups to be saved directly to your Google Drive account. Simple, secure, and integrated into a platform you already use.
pl: Skorzystaj z solidności Google Drive. Zaplanuj zapisywanie kopii zapasowych bezpośrednio na koncie Google Drive. Proste, bezpieczne i zintegrowane z platformą, z której już korzystasz.

en: Manage your storage effectively with our flexible retention settings. Decide how many backups you want to keep at a time. Old backups are automatically cleared, keeping your storage neat and efficient.
pl: Zarządzaj skutecznie swoim magazynem dzięki naszym elastycznym ustawieniom przechowywania. Zdecyduj, ile kopii zapasowych chcesz przechowywać na raz. Stare kopie zapasowe są automatycznie czyszczone, dzięki czemu Twój magazyn jest uporządkowany i wydajny.

en: Retention settings
pl: Ustawienia retencji

en: Stay informed, not overwhelmed. Tailor your notification preferences to get updates that matter to you. Whether it's the status of each backup, or just critical alerts, control what you want to be notified about.
pl: Bądź na bieżąco, nie przytłoczony. Dostosuj swoje preferencje powiadomień, aby otrzymywać aktualizacje, które są dla Ciebie ważne. Niezależnie od tego, czy chodzi o status każdej kopii zapasowej, czy tylko o krytyczne alerty, kontroluj, o czym chcesz być powiadamiany.

en: Notification settings
pl: Ustawienia powiadomienia

en: Never worry about forgetting to back up your site again. Choose from various scheduling options, from daily to monthly, and we'll automate the rest. Backups happen like clockwork, giving you peace of mind and a solid safety net
pl: Nie martw się już nigdy o zapomnienie o zrobieniu kopii zapasowej swojej witryny. Wybierz spośród różnych opcji planowania, od dziennego do miesięcznego, a my zautomatyzujemy resztę. Kopie zapasowe są tworzone jak w zegarku, co daje Ci spokój ducha i solidną sieć bezpieczeństwa

en: Enable this feature
pl: Włącz tą funkcję

en: Backup scheduler
pl: Harmonogram kopii zapasowej

en: Multisite Schedules
pl: Harmonogramy wielowitrynowe

en: More Storage Providers
pl: Więcej dostawców przechowywania

en: FTP Storage
pl: Przechowywanie FTP

en: OneDrive Storage
pl: Przechowywanie w OneDrive

en: Dropbox Storage
pl: Przechowywanie w Dropboxie

en: Google Drive Storage
pl: Przechowywanie w Dysku Google

en: Retention Settings
pl: Ustawienia retencji

en: Notification Settings
pl: Ustawienia powiadomienia

en: Backup Scheduler
pl: Harmonogram kopii zapasowej

en: Schedules
pl: Harmonogramy

en: Backup is encrypted. Please provide decryption password:
pl: Kopia zapasowa jest szyfrowana. Proszę podać hasło deszyfrujące:

en: Password-protect and encrypt backups
pl: Zabezpieczaj kopie zapasowe hasłem i szyfruj je

en: A password is required
pl: Wymagane jest hasło

en: Encrypt this backup with a password
pl: Zaszyfruj tę kopię zapasową hasłem

en: Importing an encrypted backup is not supported on this server. The process cannot continue. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Importowanie zaszyfrowanej kopii zapasowej nie jest obsługiwane na tym serwerze. Proces nie może być kontynuowany. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/unable-to-encrypt-and-decrypt-backups/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: The passwords do not match
pl: Hasła nie pasują

en: Repeat the password
pl: Powtórz hasło

en: Submit
pl: Prześlij

en: The backup is encrypted
pl: Kopia zapasowa jest szyfrowana

en: List
pl: Lista

en: Show backup content
pl: Pokaż zawartość kopii zapasowej

en: Downloading is not possible because backups directory is not accessible.
pl: Pobieranie nie jest możliwe, ponieważ katalog kopii zapasowych jest niedostępny.

en: Reading...
pl: Czytanie...

en: List the content of the backup
pl: Wyświetl zawartość kopii zapasowej

en: Error
pl: Błąd

en: More
pl: Więcej

note: translators: 1: Number of backups.
en: You have %d backups
pl: Masz %d kopii zapasowych

note: translators: 1: Number of backups. translators: Numbers of backups.
en: You have %d backup | You have %d backups
pl[0]: Masz %d kopię zapasową
pl[1]: Masz %d kopie zapasowe
pl[2]: Masz %d kopii zapasowych

note: translators: 1: Error message.
en: Error: %s
pl: Błąd: %s

note: translators: 1: Number of files, 2: Progress.
en: Archiving %1$d theme files...<br />%2$d%% complete
pl: Archiwizowanie %1$d plików motywu...<br />%2$d%% ukończone

en: Contact Support
pl: Skontaktuj się z pomocą techniczną

en: Retrieving WordPress permalinks settings...
pl: Pobieranie ustawień bezpośrednich odnośników WordPress...

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Reset Avada Fusion Builder cache</a>.<br />
pl: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://theme-fusion.com/documentation/avada/installation-maintenance/important-update-information/#clear-caches" target="_blank">Zresetuj pamięć podręczną Avada Fusion Builder</a>.<br />

en: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Re-sign Oxygen Builder shortcodes</a>.<br />
pl: » <a class="ai1wm-no-underline" href="https://classic.oxygenbuilder.com/documentation/other/importing-exporting/#resigning" target="_blank">Ponowne podpisywanie krótkich kodów Oxygen Builder</a>.<br />

en: » Permalinks are set to default. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Why?</a><br />
pl: » Bezpośrednie odnośniki są ustawione na domyślne. <a class="ai1wm-no-underline" href="https://help.servmask.com/knowledgebase/permalinks-are-set-to-default/" target="_blank">Dlaczego?</a><br />

en: Translate
pl: Przetłumacz

note: translators: 1: Number of files, 2: Progress.
en: Archiving %1$d media files...<br />%2$d%% complete
pl: Archiwizowanie %1$d plików multimedialnych...<br />%2$d%% ukończone

note: translators: 1: Number of files, 2: Progress.
en: Archiving %1$d content files...<br />%2$d%% complete
pl: Archiwizowanie %1$d plików treści...<br />%2$d%% ukończone

en: I have enough disk space
pl: Mam wystarczająco dużo miejsca na dysku

note: translators: 1: Source PHP version, 2: Target PHP version.
en: Your backup is from a PHP %1$s but the site that you are importing to is PHP %2$s.
    							This could cause the import to fail. Technical details: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/
pl: Twoja kopia zapasowa pochodzi z PHP %1$s, ale witryna, do której importujesz, to PHP %2$s.
    							To może spowodować niepowodzenie importu. Szczegóły techniczne: https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/

en: Refreshing backup list...
pl: Odświeżam listę kopii zapasowych…

note: translators: Storage path
en: <h3>Could not import site</h3>
    				<p>Please ensure the directory <strong>%s</strong> has read/write permissions.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
pl: <h3>Nie można zaimportować witryny</h3>
    				<p>Upewnij się, że katalog <strong>%s</strong> ma uprawnienia do odczytu/zapisu.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a></p>

note: translators: Storage path.
en: <h3>Could not export site</h3>
    				<p>Please ensure the directory <strong>%s</strong> has read/write permissions.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
pl: <h3>Nie można wyeksportować witryny</h3>
    				<p>Upewnij się, że katalog <strong>%s</strong> ma uprawnienia do odczytu/zapisu.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a></p>

note: translators: Backups path
en: <h3>Could not restore site</h3>
    				<p>Please ensure the directory <strong>%s</strong> has read/write permissions.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Technical details</a></p>
pl: <h3>Nie można przywrócić witryny</h3>
    				<p>Upewnij się, że katalog <strong>%s</strong> ma uprawnienia do odczytu/zapisu.</p>
    				<p><a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/invalid-file-permissions/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a></p>

en: Your current profile role does not have Export/Import capabilities enabled.
    				<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Twoja bieżąca rola profilu nie ma włączonych możliwości eksportu/importu.
    				<a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/how-to-add-import-and-export-capabilities-to-wordpress-users/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: To choose a file please go inside the link and click on the browse button.
pl: Aby wybrać plik proszę wejść w odnośnik i kliknąć przycisk Przeglądaj.

en: Finish
pl: Zakończ

en: The archive file appears to be corrupted. Follow <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">this article</a> for possible fixes.
pl: Wygląda na to, że plik archiwum jest uszkodzony. Postępuj zgodnie z <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/corrupted-archive/" target="_blank">tym artykułem</a>, aby uzyskać możliwe poprawki.

note: translators: 1: Source PHP version, 2: Target PHP version.
en: Your backup is from a PHP %1$s but the site that you are importing to is PHP %2$s. This could cause the import to fail. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Technical details</a>
pl: Twoja kopia zapasowa pochodzi z PHP %1$s, ale witryna, do której importujesz, to PHP %2$s. Może to spowodować niepowodzenie importu. <a href="https://help.servmask.com/knowledgebase/migrate-wordpress-from-php-5-to-php-7/" target="_blank">Szczegóły techniczne</a>

en: Drag & Drop a backup to import it
pl: Przeciągnij i upuść kopię zapasową, aby ją zaimportować

note: translators: 1: Progress, 2: Number of records.
en: Exporting database...<br />%1$d%% complete<br />%2$s records saved
pl: Eksportowanie bazy danych...<br />%1$d%% ukończono<br />%2$s rekordów zostało zapisanych

en: Backup restore requires the Unlimited Extension. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Get it here</a>
pl: Do przywrócenia kopii zapasowej wymagane jest Nieograniczone rozszerzenie. <a href="https://servmask.com/products/unlimited-extension" target="_blank">Pobierz je tutaj</a>

en: All-in-One WP Migration Command
pl: Komenda All-in-One WP Migration

en: Preparing to export...
pl: Przygotowywanie do eksportu...

note: translators: Human time diff
en: %s ago
pl: %s temu

en: Your purchase ID is invalid. Please <a href="mailto:support@servmask.com">contact us</a>.
pl: Twój identyfikator zakupu jest nieprawidłowy. Prosimy o <a href="mailto:support@servmask.com">skontaktowanie się z nami</a>.

en: Are you sure you want to delete this backup?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć tę kopię zapasową?

en: Please do not close this browser window or your import will fail
pl: Nie zamykaj tego okna przeglądarki bo import się nie powiedzie

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Proceed
pl: Kontynuuj

en: Stop import
pl: Zatrzymaj import

en: Stop export
pl: Zatrzymaj eksport

en: Close
pl: Zamknij

en: Preparing configuration...
pl: Przygotowywanie konfiguracji...

note: translators: Progress.
en: Archiving database...<br />%d%% complete
pl: Archiwizowanie bazy danych...<br />ukończono: %d%%

note: translators: Progress.
en: Restoring database...<br />%d%% complete
pl: Przywracanie bazy danych...<br />ukończono: %d%%

en: Preparing to import...
pl: Przygotowywanie do importu...

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Activating mu-plugins...
pl: Włączanie wtyczek Mu...

en: Do <strong>not</strong> replace email domain
pl: <strong>Nie</strong> zastępuj domeny e-mail

en: Preparing blogs...
pl: Przygotowywanie blogów...

en: Check for updates
pl: Sprawdź aktualizacje

en: Import Site
pl: Importuj stronę

en: Import From
pl: Importuj z

en: Export Site
pl: Eksportuj stronę

en: Once the file is successfully downloaded on your computer, you can import it to any of your WordPress sites.
pl: Po pomyślnym pobraniu pliku na komputer można go zaimportować do dowolnej witryny WordPress.

en: Press "Export" button and the site archive file will pop up in your browser.
pl: Naciśnij przycisk "Eksportuj", a plik archiwum witryny pojawi się w Twojej przeglądarce.

en: In the advanced settings section you can configure more precisely the way of exporting.
pl: W sekcji ustawień zaawansowanych możesz bardziej precyzyjnie skonfigurować sposób eksportu.

en: Add
pl: Dodaj

en: in the database
pl: w bazie danych

en: Replace with
pl: Zamień na

en: File
pl: Plik

en: (click to expand)
pl: (kliknij, aby rozwinąć)

en: Advanced options
pl: Opcje zaawansowane

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Send
pl: Wyślij

en: Enter a password
pl: Wpisz hasło

en: Leave Feedback
pl: Prześlij uwagi

en: Create backup
pl: Utwórz kopię zapasową

en: Delete
pl: Usuń

en: Restore
pl: Przywróć

en: Download
pl: Pobierz

en: Size
pl: Rozmiar

en: Date
pl: Data

en: Name
pl: Nazwa

en: Your site has been imported successfully!
pl: Twoja witryna została zaimportowana!

note: translators: 1: Number of files, 2: Progress.
en: Restoring %1$d files...<br />%2$d%% complete
pl: Przywracanie %1$d plików...<br />%2$d%% ukończone

en: Renaming export file...
pl: Zmiana nazwy pliku eksportu...

note: translators: 1: Number of files, 2: Progress.
en: Archiving %1$d plugin files...<br />%2$d%% complete
pl: Archiwizowanie %1$d plików wtyczki...<br />%2$d%% ukończone

en: Backups
pl: Kopie zapasowe

en: Export
pl: Eksport

en: Get multisite
pl: Zdobądź wtyczkę dla multisite
