Plugins - All in One SEO – Powerful SEO Plugin to Boost SEO Rankings &amp - en to nl translation catalogue (3339 entries)

en: Your site is connected to Google Search Console so you can monitor performance and submit sitemaps.
nl: Je site is verbonden met Google Search Console, zodat je de prestaties kunt controleren en sitemaps kunt indienen.

en: Your SEO Checklist
nl: Je SEO checklist

en: Your post settings control how your different content types (posts, pages and custom post types) appear in search results and which ones are visible to search engines. The right settings ensure your content is optimized and ranks higher.
nl: Je berichtinstellingen besturingselementen hoe je verschillende contenttypes (berichten, pagina's en extra berichttypes) worden weergegeven in zoekresultaten en welke zichtbaar zijn voor zoekmachines. De juiste instellingen zorgen ervoor dat je inhoud wordt geoptimaliseerd en hoger scoort.

en: Your pages to appear in search results.
nl: Je pagina's voor weergave in zoekresultaten.

en: Your license key provides access Pro features, addons and updates.
nl: Je licentiesleutel biedt toegang tot Pro functies, add-ons en updates.

en: Your Knowledge Panel appears prominently in branded searches, showing your logo, description, and key details at a glance.
nl: Je kennis paneel verschijnt prominent in zoekopdrachten met een merknaam en geeft je logo, beschrijving en sleutels details in één oogopslag weer.

en: You've still got work to do!
nl: Je hebt nog werk te doen!

en: You've completed the initial AIOSEO setup and configured essential SEO settings.
nl: Je hebt de eerste AIOSEO setup afgerond en essentiële SEO instellingen geconfigureerd.

en: You've completed the basics with the Setup  Wizard. Here are a few more tasks from our SEO Checklist to help your site perform better in search engines.
nl: Je hebt de basis met de setup wizard afgerond. Hier zijn nog een paar taken van onze SEO checklist om je site beter te laten presteren in zoekmachines.

en: You've completed all tasks. Well done!
nl: Je hebt alle taken afgerond. Goed gedaan!

en: You're making progress!
nl: Je boekt vooruitgang!

en: You can choose whether each taxonomy (categories, tags, custom taxonomies) shows in search results or is hidden. You can set default title and meta description templates that automatically generate SEO-friendly meta data.
nl: Je kunt kiezen of elke taxonomie (categorieën, tags, aangepaste taxonomieën) wordt weergegeven in zoekresultaten of verborgen is. Je kunt standaard titel- en meta description templates instellen die automatisch SEO vriendelijke meta gegevens genereren.

en: You can choose whether each post type shows in search results and set default title & description templates to automatically generate SEO-friendly meta data. You can also configure schema types to customize how posts appear in search results.
nl: Je kunt kiezen of elk berichttype wordt weergegeven in de zoekresultaten en standaard titel & beschrijving templates instellen om automatisch SEO vriendelijke zoekresultaten te genereren. Je kunt ook schema types configureren om aan te passen hoe berichten worden weergegeven in zoekresultaten.

en: You can choose whether archive pages (date archives, author archives, search results) show in search results or are hidden. You can set default title & description templates to automatically generate SEO-friendly meta data. We recommend that you noindex search results archives to prevent thin content issues while keeping author archives indexed to highlight content creators.
nl: Je kunt kiezen of archief/archiveren pagina's (datum archieven, auteur archieven, zoekresultaten) worden weergegeven in zoekresultaten of verborgen worden. Je kunt standaard titel & beschrijving templates instellen om automatisch SEO vriendelijke meta gegevens te genereren. Wij raden aan om zoekresultaten archieven niet te indexeren om problemen met dunne inhoud te voorkomen, terwijl auteursarchieven geïndexeerd blijven om de makers van inhoud te benadrukken.

en: Why should you run it?
nl: Waarom zou je het uitvoeren?

en: Why should you enable it?
nl: Waarom zou je het inschakelen?

en: Why should you connect your site?
nl: Waarom zou je je site aansluiten?

en: Why should I configure these settings?
nl: Waarom moet ik deze instellingen configureren?

en: Why should I configure taxonomy settings?
nl: Waarom moet ik taxonomie instellingen configureren?

en: Why should I configure archive page settings?
nl: Waarom moet ik instellingen voor archief/archiveren pagina's configureren?

en: Why is this important?
nl: Waarom is dit belangrijk?

en: Why enable indexing?
nl: Waarom indexering inschakelen?

en: Why do I need to connect Broken Link Checker?
nl: Waarom moet ik Broken Link Checker aansluiten?

en: Why are broken links bad for SEO?
nl: Waarom zijn gebroken links slecht voor SEO?

en: Why add your social profiles?
nl: Waarom je sociale profielen toevoegen?

en: When your site is hidden from search engines, it's invisible to potential visitors. Enabling indexing allows:
nl: Wanneer je site verborgen is voor zoekmachines, is deze onzichtbaar voor potentiële bezoekers. Het inschakelen van indexering is toegestaan:

en: When you fill out your organization or person details in AIOSEO, this information is automatically output as schema.org markup that Google and other search engines can read. This helps them populate your Knowledge Panel with accurate information.
nl: Wanneer je je organisatie of persoonlijke details invult in AIOSEO, wordt deze informatie automatisch uitgevoerd als schema.org markup die Google en andere zoekmachines kunnen lezen. Dit helpt hen om je kennispaneel te vullen met nauwkeurige informatie.

en: When enabled, AIOSEO generates an llms.txt file at the root of your site. This file contains structured information about your site that AI models can read and use to better understand your content.
nl: Wanneer ingeschakeld, genereert AIOSEO een llms.txt bestand bij de root van je site. Dit bestand bevat gestructureerde informatie over je site die AI modellen kunnen lezen en gebruiken om je inhoud beter te begrijpen.

en: What's Next
nl: Wat is het volgende

en: What settings can you control?
nl: Welke instellingen kun je regelen?

en: What is this?
nl: Wat is dit?

en: What is the Knowledge Graph?
nl: Wat is de kennis grafiek?

en: What is the Homepage Audit?
nl: Wat is de homepage audit?

en: What is llms.txt?
nl: Wat is llms.txt?

en: Refreshing...
nl: Aan het verversen...

en: Optional
nl: Optioneel

en: Note:
nl: Opmerking:

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: Your site is currently hidden from search engines. Enable indexing so Google and other search engines can include your content in their search results.
nl: Je site is nu verborgen voor zoekmachines. Schakel indexering in zodat Google en andere zoekmachines je inhoud in hun zoekresultaten kunnen opnemen.

en: Choose
nl: Kies

en: Brand
nl: Merk

en: You have been successfully subscribed to our email newsletter! We will notify you as soon as our Brand Tracker is available.
nl: Je bent nu aangemeld voor onze e-mailnieuwsbrief! We laten je weten zodra onze Brand Tracker beschikbaar is.

en: Yes, delete the redirects
nl: Ja, verwijder deze omleidingen

en: Yes, delete the redirect
nl: Ja, verwijder deze omleiding

en: Processing
nl: Aan het verwerken

en: Filter by Status
nl: Filteren op status

en: Failed
nl: Mislukt

en: Completed
nl: Afgerond

en: All Statuses
nl: Alle statussen

en: 404 Not Found
nl: 404 niet gevonden

en: Block Settings
nl: Blok instellingen

en: Your image is being generated... hang in there!
nl: Je afbeelding wordt gegenereerd... Hou vol!

en: You have reached the maximum number of allowed characters.
nl: Je hebt het maximum aantal toegestane karakters bereikt.

en: You do not have permission to use the AI Assistant.
nl: Je hebt geen toestemming om de AI Assistant te gebruiken.

note: Translators: 1 - Link to the AI Content settings page.
en: You can manage your default settings under <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">AI Suite > AI Content</a>.
nl: Je kunt je standaard instellingen beheren onder <a href="%1$s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">AI Suite > AI Inhoud</a>.

en: Write a blog about... Generate a table for...
nl: Schrijf een blog over... Genereer een tabel voor...

en: Style
nl: Stijl

en: Korean
nl: Koreaans

en: Japanese
nl: Japans

en: Generate
nl: Genereren

en: Chinese
nl: Chinees

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Your Homepage Score:
nl: Je homepage score:

en: Unlock Site Audit
nl: Ontgrendel site-audit

en: Total Checks
nl: Totaal controles

en: Too few internal links found.
nl: Te weinig interne links gevonden.

en: These are the results our SEO Analzyer has generated after analyzing the pages of your website.
nl: Dit zijn de resultaten die onze SEO Analzyer heeft gegenereerd na het analyseren van de pagina's van je site.

en: The URL is too long.
nl: De URL is te lang.

en: The URL is the address of your page that appears in search results. It should be 50 characters or less and include your focus keyword to help search engines understand the topic of your page.
nl: De URL is het adres van je pagina dat in zoekresultaten verschijnt. Het moet 50 karakters of minder zijn en je focus keyword bevatten om zoekmachines te helpen het onderwerp van je pagina te begrijpen.

en: The URL is of good length.
nl: De URL heeft een goede lengte.

note: Translators: 1 - The length of the URL.
en: The URL is %1$d characters long, it should be less than 50 characters.
nl: De URL is %1$d karakters lang, het moet minder dan 50 karakters zijn.

en: The URL includes the focus keyword.
nl: De URL bevat het focus keyword.

en: The URL does not include the focus keyword.
nl: De URL bevat het focus keyword niet.

en: The SEO title is too short.
nl: De SEO titel is te kort.

en: The SEO title is too long.
nl: De SEO titel is te lang.

en: The SEO title is the title of your page that appears in search results. It should be 40 to 60 characters long, include your focus keyword and incentivize readers to click through to your page.
nl: De SEO titel is de titel van je pagina die in zoekresultaten verschijnt. Het moet 40 tot 60 karakters lang zijn, bevat je focus keyword en lezers aansporen om door te klikken naar je pagina.

en: The SEO title is of good length.
nl: De SEO titel heeft een goede lengte.

note: Translators: 1 - The length of the SEO title.
en: The SEO title is %1$d characters long, which is within our recommended range of 40-60 characters.
nl: De SEO titel is %1$d karakters lang, wat binnen ons aanbevolen bereik van 40-60 karakters valt.

note: Translators: 1 - The length of the SEO title.
en: The SEO title is %1$d characters long, which is lower than our recommended range of 40-60 characters.
nl: De SEO titel is %1$d karakters lang, wat lager is dan ons aanbevolen bereik van 40-60 karakters.

note: Translators: 1 - The length of the SEO title.
en: The SEO title is %1$d characters long, which is higher than our recommended range of 40-60 characters.
nl: De SEO titel is %1$d karakters lang, wat hoger is dan ons aanbevolen bereik van 40-60 karakters.

en: The SEO title includes the focus keyword.
nl: De SEO titel bevat het focus keyword.

en: The SEO title does not include the focus keyword.
nl: De SEO titel bevat de focus keyword niet.

en: The schema data was found.
nl: De schema gegevens zijn gevonden.

en: The results for this post may be inaccurate or vary slightly until the post is published.
nl: De resultaten voor dit bericht kunnen onnauwkeurig zijn of iets afwijken totdat het bericht is gepubliceerd.

en: The product schema was found.
nl: Het product schema is gevonden.

en: The page cannot be indexed.
nl: De pagina kan niet worden geïndexeerd.

en: The page can be indexed.
nl: De pagina kan worden geïndexeerd.

en: The noindex tag tells search engines not to index this page. As a result, this page will not appear in search results and will not generate any traffic.
nl: De noindex tag geeft zoekmachines aan deze pagina niet te indexeren. Daardoor verschijnt deze pagina niet in zoekresultaten en zal er geen verkeer gegenereerd worden.

en: The meta description is too long.
nl: De meta description is te lang.

en: The meta description is of good length.
nl: De meta description heeft een goede lengte.

en: The meta description is a summary of your page that appears in search results. It should be 120 to 160 characters long, include your focus keyword and incentivize readers to click through to your page.
nl: De meta description is een samenvatting van je pagina die verschijnt in zoekresultaten. Deze moet tussen de 120 en 160 karakters lang zijn, je focus keyword bevatten en lezers aansporen om door te klikken naar je pagina.

en: The meta description is a summary of your page that appears in search results.
nl: De meta description is een samenvatting van je pagina die verschijnt in zoekresultaten.

note: Translators: 1 - The length of the meta description.
en: The meta description is %1$d characters long, which is within our recommended range of 120-160 characters.
nl: De meta description is %1$d karakters lang, wat binnen ons aanbevolen bereik van 120-160 karakters valt.

note: Translators: 1 - The length of the meta description.
en: The meta description is %1$d characters long, which is lower than our recommended range of 120-160 characters.
nl: De meta description is %1$d karakters lang, wat lager is dan ons aanbevolen bereik van 120-160 karakters.

note: Translators: 1 - The length of the meta description.
en: The meta description is %1$d characters long, which is higher than our recommended range of 120-160 characters.
nl: De meta description is %1$d karakters lang, wat hoger is dan ons aanbevolen bereik van 120-160 karakters.

en: The meta description includes the focus keyword.
nl: De meta description bevat het focus keyword.

en: The meta description does not include the focus keyword.
nl: De meta description bevat het focus keyword niet.

en: The H1 tag is the main heading on the page and signals the topic of your page to search engines. You should only have a single H1 tag on your page.
nl: De H1 tag is de belangrijkste koptekst op de pagina en geeft het onderwerp van je pagina aan zoekmachines door. Je moet maar één H1 tag op je pagina hebben.

en: The H1 tag is the main heading on the page and signals the topic of your page to search engines. It should be clear and include your focus keyword.
nl: De H1 tag is de belangrijkste koptekst op de pagina en geeft het onderwerp van je pagina aan zoekmachines door. Het moet duidelijk zijn en je focus keyword bevatten.

en: The H1 tag includes your focus keyword.
nl: De H1 tag bevat je focus keyword.

en: The H1 tag does not include your focus keyword.
nl: De H1 tag bevat je focus keyword niet.

en: The following pages on your site are competing for the same keyword:
nl: De volgende pagina's op je site concurreren voor hetzelfde keyword:

en: The following Open Graph meta tags are missing:
nl: De volgende Open Graph meta tags ontbreken:

en: The following Open Graph meta tags are duplicated:
nl: De volgende Open Graph meta tags zijn gedupliceerd:

en: The focus keyword was found.
nl: Het focus keyword is gevonden.

en: The focus keyword is the main keyword that you want this page to rank for. It should be unique to the page and not used on other pages. It should be 2 to 5 words long.
nl: Het focus keyword is het belangrijkste keyword waarvoor je wil dat deze pagina scoort. Het moet uniek zijn voor de pagina en niet op andere pagina's gebruikt worden. Het moet uit 2 tot 5 woorden bestaan.

en: The focus keyword is the main keyword that the page is ranking for. It should be unique to the page. If multiple pages are targeting the same focus keyword, they will all compete for the same traffic and perform worse. This is known as keyword cannibalization.
nl: Het focus keyword is het belangrijkste keyword waarvoor de pagina scoort. Het moet uniek zijn voor de pagina. Als meerdere pagina's zich op hetzelfde focus keyword richten, concurreren ze allemaal om hetzelfde verkeer en presteren ze slechter. Dit wordt keyword kannibalisatie genoemd.

en: The focus keyword is targeted only by this page.
nl: Het focus keyword wordt alleen door deze pagina gebruikt.

en: The focus keyword is targeted by multiple pages.
nl: Het focus keyword wordt door meerdere pagina's gebruikt.

en: The first paragraph on the page should include your focus keyword. This helps search engines quickly understand what the page is about and signals relevance.
nl: De eerste paragraaf op de pagina moet je focus keyword bevatten. Dit helpt zoekmachines snel te begrijpen waar de pagina over gaat en geeft aan dat het relevant is.

en: The first paragraph includes the focus keyword.
nl: De eerste paragraaf bevat het focus keyword.

en: The first paragraph does not include the focus keyword.
nl: De eerste paragraaf bevat het focus keyword niet.

en: The featured image was found.
nl: De uitgelichte afbeelding is gevonden.

en: The featured image is the main image that represents your page. They grab attention, improve click-through rates on social and search results, and provide context to both users and search engines.
nl: De uitgelichte afbeelding is de hoofdafbeelding die je pagina vertegenwoordigt. Ze trekken de aandacht, verhogen het doorklikpercentage op sociale media en in zoekresultaten, en geven context aan zowel gebruikers als zoekmachines.

en: The content is up to date.
nl: De inhoud is up-to-date.

en: The content is up to date and fresh. Search engines favor fresh, updated content—especially for topics that change over time. If your content stays accurate and useful, freshness matters less.
nl: De inhoud is actueel en fris. Zoekmachines geven de voorkeur aan frisse, geüpdatet inhoud—vooral bij onderwerpen die in de loop van de tijd veranderen. Als je inhoud accuraat en nuttig blijft, is frisheid minder belangrijk.

en: The content is too short.
nl: De inhoud is te kort.

en: The content is the main body of text on your page that provides information to your visitors. It should be at least 300 words long. Articles that are too short lack depth and are less likely to rank well because search engines prefer longer, more informative content.
nl: De inhoud is de hoofdtekst op je pagina die informatie geeft aan je bezoekers. Deze moet minstens 300 woorden lang zijn. Artikelen die te kort zijn missen diepgang en zullen minder snel goed scoren, omdat zoekmachines de voorkeur geven aan langere, meer informatieve inhoud.

en: The content is more than 2 years old and may be outdated. Stale content can hurt rankings if it is outdated or irrelevant. Search engines favor fresh, updated content—especially for topics that change over time. If your content stays accurate and useful, freshness matters less.
nl: De inhoud is meer dan 2 jaar oud en kan verouderd zijn. Verouderde inhoud kan je ranking schaden als het niet meer actueel of relevant is. Zoekmachines geven de voorkeur aan verse, geüpdatete inhoud—vooral bij onderwerpen die in de loop van de tijd veranderen. Als je inhoud accuraat en nuttig blijft, is versheid minder belangrijk.

en: The content is long enough.
nl: De inhoud is lang genoeg.

note: Translators: 1 - The length of the content.
en: The content is %1$d words long, which is too short. We recommend adding at least 300 words of content.
nl: De inhoud is %1$d woorden lang, wat te kort is. We raden aan om minstens 300 woorden aan inhoud toe te voegen.

en: The canonical link was found.
nl: De canonieke link is gevonden.

en: The canonical link tag tells search engines which version of a page to index. This helps prevent duplicate content issues and improves search engine indexing.
nl: Het canonical link tag vertelt zoekmachines welke versie van een pagina ze moeten indexeren. Dit helpt om problemen met dubbele inhoud te voorkomen en verbetert de indexering door zoekmachines.

en: The author bio was found.
nl: De auteur bio is gevonden.

en: The author bio is the text that appears below the author's name on the page. It should be included to help search engines understand the author of the page and improve user experience. Experience, Expertise, Authoritativeness, and Trustworthiness (E-E-A-T) is a ranking factor.
nl: De auteur bio is de tekst die onder de naam van de auteur op de pagina verschijnt. Het is handig om deze toe te voegen zodat zoekmachines beter begrijpen wie de auteur van de pagina is en om de gebruikerservaring te verbeteren. Ervaring, expertise, autoriteit en betrouwbaarheid (E-E-A-T) is een ranking factor.

en: Subheadings include your focus keyword.
nl: Subkoppen bevatten je focus keyword.

en: Subheadings do not include your focus keyword.
nl: Subkoppen bevatten je focus keyword niet.

en: Subheadings (H2, H3, H4, H5, H6, etc.) are important for SEO and user experience. They help break up the content and make it more readable. At least one subheading should have the focus keyword.
nl: Subkoppen (H2, H3, H4, H5, H6, enz.) zijn belangrijk voor SEO en de gebruikerservaring. Ze helpen om de inhoud op te delen en maken het beter leesbaar. In minstens één subkop moet het focus keyword staan.

en: Stale content found.
nl: Verouderde inhoud gevonden.

en: Site Overview
nl: Siteoverzicht

en: Site Audit Report
nl: Site audit rapport

en: Site Audit is being processed.
nl: Site audit wordt verwerkt.

note: Translators: 1 - "PRO".
en: Site Audit is a %1$s Feature
nl: Site Audit is een %1$s functie

en: Security SEO
nl: Beveiliging SEO

en: Schema, also referred to as structured data, helps search engines understand the content on your page. Search engines also use schema to display rich snippets in search results, such as star ratings and prices. which improves user experience and click-through rates.
nl: Schema, ook wel gestructureerde gegevens genoemd, helpt zoekmachines om de inhoud op je pagina te begrijpen. Zoekmachines gebruiken schema ook om rijke snippets in zoekresultaten te tonen, zoals sterwaarderingen en prijzen. Dit verbetert de gebruikerservaring en het doorklikpercentage.

en: Product schema is a type of structured data that helps search engines understand your product. Google and other search engines use product schema for rich snippets (e.g. price and star rating) and other features.
nl: Product schema is een soort gestructureerde gegevens die zoekmachines helpt je product te begrijpen. Google en andere zoekmachines gebruiken product schema voor rich snippets (zoals prijs en sterrenwaardering) en andere functies.

en: Open Graph meta tags missing.
nl: Open Graph meta tags ontbreken.

en: Open Graph meta tags are used to control how your page appears when shared on social media and can help increase click-through rates. Duplicate Open Graph meta tags can lead to conflicts and unexpected results. We recommend identifying which other plugin or theme is outputting them and disabling it.
nl: Open Graph meta tags worden gebruikt om te bepalen hoe je pagina eruitziet wanneer deze wordt gedeeld op sociale media en kunnen helpen om het doorklikpercentage te verhogen. Dubbele Open Graph meta tags kunnen conflicten en onverwachte resultaten veroorzaken. We raden aan om te achterhalen welke andere plugin of welk thema ze genereert en deze uit te schakelen.

en: Open Graph meta tags are used to control how your page appears when shared on social media and can help increase click-through rates.
nl: Open Graph meta tags worden gebruikt om te bepalen hoe je pagina eruitziet wanneer deze wordt gedeeld op sociale media en kunnen helpen om het doorklikpercentage te verhogen.

en: Open Graph (OG) tags are used to enhance how your website content appears when shared on social media platforms, allowing you to control the title, description, and image displayed. This results in more engaging and informative previews, which can lead to increased click-through rates and better social media engagement.
nl: Open Graph (OG) tags worden gebruikt om te verbeteren hoe de inhoud van je site eruitziet wanneer deze wordt gedeeld op sociale media platforms, zodat je de titel, beschrijving en afbeelding kunt bepalen die getoond worden. Dit zorgt voor aantrekkelijkere en informatieve voorbeelden, wat kan leiden tot meer klikken en betere interactie op sociale media.

en: No subheadings found.
nl: Geen subkoppen gevonden.

en: No SEO title found.
nl: Geen SEO titel gevonden.

en: No schema found.
nl: Geen schema gevonden.

en: No schema data found.
nl: Geen schema gegevens gevonden.

en: No product schema found.
nl: Geen product schema gevonden.

en: No meta description found.
nl: Geen meta description gevonden.

en: No internal links found.
nl: Geen interne links gevonden.

en: No images found.
nl: Geen afbeeldingen gevonden.

en: No H1 tag found.
nl: Geen H1 tag gevonden.

en: No focus keyword found.
nl: Geen focus keyword gevonden.

en: No featured image found.
nl: Geen uitgelichte afbeelding gevonden.

en: No content found.
nl: Geen inhoud gevonden.

en: No canonical link found.
nl: Geen canonieke link gevonden.

en: No author bio found.
nl: Geen auteurbio gevonden.

en: More than one H1 tag found.
nl: Meer dan één H1 tag gevonden.

en: Meta Tag Validation
nl: Meta tag validatie

en: Keyword Cannibilization
nl: Keyword kannibalisatie

en: Internal links are links that point to other pages on your site. They help search engines understand the structure of your site, discover new pages and improve your site's authority. We recommend adding at least 1 internal link per 500 words of content.
nl: Interne links zijn links die verwijzen naar andere pagina's op je site. Ze helpen zoekmachines om de structuur van je site te begrijpen, nieuwe pagina's te ontdekken en de autoriteit van je site te verbeteren. We raden aan om minstens 1 interne link per 500 woorden inhoud toe te voegen.

en: Images have no alt text.
nl: Afbeeldingen hebben geen alt-tekst.

en: Images have alt text.
nl: Afbeeldingen hebben alt-tekst.

en: Images are important for SEO and improve user experience & engagement. Images should be optimized (relevant filename, alt text, small file size) so they can also rank separately in image search results.
nl: Afbeeldingen zijn belangrijk voor SEO en verbeteren de gebruikerservaring & betrokkenheid. Afbeeldingen moeten geoptimaliseerd zijn (relevante bestandsnaam, alt-tekst, klein bestandsgrootte) zodat ze ook apart kunnen scoren in zoekresultaten voor afbeeldingen.

en: Focus Keyword Analysis
nl: Focus keyword analyse

en: Edit Your Settings
nl: Bewerk je instellingen

en: Edit Your Robots.txt
nl: Bewerk je robots.txt

en: Duplicate Open Graph meta tags found.
nl: Dubbele Open Graph meta tags gevonden.

en: Discover which posts and terms on your site are facing common SEO issues so you can quickly resolve them in order to get your content back on track.
nl: Ontdek welke berichten en termen op je site veelvoorkomende SEO problemen hebben, zodat je ze snel kunt oplossen en je inhoud weer op de rails krijgt.

en: Content Analysis
nl: Inhoudsanalyse

en: All URLs
nl: Alle URL's

en: All Open Graph meta tags found.
nl: Alle Open Graph meta tags gevonden.

en: All Checks
nl: Alle controles

note: Translators: 1 - The amount of the subheadings.
en: %1$d subheading was found on the page. | %1$d subheadings were found on the page.
nl[0]: %1$d subkop werd gevonden op de pagina.
nl[1]: %1$d subkoppen zijn gevonden op de pagina.

note: Translators: 1 - The amount of the internal links.
en: %1$d internal link was found, which is too few. | %1$d internal links were found, which is too few.
nl[0]: %1$d interne link is gevonden, wat te weinig is.
nl[1]: %1$d interne links gevonden, wat te weinig is.

note: Translators: 1 - The amount of the images without alt attributes.
en: %1$d image has no alt text. | %1$d images have no alt text.
nl[0]: %1$d afbeelding heeft geen alt tekst.
nl[1]: %1$d afbeeldingen hebben geen alt tekst.

en: SEO Title
nl: SEO titel

en: search string
nl: zoek string

en: Category Parent
nl: Categorie hoofd

note: Translators: 1 - Minimum number of characters.
en: Your post is too short to generate AI content. Please add more content. For the best results, we recommend adding at least %1$d characters.
nl: Je bericht is te kort om AI-inhoud te genereren. Voeg meer inhoud toe. Voor de beste resultaten raden we aan om minstens %1$d karakters toe te voegen.

en: You Ran Out of Trial Credits!
nl: Je proefcredits zijn op!

note: Translators: 1 - "upgrade to Pro" link, 2 - "purchase PAYG credits" link.
en: You can try out our AI features for free, enjoy! To unlock additional AI credits, %1$s or %2$s.
nl: Je kunt onze AI functies gratis uitproberen, veel plezier! Om extra AI credits te ontgrendelen, %1$s of %2$s.

en: X (Twitter Post)
nl: X (Twitter bericht)

en: View Previous Results
nl: Bekijk vorige resultaten

en: upgrade to higher plan
nl: upgrade naar een hoger abonnement

en: Trial Credits
nl: Proefcredits

en: Tone
nl: Toon

note: Translators: 1 - Purchase a Pay-As-You-Go bundle link text.
en: To unlock additional credits, %1$s.
nl: Om extra credits te ontgrendelen, %1$s.

note: Translators: [DUPLICATE] 1 - Upgrade to higher plan link text. 2 - Purchase a Pay-As-You-Go bundle link text.
en: To unlock additional credits, %1$s or %2$s.
nl: Om extra credits te ontgrendelen, %1$s of %2$s.

en: To continue using awesome AI Content features such as FAQs, Key Points, and Social Posts, you must purchase additional credits or connect to an existing account.
nl: Om geweldige AI Content functies zoals veelgestelde vragen, corepunten en social berichten te blijven gebruiken, moet je extra credits kopen of verbinding maken met een bestaand account.

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: This action will disconnect %1$s from AI Content. By disconnecting from AI Content, you will no longer be able to use the AI Content features.
nl: Deze actie verbreekt de verbinding van %1$s met AI Content. Door de verbinding met AI Content te verbreken, kun je de AI Content functies niet meer gebruiken.

en: These credits will reset when your license renews. Your license details can be found in the Network Admin area.
nl: Deze credits worden opnieuw ingesteld wanneer je licentie wordt verlengd. Je licentie details vind je in het netwerkbeheer.

note: Translators: 1 - Date of expiration.
en: These credits will reset when your license renews on %1$s.
nl: Deze tegoeden worden opnieuw ingesteld wanneer je licentie wordt verlengd op %1$s.

en: The license key provided has been suspended. Please use a different key to continue receiving automatic updates. (Error Code AH12BGDT45D9)
nl: De licentiesleutel die je hebt opgegeven is opgeschort. Gebruik een andere sleutel om automatische updates te blijven ontvangen. (Foutcode AH12BGDT45D9)

en: The license key provided cannot be used for this domain as it has been disabled. Please use a different key to continue receiving automatic updates, or contact our support team for more information. (Error Code RW94KXEO54I2)
nl: De opgegeven licentiesleutel kan niet voor dit domein gebruikt worden omdat deze is uitgeschakeld. Gebruik een andere sleutel om automatische updates te blijven ontvangen of neem contact op met ons ondersteuningteam voor meer informatie. (Foutcode RW94KXEO54I2)

en: Technical
nl: Technisch

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Stand out in search results with a meta description that sparks curiosity and drives clicks to your content.
nl: Val op in de zoekresultaten met een meta description die nieuwsgierigheid opwekt en klikken naar je inhoud stimuleert.

en: Social Posts
nl: Sociale berichten

en: Select tone and audience
nl: Selecteer toon en doelgroep

en: Select media to generate content for
nl: Selecteer media om inhoud voor te genereren

note: Translators: 1 - Number of credits.
en: Regenerate (%1$d credits)
nl: Regenereren (%1$d credits)

en: purchase PAYG credits
nl: koop PAYG tegoed

en: Persuasive
nl: Overtuigend

en: PAYG AI Credits
nl: PAYG AI tegoeden

en: Or upgrade to Pro to unlock additional AI credits.
nl: Of upgrade naar Pro om extra AI tegoed te ontgrendelen.

en: Marketing Email
nl: Marketing e-mail

note: Translators: 1 - The title of the content.
en: Loading %1$s Content
nl: Bezig met laden van %1$s inhoud

en: LinkedIn Post
nl: LinkedIn bericht

en: Key Points
nl: Key punten

en: Instagram Post
nl: Instagram bericht

en: Insert Key Points Block | Insert Key Points Blocks
nl[0]: Voeg key punten blok in

en: Insert FAQ Block | Insert FAQ Blocks
nl[0]: Voeg FAQ blok in

en: Informal
nl: Informeel

en: Humorous
nl: Grappig

en: Get advanced AI suggestions for meta tags, social media posts, FAQs, key points, and more — all perfectly tailored to your content.
nl: Verkrijg geavanceerde AI suggesties voor meta tags, sociale media berichten, veelgestelde vragen, belangrijkste punten en meer — allemaal perfect afgestemd op je content.

en: Generate Social Posts
nl: Genereer social berichten

note: Translators: 1 - Number of credits.
en: Generate SEO Titles (%1$d credits)
nl: Genereer SEO titels (%1$d credits)

en: Generate SEO Titles
nl: Genereer SEO titels

en: Generate posts you can easily share on social media so you can reach a broader audience.
nl: Genereer berichten die je makkelijk kunt delen op sociale media zodat je een breder publiek kunt bereiken.

note: Translators: 1 - Number of credits.
en: Generate Meta Descriptions (%1$d credits)
nl: Genereer meta descriptions (%1$d credits)

en: Generate Meta Descriptions
nl: Meta descriptions genereren

note: Translators: 1 - Number of credits.
en: Generate Key Points (%1$d credits)
nl: Genereer key punten (%1$d credits)

en: Generate Key Points
nl: Genereer key punten

en: Generate helpful FAQs based on your content to enhance user engagement and boost SEO.
nl: Genereer handige veelgestelde vragen op basis van je inhoud om de betrokkenheid van gebruikers te vergroten en je SEO te verbeteren.

note: Translators: 1 - Number of credits.
en: Generate FAQs (%1$d credits)
nl: Genereer FAQ's (%1$d credits)

en: Generate FAQs
nl: Genereer veelgestelde vragen

en: Generate an llms.txt file to help AI engines discover the content on your site more easily.
nl: Genereer een llms.txt bestand om AI-engines te helpen de inhoud op je site gemakkelijker te ontdekken.

en: Generate a compelling SEO title for your post to improve click-through rates and search engine visibility.
nl: Genereer een pakkende SEO titel voor je bericht om de doorklikratio en zichtbaarheid in zoekmachines te verbeteren.

en: Friendly
nl: Vriendelijk

en: Formal
nl: Formeel

en: Facebook Post
nl: Facebook bericht

en: Extract and summarize the key points from your content to provide quick insights and improve readability.
nl: Haal de belangrijkste punten uit je inhoud en vat ze samen om snel inzicht te geven en de leesbaarheid te verbeteren.

en: Educational
nl: Educatief

en: Edit Breadcrumbs
nl: Bewerk kruimelpaden

en: Connect Your Site with AI Content Generation
nl: Verbind je site met AI Content generatie

en: Buy Credits
nl: Koop credits

en: Business
nl: Bedrijf

en: Are you sure you want to disconnect from AI Content?
nl: Weet je het zeker dat je de verbinding met AI Content wil verbreken?

en: AI Content Settings
nl: Ai inhoud instellingen

en: AI Content Generation
nl: Ai inhoud generatie

en: AI Content
nl: AI inhoud

en: Academic
nl: Academisch

note: Translators: 1 - Name of the Pro license plan ("Basic, ""Plus", "Pro", "Elite").
en: %1$s Plan AI Credits
nl: %1$s abonnement AI credits

note: Translators: 1 - Number of credits, 2 - Date of expiration.
en: %1$s credits will expire on %2$s.
nl: %1$s credits verlopen op %2$s.

en: *10 credits will be charged for each selected option.
nl: *10 credits worden in rekening gebracht voor elke geselecteerde optie.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - The version number
en: Generated by %1$s v%2$s, this is an %3$s file, used by LLMs to index the site.
nl: Gegenereerd door %1$s v%2$s, dit is een %3$s bestand, gebruikt door LLMs om de site te indexeren.

en: Your Threads URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je Threads URL is ongeldig. Controleer het format en probeer het opnieuw.

en: Your Bluesky URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je Bluesky URL is ongeldig. Controleer het format en probeer het opnieuw.

note: Translators: 1 - HTML opening link tag, 2 - The number of posts (e.g. "1 post", "2 posts"), 3 - HTML closing link tag.
en: You have %1$s%2$s without a Focus Keyword%3$s. Adding one can help you optimize your content for your target keyword.
nl: Je hebt %1$s%2$s zonder een focus keyword%3$s. Door er een toe te voegen kun je je inhoud optimaliseren voor je doel keyword.

en: You can customize your breadcrumb trail under
nl: Je kun je kruimelpad spoor aanpassen onder

en: No TruSEO Score Yet
nl: Nog geen TruSEO score

en: No keyword found
nl: Geen keyword gevonden

en: No Focus Keyword!
nl: Geen focus keyword!

en: Focus Keyword in URL
nl: Focus keyword in URL

en: Focus Keyword in SEO title
nl: Focus keyword in SEO titel

en: Focus Keyword in content
nl: Focus keyword in inhoud

note: Translators: 1 - "PRO", 2 - "Learn more".
en: Breadcrumbs is a %1$s feature. %2$s
nl: Kruimelpaden is een %1$s functie. %2$s

en: Advanced > Breadcrumbs.
nl: Geavanceerd > Kruimelpaden.

en: Additional Keywords
nl: Extra keywords

en: Add Keyword
nl: Voeg keyword toe

en: Add Focus Keyword
nl: Voeg focus keyword toe

note: Translators: 1 - The number of posts (e.g. "1 post", "2 posts").
en: %1$d post | %1$d posts
nl[0]: %1$d bericht
nl[1]: %1$d berichten

en: View at a glance how many of your posts have been indexed and discovered by Google.
nl: Bekijk in één oogopslag hoeveel van je berichten door Google zijn geïndexeerd en ontdekt.

en: URLs that link to the inspected URL, directly and indirectly.
nl: URL's die direct en indirect naar de geïnspecteerde URL linken.

en: URL not indexed
nl: URL niet geïndexeerd

en: URL is indexed
nl: URL is geïndexeerd

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Total Posts
nl: Totaal aantal berichten

en: The table below shows the index status of each of your posts, along with any extra information from Google that may be relevant as to why they are not indexed.
nl: De tabel hieronder geeft de index status weer van elk van je berichten, samen met eventuele extra informatie van Google die relevant kan zijn voor de reden waarom ze niet geïndexeerd zijn.

en: Rich Results
nl: Rich resultaten

en: Rich Result Types
nl: Typen rich resultaten

en: Results of the Google Rich Results Test. These are the different schema graphs that are added to the post. Empty if no rich results were found.
nl: Resultaten van de Google Rich Results Test. Dit zijn de verschillende schema grafieken die aan het bericht zijn toegevoegd. Leeg als er geen rijke resultaten zijn gevonden.

en: Refresh Status
nl: Status verversen

en: Referring URLs
nl: Verwijzende URL's

en: Presence on Google
nl: Aanwezigheid op Google

en: Post Index Status
nl: Bericht index status

en: No results yet
nl: Nog geen resultaten

en: No issues
nl: Geen problemen

en: Inspect in Google Search Console
nl: Inspecteer in Google Search Console

en: Indexing not allowed
nl: Indexeren niet toegestaan

en: Index Status Result
nl: Index status resultaat

en: Crawling blocked
nl: Crawlen geblokkeerd

en: Crawling allowed
nl: Crawlen toegestaan

en: Blocking robots.txt rule detected
nl: Blokkerende robots.txt regel gedetecteerd

en: Any sitemaps that this URL was listed in, as known by Google. Not guaranteed to be an exhaustive list, especially if Google did not discover this URL through a sitemap. Empty if no entries in sitemaps were found.
nl: Alle sitemaps waarin deze URL vermeld stond, voor zover bekend bij Google. Dit is niet gegarandeerd een volledige lijst, vooral als Google deze URL niet via een sitemap heeft gevonden. Leeg als er geen vermeldingen in sitemaps zijn gevonden.

note: Translators: 1 - The issue message, 2 - The number of occurrences of the issue message.
en: %1$s (%2$d occurrences)
nl: %1$s (%2$d voorkomens)

en: 'noindex' detected in 'X-Robots-Tag' http header
nl: 'noindex' gedetecteerd in 'X-Robots-Tag' http header

en: 'noindex' detected in 'robots' meta tag
nl: 'noindex' gevonden in 'robots' meta tag

en: Page Fetch (All)
nl: Pagina ophalen (alle)

en: Crawled As (All)
nl: Gecrawld als (alles)

en: Allowed
nl: Toegestaan

en: Robots.txt (All)
nl: Robots.txt (Alle)

en: No Results Yet
nl: Nog geen resultaten

en: Other, Not Indexed
nl: Andere, niet geïndexeerd

en: Discovered, Not Indexed
nl: Ontdekt, niet geïndexeerd

en: Crawled, Not Indexed
nl: Crawled, niet geïndexeerd

en: Status (All)
nl: Status (alles)

en: Your profile has unsaved changes. If you leave this page, you will lose your changes.
nl: Je profiel heeft niet-opgeslagen wijzigingen. Als je deze pagina verlaat, verlies je je wijzigingen.

en: There are no active addons at the moment.
nl: Er zijn momenteel geen actieve add-ons.

en: Run Action
nl: Actie uitvoeren

en: Remove from KRT
nl: Verwijderen van KRT

en: Duplicate Open Graph meta tags were found. This means that another plugin on your site or your current theme is generating social meta tags for Facebook (Open Graph) that are also generated by AIOSEO, and there are two sets of Open Graph tags present on your website. You'll want to deactivate this setting in your theme or the plugin that's causing this to avoid issues when sharing content on Facebook, LinkedIn, WhatsApp, or Instagram.
nl: Dubbele Open Graph metatags zijn gevonden. Dit betekent dat een andere plugin op je site of je huidige thema sociale metatags voor Facebook (Open Graph) genereert die ook door AIOSEO worden gegenereerd, en er zijn twee sets Open Graph tags aanwezig op je site. Je wilt deze instelling deactiveren in je thema of de plugin die dit veroorzaakt om problemen te voorkomen bij het delen van inhoud op Facebook, LinkedIn, WhatsApp of Instagram.

en: Your internal site search can create lots of confusing URLs for search engines, and can even be used as a way for SEO spammers to attack your site. Most sites will benefit from experimenting with these protections and optimizations, even if you don't have a search feature in your theme.
nl: Je interne zoekopdracht kan veel verwarrende URL's opleveren voor zoekmachines en kan zelfs worden gebruikt als een manier voor SEO spammers om je site aan te vallen. De meeste sites zullen baat hebben bij het experimenteren met deze beschermingen en optimalisaties, zelfs als je geen uitgelichte functie in je thema hebt.

note: Translators: 1 - "View robots.txt" link.
en: We're adding rules to your robots.txt file to block certain bots from crawling your website. This can help improve website performance and protect sensitive information. %1$s
nl: We voegen regels toe aan je robots.txt bestand om bepaalde bots te blokken zodat ze je site niet kunnen crawlen. Dit kan helpen om de prestaties van de site te verbeteren en gevoelige informatie te beschermen. %1$s

en: We recommend entering a number between 1 and 50 characters.
nl: We raden je aan een getal tussen 1 en 50 karakters in te voeren.

en: View robots.txt
nl: Bekijk robots.txt

en: Unwanted Bots
nl: Ongewenste bots

en: This setting can also be managed under the Robots.txt Editor and will continue to work even if Crawl Cleanup is disabled.
nl: Deze instellingen kunnen ook worden beheerd onder de Robots.txt Editor en zullen blijven werken, zelfs als Crawl Cleanup is uitgeschakeld.

en: The number must be between 1 and 50.
nl: Het getal moet tussen 1 en 50 liggen.

en: The internal site search feature can create lots of confusing URLs for search engines, and can even be used by SEO spammers to attack your site. Most sites benefit from these protections and optimizations, even if internal search has been disabled.
nl: De interne site zoekfunctie kan veel verwarrende URL's voor zoekmachines creëren en kan zelfs door SEO spammers worden gebruikt om je site aan te vallen. De meeste sites profiteren van deze beschermingen en optimalisaties, zelfs als interne zoekopdrachten zijn uitgeschakeld.

en: RSS Feeds
nl: RSS feeds

en: RSS Feed
nl: RSS feed

note: Translators: 1 - "utm", 2 - "#", 3 - "301", 4 - <br>, 5 - Example URL, 6 - Example URL.
en: Replaces %1$s tracking parameters for Google Analytics with the (more performant) %2$s equivalent, via a %3$s redirect. e.g., %4$s %5$s will be redirected to %6$s. This also helps to prevent duplicate URLs in search results.
nl: Vervangt %1$s volgen parameters voor Google Analytics door het (meer performante) %2$s equivalent, via een %3$s omleiding. bijv. %4$s %5$s zal worden omgeleid naar %6$s. Dit helpt ook om dubbele URL's in zoekopdrachten te voorkomen.

en: Redirect Pretty to "RAW" URLs
nl: Pretty omleiden naar "ruwe" URL's

note: Translators: 1 - Minimum value, 2 - Maximum value.
en: Please enter a number between %1$s and %2$s.
nl: Voer een getal in tussen %1$s en %2$s.

en: Optimize UTM Parameters
nl: UTM parameters optimaliseren

en: Max. Number of Characters
nl: Max. aantal karakters

en: Lots of traffic comes from bots crawling the web. Some can benefit your site or business, while other bots don't. Blocking unwanted bots can save server resources, help with site performance, and protect copyrighted content.
nl: Veel verkeer komt van bots die het web afzoeken. Sommige kunnen je site of bedrijf ten goede komen, terwijl andere bots dat niet doen. Het blokkeren van ongewenste bots kan servergegevensbronnen opslaan, de prestaties van de site verbeteren en gegevensbronnen met copyright beschermen.

en: Limit the length of internal site search queries to reduce the impact of spam attacks and confusing URLs.
nl: Beperk de lengte van zoekopdrachten op de interne site om de impact van spamaanvallen en verwarrende URL's te beperken.

en: Internal Site Search Cleanup
nl: Interne site zoeken opschonen

en: Google Gemini & Vertex AI Bots
nl: Google Gemini & Vertex AI bots

en: Filter Search
nl: Filter zoeken

en: Enables advanced settings that help to prevent spammers from abusing your internal site search.
nl: Geavanceerde instellingen die helpen voorkomen dat spammers misbruik maken van je interne zoekopdracht.

en: Enable RSS Feed settings
nl: Instellingen RSS feed inschakelen

en: Emojis and Other Special Characters
nl: Emoji's en andere speciale karakters

en: Disabling Unnecessary RSS Feeds
nl: Onnodige RSS feeds uitschakelen

en: Disabling unnecessary features can help save search engine crawl quota and speed up content indexing for larger sites.
nl: Het uitschakelen van onnodige functies kan helpen om crawlquota van zoekmachines op te slaan en het indexeren van inhoud voor grotere sites te versnellen.

note: Translators: 1 - "?s=".
en: Consolidates WordPress' multiple site search URL formats into the %1$s e.g.,
nl: Voegt WordPress' URL formaten voor zoekopdrachten op meerdere sites samen in de %1$s bijv,

en: Common Spam Patterns
nl: Veelvoorkomende spam patronen

en: Block Unwanted Bots
nl: Blokkeer ongewenste bots

en: Block internal site searches which match the patterns of known spam attacks.
nl: Blokkeer interne zoekopdrachten op sites die overeenkomen met de patronen van bekende spamaanvallen.

en: Block internal site searches which contain complex and non-alphanumeric characters.
nl: Blokkeer interne zoekopdrachten op de site die complexe en niet-alfanumerieke karakters bevatten.

en: Block Crawling of Internal Site Search URLs
nl: Blokkeer het crawlen van URL's voor interne site zoekopdrachten

en: Block AI Crawlers
nl: Blok AI crawlers

en: All AI Crawlers
nl: Alle AI crawlers

note: Translators: 1 - Example URL, 2 - Example URL, 3 - Example URL.
en: Add a 'disallow' rule to your robots.txt file to prevent crawling of URLs like %1$s , %2$s and %3$s.
nl: Voeg een 'disallow' regel toe aan je robots.txt bestand om het crawlen van URL's als %1$s, %2$s en %3$s te voorkomen.

note: Translators: 1 - Example URL, 2 - Example URL.
en: %1$s will redirect to %2$s
nl: %1$s wordt omgeleid naar %2$s

en: Toddlers
nl: Peuters

en: Newborns
nl: Pasgeborenen

en: Kids
nl: Kinderen

en: Infants
nl: Baby's

en: Apply Headline
nl: Header toepassen

en: Adults
nl: Volwassenen

en: Remove from Group
nl: Verwijderen uit groep

en: Keyword Ranking Pages
nl: Keyword ranking pagina's

en: Add to KRT
nl: Toevoegen aan KRT

en: Add
nl: Toevoegen

en: Product Attribute
nl: Productattribuut

en: Product Attributes
nl: Productattributen

en: Missing access token
nl: Ontbrekend toegang token

en: Turkish
nl: Turks

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Spanish
nl: Spaans

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Norwegian
nl: Noors

en: Italian
nl: Italiaans

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: German
nl: Duits

en: French
nl: Frans

en: English
nl: Engels

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Danish
nl: Deens

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Vietnam
nl: Viëtnam

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: United States
nl: Verenigde Staten

en: United Kingdom
nl: Verenigd Koninkrijk

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: U.S. Virgin Islands
nl: Amerikaanse Maagdeneilanden

en: Turkey
nl: Turkije

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Sweden
nl: Zweden

en: Spain
nl: Spanje

en: South Korea
nl: Zuid Korea

en: South Africa
nl: Zuid Afrika

en: Somalia
nl: Somalië

en: Solomon Islands
nl: Salomon Eilanden

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Serbia
nl: Servië

en: Saudi Arabia
nl: Saudi Arabië

en: Rwanda
nl: Roewanda

en: Russia
nl: Rusland

en: Romania
nl: Roemenië

en: Qatar
nl: Katar

en: Poland
nl: Polen

en: Pitcairn Islands
nl: Pitcairn eilanden

en: Philippines
nl: Philippijnen

en: Palestine
nl: Palestina

en: Norway
nl: Noorwegen

en: North Macedonia
nl: Noord Macedonië

en: New Zealand
nl: Nieuw Zeeland

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Namibia
nl: Namibië

en: Myanmar (Burma)
nl: Myanmar (Birma)

en: Morocco
nl: Marokko

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Micronesia
nl: Micronesië

en: Maldives
nl: Malediven

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Madagascar
nl: Madagaskar

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Libya
nl: Libië

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Latvia
nl: Letland

en: Kyrgyzstan
nl: Kirgizië

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kenya
nl: Kenia

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Italy
nl: Italië

en: Israel
nl: Israël

en: Isle of Man
nl: Man

en: Ireland
nl: Ierland

en: Iraq
nl: Irak

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Iceland
nl: IJsland

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Greenland
nl: Groenland

en: Greece
nl: Griekenland

en: Germany
nl: Duitsland

en: Georgia
nl: Georgië

en: France
nl: Frankrijk

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Estonia
nl: Estland

en: Egypt
nl: Egypte

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Czechia
nl: Tsjechië

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Côte d’Ivoire
nl: Ivoorkust

en: Cook Islands
nl: Cook eilanden

en: Congo - Kinshasa
nl: Congo Kinshasa

en: Congo - Brazzaville
nl: Congo Brazzaville

en: Chile
nl: Chili

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Central African Republic
nl: Centraal Afrikaanse Republiek

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Burundi
nl: Boeroendi

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: British Virgin Islands
nl: Britse Maagdeneilanden

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Bosnia & Herzegovina
nl: Bosnië & Herzegovina

en: Belgium
nl: België

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Bahamas
nl: Bahama's

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Australia
nl: Australië

en: Armenia
nl: Armenië

en: Argentina
nl: Argentinië

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Algeria
nl: Algerije

en: Albania
nl: Albanië

note: Translators: 1 - Number of maximum keywords.
en: You have reached the maximum of %1$s additional keywords.
nl: Je hebt het maximum van %1$s extra keywords bereikt.

en: Enable Email reports?
nl: Inschakelen e-mailrapporten?

en: All Good, I'm already getting it
nl: Alles goed, ik begrijp het al

en: Enable Email Reports
nl: Inschakelen e-mailrapporten

en: Stay ahead in SEO with our new email digest! Get the latest tips, trends, and tools delivered right to your inbox, helping you optimize smarter and faster. Enable it today and never miss an update that can take your rankings to the next level.
nl: Blijf voorop in SEO met onze nieuwe e-mail digest! Ontvang de nieuwste tips, trends en gereedschap rechtstreeks in je inbox, zodat je slimmer en sneller kunt optimaliseren. Schakel het vandaag in en mis nooit een update die je waarderingen naar een hoger niveau kan tillen.

en: Schema.org Validator
nl: Schema.org validator

[ctx: BuddyPress]
en: Sample Type Plural
nl: Voorbeeldtype meervoud

[ctx: BuddyPress]
en: Sample Type Singular
nl: Voorbeeldtype enkelvoudig

[ctx: BuddyPress]
en: Sample group description
nl: Voorbeeld beschrijving groep

[ctx: BuddyPress]
en: Sample Group Name
nl: Voorbeeld groepsnaam

[ctx: BuddyPress]
en: Sample activity content
nl: Voorbeeld activiteit inhoud

[ctx: BuddyPress]
en: Sample Activity Action
nl: Voorbeeld activiteit actie

[ctx: BuddyPress]
en: The group type plural name.
nl: Het groepstype meervoud naam.

[ctx: BuddyPress]
en: Group Type Plural Name
nl: Groepstype meervoud naam

[ctx: BuddyPress]
en: The group type singular name.
nl: Het groepstype enkelvoudige naam.

[ctx: BuddyPress]
en: Group Type Singular Name
nl: Groepstype enkelvoudige naam

[ctx: BuddyPress]
en: The group description.
nl: De beschrijving van de groep.

[ctx: BuddyPress]
en: Group Description
nl: Beschrijving van de groep

[ctx: BuddyPress]
en: The group name.
nl: De naam van de groep.

[ctx: BuddyPress]
en: Group Name
nl: Naam groep

[ctx: BuddyPress]
en: The activity content.
nl: De inhoud van de activiteit.

[ctx: BuddyPress]
en: Activity Content
nl: Inhoud activiteit

[ctx: BuddyPress]
en: The activity action.
nl: De actie.

[ctx: BuddyPress]
en: Activity Action
nl: Activiteit actie

[ctx: BuddyPress]
note: Translators: 1 - The hard coded string 'BuddyPress'.
en: Members (%1$s)
nl: Leden (%1$s)

[ctx: BuddyPress]
note: Translators: 1 - The hard coded string 'BuddyPress'.
en: Groups (%1$s)
nl: Groepen (%1$s)

[ctx: BuddyPress]
note: Translators: 1 - The hard coded string 'BuddyPress'.
en: Activities (%1$s)
nl: Activiteiten (%1$s)

en: View in Google
nl: Bekijk in Google

en: TruSEO cannot analyze the post while you are using the Code Editor. Please switch back to the Visual Editor to view your results.
nl: TruSEO kan het bericht niet analyseren terwijl je de code editor gebruikt. Schakel terug naar de visuele editor om je resultaten te bekijken.

en: It seems there is no content yet to be displayed.
nl: Het lijkt erop dat er nog geen inhoud is om te tonen.

en: Your Content
nl: Je inhoud

en: Your Account is Connected to SEOBoost! 🎉
nl: Je account is verbonden met SEOBoost! 🎉

en: You're connected to SEOBoost!
nl: Je bent verbonden met SEOBoost!

en: You must first add content before the score can be determined.
nl: Je moet eerst inhoud toevoegen voordat de score kan worden bepaald.

en: You have no reports left.
nl: Je hebt geen rapporten meer.

en: Writing Assistant
nl: Schrijfassistent

en: Words
nl: Woorden

en: words
nl: woorden

en: Uses (Lowest)
nl: Gebruik (Laagste)

en: Uses (Highest)
nl: Gebruik (Hoogste)

en: Uses
nl: Toepassingen

en: Usage Examples
nl: Voorbeelden

en: Typical Top
nl: Typische top

en: Typical
nl: Typisch

en: Top Competitor Content
nl: Bovenkant inhoud concurrent

en: This URL was unreachable when the report was run and could not be analyzed with the rest of the articles.
nl: Deze URL was onbereikbaar toen het rapport werd uitgevoerd en kon niet worden geanalyseerd met de rest van de artikelen.

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: This action will disconnect %1$s from SEOBoost. By disconnecting from SEOBoost, you will no longer be able to get actionable insights for your target keywords to help your content rank better in SERPs.
nl: Deze actie zal %1$s loskoppelen van SEOBoost. Door de verbinding met SEOBoost te verbreken, zul je niet langer in staat zijn om bruikbare inzichten te verkrijgen voor je doel keywords om je inhoud beter te laten scoren in SERPs.

en: The keyword is being processed. This can take a couple of minutes.
nl: Het keyword wordt verwerkt. Dit kan een paar minuten duren.

en: Sort By
nl: Sorteren op

en: SEOBoost logins have been reset.
nl: SEOBoost logins hebben een reset gekregen.

en: Select the post types you want the Writing Assistant to be available.
nl: Selecteer de berichttypes waarvan je wilt dat de schrijfassistent beschikbaar is.

en: See Examples
nl: Voorbeelden bekijken

en: See All
nl: Alles zien

en: Reset SEOBoost Logins
nl: SEOBoost logins resetten

en: Reports
nl: Rapporten

en: Report History
nl: Rapport geschiedenis

en: Report Details
nl: Rapport details

en: Report Defaults
nl: Rapport standaardinstellingen

en: readability
nl: leesbaarheid

en: querying search engines
nl: zoekmachines doorzoeken

en: processing keyword
nl: verwerkend keyword

en: OR
nl: OF

en: Optimization Wizard
nl: Optimalisatie wizard

en: Now you're ready to harness the power of data-driven insights. Create your first report and discover how to optimize your content for better search visibility and engagement.
nl: Nu ben je klaar om de kracht van datagestuurde inzichten te benutten. Maak je eerste rapport en ontdek hoe je je inhoud kunt optimaliseren voor een betere zichtbaarheid en betrokkenheid bij zoekopdrachten.

en: Now Integrated into SEOBoost
nl: Nu geïntegreerd in SEOBoost

en: Now Connect to Your SEOBoost Account
nl: Verbinding maken met je SEOBoost account

en: n/a
nl: n/b

en: Moderate
nl: Modereren

en: Login to SEOBoost
nl: Login bij SEOBoost

en: Language
nl: Taal

en: Integrate seamlessly with SEOBoost via AIOSEO to supercharge your WordPress content.
nl: Integreer naadloos met SEOBoost via AIOSEO om je WordPress inhoud te superchargen.

en: Insert keyword that you want to rank for.
nl: Voer keywords in waarvoor je wilt ranken.

en: Include all post types
nl: Alle berichttypes opnemen

en: Importance (Lowest)
nl: Import (Laagste)

en: Importance (Highest)
nl: Belang (hoogste)

en: Importance
nl: Belang

en: Heading Presence (Lowest)
nl: Aanwezigheid koptekst (Laagste)

en: Heading Presence (Highest)
nl: Koptekst aanwezigheid (Hoogste)

en: Heading Presence
nl: Koptekst aanwezigheid

en: Heading presence
nl: Koptekst aanwezigheid

en: Heading
nl: Koptekst

en: Grade Summary
nl: Graat samenvatting

en: Grade
nl: Graad

en: Get More Reports
nl: Verkrijg meer rapporten

en: Generating Report...
nl: Rapport aan het genereren...

en: Generating Report For
nl: Rapporten genereren voor

en: Generate Report
nl: Genereer rapport

en: Generate a Report
nl: Genereer een rapport

en: Generate a New Report
nl: Een nieuw rapport genereren

en: fetching serps
nl: serps ophalen

en: fetching report
nl: rapport ophalen

en: fetching keywords examples
nl: voorbeelden van keywords ophalen

en: fetching keywords data
nl: gegevens over keywords ophalen

en: fetching competitor data
nl: gegevens van concurrenten ophalen

en: Experience the power of AI-driven writing assistance seamlessly integrated into SEOBoost. Login to enhance your content creation process and boost your search rankings.
nl: Ervaar de kracht van AI gestuurde schrijfhulp die naadloos is geïntegreerd in SEOBoost. Login om je inhoud creatieproces te verbeteren en je zoekopdrachten een boost te geven.

en: Elevate your SEO with AIOSEO Writing Assistant
nl: Verbeter je SEO met AIOSEO schrijfassistent

en: Default Region
nl: Standaard regio

en: Default Language
nl: Standaard taalinstellingen

en: Create a Free Account
nl: Maak een gratis account

en: Connect to SEOBoost to get access to the Writing Assistant.
nl: Verbinding maken met SEOBoost om toegang te verkrijgen tot de schrijfassistent.

en: Connect to SEOBoost
nl: Verbinding maken met SEOBoost

en: Connect to an Existing Account
nl: Verbinding maken met een bestaand account

en: Competitors
nl: Concurrenten

en: Click to Sort...
nl: Klik om te sorteren...

en: calculating keywords use suggestions
nl: suggesties voor het gebruik van keywords berekenen

en: calculating keywords importance
nl: belang van keywords berekenen

en: calculating keywords heading presence
nl: berekening keywords kopteksten aanwezigheid

en: Are you sure you want to reset SEOBoost logins?
nl: Weet je zeker dat je SEOBoost logins wilt resetten?

en: Are you sure you want to disconnect from SEOBoost?
nl: Weet je zeker dat je de verbinding met SEOBoost wilt verbreken?

en: analyzing serps
nl: serps analyseren

en: AIOSEO Writing Assistant
nl: AIOSEO schrijfassistent

en: Error in the SeoBoost service. Please contact support.
nl: Fout in de SeoBoost dienst. Neem contact op met ondersteuning.

en: Empty progress and result.
nl: Lege vooruitgang en resultaat.

en: Missing parameters
nl: Ontbrekende parameters

en: Empty response from service
nl: Lege reactie van dienst

en: Keyword not found or not ready
nl: Keyword niet gevonden of niet gereed

en: Empty Content or Post ID
nl: Lege inhoud of ID bericht

en: Empty Post ID
nl: Leeg bericht ID

en: Missing data to generate a report
nl: Ontbrekende gegevens om een rapport te genereren

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s Writing Assistant
nl: %1$s schrijfassistent

en: We had a problem when exporting data.
nl: We hadden een probleem bij het exporteren van gegevens.

en: We don't have any data to export.
nl: We hebben geen gegevens om te exporteren.

en: Social Meta
nl: Sociale meta

en: SEO Title/Description
nl: SEO titel/beschrijving

note: Translators: 1 - "PRO", 2 - "Learn more".
en: Sending summaries to additional email addresses is a %1$s feature. %2$s
nl: Verzenden van samenvattingen naar extra e-mailadressen is een %1$s functie. %2$s

en: Send Test Email
nl: Verzend test e-mail

en: Please enter a valid email.
nl: Voer een geldige e-mail in.

en: Imported will overwrite existing data and will not be merged.
nl: Geïmporteerde zal bestaande gegevens overschrijven en zal niet worden samengevoegd.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Import / Restore %1$s Settings or Content
nl: Importeer/terugzetten %1$s instellingen of inhoud

note: Translators: 1 - An email address.
en: Failed to send email to %1$s. Make sure the address is correct and that your site is configured correctly to send emails.
nl: E-mail verzenden naar %1$s is mislukt. Zorg ervoor dat het adres correct is en dat je site correct is geconfigureerd om e-mails te verzenden.

note: Translators: 1 - "PRO".
en: Exporting Terms is a %1$s Feature
nl: Exporteren van termen is een %1$s functie

en: Export Content
nl: Inhoud exporteren

en: Export as JSON
nl: Exporteren als JSON

en: Export As
nl: Exporteren als

en: Export All Taxonomies
nl: Exporteer alle taxonomieën

en: Enable email reports to receive a digest of the most important SEO updates for your site, right in your inbox.
nl: E-mail rapporten inschakelen om een overzicht van de belangrijkste SEO updates voor je site te ontvangen, direct in je inbox.

en: Email Reports
nl: E-mail rapporten

note: Translators: 1 - An email address.
en: An email was sent out to %1$s.
nl: Er is een e-mail verzonden naar %1$s.

en: Add Email Address
nl: E-mailadres toevoegen

en: A JSON, CSV or INI file is required to import.
nl: Een JSON, CSV of INI bestand is vereist om te importeren.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s allows you to fully control your SEO and social meta for custom taxonomies, including the ability to import/export them.
nl: %1$s staat je toe om volledig controle te hebben over je SEO en sociale meta voor aangepaste taxonomieën, inclusief de mogelijkheid om ze te importeren/exporteren.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Rate %1$s
nl: Waardeer %1$s

note: Translators: 1 - Opening link tag, 2 - Closing link tag.
en: Learn how to %1$sdisable%2$s it.
nl: Leer hoe je het kunt %1$suitschakelen%2$s.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: This email was auto-generated and sent from %1$s.
nl: Deze e-mail is automatisch gegenereerd en verzonden vanaf %1$s.

en: Continue Reading
nl: Doorgaan met lezen

en: What's New
nl: Wat is er nieuw

en: SEO Milestones
nl: SEO mijlpalen

en: Issues
nl: Problemen

en: Content Drop
nl: Inhoud drop

en: Posts to Optimize
nl: Berichten te optimaliseren

en: Most Recent Published
nl: Meest recent gepubliceerd

en: Content Summary
nl: Inhoud samenvatting

en: Top Losing Keywords
nl: Top verliezende keywords

en: Top Winning Keywords
nl: Top winnende keywords

en: Top Losing Posts
nl: Top verliezende berichten

en: Top Winning Posts
nl: Top winnende berichten

en: SEO Report
nl: SEO rapport

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - Opening link tag, 3 - HTML arrow, 4 - Closing link tag.
en: An update is available for %1$s. %2$sUpgrade to the latest version%3$s%4$s
nl: Er is een update beschikbaar voor %1$s. %2$sUpgrade naar de laatste versie%3$s%4$s

en: Hi there!
nl: Hallo daar!

en: See All Resources
nl: Bekijk alle gegevensbronnen

en: Let's take a look at how your site has performed in search results this month.
nl: Laten we kijken hoe je site heeft gepresteerd in zoekresultaten deze maand.

en: Let's take a look at how your site has performed in search results this week.
nl: Laten we kijken hoe je site heeft gepresteerd in zoekresultaten deze week.

en: See All SEO Statistics
nl: Bekijk alle SEO statistieken

en: Let's take a look at your SEO updates and content progress this month.
nl: Laten we kijken naar je SEO updates en inhoud voortgang deze maand.

en: Let's take a look at your SEO updates and content progress this week.
nl: Laten we kijken naar je SEO updates en inhoud voortgang deze week.

en: Your Monthly SEO Email Summary
nl: Je maandelijkse SEO e-mail samenvatting

en: Your Weekly SEO Email Summary
nl: Je wekelijkse SEO e-mail samenvatting

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Dive into your top-performing pages with %1$s and uncover growth opportunities.
nl: Duik in je best presterende pagina's met %1$s en ontdek groeimogelijkheden.

note: Translators: 1 - Date range.
en: Your SEO Performance Report for %1$s
nl: Je SEO prestatie rapport voor %1$s

en: Create New Post
nl: Nieuw bericht maken

note: Translators: 1 - The number of keywords, 2 - The percentage increase.
en: Your site ranked for %1$s fewer keywords compared to the previous period, which is a %2$s decrease.
nl: Je site scoorde voor %1$s minder keywords vergeleken met de vorige periode, wat een %2$s daling is.

note: Translators: 1 - The number of keywords, 2 - The percentage increase.
en: Your site ranked for %1$s more keywords compared to the previous period, which is a %2$s increase.
nl: Je site scoorde voor %1$s meer keywords vergeleken met de vorige periode, wat een %2$s stijging is.

en: Your site ranked for the same number of keywords compared to the previous period.
nl: Je site scoorde voor hetzelfde aantal keywords vergeleken met de vorige periode.

note: Translators: 1 - The CTR.
en: Your site has a %1$s lower CTR compared to the previous period.
nl: Je site heeft een %1$s lagere CTR vergeleken bij de vorige periode.

note: Translators: 1 - The CTR.
en: Your site has a %1$s higher CTR compared to the previous period.
nl: Je site heeft een %1$s hogere CTR vergeleken met de vorige periode.

en: Your site has the same CTR compared to the previous period.
nl: Je site heeft dezelfde CTR vergeleken met de vorige periode.

note: Translators: 1 - The number of clicks, 2 - The percentage increase.
en: Your site has received %1$s fewer clicks compared to the previous period, which is a %2$s decrease.
nl: Je site heeft %1$s minder klikken ontvangen vergeleken met de vorige periode, wat een %2$s afname is.

note: Translators: 1 - The number of clicks, 2 - The percentage increase.
en: Your site has received %1$s more clicks compared to the previous period, which is a %2$s increase.
nl: Je site heeft %1$s meer klikken ontvangen vergeleken met de vorige periode, wat een %2$s toename is.

en: Your site has received the same number of clicks compared to the previous period.
nl: Je site heeft hetzelfde aantal klikken ontvangen vergeleken met de vorige periode.

note: Translators: 1 - The number of impressions, 2 - The percentage increase.
en: Your site has received %1$s fewer impressions compared to the previous period, which is a %2$s decrease.
nl: Je site heeft %1$s minder vertoningen ontvangen vergeleken met de vorige periode, wat een %2$s afname is.

note: Translators: 1 - The number of impressions, 2 - The percentage increase.
en: Your site has received %1$s more impressions compared to the previous period, which is a %2$s increase.
nl: Je site heeft %1$s meer vertoningen ontvangen vergeleken met de vorige periode, wat een %2$s toename is.

en: Your site has received the same number of impressions compared to the previous period.
nl: Je site heeft hetzelfde aantal vertoningen ontvangen vergeleken met de vorige periode.

en: Passive voice is not supported in your current language.
nl: De lijdende vorm wordt niet ondersteund in je huidige taal

en: Google recommends you making sure that the image looks how you intend it to look on a purely white background.
nl: Google raadt je aan om ervoor te zorgen dat de afbeelding eruitziet zoals je het bedoelt op een puur witte achtergrond.

en: All Keywords
nl: Alle keywords

en: Rank Tracker
nl: Ranglijst tracker

en: Top Positions
nl: Bovenkant posities

en: Create Group
nl: Groep maken

en: Edit Group(s)
nl: Groep(en) bewerken

en: Focus Keyword
nl: Focus keyword

en: Add Keywords
nl: Keywords toevoegen

en: Related Keywords
nl: Gerelateerde keywords

en: Report Keyword
nl: Rapport keyword

en: Keyword Performance Tracking
nl: Keyword prestatie bijhouden

en: Below you can track how your page is performing in search results based on your keyword(s).
nl: Hieronder kun je zien hoe je pagina presteert in de zoekresultaten op basis van je keyword(s).

en: Tracking
nl: Volgen

note: Translators: 1 - Opening HTML strong tag, 2 - Closing HTML strong tag.
en: The %1$stotal number of times your website appeared in search results%2$s within the selected timeframe.
nl: Het %1$stotaal aantal keren dat je site is verschenen in de zoekresultaten%2$s binnen het geselecteerde tijdsbestek.

note: Translators: 1 - Opening HTML strong tag, 2 - Closing HTML strong tag.
en: The %1$stotal number of keywords that your website ranks for in search results%2$s within the selected timeframe.
nl: Het %1$stotale aantal keywords waarvoor je site rankt in zoekresultaten%2$s binnen het geselecteerde tijdbestek.

note: Translators: 1 - Opening HTML strong tag, 2 - Closing HTML strong tag.
en: The %1$stotal number of keywords that are being tracked%2$s for your website.
nl: Het %1$stotale aantal keywords dat wordt gevolgd%2$s voor je site.

note: Translators: 1 - Opening HTML strong tag, 2 - Closing HTML strong tag.
en: The %1$stotal number of impressions your tracked keywords have aggregated in search results%2$s within the selected timeframe.
nl: Het %1$stotale aantal impressies dat je gevolgde keywords hebben verzameld in de zoekresultaten%2$s binnen het geselecteerde tijdbestek.

note: Translators: 1 - Opening HTML strong tag, 2 - Closing HTML strong tag.
en: The %1$stotal number of clicks your tracked keywords have aggregated from search results%2$s within the selected timeframe.
nl: Het %1$stotaal aantal klikken dat je gevolgde keywords hebben gehad vanuit zoekresultaten%2$s binnen het geselecteerd tijdsbestek.

note: Translators: 1 - Opening HTML strong tag, 2 - Closing HTML strong tag.
en: The %1$stotal number of clicks that your website received from search results%2$s within the selected timeframe.
nl: Het %1$stotale aantal klikken dat je site heeft ontvangen uit de zoekresultaten%2$s binnen het geselecteerde tijdbestek.

note: Translators: 1 - Opening HTML strong tag, 2 - Closing HTML strong tag.
en: The %1$saverage position of your content in search results%2$s within the selected timeframe.
nl: De %1$sgemiddelde positie van je inhoud in de zoekresultaten%2$s binnen het geselecteerde tijdbestek.

note: Translators: 1 - Opening HTML strong tag, 2 - Closing HTML strong tag.
en: The %1$saverage click-through rate of your tracked keywords in search results%2$s within the selected timeframe.
nl: Het %1$sgemiddelde doorklik percentage van je gevolgde keywords in de zoekresultaten%2$s binnen het geselecteerde tijdbestek.

note: Translators: 1 - Opening HTML strong tag, 2 - Closing HTML strong tag.
en: The %1$saverage click-through rate of your content in search results%2$s within the selected timeframe.
nl: Het %1$sgemiddelde doorklik percentage van je inhoud in de zoekresultaten%2$s binnen het geselecteerde tijdsbestek.

en: Position History
nl: Positie geschiedenis

en: Keyword Rank Tracker
nl: Keyword rank tracker

en: Add to Group
nl: Toevoegen aan groep

en: Sample data is available for you to explore. Connect your site to Google Search Console to receive insights on how content is being discovered. Identify areas for improvement and drive traffic to your website.
nl: Voorbeeldgegevens zijn beschikbaar voor je om te verkennen. Verbind je site met Google Search Console om inzichten te ontvangen over hoe inhoud wordt ontdekt. Identificeer gebieden voor verbetering en stuur verkeer naar je site.

en: NEW!
nl: NIEUW!

en: Meta Keywords
nl: Meta keywords

en: Explore Sample Reports
nl: Verken voorbeeld rapporten

en: View full list
nl: Volledige lijst bekijken

en: Used
nl: Gebruikt

en: Rear Wheel Drive
nl: Achterwiel aandrijving

en: Pros and cons include
nl: Voor en nadelen zijn

en: Product Review
nl: Productbeoordeling

en: New
nl: Nieuw

en: Miles
nl: Mijlen

en: Front Wheel Drive
nl: Voorwiel aandrijving

en: Four Wheel Drive
nl: Vierwielaandrijving

en: Car
nl: Auto

en: All Wheel Drive
nl: Vierwielaandrijving

en: Neutral Sentiment
nl: Neutraal sentiment

en: Goal:
nl: Doel:

note: Translators: 1 - The short plugin name ("AIOSEO"), 2 - Opening HTML anchor tag, 3 - Closing HTML anchor tag.
en: %1$s has detected that you are blocking access to search engines, which will prevent your site from ranking in search results. You can re-enable indexing under %2$sSettings > Reading →%3$s
nl: %1$s heeft gedetecteerd dat je de toegang tot zoekmachines blokkeert, waardoor je site niet in de zoekresultaten wordt getoond. Je kunt indexering opnieuw inschakelen onder %2$sInstellingen > Lezen →%3$s

en: (discount auto-applied)
nl: (korting wordt automatisch toegepast)

en: save 50% off
nl: bespaar 50% korting

en: You can upgrade to the Pro plan today and
nl: Je kunt vandaag upgraden naar het Pro abonnement en

en: Set custom SEO meta, social meta and more for individual terms.
nl: Stel aangepaste SEO meta, sociale meta en meer in voor individuele termen.

en: Custom Taxonomies are a PRO Feature
nl: Aangepaste taxonomieën is een PRO functie

en: AIOSEO Settings
nl: AIOSEO instellingen

en: Search Engines Blocked!
nl: Zoekmachines geblokkeerd!

note: Translators: 1 - Opening HTML link tag, 2 - Closing HTML link tag.
en: You can find more information about RSS Sitemaps at %1$ssitemaps.org%2$s.
nl: Meer informatie over XML sitemaps vind je op %1$ssitemaps.org%2$s.

en: this is an RSS Sitemap, meant to be consumed by search engines like Google or Bing.
nl: dit is een XML sitemap, bedoeld voor zoekmachines zoals Google en Bing.

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Use Range
nl: Gebruik bereik

en: To
nl: Om

en: Subscription
nl: Abonnement

en: Partially Free
nl: Gedeeltelijk gratis

en: Parsing Block Data...
nl: Blokgegevens aan het parsen...

en: Paid
nl: Betaald

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: Our Local SEO addon enables you to tell Google about your business (name, address, opening hours, contact info & more) and further enhances your Knowledge Graph schema markup.
nl: Onze lokale SEO add-on stelt je in staat om Google te informeren over je bedrijf (naam, adres, openingstijden, contactgegevens & meer) en verbetert verder je Knowledge Graph schema mark-up.

en: Organization Description
nl: Beschrijving van de organisatie

en: Onsite
nl: Ter plaatse

en: Number of Employees
nl: Aantal werknemers

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: From
nl: Van

en: Founding Date
nl: Oprichtingsdatum

note: Translators: 1 - Opening HTML link tag, 2 - Closing HTML link tag.
en: Enter the primary phone number for your business. Don’t have a business phone number? %1$sSee this guide on how to get one.%2$s
nl: Voer het primaire telefoonnummer voor je bedrijf in. Heb je geen zakelijk telefoonnummer? %1$sZie deze gids om er een te krijgen.%2$s

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Configure Local SEO
nl: Configureer lokale SEO

en: Blended
nl: Gemengd

en: Network Activated
nl: Netwerk geactiveerd

en: An error occurred while changing the addon status. Please try again or contact support for more information.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het wijzigen van de add-on status. Probeer het opnieuw of neem contact op met ondersteuning voor meer informatie.

en: Your site is connected directly to Google Search Console and your sitemaps are in sync.
nl: Je site is direct verbonden met Google Search Console en je sitemaps zijn gesynchroniseerd.

en: Upgrade to Pro to unlock Search Statistics and sync your site with Google Search Console. Get valuable insights right inside your WordPress dashboard, track keyword rankings and search performance for individual posts with actionable insights to help you rank higher in search results!
nl: Upgrade naar Pro om zoekstatistieken te ontgrendelen en je site te synchroniseren met Google Search Console. Krijg waardevolle inzichten direct in je WordPress dashboard, volg keyword rangschikkingen en zoekprestaties voor individuele berichten met bruikbare inzichten om je te helpen hoger te scoren in zoekresultaten!

en: Top Content Discovery
nl: Beste inhoud ontdekking

en: There are sitemaps with errors
nl: Er zijn sitemaps met fouten

en: Sitemap Errors
nl: Sitemap fouten

en: SEO Changes Performance Tracking
nl: SEO wijzigingen prestatie volging

en: Quickly verify ownership in Google Search Console and automatically submit sitemaps with one click. Speed up indexing, increase visibility and optimize your site's performance to effortlessly attract more organic traffic.
nl: Snel eigendom verifiëren in Google Search Console en automatisch sitemaps indienen met één klik. Versnel indexering, verhoog zichtbaarheid en optimaliseer de prestaties van je site om moeiteloos meer organisch verkeer aan te trekken.

en: Ignore
nl: Negeren

en: Google Search Console Metrics
nl: Google Search Console metrics

en: Google Search Console is Connected.
nl: Google Search Console is verbonden.

en: Fix Errors
nl: Fouten oplossen

en: Content Decay Tracking
nl: Inhoud verval volging

en: Connect Your Site to Google Search Console
nl: Verbind je site met Google Search Console

en: Connect to Google to automatically add sitemaps and keep them in sync.
nl: Verbind met Google om automatisch sitemaps toe te voegen en ze gesynchroniseerd te houden.

en: Are you sure you want to disconnect Google Search Console?
nl: Weet je zeker dat je Google Search Console wil loskoppelen?

en: All errors have been resolved
nl: Alle fouten zijn opgelost

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s has found some errors in sitemaps that were previously submitted to Google Search Console. Since %1$s manages your sitemaps, these additional sitemaps can be removed.
nl: %1$s heeft enkele fouten gevonden in sitemaps die eerder zijn ingediend bij Google Search Console. Aangezien %1$s je sitemaps beheert, kunnen deze extra sitemaps worden verwijderd.

en: Fix Sitemap Errors
nl: Sitemap fouten oplossen

note: Translators: 1 - Last fetch date.
en: We detected that your sitemap has errors. The last fetch was on %1$s. Click below to resolve this issue.
nl: Wij hebben gedetecteerd dat je sitemap fouten bevat. De laatste fetch was op %1$s. Klik hieronder om dit probleem op te lossen.

en: Your sitemap has errors.
nl: Je sitemap heeft fouten.

en: Reconnect Google Search Console
nl: Google Search Console opnieuw verbinden

en: We detected that your site has been removed from Google Search Console. If this was done in error, click below to re-sync and resolve this issue.
nl: Wij hebben gedetecteerd dat je site is verwijderd uit Google Search Console. Als dit per ongeluk is gebeurd, klik dan hieronder om opnieuw te synchroniseren en dit probleem op te lossen.

en: Your site was removed from Google Search Console.
nl: Je site is verwijderd uit Google Search Console.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s can now verify whether your site is correctly verified with Google Search Console and that your sitemaps have been submitted correctly. Connect with Google Search Console now to ensure your content is being added to Google as soon as possible for increased rankings.
nl: %1$s kan nu verifiëren of je site correct is geverifieerd met Google Search Console en dat je sitemaps correct zijn ingediend. Verbind nu met Google Search Console om ervoor te zorgen dat je inhoud zo snel mogelijk aan Google wordt toegevoegd voor hogere waarderingen.

en: Have you connected your site to Google Search Console?
nl: Heb je je site verbonden met Google Search Console?

en: Awesome! Google Search Console is connected to your site. This will help you monitor and maintain your site's presence in Google Search results.
nl: Geweldig! Google Search Console is verbonden met je site. Dit helpt je om de aanwezigheid van je site in Google Search resultaten te monitoren en te onderhouden.

en: Google Search Console is Connected
nl: Google Search Console is verbonden

en: Sync your site with Google Search Console and get valuable insights right inside your WordPress dashboard. Track keyword rankings and search performance for individual posts with actionable insights to help you rank higher in search results!
nl: Synchroniseer je site met Google Search Console en krijg waardevolle inzichten direct in je WordPress dashboard. Volg keyword posities en zoekprestaties voor individuele berichten met bruikbare inzichten om je te helpen hoger te scoren in zoekresultaten!

en: Connect Your Site with Google Search Console
nl: Verbind je site met Google Search Console

en: Your WordPress URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je WordPress URL is ongeldig. Controleer het format en probeer het opnieuw.

en: Super-charge your SEO with Link Assistant! Get relevant suggestions for adding internal links to older content as well as finding any orphaned posts that have no internal links. Use our reporting feature to see all link suggestions or add them directly from any page or post.
nl: Versterk je SEO met Link Assistant! Ontvang relevante suggesties voor het toevoegen van interne links naar oudere inhoud en vind alle verweesde berichten zonder interne links. Gebruik onze rapportagefunctie om alle link suggesties te bekijken of voeg ze direct toe vanaf elke pagina of bericht.

en: Add IndexNow support to instantly notify search engines when your content has changed. This helps the search engines to prioritize the changes on your website and helps you rank faster.
nl: Voeg IndexNow ondersteuning toe om zoekmachines direct op de hoogte te stellen wanneer je inhoud is gewijzigd. Dit helpt de zoekmachines om de wijzigingen op je site prioriteit te geven en helpt je sneller te rangschikken.

note: Translators: 1 - The plugin short name ('AIOSEO').
en: Your site is currently not connected to %1$s. In order to analyze your site, you must first connect to our server. Please connect to %1$s and try again.
nl: Je site is momenteel niet verbonden met %1$s. Om je site te analyseren, moet je eerst verbinding maken met onze server. Verbind met %1$s en probeer het opnieuw.

note: Translators: 1 - The plugin short name ('AIOSEO').
en: We are unable to retrieve the content for your site. This could be due to a number of reasons, but most likely the connection timed out while our analyzer was trying to access it. Please try again soon.
nl: We kunnen de inhoud voor je site niet ophalen. Dit kan verschillende redenen hebben, maar waarschijnlijk is de verbinding verbroken terwijl onze analyzer probeerde toegang te krijgen. Probeer het binnenkort opnieuw.

en: The SEO analysis failed due to an unknown error. Please wait a moment and try again. If the issue continues to occur, then please contact our support team.
nl: De SEO analyse is mislukt vanwege een onbekende fout. Wacht even en probeer het opnieuw. Als het probleem zich blijft voordoen, neem dan contact op met ons ondersteuningsteam.

en: It looks like you are accessing our analyzer from a local install. Our SEO analyzer does not work on local installs because we are unable to access it. Please try again once the site has been published.
nl: Het lijkt erop dat je onze analyzer benadert vanaf een lokale installatie. Onze SEO analyzer werkt niet op lokale installaties omdat we er geen toegang toe hebben. Probeer het opnieuw zodra de site is gepubliceerd.

en: Connect to AIOSEO
nl: Verbind met AIOSEO

en: Unblock Query Args
nl: Deblokkeer query argumenten

en: Unblock Query Arg
nl: Deblokkeer query arg

en: Unblock
nl: Deblokkeer

note: Translators: 1 - To prevent a greedy regular expression you can use <code>^/</code>, 2 - to anchor it to the start of the Query Arg. For example: <code>^</code>.
en: To prevent a greedy regular expression you can use %1$s to anchor it to the start of the Query Arg. For example: %2$s
nl: Om een hebzuchtige reguliere expressie te voorkomen, kun je %1$s gebruiken om deze te verankeren aan het begin van de query arg. Bijvoorbeeld: %2$s

en: This feature allows you to log all query arguments that are used on your site and block them. This will help prevent search engines from crawling every variation of your pages with unrecognized query arguments and help save search engine crawl quota.
nl: Met deze functie kun je alle query argumenten die op je site worden gebruikt loggen en blokkeren. Dit helpt voorkomen dat zoekmachines elke variatie van je pagina's met onherkende query argumenten crawlen en helpt zoekmachine crawl quota te besparen.

en: This action will unblock this query arg.
nl: Deze actie zal dit query argument deblokkeren.

en: This action will unblock the selected query args.
nl: Deze actie zal de geselecteerde query argumenten deblokkeren.

en: This action will permanently remove this query arg.
nl: Deze actie zal deze query arg permanent verwijderen.

en: This action will permanently remove the selected query args.
nl: Deze actie zal de geselecteerde query args permanent verwijderen.

en: This action will block this query arg.
nl: Deze actie zal deze query arg blokkeren.

en: This action will block the selected query args.
nl: Deze actie zal de geselecteerde query args blokkeren.

en: The query arg you've entered is already being blocked.
nl: De query arg die je hebt ingevoerd wordt al geblokkeerd.

en: The query arg has been successfully unblocked.
nl: De query arg is succesvol gedeblokkeerd.

en: The query arg has been successfully deleted.
nl: De query arg is succesvol verwijderd.

en: The query arg has been successfully added to the blocklist.
nl: De query arg is succesvol toegevoegd aan de blokkeerlijst.

en: The "Block key" blocks both the key and all of its values, while "Block Key & values" lets you selectively block only certain values, without blocking the entire key.
nl: De "Blokkeer sleutel" blokkeert zowel de sleutel als al zijn waarden, terwijl "Blokkeer Sleutel & waarden" je in staat stelt om selectief alleen bepaalde waarden te blokkeren, zonder de hele sleutel te blokkeren.

en: Query Arg Monitoring
nl: Query arg monitoring

en: Logs Retention
nl: Log retentie

en: Enter one or multiple values
nl: Voer één of meerdere waarden in

en: Delete Query Args
nl: Verwijder query args

en: Delete Query Arg
nl: Verwijder query arg

en: Blocked by regex:
nl: Geblokkeerd door regex:

en: Block Query Args
nl: Blokkeer query args

en: Block Query Arg
nl: Blokkeer query arg

en: Block Key & Value
nl: Blokkeer sleutel & waarde

en: Block Key
nl: Blokkeer sleutel

en: Are you sure you want to unblock this query arg?
nl: Weet je zeker dat je deze query arg wilt deblokkeren?

en: Are you sure you want to unblock these query args?
nl: Weet je zeker dat je deze query args wilt deblokkeren?

en: Are you sure you want to block this query arg?
nl: Weet je zeker dat je deze query arg wilt blokkeren?

en: Are you sure you want to block these query args?
nl: Weet je zeker dat je deze query args wilt blokkeren?

en: An error occurred while trying to remove the query arg from the blocklist. Please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van de query arg uit de blokkeerlijst. Probeer het later opnieuw.

en: An error occurred while trying to delete the query arg. Please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van de query arg. Probeer het later opnieuw.

en: An error occurred while trying to add the query arg to the blocklist. Please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van de query arg aan de blokkeerlijst. Probeer het later opnieuw.

en: Actions
nl: Acties

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Unblocked
nl: Niet geblokkeerd

en: We've made some significant changes to how we monitor Query Args for our Crawl Cleanup feature. Instead of DISABLING all query args and requiring you to add individual exceptions, we've now changed it to ALLOW all query args by default with the option to easily block unrecognized ones through our new log table.
nl: We hebben significante veranderingen doorgevoerd in hoe we Query Args monitoren voor onze Crawl Cleanup functie. In plaats van ALLE query args UIT te schakelen en te eisen individuele uitzonderingen toe te voegen, hebben we het nu veranderd naar STANDAARD alle query args TOESTAAN met de optie om onherkende gemakkelijk te blokkeren via onze nieuwe log tabel.

en: Crawl Cleanup changes you should know about
nl: Veranderingen in Crawl Cleanup die je moet weten

en: Sample featured image
nl: Voorbeeld uitgelichte afbeelding

en: Post link (link as anchor text).
nl: Bericht link (link als ankertekst).

en: Post link (name as anchor text).
nl: Bericht link (naam als ankertekst).

en: The featured image of the current page/post.
nl: De uitgelichte afbeelding van de huidige pagina/bericht.

en: You can edit the "Focus Keyword" and view information about "Page Analysis" on the admin side.
nl: Je kunt het "Focus keyword" bewerken en informatie over "Page analyse" bekijken aan de beheer kant.

en: X Title
nl: X titel

en: X Image
nl: X afbeelding

en: X Description
nl: X beschrijving

en: X cards by default will use the data defined below. If no data is set, X will instead pick up the data set on the Facebook tab.
nl: X kaarten gebruiken standaard de hieronder gedefinieerde gegevens. Als er geen gegevens zijn ingesteld, gebruikt X de gegevens die zijn ingesteld op de tab Facebook.

en: X Card Type
nl: X kaarttype

en: X (Twitter) Preview
nl: X (Twitter) voorbeeld

note: Translators: 1 - The default value.
en: Whether to display the reviewer image or not. Defaults to %1$s.
nl: Of de beoordeler afbeelding wel of niet moet worden weergegeven. Standaard %1$s.

note: Translators: 1 - The default value.
en: Whether to display the popup when someone hovers over the name or not. Defaults to %1$s.
nl: Of de pop-up moet worden weergegeven wanneer iemand over de naam hovert of niet. Standaard ingesteld op %1$s.

note: Translators: 1 - The default value.
en: Whether to display the author image or not. Defaults to %1$s.
nl: Of de auteur afbeelding wel of niet moet worden weergegeven. Standaard %1$s.

note: Translators: 1 - The default value.
en: Whether to display the "Written By" label or not. Defaults to %1$s.
nl: Of het label "Geschreven door" wel of niet moet worden weergegeven. Staat standaard op %1$s.

note: Translators: 1 - The default value.
en: Whether to display the "Reviewed By" label or not. Defaults to %1$s.
nl: Of het label "Beoordeeld door" wel of niet moet worden weergegeven. Staat standaard op %1$s.

note: Translators: 1 - The default value.
en: Whether the compact author bio should be output or not. Defaults to %1$s.
nl: Of de compacte auteursbiografie moet worden uitgevoerd of niet. Staat standaard op %1$s.

en: vote | votes
nl[0]: stem
nl[1]: stemmen

en: Use the following shortcode to display the reviewer name.
nl: Gebruik de volgende shortcode om de naam van de beoordelaar weer te geven.

en: Use the following shortcode to display the author name.
nl: Gebruik de volgende shortcode om de naam van de auteur weer te geven.

en: Use the following shortcode to display the author bio.
nl: Gebruik de volgende shortcode om de auteursbiografie weer te geven.

en: Use the following PHP code anywhere in your theme's post templates to display a bio for the post reviewer.
nl: Gebruik de volgende PHP code ergens in de bericht templates van je thema om een bio weer te geven voor het bericht beoordeler.

en: Use the following PHP code anywhere in your theme's post templates to display a bio for the post author.
nl: Gebruik de volgende PHP code overal in de bericht templates van je thema om een bio weer te geven voor de auteur van het bericht.

en: Use the following PHP code anywhere in your theme's post templates or author archive template to display a bio for the author.
nl: Gebruik de volgende PHP code overal in de berichten of het archief template van je thema om een bio voor de auteur weer te geven.

en: The Start Date must be lower than the End Date.
nl: De startdatum moet lager zijn dan de einddatum.

en: The following function arguments can be used to override the default settings:
nl: De volgende functie argumenten kunnen worden gebruikt om de standaard instellingen op te heffen:

en: Start Date and End Date must be different.
nl: Startdatum en einddatum moeten verschillend zijn.

en: Show X Author
nl: Toon X auteur

en: SERP: Search Engine Results Page preview. Your site's potential appearance in Google search results. Final display may vary, but this preview closely resembles it.
nl: SERP: voorbeeld van zoekmachine resultaten pagina. De mogelijke weergave van je site in de zoekresultaten van Google. De uiteindelijke weergave kan variëren, maar dit voorbeeld lijkt er sterk op.

en: SERP Preview
nl: SERP voorbeeld

en: Select the post types for which you want to automatically inject an author bio.
nl: Selecteer de berichttypes waarvoor je automatisch een auteur bio wilt injecteren.

en: Schedule
nl: Planning

en: Press enter to insert a URL
nl: Druk op enter om een URL in te voeren

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Installs AIOSEO Author SEO (E-E-A-T)
nl: Installeert AIOSEO Author SEO (E-E-A-T)

en: Gutenberg Blocks
nl: Gutenberg blokken

en: Globally control the title, alt text, description and filename for attachment pages & images that are embedded in your content.
nl: Globaal beheer van de titel, alt-tekst, beschrijving en bestandsnaam voor bijlage pagina's en afbeeldingen die zijn ingesloten in je inhoud.

en: Generate an XML Sitemap specifically for videos on your site to help search engines find them.
nl: Genereer een XML sitemap speciaal voor video's op je site om zoekmachines te helpen ze te vinden.

en: Enable X Card
nl: X kaart inschakelen

en: Edit X Meta Data
nl: X metagegevens bewerken

en: Default Term X Image
nl: Standaard term X afbeelding

en: Default Post X Image
nl: Standaard bericht X afbeelding

note: Translators: 1 - Opening <code> tag, 2 - Closing </code> tag.
en: Choose whether %1$s should automatically append a compact author bio at the end of every post. You can also manually insert the author bio using the Author Bio block.
nl: Kies of %1$s automatisch een compacte auteurbio moet toevoegen aan het einde van elk bericht. Je kunt de auteurbio ook handmatig invoegen met het blok auteurbio.

en: Boost your SEO performance by highlighting the professional expertise and trustworthiness of your authors, aligning with Google's E-E-A-T standards.
nl: Verhoog je SEO prestaties door de professionele expertise en betrouwbaarheid van je auteurs te benadrukken, in lijn met Google's E-E-A-T standaarden.

en: Append Author Bio to Posts
nl: Voeg bio van auteur toe aan berichten

en: About 61,000,000,000 results (0.40 seconds)
nl: Ongeveer 61.000.000.000 resultaten (0,40 seconden)

en: OptinMonster
nl: Optinmonster

en: Installs MonsterInsights Free
nl: Installeert MonsterInsights Free

en: Installs Broken Link Checker
nl: Installeert Broken Link Checker

en: Installs AIOSEO Video Sitemap
nl: Installeert AIOSEO Video Sitemap

en: Installs AIOSEO REST API
nl: Installeert AIOSEO REST API

en: Installs AIOSEO News Sitemap
nl: Installeert AIOSEO News Sitemap

en: Installs AIOSEO Local SEO
nl: Installeert AIOSEO Local SEO

en: Installs AIOSEO Link Assistant
nl: Installeert AIOSEO Link Assistant

en: Installs AIOSEO Index Now
nl: Installeert AIOSEO Index Now

en: Installs AIOSEO Image SEO
nl: Installeert AIOSEO afbeelding SEO

en: Get the best tool to monitor your site for broken links and easily fix them to improve your SEO.
nl: Krijg het beste gereedschap om je site te monitoren op gebroken links en repareer ze eenvoudig om je SEO te verbeteren.

en: Broken Link Checker by AIOSEO is an essential tool for ensuring that all internal and external links on your website are functioning correctly. Quickly check your site for broken links and easily fix them to improve SEO.
nl: Broken Link Checker van AIOSEO is een essentieel gereedschap om ervoor te zorgen dat alle interne en externe links op je site correct functioneren. Controleer je site snel op gebroken links en repareer ze eenvoudig om de SEO te verbeteren.

en: Broken Link Checker
nl: Gebroken links checker

note: Translators: 1 - A plugin's name (e.g. "OptinMonster", "Broken Link Checker").
en:  and %1$s
nl:  en %1$s

note: Translators: 1 - & symbol.
en: Skip %1$s Deactivate
nl: Overslaan %1$s deactiveer

note: Translators: 1 - & symbol.
en: Submit %1$s Deactivate
nl: Verzend %1$s deactiveer

note: Translators: 1 - The plugin name.
en: If you have a moment, please share why you are deactivating %1$s:
nl: Als je een momentje hebt, deel dan waarom je %1$s deactiveert:

en: Quick Feedback
nl: Snelle feedback

en: Please share the reason
nl: Deel de reden

en: It's a temporary deactivation
nl: Het is een tijdelijke deactivering

en: I couldn't get the plugin to work
nl: Ik kreeg de plugin niet aan de praat

en: Please share which plugin
nl: Deel welke plugin

en: I'm switching to a different plugin
nl: Ik stap over naar een andere plugin

en: I no longer need the plugin
nl: Ik heb de plugin niet meer nodig

en: Please select an option
nl: Selecteer een optie

en: Unlock Author SEO (E-E-A-T)
nl: Ontgrendel Author SEO (E-E-A-T)

en: The URL of the school, college, or university where the author studied.
nl: De URL van de school, hogeschool of universiteit waar de auteur heeft gestudeerd.

en: The URL of the item the author knows about (e.g. "https://amazon.com").
nl: De URL van het item waar de auteur kennis van heeft (bijv. "https://amazon.com").

en: The school, college, or university where the author studied.
nl: De school, hogeschool of universiteit waar de auteur heeft gestudeerd.

en: The organization the author works for.
nl: De organisatie waarvoor de auteur werkt.

en: The name of the item the author knows about (e.g. "Amazon").
nl: De naam van het item waar de auteur kennis van heeft (bijv. "Amazon").

note: Translators: 1 - Opening <code> tag, 2 - Closing </code> tag.
en: The following settings will be added directly to an author's schema meta data via the %1$sknowsAbout%2$s property. This property helps with the Experience aspect of Google's E-E-A-T guidelines. After setting the global options here, you can add them directly in an authors profile page.
nl: De volgende instellingen worden direct toegevoegd aan de schema meta data van een auteur via de %1$sknowsAbout%2$s eigenschap. Deze eigenschap helpt bij het aspect Ervaring van Google's E-E-A-T richtlijnen. Nadat je hier de globale opties hebt ingesteld, kun je ze direct toevoegen op de profielpagina van een auteur.

en: The fields below provide structured information for search engines about the current author. By filling out these fields, you will enhance your online presence and improve search engine visibility. This increases the chances of your author details appearing prominently in search results, making it easier for readers, publishers, and media representatives to discover and connect with you.
nl: De velden hieronder bieden gestructureerde informatie voor zoekmachines over de huidige auteur. Door deze velden in te vullen, verbeter je je online aanwezigheid en verhoog je de zichtbaarheid in zoekmachines. Dit vergroot de kans dat je auteursgegevens prominent in zoekresultaten verschijnen, wat het voor lezers, uitgevers en mediavertegenwoordigers makkelijker maakt om je te ontdekken en contact met je op te nemen.

en: School, college, or university URL
nl: School, college, of universiteit URL

en: Same As URLs
nl: Zelfde als URLs

en: Reviewed By Schema
nl: Beoordeeld door Schema

en: Optimize your site for Google's E-E-A-T ranking factor by proving your writer's expertise through author schema markup and new UI elements.
nl: Optimaliseer je site voor Google's E-E-A-T ranking factor door de expertise van je schrijver te bewijzen met behulp van auteur schema mark-up en nieuwe UI elementen.

en: Learn more about Author SEO (E-E-A-T)
nl: Meer leren over Author SEO (E-E-A-T)

en: Enter a URL and press enter
nl: Voer een URL in en druk op enter

en: Enable Author SEO (E-E-A-T) on Your Site
nl: Author SEO (E-E-A-T) op je site inschakelen

en: Enable Author Info
nl: Auteur info inschakelen

en: Employer
nl: Werkgever

en: E-E-A-T for Higher Rankings
nl: E-E-A-T voor hogere rankings

note: Translators: 1 - "PRO".
en: Author SEO (E-E-A-T) is a %1$s Feature
nl: Author SEO (E-E-A-T) is een %1$s functie

en: Author SEO
nl: Auteur SEO

en: Author Schema
nl: Auteur schema

en: Author Info (E-E-A-T)
nl: Auteur info (E-E-A-T)

en: Author Experience Topics (E-E-A-T)
nl: Auteur ervaring onderwerpen (E-E-A-T)

en: Author Bio Block
nl: Auteur bio blok

en: Alumni Of
nl: Alumnus van

en: Additional URLs to help identify the item (e.g. "https://en.wikipedia.org/wiki/Amazon_(company)").
nl: Extra URLs om het item te identificeren (bijvoorbeeld "https://en.wikipedia.org/wiki/Amazon_(company)").

en: Add Item
nl: Item toevoegen

en: Activate Author SEO (E-E-A-T)
nl: Activeer Author SEO (E-E-A-T)

en: Unlock Network Tools
nl: Ontgrendel netwerk gereedschap

en: Unlock Domain Activations
nl: Ontgrendel domein activaties

en: Top-rated WordPress donation and fundraising plugin. Over 10,000+ non-profit organizations and website owners use Charitable to create fundraising campaigns and raise more money online.
nl: Hoogst gewaardeerde plugin voor donaties en fondsenwerving voor WordPress. Meer dan 10.000 non-profitorganisaties en site eigenaren gebruiken Charitable om fondsenwervingscampagnes op te zetten en online meer geld in te zamelen.

note: Translators: 1 - "PRO".
en: Network Tools is a %1$s Feature
nl: Netwerk gereedschap is een %1$s functie

en: Leading WordPress backup & site migration plugin. Over 1,500,000+ smart website owners use Duplicator to make reliable and secure WordPress backups to protect their websites. It also makes website migration really easy.
nl: Toonaangevende WordPress back-up & site migratie plugin. Meer dan 1.500.000+ slimme site-eigenaren gebruiken Duplicator om betrouwbare en veilige WordPress back-ups te maken om hun sites te beschermen. Het maakt ook site migratie echt gemakkelijk.

en: Install Free Plugin
nl: Gratis plugin installeren

en: Import your Local SEO settings and locations from other plugins.
nl: Importeer je lokale SEO instellingen en locaties van andere plugins.

en: Import Local SEO From Other Plugins
nl: Importeer lokale SEO van andere plugins

note: Translators: 1 - "Elite".
en: Domain Activations is an %1$s Feature
nl: Domein activaties is een %1$s functie

en: Add License Key
nl: Licentiesleutel toevoegen

en: Save (Don't Modify Date)
nl: Opslaan (datum niet wijzigen)

en: Unavailable for Legal Reasons
nl: Niet beschikbaar om juridische redenen

en: Temporary Redirect
nl: Tijdelijke omleiding

en: Service Unavailable
nl: Dienst niet beschikbaar

en: See Other
nl: Zie andere

en: Permanent Redirect
nl: Permanente omleiding

en: Not Modified
nl: Niet gewijzigd

en: Not Implemented
nl: Niet geïmplementeerd

en: Internal Server Error
nl: Interne serverfout

en: Install
nl: Installeer

en: I'm a Teapot
nl: Ik ben een theepot

en: HTTP Version Not Supported
nl: HTTP versie niet ondersteund

en: Gone
nl: Weg

en: Get Started with Google Analytics for Free
nl: Begin gratis met Google Analytics

en: Gateway Timeout
nl: Gateway time-out

en: Bad Request
nl: Foutieve aanvraag

en: Bad Gateway
nl: Slechte gateway

note: Translators: 1 - Line break HTML tags, 2 - Plugin short name ("AIOSEO"), Analytics plugin name (e.g. "MonsterInsights").
en: You have been using the %2$s Google Analytics V3 (Universal Analytics) integration which has been deprecated by Google and is no longer supported. This may affect your website's data accuracy and performance.%1$sTo ensure a seamless analytics experience, we recommend migrating to %3$s, a powerful analytics solution.%1$s%3$s offers advanced features such as real-time tracking, enhanced e-commerce analytics, and easy-to-understand reports, helping you make informed decisions to grow your online presence effectively.%1$sClick the button below to be redirected to the %3$s setup process, where you can start benefiting from its robust analytics capabilities immediately.
nl: Je hebt de %2$s Google Analytics V3 (Universal Analytics) integratie gebruikt die door Google is verouderd en niet langer wordt ondersteund. Dit kan van invloed zijn op de nauwkeurigheid en prestaties van je site.%1$sOm een naadloze analytics ervaring te garanderen, raden we je aan over te stappen op %3$s, een krachtige analytics oplossing.%1$s%3$s biedt geavanceerde functies zoals realtime tracking, verbeterde eCommerce analytics en eenvoudig te begrijpen rapporten, waarmee je weloverwogen beslissingen kunt nemen om je online aanwezigheid effectief te laten groeien.%1$sKlik op de knop hieronder om te worden omgeleid naar het %3$s setup proces, waar je direct kunt beginnen te profiteren van de robuuste analytics mogelijkheden.

en: Universal Analytics V3 Deprecation Notice
nl: Universal Analytics V3 veroudering bericht

note: Translators: 1 - Type of conflicting plugin (i.e. SEO or Sitemap), 2 - Opening HTML link tag, 3 - Closing HTML link tag.
en: Please keep only one %1$s plugin active, otherwise, you might lose your rankings and traffic. %2$sClick here to Deactivate.%3$s
nl: Houd slechts één %1$s plugin actief, anders zou je je rankings en verkeer kunnen verliezen. %2$sKlik hier om te deactiveren.%3$s

en: User-Declared Canonical
nl: Door gebruiker gedeclareerde canoniek

en: Unknown user agent
nl: Onbekende user agent

en: Unknown indexing status
nl: Onbekende indexeringsstatus

en: Unknown fetch state
nl: Onbekende fetch status

en: This specifies whether your website's robots.txt file allows Googlebot to crawl the page.
nl: Hiermee geef je aan of het robots.txt bestand van je site Googlebot toestaat de pagina te crawlen.

en: This specifies whether your website's robots meta tag allows Googlebot to index the page.
nl: Hiermee geef je aan of de robots meta tag van je site Googlebot toestaat de pagina te indexeren.

en: This shows the date and time when Google's crawler (Googlebot) last visited and crawled the page.
nl: Dit toont de datum en tijd waarop de crawler (Googlebot) van Google de pagina voor het laatst heeft bezocht en gecrawld.

en: Shows the canonical URL specified by you (the website owner). Canonical URLs help indicate the preferred version of a page, especially for duplicate content.
nl: Toont de canonieke URL die door je (de eigenaar van de site) is opgegeven. Canonieke URL's helpen om de voorkeursversie van een pagina aan te geven, vooral bij dubbele inhoud.

en: Server error (5xx)
nl: Server fout (5xx)

en: Reveals the canonical URL chosen by Googlebot. Sometimes, Googlebot may select a different canonical URL than the user-declared one.
nl: Toont de canonieke URL die door Googlebot is gekozen. Soms selecteert Googlebot een andere canonieke URL dan de door de gebruiker opgegeven URL.

en: Redirection error
nl: Omleiding fout

en: Page Fetch
nl: Pagina ophalen

en: Not found (404)
nl: Niet gevonden (404)

en: Never
nl: Nooit

en: Mobile user agent
nl: Mobiel user agent

en: Last Crawl
nl: Laatste crawl

en: Invalid URL
nl: Ongeldige URL

en: Internal error
nl: Interne fout

en: Indicates whether Google successfully fetched the page during its last visit.
nl: Geeft aan of Google de pagina met succes heeft opgehaald tijdens het laatste bezoek.

en: Indicates whether Google crawled the page as a mobile or desktop user agent. This is important because Google uses mobile-first indexing for most websites.
nl: Geeft aan of Google de pagina heeft gecrawld als mobiel of als desktop user agent. Dit is belangrijk omdat Google voor de meeste sites mobile first indexing gebruikt.

en: Indicates the index status of the page in Search Statistics. This is the verdict result for the analysis.
nl: Geeft de index status van de pagina aan in zoekstatistieken. Dit is het verdict resultaat voor de analyse.

en: Indexing Allowed?
nl: Indexeren toegestaan?

en: Indexing allowed
nl: Indexeren toegestaan

en: Indexed
nl: Geïndexeerd

en: Index Status
nl: Index status

en: Headline Score
nl: Kopregel score

en: Google-Selected Canonical
nl: Google geselecteerde canonical

en: Enter a custom field/taxonomy name...
nl: Voer een aangepast veld/taxonomie naam in...

en: Desktop user agent
nl: Bureaublad user agent

en: Crawled As
nl: Gecrawld als

en: Blocked due to unauthorized request (401)
nl: Geblokkeerd wegens onbevoegde aanvraag (401)

en: Blocked due to other 4xx issue (not 403, 404)
nl: Geblokkeerd vanwege ander 4xx probleem (niet 403, 404)

en: Blocked due to access forbidden (403)
nl: Geblokkeerd wegens verboden toegang (403)

en: Blocked by robots.txt
nl: Geblokkeerd door robots.txt

en: TruSEO scoring can imrove your search engine rankings. To see TruSEO scores for your published posts, enable at least one post type by turning on "Show in Search Results" in the Search Appearance settings.
nl: TruSEO scores kunnen je zoekmachine rankings verbeteren. Om TruSEO scores voor je gepubliceerde berichten te zien, moet je tenminste één berichttype inschakelen door "Tonen in zoekresultaten" aan te zetten in de instellingen voor weergave bij zoeken.

en: It looks like you haven't selected any post types yet!
nl: Het lijkt erop dat je nog geen bericht typen hebt geselecteerd!

en: For some crawlers, encountering conflicting "Crawl-delay" might lead to unpredictable behavior.
nl: Voor sommige crawlers kan het tegenkomen van conflicterende "Crawl vertraging" leiden tot onvoorspelbaar gedrag.

en: Enable Post Types
nl: Berichttypen inschakelen

en: Crawl-delay must be a number starting from 1.
nl: De Crawl vertraging moet een getal zijn beginnend bij 1.

note: Translators: 1 - "PRO".
en: Video Sitemaps is a %1$s Feature
nl: Video sitemaps is een %1$s functie

en: Unlock Video Sitemaps
nl: Video sitemaps ontgrendelen

en: Unlock SEO Revisions
nl: SEO revisies ontgrendelen

en: Unlock Search Statistics
nl: Zoekstatistieken ontgrendelen

en: Unlock Schema Markup Generator
nl: Schema mark-up generator ontgrendelen

en: Unlock Schema Generator
nl: Schema generator ontgrendelen

en: Unlock Redirects
nl: Omleidingen ontgrendelen

en: Unlock Post Tracking
nl: Bericht tracking ontgrendelen

en: Unlock News Sitemaps
nl: Nieuws sitemap ontgrendelen

en: Unlock Local SEO
nl: Lokale SEO ontgrendelen

en: Unlock Link Assistant
nl: Link assistent ontgrendelen

en: Unlock Keyword Tracking
nl: Keyword tracking ontgrendelen

en: Unlock Image SEO
nl: Afbeelding SEO ontgrendelen

en: Unlock Custom Taxonomies
nl: Aangepaste taxonomieën ontgrendelen

en: Unlock Custom Fields
nl: Aangepaste velden ontgrendelen

en: Unlock Breadcrumb Templates
nl: Kruimelpad template ontgrendelen

en: Unlock All Features
nl: Ontgrendel alle functies

en: Unlock Access Control
nl: Toegangscontrole ontgrendelen

note: Translators: 1 - "PRO".
en: This is a %1$s Feature
nl: Dit is een %1$s functie

en: The Video Sitemap generates an XML Sitemap for video content on your site. Search engines use this information to display rich snippet information in search results.
nl: De video sitemap genereert een XML sitemap voor video inhoud op je site. Zoekmachines gebruiken deze informatie om rich snippet informatie weer te geven in zoekresultaten.

en: The Google News Sitemap lets you control which content you submit to Google News and only contains articles that were published in the last 48 hours.
nl: Met de Google News Sitemap bepaal je welke inhoud je indient bij Google News en bevat alleen artikelen die in de afgelopen 48 uur zijn gepubliceerd.

note: Translators: 1 - "PRO", 2 - "Learn more".
en: Taxonomy Columns is a %1$s feature. %2$s
nl: Taxonomie kolommen is een %1$s functie. %2$s

note: Translators: 1 - "PRO".
en: SEO Revisions is a %1$s Feature
nl: SEO revisies is een %1$s feature

note: Translators: 1 - "PRO".
en: Search Statistics is a %1$s Feature
nl: Zoekstatistieken is een %1$s functie

note: Translators: 1 - "PRO".
en: Schema Markup Generator is a %1$s Feature
nl: Schema mark-up generator is een %1$s functie

note: Translators: 1 - "PRO".
en: Schema Generator is a %1$s Feature
nl: Schema generator is een %1$s functie

en: Redirects is a PRO Feature
nl: Omleidingen is een PRO functie

note: Translators: 1 - "PRO", 2 - "Learn more".
en: Priority Score is a %1$s feature. %2$s
nl: Priority score is een %1$s functie. %2$s

note: Translators: 1 - "PRO".
en: Post Tracking is a %1$s Feature
nl: Bericht volgen is een %1$s functie

en: Outbound Suggestions
nl: Uitgaande suggesties

en: Our Redirection Manager lets you easily create and manage redirects for broken links to avoid confusing search engines and users and prevents losing backlinks.
nl: Onze omleidingen manager stelt je in staat om eenvoudig omleidingen te maken en beheren voor kapotte links om verwarring bij zoekmachines en gebruikers te voorkomen en het verlies van backlinks te voorkomen.

note: Translators: 1 - "PRO".
en: News Sitemaps is a %1$s Feature
nl: Nieuws sitemaps is een %1$s functie

en: Mark as Cornerstone
nl: Markeer als cornerstone

note: Translators: 1 - "PRO".
en: Local SEO is a %1$s Feature
nl: Lokale SEO is een %1$s functie

en: Local Business schema markup informs Google about your business details like name, address, phone number, hours, and price range, which can appear in a Knowledge Graph card or business carousel.
nl: Lokaal bedrijf schema markup informeert Google over je bedrijfsgegevens zoals naam, adres, telefoonnummer, openingstijden en prijsklasse, die kunnen worden weergegeven in een KnowlEdge graph kaart of een bedrijf carrousel.

note: Translators: 1 - "PRO".
en: Link Assistant is a %1$s Feature
nl: Link assistent is een %1$s functie

note: Translators: 1 - "PRO".
en: Keyword Tracking is a %1$s Feature
nl: Keyword tracking is een %1$s functie

en: internal linking recommendations in Link Assistant.
nl: aanbevelingen voor interne links in Link Assistant.

note: Translators: 1 - "PRO", 2 - "Learn more".
en: IndexNow is a %1$s feature. %2$s
nl: IndexNow is een %1$s functie. %2$s

en: Inbound Suggestions
nl: Inkomende suggesties

en: In order to submit a News Sitemap to Google, you must have added your site to Google’s Publisher Center and had it approved.
nl: Om een News Sitemap bij Google te kunnen indienen, moet je je site hebben toegevoegd aan Google's Publisher Center en deze hebben laten goedkeuren.

note: Translators: 1 - "PRO".
en: Image SEO is a %1$s Feature
nl: Afbeelding SEO is een %1$s functie

note: Translators: 1 - "PRO", 2 - Learn more link.
en: Default Term Image Source is a %1$s feature. %2$s
nl: Standaard term afbeelding bron is een %1$s functie. %2$s

note: Translators: 1 - "PRO", 2 - Learn more link.
en: Default Taxonomy Object Types is a %1$s feature. %2$s
nl: Standaard taxonomie objecttypen is een %1$s functie. %2$s

note: Translators: 1 - "PRO", 2 - "Learn more".
en: Dashboard Widgets is a %1$s feature. %2$s
nl: Dashboard widgets is een %1$s functie. %2$s

note: Translators: 1 - "PRO".
en: Custom Taxonomy Support is a %1$s Feature
nl: Aangepaste taxonomie ondersteuning is een %1$s functie

note: Translators: 1 - "PRO".
en: Custom Fields is a %1$s Feature
nl: Aangepaste velden is een %1$s functie

en: Count
nl: Aantal

en: Cornerstone content refers to the most  important and informative articles or pages on your website that serve as the foundation for your content strategy. AIOSEO uses cornerstone content for
nl: Cornerstone inhoud verwijst naar de meest belangrijkste en informatiefste artikelen of pagina's op je site die dienen als basis voor je inhoud strategie. AIOSEO gebruikt Cornerstone inhoud voor

note: Translators: 1 - "PRO", "Learn more".
en: Cornerstone Content is a %1$s feature. %2$s
nl: Cornerstone inhoud is een %1$s functie. %2$s

en: Cornerstone Content
nl: Cornerstone inhoud

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: By default, only Administrators have permission to manage %1$s within WordPress. With Access Controls, you can easily extend access permissions to other user roles.
nl: Standaard hebben alleen beheerders toestemming om %1$s binnen WordPress te beheren. Met toegangsbeheerder kun je de toegangsrechten eenvoudig uitbreiden naar andere gebruikersrollen.

note: Translators: 1 - "PRO".
en: Breadcrumb Templates is a %1$s Feature
nl: Kruimelpad template is een %1$s functie

note: Translators: 1 - "PRO", 2 - "Learn more".
en: Admin Bar Menu is a %1$s feature. %2$s
nl: Toolbar Menu is een %1$s functie. %2$s

note: Translators: 1 - "Pro" string, 2 - "Learn more link".
en: Additional Keywords are a %1$s feature. %2$s
nl: Extra keywords zijn een %1$s functie. %2$s

note: Translators: 1 - "PRO".
en: Access Control is a %1$s Feature
nl: Toegangscontrole is een %1$s functie

en: Your TikTok URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je TikTok URL is ongeldig. Controleer het format en probeer het opnieuw.

en: Show more
nl: Toon meer

en: Highlighting is disabled for current view
nl: Markeren is uitgeschakeld voor de huidige weergave

en: Highlight sections in the Editor
nl: Secties markeren in de editor

en: Your source is a protected path and cannot be redirected.
nl: Je gegevensbron is een beschermd pad en kan niet worden omgeleid.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - A link to "Search Appearance > Advanced".
en: Warning: You have disabled Autogenerate Descriptions and are using the default description format. %1$s will not output a description unless you enter a custom one. You can enable Autogenerate Descriptions under %2$s.
nl: Waarschuwing: Je hebt autogenerate descriptions uitgeschakeld en gebruikt het standaardformat voor beschrijvingen. %1$s geeft geen beschrijving tenzij je een aangepaste beschrijving invoert. Je kunt het automatisch genereren van beschrijvingen inschakelen onder %2$s.

en: This allows you to hide plugin announcements and update details in the Notification Center.
nl: Hiermee kun je plugin aankondigingen en update details verbergen in de melding centrum.

en: Search Appearance > Advanced
nl: Zoeken weergave > geavanceerd

note: Translators: 1 - Opening link tag, 2 - Closing link tag.
en: Oops! It looks like an error occurred while saving the changes. Please try again or %1$scontact our support team%2$s.
nl: Het lijkt erop dat er een fout is opgetreden tijdens het opslaan van de wijzigingen. Probeer het opnieuw of %1$sneem contact op met ons ondersteuningsteam%2$s.

en: Database Version
nl: Databaseversie

en: Database Powered By
nl: Database aangedreven door

en: Database Size
nl: Grootte database

note: Translators: %1$s is the data size, %2$s is the index size, %3$s is the engine type.
en: Data: %1$.2f MB / Index: %2$.2f MB / Engine: %3$s / Collation: %4$s
nl: Gegevens: %1$.2f MB/Index: %2$.2f MB/Motor: %3$s/Collation: %4$s

en: Update Page
nl: Update pagina

en: You have 1 more notification
nl: Je hebt nog 1 melding

en: This functionality relies on widget support, which is not available in your current theme.
nl: Deze functionaliteit is afhankelijk van widget ondersteuning, die niet beschikbaar is in je huidige thema.

note: Translators: 1 - Focus Keyword or Keyword, 2 - Keyword Density Number, 3 - Keyword Matches Number.
en: %1$s Density is low at %2$s, the keyword appears %3$s times. For better results, try to aim for more than %4$s.
nl: %1$s dichtheid is laag bij %2$s, het keyword verschijnt %3$s keer. Voor betere resultaten, probeer te mikken op meer dan %4$s.

note: Translators: 1 - Focus Keyword or Keyword, 2 - Keyword Density Number, 3 - Keyword Matches Number.
en: %1$s Density is high at %2$s, the keyword appears %3$s times. For better results, try to aim for lower than %4$s.
nl: %1$s dichtheid is hoog bij %2$s, het keyword komt %3$s keer voor. Voor betere resultaten, probeer lager dan %4$s te mikken.

note: Translators: 1 - Focus Keyword or Keyword, 2 - Keyword Density Number, 3 - Keyword Matches Number.
en: %1$s Density is %2$s, the keyword appears %3$s times.
nl: %1$s dichtheid is %2$s, het keyword verschijnt %3$s keer.

note: Translators: 1 - Focus Keyword or Keyword.
en: %1$s density
nl: %1$s dichtheid

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - Opening HTML link tag, 3 - Closing HTML link tag.
en: Breadcrumbs are currently disabled, so this block will be rendered empty. You can enable %1$s's breadcrumb functionality under %2$sGeneral Settings > Breadcrumbs%3$s.
nl: Kruimelpaden zijn momenteel uitgeschakeld, dus dit blok zal leeg worden weergegeven. Je kunt de kruimelpad functionaliteit van %1$s inschakelen onder %2$sAlgemene instellingen > kruimelpaden%3$s.

en: This site runs in a sub-directory. The robots.txt file must be located at the root of the website host to which it applies.
nl: Deze site wordt uitgevoerd in een subfolder. Het bestand robots.txt moet zich bevinden in de root van de site waarop het van toepassing is.

note: Translators: 1 - The table row index, 2 - A message telling this index comes is on the network level.
en: This rule overrides the default rule #%1$s%2$s.
nl: Deze regel overschrijft de standaardregel #%1$s%2$s.

note: Translators: 1 - The table row index, 2 - A message telling this index comes is on the network level.
en: This rule is a duplicate of rule #%1$s%2$s.
nl: Deze regel is een duplicaat van regel #%1$s%2$s.

note: Translators: 1 - The table row index, 2 - Warn this index is on the network level, 3 - Additional warnings.
en: This rule conflicts with rule #%1$s%2$s.%3$s
nl: Deze regel is in strijd met regel #%1$s%2$s.%3$s

en: The network rule takes precedence.
nl: De netwerkregel heeft voorrang.

en: The "Allow" rule takes precedence.
nl: De regel "Toestaan" heeft voorrang.

en: Paste Robots.txt text
nl: Plak de tekst van robots.txt

en: Or
nl: Of

en: Invalid robots.txt URL.
nl: Ongeldige robots.txt URL.

en: Import Robots.txt
nl: Importeer robots.txt

en: Import from URL
nl: Importeren vanaf URL

en: from the network level
nl: vanaf het netwerkniveau

note: Translators: 1 - The table row index, 2 - A message telling this index comes is on the network level.
en: Equivalent to rule #%1$s%2$s. The trailing wildcard is ignored.
nl: Gelijk aan regel #%1$s%2$s. De achterliggende wildcard wordt genegeerd.

en: Directive
nl: Richtlijn

en: Custom Robots.txt Preview
nl: Aangepast robots.txt voorbeeld

en: Clean-param must start with at least one param which is optionally followed by one path.
nl: Clean-param moet beginnen met ten minste één param die optioneel gevolgd wordt door één pad.

en: There was an error importing the robots.txt content from the URL.
nl: Er is een fout opgetreden bij het importeren van de inhoud van robots.txt vanaf de URL.

en: No User-agent found in the content beginning.
nl: Geen user-agent gevonden in het begin van de inhoud.

en: With our powerful revisions feature for all your SEO data, never lose the exact SEO title or description (and more!) that helped you rank higher in search results and restore it back in a single click.
nl: Met onze krachtige revisie functie voor al je SEO gegevens raak je nooit meer de exacte SEO titel of beschrijving (en meer!) kwijt die je hebben geholpen om hoger in de zoekresultaten te komen en kun je deze met één klik terugzetten.

en: SEO Revisions provide a historical record of SEO updates, allowing you to monitor the effectiveness of your SEO efforts and make informed decisions. (Plus, Pro & Elite plans only)
nl: SEO Revisions bieden een historisch overzicht van SEO updates, waardoor je de effectiviteit van je SEO inspanningen kunt volgen en geïnformeerde beslissingen kunt nemen. (Alleen beschikbaar in Plus, Pro & Elite abonnementen)

en: SEO Revisions Comparison
nl: SEO revisies vergelijking

en: Previous
nl: Vorige

en: Our powerful revisions feature provides a valuable record of SEO updates, allowing you to monitor the effectiveness of your SEO efforts and make informed decisions.
nl: Onze krachtige revisie functie biedt een waardevol overzicht van SEO updates, zodat je de effectiviteit van je SEO inspanningen kunt controleren en weloverwogen beslissingen kunt nemen.

en: Open SEO Revisions
nl: Open SEO revisies

en: Next
nl: Volgende

en: Improved SEO strategy
nl: Verbeterde SEO strategie

en: Historical record of optimization efforts
nl: Historisch overzicht van optimalisatie-inspanningen

en: Greater transparency and accountability
nl: Meer transparantie en verantwoording

en: Go to editor
nl: Ga naar de editor

en: Easy to manage revisions
nl: Eenvoudig revisies beheren

en: Compare Revisions of
nl: Revisies vergelijken van

en: Compare any two revisions
nl: Vergelijk twee revisies

en: SEO Revisions
nl: SEO revisies

note: Translators: 1 - The percentage of headings.
en: Less than %1$s of your H2 and H3 subheadings reflect the topic of your copy. That's too few.
nl: Minder dan %1$s van je H2 en H3 subkoppen weerspiegelen het onderwerp van je tekst. Dat is te weinig.

en: (legacy)
nl: (verouderd)

en: We encountered an error loading the code snippets, please try again later.
nl: We hebben een fout aangetroffen bij het laden van de code snippets, probeer het later opnieuw.

en: Using WPCode you can install AIOSEO code snippets with 1-click directly from this page or the WPCode library inside the WordPress admin.
nl: Met WPCode kun je AIOSEO code snippets met 1 klik installeren, direct vanaf deze pagina of de WPCode bibliotheek binnen de WordPress beheer.

en: Use Snippet
nl: Gebruik snippet

en: Please Update WPCode to load the AIOSEO Snippet Library
nl: Update WPCode om de AIOSEO snippet bibliotheek te laden

en: Please Install WPCode to load the AIOSEO Snippet Library
nl: Installeer WPCode om de AIOSEO snippet bibliotheek te laden

en: Please Activate WPCode to load the AIOSEO Snippet Library
nl: Activeer WPCode om de AIOSEO snippet bibliotheek te laden

en: Learn More about WPCode Snippets
nl: Meer leren over WPCode snippets

en: Install WPCode
nl: Installeer WPCode

en: Future proof your WordPress customizations with the most popular code snippet management plugin for WordPress. Trusted by over 1,500,000+ websites for easily adding code to WordPress right from the admin area.
nl: Toekomst bestendig maken van je WordPress aanpassingen met de populairste code snippet management plugin voor WordPress. Vertrouwd door meer dan 1.500.000+ sites voor het eenvoudig toevoegen van code aan WordPress direct vanuit het beheerder ruimte.

en: Code Snippets
nl: Code snippets

en: Activate WPCode
nl: Activeer WPCode

en: The Content Rankings report provides valuable insights into the performance of your content in search results and helps you optimize your posts for better results. This report is generated on a monthly basis, covering the past 12 months leading up to the current month. By regularly reviewing this report, you can identify trends in your post rankings and make informed decisions to improve your content's visibility and ultimately increase rankings in search results.
nl: Het rapport Inhoud rangschikking geeft waardevolle inzichten in de prestaties van je inhoud in de zoek resultaten en helpt je je berichten te optimaliseren voor betere resultaten. Dit rapport wordt maandelijks gegenereerd en heeft betrekking op de afgelopen 12 maanden voorafgaand aan de huidige maand. Door dit rapport regelmatig te beoordelen, kun je trends in je bericht rankings identificeren en weloverwogen beslissingen nemen om de zichtbaarheid van je inhoud te verbeteren en uiteindelijk te stijgen in de zoek resultaten.

en: Slowly Recovering
nl: Langzaam herstellen

en: Performance Score
nl: Prestatie score

en: Peak
nl: Piek

en: Loss
nl: Verlies

en: Last Updated On
nl: Laatst geüpdatet op

en: Drop (%)
nl: Daling (%)

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - Opening strong tag, 3 - Closing strong tag.
en: Did you know that %1$s Pro allows you to choose a %2$sprimary category%3$s for your posts? This feature works hand in hand with our powerful Breadcrumbs template to give you full navigational control to help improve your search rankings!
nl: Wist je dat je met %1$s Pro een %2$sprimaire categorie%3$s kunt kiezen voor je berichten? Deze functie werkt hand in hand met onze krachtige kruimelpaden template om je volledige navigatie controle te geven om je zoek resultaten te verbeteren!

note: Translators: 1 - The number of points.
en: %1$s Points
nl: %1$s punten

note: Translators: 1 - The number of points.
en: %1$s points
nl: %1$s punten

en: The description of the primary term, first assigned term or the current term.
nl: De beschrijving van de primaire term, de eerste toegewezen term of de huidige term.

en: The title of the primary term, first assigned term or the current term.
nl: De titel van de primaire term, de eerste toegewezen term of de huidige term.

en: All Content Types
nl: Alle inhoudstypen

en: Made with ♥ by the AIOSEO Team
nl: Gemaakt met ♥ door het AIOSEO team

en: Free Plugins
nl: Gratis plugins

en: Use AI Generator
nl: Gebruik AI generator

en: Meta Descriptions
nl: Meta descriptions

note: Translators: 1 - The Page Builder name, 2 - HTML code opening tag, 3 - HTML code closing tag.
en: We have detected that you are currently using the %1$s Page Builder. Please click %2$shere%3$s to use the %1$s editor for a most accurate result.
nl: We hebben ontdekt dat je nu de %1$s pagina bouwer gebruikt. Klik op %2$shier%3$s om de %1$s editor te gebruiken voor een zo nauwkeurig mogelijk resultaat.

en: Depending on the number of posts being scanned, this process can take some time. You can safely leave this page and check back later.
nl: Afhankelijk van het aantal berichten dat wordt gescand, kan dit proces enige tijd duren. Je kunt deze pagina veilig verlaten en later terugkomen.

en: Your connection with Google Search Console has expired or is invalid. Please check that your site is verified in Google Search Console and try to reconnect. If the problem persists, please contact our support team.
nl: Je verbinding met Google Search Console is verlopen of ongeldig. Controleer of je site is geverifieerd in Google Search Console en probeer opnieuw verbinding te maken. Als het probleem aanhoudt, neem dan contact op met ons ondersteuning team.

en: Yes, I want to disconnect
nl: Ja, ik wil de verbinding verbreken

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: This action will disconnect %1$s from Google Search Console. By disconnecting from Google Search Console, you will no longer receive valuable insights on how your content is being discovered.
nl: Met deze actie wordt %1$s los gekoppeld van Google Search Console. Door de verbinding met Google Search Console te verbreken, ontvang je geen waardevolle inzichten meer over hoe je inhoud wordt ontdekt.

en: These lists can be useful for understanding the performance of specific keywords and identifying opportunities for improvement. For example, the top winning keywords may be good candidates for further optimization or promotion, while the top losing keywords may need to be reevaluated and potentially modified or replaced.<br /><br />Note: This data is capped at the top 100 keywords per day to speed up processing and to help you prioritize your SEO efforts.
nl: Deze lijsten kunnen nuttig zijn om de prestaties van specifieke keywords te begrijpen en kansen voor verbetering te identificeren. Bijvoorbeeld, de top winnende keywords kunnen goede kandidaten zijn voor verdere optimalisatie of promotie, terwijl de top verliezende keywords misschien opnieuw moeten worden geëvalueerd en mogelijk gewijzigd of vervangen.<br /><br />Opmerking: deze gegevens zijn afgetopt op de top 100 keywords per dag om de verwerking te versnellen en je te helpen prioriteiten te stellen voor je SEO inspanningen.

en: The following SEO Statistics graphs are useful metrics for understanding the visibility of your website or pages in search results and can help you identify trends or changes over time.
nl: De volgende SEO statistieken grafieken zijn nuttige statistieken om de zichtbaarheid van je site of pagina's in zoekresultaten te begrijpen en kunnen je helpen trends of veranderingen in de tijd te identificeren.

en: Reconnect
nl: Opnieuw verbinden

en: Position
nl: Positie

en: Optimizing individual content for SEO is a low-hanging fruit of opportunity because it can often be done quickly and easily with a relatively small time investment. By making sure that each piece of content on your website is optimized for relevant keywords and follows best practices for on-page SEO, you can improve the visibility and ranking of that content in the search results. This can drive more traffic to your website and help you achieve better overall SEO results.
nl: Het optimaliseren van individuele inhoud voor SEO is een laag hangend fruit van kansen omdat het vaak snel en gemakkelijk kan worden gedaan met een relatief kleine tijd investering. Door ervoor te zorgen dat elk stuk inhoud op je site is geoptimaliseerd voor relevante keywords en de best practices voor on-page SEO volgt, kun je de zichtbaarheid en ranking van die inhoud in de zoek resultaten verbeteren. Dit kan leiden tot meer verkeer naar je site en je helpen betere algemene SEO resultaten te behalen.

en: Inbound Links
nl: Inkomende links

en: Impressions
nl: Impressies

en: Disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Diff
nl: Verschil

en: Content Performance
nl: Inhoud prestaties

en: Clicks
nl: Klikken

en: Back to %1$s
nl: Terug naar %1$s

en: Avg. CTR
nl: Gemiddeld. CTR

en: Add Additional Keywords
nl: Extra keywords toevoegen

en: Your URL is invalid.
nl: Je URL is ongeldig.

en: Your target URL is not valid.
nl: Je doel URL is niet geldig.

en: You don't have any keywords yet.
nl: Je hebt nog geen keywords.

en: Winning / Losing
nl: Winnende / verliezende

en: Up
nl: Omhoog

en: TruSEO Score
nl: TruSEO score

en: Track page rankings
nl: Volg pagina rankings

en: Track keyword rankings
nl: Volgen keyword rankings

en: Track how your site is performing in search rankings and generate reports with actionable insights.
nl: Volg hoe je site presteert in de zoek resultaten en genereer rapporten met bruikbare inzichten.

en: Track how well keywords are ranking in search results over time based on their position and average CTR. This can help you understand the performance of keywords and identify any trends or fluctuations.
nl: Volg hoe goed keywords in de loop der tijd in de zoek resultaten staan op basis van hun positie en gemiddelde CTR. Dit kun je helpen de prestaties van keywords te begrijpen en eventuele trends of schommelingen te identificeren.

en: Total Keywords
nl: Totaal keywords

en: Total Clicks
nl: Totaal aantal klikken

en: Top Winning
nl: Bovenste winnende

en: Top Pages
nl: Bovenste pagina's

en: Top Losing
nl: Bovenste verliezende

en: Top Keywords
nl: Bovenste keywords

en: Top 3 Position
nl: Top 3 positie

en: This table displays the performance of keywords that your site ranks for over time, including metrics such as impressions, click-through rate, and average position in search results. It allows for easy analysis of how keywords are performing and identification of any underperforming keywords that may need to be optimized or replaced.
nl: Deze tabel toont de prestaties van keywords op je site over de tijd, met inbegrip van statistieken zoals vertoningen, aantal doorkliks, en de gemiddelde positie in de zoekresultaten. Het maakt een eenvoudige analyse mogelijk van hoe keywords presteren en identificatie van eventuele slecht presterende keywords die geoptimaliseerd of vervangen moeten worden.

en: This graph is a visual representation of how well <strong>keywords are ranking in search results over time</strong> based on their position and average CTR. This can help you understand the performance of keywords and identify any trends or fluctuations.
nl: Deze grafiek is een visuele weergave van hoe goed <strong>keywords in de loop der tijd in de zoekresultaten</strong> staat op basis van hun positie en gemiddelde CTR. Dit kan je helpen de prestaties van keywords te begrijpen en eventuele trends of schommelingen te identificeren.

en: This feature requires the following plan:
nl: Deze functie vereist het volgende abonnement:

en: These lists can be useful for understanding the performance of specific pages or posts and identifying opportunities for improvement. For example, the top winning content may be good candidates for further optimization or promotion, while the top losing may need to be reevaluated and potentially updated.
nl: Deze lijsten kunnen nuttig zijn om de prestaties van specifieke pagina's of berichten te begrijpen en mogelijkheden voor verbetering vast te stellen. De bovenste winnende inhoud kan bijvoorbeeld goede kandidaten zijn voor verdere optimalisatie of promotie, terwijl de bovenste verliezende inhoud misschien opnieuw moet worden geëvalueerd en mogelijk geüpdatet.

en: The following SEO Statistics graphs are useful metrics for understanding the visibility of your website or pages in search results and can help you identify trends or changes over time.<br /><br />Note: This data is capped at the top 100 keywords per day to speed up processing and to help you prioritize your SEO efforts, so while the data may seem inconsistent with Google Search Console, this is intentional.
nl: De volgende SEO grafieken zijn nuttige statistieken voor het begrijpen van de zichtbaarheid van je site of pagina's in zoekresultaten en kunnen je helpen trends of veranderingen in de tijd te identificeren.<br /><br />Opmerking: deze gegevens zijn beperkt tot de top 100 keywords per dag om de verwerking te versnellen en je te helpen je SEO inspanningen te prioriteren, dus als de gegevens inconsistent lijken met Google Search Console: dit is opzettelijk.

en: Speed tests for individual pages/posts
nl: Snelheid tests voor afzonderlijke pagina's/berichten

en: SEO Statistics
nl: SEO statistieken

en: Search traffic insights
nl: Inzicht in zoek verkeer

en: Search statistics are being fetched.
nl: Zoek statistieken worden opgehaald.

en: Search Impressions
nl: Zoek impressies

en: Search Clicks
nl: Zoek klikken

en: Refreshing data
nl: Gegevens verversen

en: Post Optimizations
nl: Berichtoptimalisaties

en: Post Detail
nl: Bericht detail

note: Translators: 1 - Right arrow.
en: Open Report %1$s
nl: Open rapport %1$s

en: News & Video Sitemap
nl: Nieuws & video sitemap

en: Loading new report data...
nl: Nieuwe rapport gegevens laden…

en: Last 7 Days
nl: Afgelopen 7 dagen

en: Last 6 Months
nl: Afgelopen 6 maanden

en: Last 3 Months
nl: Afgelopen 3 maanden

en: Last 28 Days
nl: Afgelopen 28 dagen

en: Keyword Rankings
nl: Keyword rankings

en: Keyword Positions
nl: Keyword posities

en: Keyword Performance
nl: Keyword prestatie

en: Included as Pro Feature
nl: Inbegrepen als pro feature

en: in search results
nl: in zoek resultaten

en: Google Search Console Integration
nl: Google Search Console integratie

en: Down
nl: Omlaag

en: Content Rankings
nl: Inhoud rankings

en: Connect your site to Google Search Console to receive insights on how content is being discovered. Identify areas for improvement and drive traffic to your website.
nl: Sluit je site aan op Google Search Console om inzicht te krijgen in hoe inhoud wordt ontdekt. Identificeer verbeter punten en stimuleer verkeer naar je site.

en: Connect with Google Search Console to track how your site is performing in search rankings and generate reports with actionable insights that help you get the most out of your content. (Elite plan only)
nl: Maak verbinding met Google Search Console om bij te houden hoe je site presteert in de zoek resultaten en rapporten te genereren met bruikbare inzichten waarmee je het meeste uit je inhoud kunt halen. (Alleen elite plan)

en: Connect to Google Search Console
nl: Verbinding maken met Google Search Console

en: Avg. Position
nl: Gem. positie

en: 50-100 Position
nl: 50-100 positie

en: 4-10 Position
nl: 4-10 positie

en: 11-50 Position
nl: 11-50 positie

note: Translators: 1 - The number of points.
en: %s point | %s points
nl[0]: %s punt
nl[1]: %s punten

note: Translators: 1 - The number of impressions.
en: %s impression | %s impressions
nl[0]: %s impressie
nl[1]: %s impressies

note: Translators: 1 - The number of clicks.
en: %s click | %s clicks
nl[0]: %s klik
nl[1]: %s klikken

note: Translators: 1 - Opening HTML link tag, 2 - Plugin short name ("AIOSEO"), 3 - "Pro", 4 - Closing HTML link tag.
en: %1$sUpgrade your %2$s %3$s%4$s plan to see Keyword Positions
nl: %1$sUpgrade je %2$s %3$s %4$s abonnement om keyword posities te zien

note: Translators: 1 - The direction (up or down), 2 - The difference, 3 - "in search results", 4 - The first date, 5 - The second date.
en: %1$s %2$s %3$s compared to the previous period (%4$s - %5$s)
nl: %1$s %2$s %3$s vergeleken met de vorige periode (%4$s - %5$s)

en: Search Statistics
nl: Zoekstatistieken

en: source url set once post is published
nl: bron URL ingesteld zodra bericht is gepubliceerd

en: Google Rich Results Test
nl: Google Rich Results test

en: SEO Setup Wizard
nl: SEO installatie wizard

en: SEO Overview
nl: SEO overzicht

en: SEO Inspector
nl: SEO inspecteur

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: Select which %1$s widgets to display on the dashboard.
nl: Selecteer welke %1$s widgets op het dashboard moeten worden weergegeven.

en: Post Types:
nl: Berichttypen:

en: Our SEO Setup Wizard dashboard widget helps you remember to finish setting up some initial crucial settings for your site to help you rank higher in search results. Once the setup wizard is completed this widget will automatically disappear.
nl: Onze SEO Setup wizard dashboard widget helpt je herinneren om een aantal cruciale instellingen voor je site te voltooien om je te helpen hoger in de zoek resultaten te komen. Zodra de instelling wizard is afgerond zal deze widget automatisch verdwijnen.

en: Our SEO Overview widget helps you determine which posts or pages you should focus on for content updates to help you rank higher in search results.
nl: Onze SEO Overview widget helpt je te bepalen op welke berichten of pagina's je je moet richten voor inhoud updates om je te helpen hoger te scoren in de zoek resultaten.

en: Our SEO News widget provides helpful links that enable you to get the most out of your SEO and help you continue to rank higher than your competitors in search results.
nl: Onze SEO News widget biedt nuttige links waarmee je het meeste uit je SEO kunt halen en waarmee je hoger in de zoekresultaten komt dan je concurrenten.

en: No data yet
nl: Nog geen gegevens

en: Meta Tags
nl: Meta tags

en: List of custom field names to include as post content for tags and the SEO Page Analysis. Add one per line.
nl: Lijst met aangepaste veldnamen die moeten worden opgenomen als berichtinhoud voor tags en de SEO pagina analyse. Voeg er één per regel toe.

en: Edit Facebook Meta Data
nl: Facebook meta gegevens bewerken

en: NEW
nl: Nieuw

en: SEO Preview
nl: SEO voorbeeld

en: Edit User
nl: Bewerk gebruiker

en: Press enter to create a value
nl: Druk op enter om een waarde te creëren

en: Male
nl: Man

en: Female
nl: Vrouw

en: Audience
nl: Bezoekers

en: An alternate name for your site. This could be an acronym or shorter version of your website name.
nl: Een alternatieve naam voor je site. Dit kan een acroniem of een kortere versie van je sitenaam zijn.

en: Alternate Website Name
nl: Alternatieve site naam

en: A name that Google may use for your homepage in mobile search results. This will default to the WordPress site title if left blank.
nl: Een naam die Google kan gebruiken voor je homepage in mobiele zoek resultaten. Dit wordt standaard de titel van de WordPress site als deze leeg blijft.

en: Remove Smart Tag
nl: Smart tag verwijderen

en: Minimum size: 200px x 200px, ideal ratio 1.91:1, 8MB max. (eg: 1640px x 856px or 3280px x 1712px for Retina screens). JPG, PNG, WEBP and GIF formats only.
nl: Minimale grootte: 200px x 200px, ideale verhouding 1.91:1, maximaal 8MB (bijv. 1640px x 856px of 3280px x 1712px voor Retina schermen). Alleen JPG, PNG, WEBP en GIF formaten.

en: Minimum size: 200px x 200px, ideal ratio 1.91:1, 5MB max. (eg: 1640px x 856px or 3280px x 1712px for Retina screens). JPG, PNG, WEBP and GIF formats only.
nl: Minimale grootte: 200px x 200px, ideale verhouding 1.91:1, maximaal 5MB. (bijv. 1640px x 856px of 3280px x 1712px voor Retina schermen). Alleen JPG, PNG, WEBP en GIF formaten.

en: Learn more about Smart Tags
nl: Meer informatie over smart tags

en: It's impossible to cover every aspect of a subject on a single page, but your readers may be fascinated by some detail you barely touch on. If you link to a resource where they can learn more, they'll be grateful. What's more, you'll be rewarded with higher rankings!
nl: Het is onmogelijk om elk aspect van een onderwerp op één pagina te behandelen, maar je lezers kunnen gefascineerd zijn door een detail dat je nauwelijks behandelt. Als je linkt naar een gegevensbron waar ze meer kunnen leren, zullen ze je dankbaar zijn. Bovendien word je beloond met een hogere ranking!

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: By default SEO Managers have access to %1$sSEO settings for General Settings, Sitemaps, Link Assistant, Redirects, Local SEO, and individual pages and posts.%2$s
nl: Standaard hebben SEO managers toegang tot %1$sSEO instellingen voor algemene instellingen, sitemaps, link assistent, omleidingen, lokale SEO, en individuele pagina's en berichten.%2$s

en: Add links to internal and external resources that are useful for your readers. For Internal links, make sure the links are highly relevant to the subject you're writing about. For external links, make sure you link to high-quality sites - Google penalizes pages that link to "spammy" sites (ones that break the Google webmaster guidelines).
nl: Voeg links toe naar interne en externe gegevensbronnen die nuttig zijn voor je lezers. Voor interne links, zorg ervoor dat de links zeer relevant zijn voor het onderwerp waar je over schrijft. Voor externe links, zorg ervoor dat je linkt naar sites van hoge kwaliteit - Google straft pagina's die linken naar "spammy" sites (die de Google webmaster richtlijnen breken).

en: Volunteer
nl: Vrijwilliger

en: Visual Arts Event
nl: Afbeeldende kunst evenement

en: Theater Event
nl: Theater evenement

en: Test with Google
nl: Test met Google

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: Stats
nl: Statistieken

en: Start Date
nl: Startdatum

en: Sports Event
nl: Sport evenement

en: Social Event
nl: Sociaal evenement

en: Search Schema
nl: Zoekschema

en: Screening Event
nl: Screening event

en: Scheduled
nl: Gepland

en: Sale Event
nl: Verkoop evenement

en: Rescheduled
nl: Opnieuw ingepland

en: Region
nl: Regio

en: Publication Event
nl: Publicatie evenement

en: Professional Certificate
nl: Professioneel certificaat

en: Postponed
nl: Uitgesteld

en: Postgraduate Degree
nl: Postgraduaat

en: Part Time
nl: Deeltijd

en: Other
nl: Andere

en: Music Event
nl: Muziek evenement

en: Moved Online
nl: Online verplaatst

en: Literary Event
nl: Literair evenement

en: Hour
nl: Uur

en: High School
nl: High school

en: Full Time
nl: Full time

en: Food Event
nl: Voedsel evenement

en: Exhibition Event
nl: Tentoonstelling

en: End Date
nl: Einddatum

en: Education Event
nl: Onderwijs evenement

en: Easily generate unlimited schema markup for your content to help you rank higher in search results. Our schema validator ensures your schema works out of the box.
nl: Genereer eenvoudig onbeperkt schema mark-up voor je inhoud om je te helpen hoger te scoren in de zoekresultaten. Onze schema validator zorgt ervoor dat je schema out of the box werkt.

en: Delivery Event
nl: Levering evenement

en: Day-by-Day Basis
nl: Op basis van dag per dag

en: Dance Event
nl: Dans evenement

en: Custom Schema
nl: Aangepast schema

en: Copy
nl: Kopieer

en: Contractor
nl: Aannemer

en: Comedy Event
nl: Komedie evenement

en: Childrens Event
nl: Sub evenement

en: Cancelled
nl: Geannuleerd

en: Business Event
nl: Zakelijk evenement

en: Bachelor Degree
nl: Bachelor graad

en: Associate Degree
nl: Associate graad

en: Are you sure you want to delete this query arg?
nl: Weet je zeker dat je deze query arg wil verwijderen?

en: Annual
nl: Jaarlijks

en: Your URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je URL is ongeldig. Controleer de format en probeer het opnieuw.

en: Your Templates
nl: Je templates

en: You have not added any schema yet. You can add any schema graphs you like via the Schema Generator below.
nl: Je hebt nog geen schema toegevoegd. Je kunt elk gewenst schema toevoegen via de schema generator hieronder.

en: Yes, process this network change
nl: Ja, verwerk deze netwerk wijziging

en: Visit Site
nl: Bezoek site

en: Validate with Google
nl: Valideren met Google

en: Validate Schema
nl: Schema valideren

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Use our powerful Schema Generator to configure Schema Markup for your content. Search Engines use structured data to better understand what your site is about as well as to display rich snippets in search results. %1$s
nl: Gebruik onze krachtige schema generator om schema mark-up te configureren voor je inhoud. Zoekmachines gebruiken gestructureerde gegevens om beter te begrijpen waar je site over gaat en om rich snippets weer te geven in de zoek resultaten. %1$s

en: Unlock network-level tools to manage all your sites from one easy-to-use location. Migrate data or create backups without the need to visit each dashboard.
nl: Ontgrendel gereedschappen op netwerk niveau om al je sites vanaf één gebruiks vriendelijke locatie te beheren. Migreer gegevens of maak back-ups zonder dat je elk dashboard hoeft te bezoeken.

en: Unlock network-level tools to manage all your sites from one easy-to-use location. Manage your license key activations for each individual domain.
nl: Ontgrendel gereedschappen op netwerk niveau om alle je sites vanaf één gebruiks vriendelijke locatie te beheren. Beheer je licentiesleutel activeringen voor elk individueel domein.

en: Unlimited Schema
nl: Onbeperkt schema

en: This is the default graph for this post type. All data for this graph will be automatically generated.
nl: Dit is de standaard grafiek voor dit berichttype. Alle gegevens voor deze grafiek worden automatisch gegenereerd.

en: This is a network-wide change.
nl: Dit is een verandering voor het hele netwerk.

en: These custom robots.txt rules will apply globally to your entire network. To adjust the robots.txt rules for an individual site, please visit the dashboard for that site directly and update the settings there.
nl: Deze aangepaste robots.txt regels gelden globaal voor je hele netwerk. Om de robots.txt regels voor een individuele site aan te passen, ga je direct naar het dashboard voor die site en update je de instellingen daar.

en: These custom robots.txt rules will apply globally to your entire network. To adjust the robots.txt rules for an individual site, please choose it in the list above.
nl: Deze aangepaste robots.txt regels gelden globaal voor je hele netwerk. Om de robots.txt regels aan te passen voor een individuele site, selecteer deze in de lijst hierboven.

en: Service
nl: Dienst

en: Select Site
nl: Selecteer site

en: Search Results Page
nl: Zoek resultaten pagina

en: Schema Validation
nl: Schema validatie

en: Schema Templates
nl: Schema templates

en: Schema In Use
nl: Schema in gebruik

en: Schema Generator
nl: Schema generator

en: Schema Catalog
nl: Schema catalogus

en: Path
nl: Pad

en: Network Admin (no site)
nl: Netwerk beheerder (geen site)

en: Music Group
nl: Muziek groep

en: Music Album
nl: Muziekalbum

en: Music
nl: Muziek

en: Medical Page
nl: Medische pagina

en: Job Posting
nl: Vacature bericht

en: items per page
nl: items per pagina

en: Increase Rankings
nl: Rankings verhogen

en: How To
nl: Hoe

en: Generate Schema
nl: Schema genereren

en: Fact Check
nl: Feit controle

en: Event
nl: Gebeurtenis

en: Domain Activations
nl: Domein activeringen

en: Deactivate License
nl: Deactiveer licentie

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Configure Schema Markup for your content. Search engines use structured data to display rich results in SERPs.
nl: Configureer schema mark-up voor je inhoud. Zoekmachines gebruiken gestructureerde gegevens om rijke resultaten in SERP's weer te geven.

en: Checkout Page
nl: Afreken pagina

en: Are you sure you want to deactivate this addon across the network?
nl: Weet je zeker dat je deze add-on wil deactiveren op het netwerk?

en: Are you sure you want to deactivate these addons across the network?
nl: Weet je zeker dat je deze add-on wil deactiveren op het netwerk?

en: Are you sure you want to activate this addon across the network?
nl: Weet je zeker dat je deze add-on wil deactiveren op het netwerk?

en: Are you sure you want to activate these addons across the network?
nl: Weet je zeker dat je deze add-on wil deactiveren op het netwerk?

en: All
nl: Alle

en: Alias Of
nl: Alias van

en: Additional Schema Types
nl: Extra schema types

en: Activate License
nl: Activeer licentie

en: About Page
nl: Over pagina

en: The URL of the author page.
nl: URL van de auteur pagina.

en: Author URL
nl: Auteur URL

en: Network Tools
nl: Netwerk gereedschap

en: Website Name
nl: Site naam

en: The Image SEO module is a premium feature that enables you to globally control the title, alt tag, caption, description and filename of the images on your site.
nl: De afbeelding SEO module is een premium functie waarmee je de titel, alt tag, bijschrift, beschrijving en bestandsnaam van de afbeeldingen op je site globaal kunt beheren.

note: Translators: 1 - The plural name of the content type (e.g. "Posts" or "Categories").
en: Your %1$s will be noindexed and excluded from the sitemap so that search engines ignore them. You can still control how their page title looks like below.
nl: Je %1$s wordt niet geïndexeerd en uitgesloten van de sitemap, zodat zoekmachines ze negeren. Je kunt nog steeds bepalen hoe hun pagina titel eruit ziet, zoals hieronder.

en: You can choose to hide this block on the front-end of your site so that visitors won't see it but search engines will still see it.
nl: Je kunt ervoor kiezen dit blok op de front-end van je site te verbergen, zodat bezoekers het niet zien, maar zoekmachines het toch zien.

en: Words to Strip
nl: Woorden om te verwijderen

en: Title Case
nl: Titel case

en: These are the results our SEO Analzyer has generated after analyzing the homepage of your website.
nl: Dit zijn de resultaten die onze SEO analzyer heeft gegenereerd na het analyseren van de homepage van je site.

en: The first word of each sentence starts with a capital.
nl: Het eerste woord van elke zin begint met een hoofdletter.

en: Strip Punctuation
nl: Interpunctie verwijderen

en: Sentence Case
nl: Hoofdlettergebruik zin

en: Punctuation Characters to Keep:
nl: Te behouden leestekens:

en: Pound (#)
nl: Pond (#)

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Please note that if you are importing post/term meta from %1$s v3.7.1 or below, this will only be successful if the post/term IDs of this site are identical to those of the source site.
nl: Merk op dat als je bericht/term meta importeert van %1$s v3.7.1 of lager, dit alleen succesvol zal zijn als de bericht/term ID's van deze site identiek zijn aan die van de gegevensbron site.

en: Numbers (0-9)
nl: Nummers (0-9)

en: Major words are capitalized and minor words remain in their original casing.
nl: Belangrijke woorden worden met een hoofdletter geschreven en kleine woorden blijven in hun oorspronkelijke vorm.

en: Lower Case
nl: Kleine letters

en: Looking for meta keywords?
nl: Op zoek naar meta keywords?

en: Go to the Advanced tab to add/edit meta keywords
nl: Ga naar de tab geavanceerd om meta keywords toe te voegen/te bewerken

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Date Archive Pages
nl: Datum archief pagina's

en: Dashes (-)
nl: Streepjes (-)

en: Custom Role
nl: Aangepaste rol

en: Convert casing of image attributes
nl: Omzetten behuizing van afbeelding attributen

en: Control the title, alt tag, caption, description and filename of your images (Plus, Pro & Elite plans only)
nl: Beheer de titel, alt tag, bijschrift, beschrijving en bestand naam van je afbeeldingen (alleen Plus, Pro & Elite abonnementen)

en: Clean uploaded image filenames
nl: Geüploade afbeelding bestandsnamen opschonen

en: Choose which casing should be applied to the attribute.
nl: Kies welke lettergrootte op het attribuut moet worden toegepast.

note: Translators: 1 - The plural name of the content type (e.g. "Posts" or "Categories").
en: Choose whether your %1$s should be included in search results. If you select "No", then your %1$s will be noindexed and excluded from the sitemap so that search engines ignore them.
nl: Kies of je %1$s moet worden opgenomen in de zoekresultaten. Als je "Nee" selecteert, dan wordt je %1$s niet geïndexeerd en uitgesloten van de sitemap, zodat zoekmachines ze negeren.

en: Casing
nl: Behuizing

en: Caption
nl: Bijschrift

en: Autogenerate image attributes
nl: Automatisch afbeelding attributen genereren

note: Translators: 1 - The image attribute name ("Caption" or "Description").
en: Autogenerate %1$s on Upload
nl: Automatisch genereren van %1$s bij uploaden

en: Apostrophe (')
nl: Apostrof (')

en: Alt Tag
nl: Alt tag

en: All letters are converted to lower case (small) letters.
nl: Alle letters worden omgezet in kleine letters.

en: Add a Redirect
nl: Een omleiding toevoegen

note: Translators: 1 - A internal link for Redirects, 2 - Open strong tag, 3 - Close strong tag.
en: %2$sYour redirect was added and you may edit it <a href="%1$s" target="_blank">here</a>.%3$s
nl: %2$sJe omleiding is toegevoegd en je kan deze <a href="%1$s" target="_blank">hier</a> bewerken.%3$s

note: Translators: 1 - The type of format ("Title", "Alt Tag", "Caption" or "Description").
en: %1$s Format
nl: %1$s format

en: We were unable to save the .htaccess file due to syntax errors. Please check the code below and try again.
nl: We konden het .htaccess bestand niet opslaan wegens syntaxfouten. Controleer de onderstaande code en probeer het opnieuw.

en: We were unable to save the .htaccess file because the file was not writable. Please check the file permissions and try again.
nl: We konden het .htaccess bestand niet opslaan omdat het bestand niet beschrijfbaar was. Controleer de bestandsrechten en probeer het opnieuw.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: The HTML anchor allows %1$s to link directly to your header from this table of contents block. Feel free to edit if you want, but an anchor is required. For headings without an anchor, %1$s will automatically generate them.
nl: Het HTML anker staat %1$s toe vanuit dit inhoudsopgave blok rechtstreeks naar je header te linken. Voel je vrij om te bewerken als je dat wil, maar een anker is vereist. Voor kopteksten zonder anker zal %1$s ze automatisch genereren.

en: Edit HTML Anchor:
nl: HTML anker bewerken:

en: Are you sure you want to delete this link?
nl: Weet je zeker dat je deze link wil verwijderen?

en: Are you sure you want to delete these links?
nl: Weet je zeker dat je al deze links wil verwijderen?

en: Add a heading block below to begin generating the Table of Contents.
nl: Voeg hieronder een koptekst blok toe om te beginnen met het genereren van de inhoudsopgave.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s can automatically output a table of contents based on your heading tags below. Search engines sometimes use table of contents in search results or rich snippets which can help you increase your rankings.
nl: %1$s kan automatisch een inhoudsopgave maken op basis van je koptekst tags hieronder. Zoekmachines maken soms gebruik van inhoudsopgaven in zoekresultaten of rich snippets, wat je kan helpen je positie te verbeteren.

en: Your headline would be more likely to get clicks if it had more uncommon words.
nl: Je kopregel zou eerder klikken krijgen als deze meer ongebruikelijke woorden bevat.

en: Yes, count me in!
nl: Ja, reken op mij!

en: Write an answer...
nl: Schrijf een antwoord...

en: Write a question...
nl: Schrijf een vraag...

en: Word balance
nl: Woordbalans

en: Want to get the most out of Clarity? Integrate Clarity with Google Analytics using MonsterInsights today!
nl: Wil je het maximale uit Clarity halen? Integreer Clarity vandaag nog met Google analytics via MonsterInsights!

en: VAT ID:
nl: BTW ID:

en: Too Many Words
nl: Teveel woorden

en: To let search engines know which profiles are associated with this site, enter them below:
nl: Geef hieronder de profielen waarvan je wil dat zoekmachines weten dat ze gelinkt zijn aan deze site:

en: Title Wrapper
nl: Titel wrapper

en: Table of Contents Settings
nl: Inhoudsopgave instellingen

en: Store
nl: Winkel

en: Reorder
nl: Herschikken

en: Reduce Word Count
nl: Verminder het aantal woorden

en: Open Your RSS Feed
nl: Open je RSS feed

en: Not Enough Words
nl: Niet genoeg woorden

en: Needs improvement
nl: Heeft verbetering nodig

en: Meta Description
nl: Meta description

en: List Style
nl: Lijststijl

en: Headlines with 20-30% common words are more likely to get clicks.
nl: Kopregels met 20-30% gewone woorden hebben meer kans op klikken.

en: Great choice! Get started with MonsterInsights today to see how people find and use your website.
nl: Goede keuze! Ga vandaag nog aan de slag met MonsterInsights om te zien hoe mensen je site vinden en gebruiken.

en: Get relevant suggestions for adding internal links to all your content as well as finding any orphaned posts that have no internal links.
nl: Krijg relevante suggesties voor het toevoegen van interne links aan al je inhoud en het vinden van verweesde berichten die geen interne links hebben.

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO").
en: Get improved features and faster fixes by sharing non-sensitive data via usage tracking that shows us how %1$s is being used. No personal data is tracked or stored.
nl: Krijg verbeterde functies en snellere reparaties door niet-gevoelige gegevens te delen via gebruiks tracering die ons laat zien hoe %1$s wordt gebruikt. Er worden geen persoonsgegevens bijgehouden of opgeslagen.

note: Translators: 1 - Opening bold HTML tag, 2 - Closing bold HTML tag, 3 - Score.
en: For best results, you should strive for %1$s%3$d and above%2$s.
nl: Voor de beste resultaten zou je moeten streven naar %1$s%3$d en meer dan%2$s.

en: FAQ schema is a Pro feature.
nl: FAQ schema is een Pro functie.

en: FAQ Options
nl: FAQ opties

en: Done
nl: Klaar

en: Display Block
nl: Weergave blok

note: Translators: 1 - Opening link tag, 2 - Closing link tag.
en: Dedicated HTML Sitemaps do not work while using "plain" permalinks. Please update your %1$spermalink structure%2$s to use this option.
nl: Dedicated HTML sitemaps werken niet bij gebruik van "plain" permalinks. Werk je %1$spermalink structuur%2$s bij om deze optie te gebruiken.

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO").
en: Build a Better %1$s
nl: Bouw een betere %1$s

en: at least one
nl: tenminste een

en: All in One SEO is perfect for business owners, bloggers, designers, developers, photographers, and basically everyone else. If you want to optimize your WordPress SEO, then you need to use All in One SEO Pack.
nl: All in One SEO is perfect voor ondernemers, bloggers, ontwerpers, ontwikkelaars, fotografen, en eigenlijk voor iedereen. Als je je WordPress SEO wil optimaliseren, dan moet je All in One SEO pack gebruiken.

note: Translators: 1 - Opening bold HTML tag, 2 - Closing bold HTML tag, 3 - Initial score range, 4 - Final score range.
en: A very good score is between %1$s%3$d and %4$d%2$s.
nl: Een zeer goede score ligt tussen %1$s%3$d en %4$d%2$s .

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s Table of Contents
nl: %1$s inhoudsopgave

en: Sample Parent Term Name
nl: Voorbeeld hoofdterm naam

en: The name of the parent term of the current term.
nl: De naam van de hoofdterm van de huidige term.

en: Parent Term
nl: Hoofdterm

en: The permalink for this post just changed! This could result in 404 errors for your site visitors.
nl: De permalink voor dit bericht is zojuist veranderd! Dit kan resulteren in 404 fouten voor je site bezoekers.

en: Zip Code
nl: Postcode

note: Translators: 1 - Opening link tag, 2 - Closing link tag.
en: Your RSS feed has been disabled. Disabling the global RSS feed is NOT recommended. This will prevent users from subscribing to your content and can hurt your SEO rankings. You can re-enable the global RSS feed in the %1$scrawl content settings%2$s.
nl: Je RSS feed is uitgeschakeld. Het uitschakelen van de globale RSS feed wordt NIET aanbevolen. Dit zal voorkomen dat gebruikers zich abonneren op je inhoud en kan je SEO rangschikking schaden. Je kan de globale RSS feed weer inschakelen in de %1$scrawl inhoud instellingen%2$s.

en: You're almost there! Once you complete the SEO setup your site will be optimized to rank in search engine results!
nl: Je bent er bijna! Zodra je klaar bent met de SEO setup zal je site geoptimaliseerd zijn om te scoren in de zoekmachine resultaten!

note: Translators: 1 - Opening HTML strong tag, 2 - Closing HTML strong tag.
en: You can import additional page URL's to your sitemap using a CSV file. The following 4 columns are required: %1$sPage URL, Priority, Frequency, Date Modified.%2$s
nl: Je kan extra pagina URL's importeren in je sitemap door gebruik te maken van een CSV bestand. De volgende 4 kolommen zijn vereist: %1$sPagina URL, Prioriteit, Frequentie, Gewijzigde datum.%2$s

en: You can add additional social profile URLs here, separated by a new line.
nl: Je kan hier extra URL's van sociale profielen toevoegen, gescheiden door een nieuwe regel.

note: Translators: 1 - Opening HTML link tag, 2 - Closing HTML link tag.
en: You are using a static home page which is found under Pages. You can %1$sedit your home page settings%2$s directly to change the title, meta description and image.
nl: Je gebruikt een statische homepage die te vinden is onder Pagina's. Je kunt direct %1$sje homepage instellingen bewerken%2$s om de titel, metabeschrijving, en afbeelding te wijzigen.

note: Translators: 1 - Opening HTML link tag, 2 - Closing HTML link tag.
en: You are using a static home page which is found under Pages. You can %1$sedit your home page settings%2$s directly to change the title and description.
nl: Je gebruikt een statische homepage die te vinden is onder Pagina's. Je kunt direct %1$sje homepage instellingen bewerken%2$s om de titel en beschrijving te wijzigen.

en: Write your post title to see the analyzer data. This Headline Analyzer tool enables you to write irresistible SEO headlines that drive traffic, shares, and rank better in search results.
nl: Schrijf je bericht titel om de analyzer gegevens te zien. Met dit gereedschap kopregel analyzer kun je onweerstaanbare SEO kopregels schrijven die verkeer en shares genereren en beter scoren in de zoekresultaten.

note: Translators: 1 - The singular label for the current post type.
en: View %1$s
nl: Bekijk %1$s

en: URL already exists.
nl: URL bestaat al.

en: Upgrade to Pro Today!
nl: Upgrade vandaag naar Pro!

en: Unable to read CSV file. Please check if the file is valid and try again.
nl: Kan CSV bestand niet lezen. Controleer of het bestand geldig is en probeer het opnieuw.

en: Try New Headline
nl: Probeer een nieuwe kopregel

note: Translators: 1 - The post type plural name.
en: Total %1$s
nl: Totaal %1$s

en: Too Short 🙃
nl: Te kort 🙃

en: Too Long 😑
nl: Te lang 😑

en: This will permanently remove this page from the additional pages sitemap.
nl: Dit zal deze pagina permanent verwijderen uit de extra pagina's sitemap.

en: This will permanently remove the selected pages from the additional pages sitemap.
nl: Dit zal de geselecteerde pagina's permanent verwijderen uit de extra pagina's sitemap.

note: Translators: 1 - The short plugin name ("AIOSEO"), 2 - "Learn More" link.
en: This option allows you to control whether %1$s should parse shortcodes when generating data such as the SEO title/meta description. Enabling this setting may cause conflicts with third-party plugins/themes. %2$s
nl: Met deze optie kun je bepalen of %1$s shortcodes moet parsen bij het genereren van gegevens zoals de SEO titel/meta description. Het inschakelen van deze instelling kan conflicten veroorzaken met plugins/thema's van derden. %2$s

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: This is a global feed of your site output in the RDF/RSS 1.0 format. %1$s
nl: Dit is een globale feed van je site output in RDF/RSS 1.0 formaat. %1$s

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: This is a global feed of your site output in the Atom format. %1$s
nl: Dit is een globale feed van je site output in Atom format. %1$s

note: Translators: 1 - The short plugin name ("AIOSEO"), 2 - Opening HTML link/span tag, 3 - Closing HTML span tag, 4 - Closing HTML link tag.
en: This Headline Analyzer is part of %1$s to help you increase your traffic. %2$sAnalyze your site further here%3$s →%4$s
nl: Deze kopregel analyzer is onderdeel van %1$s om je te helpen je verkeer te verhogen. %2$sAnalyseer je site hier verder%3$s →%4$s

en: The static posts page feed allows users to subscribe to any new content added to your blog page.
nl: Met de feed voor statische berichten pagina kunnen gebruikers zich abonneren op alle nieuwe inhoud die aan je blogpagina wordt toegevoegd.

en: The search feed allows visitors to subscribe to your content based on a specific search term.
nl: Met de zoek feed kunnen bezoekers zich abonneren op je inhoud op basis van een specifieke zoekterm.

en: The post comments feed allows your users to subscribe to any new comments on a specific page or post.
nl: Met de feed voor bericht reacties kunnen je gebruikers zich abonneren op alle nieuwe reacties op een specifieke pagina of bericht.

en: The paginated RSS feeds are for any posts or pages that are paginated.
nl: De gepagineerde RSS feeds zijn voor alle berichten of pagina's die gepagineerd zijn.

en: The global RSS feed is how users subscribe to any new content that has been created on your site.
nl: De globale RSS feed is de manier waarop gebruikers zich abonneren op alle nieuwe inhoud die op je site is gecreëerd.

en: The global comments feed allows users to subscribe to any new comments added to your site.
nl: Met de globale reacties feed kunnen gebruikers zich abonneren op alle nieuwe reacties die aan je site worden toegevoegd.

en: The file that you've currently selected is not a CSV file.
nl: Het bestand dat je momenteel hebt geselecteerd, is geen CSV bestand.

en: The authors feed allows your users to subscribe to any new content written by a specific author.
nl: Met de auteurs feed kunnen je gebruikers zich abonneren op alle nieuwe inhoud geschreven door een specifieke auteur.

en: The attachments feed allows users to subscribe to any changes to your site made to media file categories.
nl: Met de bijlagen feed kunnen gebruikers zich abonneren op alle wijzigingen die op je site worden aangebracht in mediabestand categorieën.

en: Taxonomy Feeds
nl: Taxonomie feeds

en: Static Posts Page Feed
nl: Statische berichten pagina feed

en: SEO Setup
nl: SEO installatie

en: Select which Taxonomies should include an RSS feed.
nl: Selecteer welke taxonomieën een RSS feed moeten bevatten.

en: Select which post type archives should include an RSS feed. This only applies to post types that include an archive page.
nl: Selecteer welk berichttype archief een RSS feed moet bevatten. Dit is alleen van toepassing op berichttypes die een archief pagina bevatten.

en: Search Preview
nl: Zoekopdracht voorbeeld

en: Search Feed
nl: Zoek feed

en: Run Shortcodes
nl: Shortcodes uitvoeren

en: REST API support
nl: REST API ondersteuning

note: Translators: 1 - "Learn More" link.
en: Disabling unnecessary RSS feeds can help save search engine crawl quota and speed up content indexing for larger sites. If you choose to disable any feeds, those feed links will automatically redirect to your homepage or applicable archive page. %2$s
nl: Het uitschakelen van onnodige RSS feeds kan helpen om de zoekmachine crawl quota te besparen en het indexeren van inhoud voor grotere sites te versnellen. Als je ervoor kiest om feeds uit te schakelen, zullen die feed links automatisch doorverwijzen naar je homepage of toepasselijke archiefpagina. %2$s

en: RDF/RSS 1.0 Feed
nl: RDF/RSS 1.0 feed

en: Previous Scores
nl: Vorige scores

en: Post Type Archive Feeds
nl: Berichttype archief feeds

en: Post Comment Feeds
nl: Bericht reactie feeds

en: Personal Options
nl: Persoonlijke opties

en: Paginated RSS Feeds
nl: Gepagineerde RSS feeds

en: Open Your Static Posts Page RSS Feed
nl: Open je statische berichten pagina RSS feed

en: Open Your Comments RSS Feed
nl: Open je reacties RSS feed

en: Open Your Atom Feed
nl: Open je Atom feed

note: Translators: 1 - "Learn More" link.
en: NOTE: Enabling this setting may cause conflicts with third-party plugins/themes. %1$s
nl: OPMERKING: het inschakelen van deze instelling kan conflicten veroorzaken met plugins/thema's van derden. %1$s

en: Not Looking Great
nl: Ziet er niet goed uit

en: New Score
nl: Nieuwe score

en: Most readers only look at the first and last 3 words of a headline before deciding whether to click.
nl: Veel lezers kijken alléén naar de eerste en laatste 3 woorden van een kopregel voordat ze besluiten door te klikken.

en: Missing social markup!
nl: Ontbrekende sociale mark-up!

en: Manage your post and term SEO meta via the WordPress REST API. This addon also works seamlessly with headless WordPress installs. (Plus, Pro & Elite plans only)
nl: Beheer je bericht en term SEO meta via de WordPress REST-API. Deze add-on werkt ook naadloos met headless WordPress installaties. (Alleen Plus, Pro &amp; Elite abonnementnen)

en: Manage your post and term SEO meta via the WordPress REST API. This addon also works seamlessly with headless WordPress installs.
nl: Beheer je bericht en term SEO meta via de WordPress REST API. Deze add-on werkt ook naadloos met headless WordPress installaties.

en: Manage existing links, get relevant suggestions for adding internal links to older content, discover orphaned posts and more.
nl: Beheer bestaande links, krijg relevante suggesties voor het toevoegen van interne links aan oudere inhoud, ontdek verweesde berichten en meer.

en: Looks Good! 👍👍
nl: Ziet er goed uit! 👍👍

en: Include All Post Type Archives
nl: Inclusief alle berichttype archieven

en: Improve SEO Rankings
nl: Verbeter je SEO rangschikkingen

en: Import from CSV
nl: Importeer vanuit CSV

en: Import Additional Pages
nl: Extra pagina's importeren

note: Translators: 1 - "Clarity", 2 - Opening HTML link tag, 3 - Closing HTML link tag.
en: If you don't already have a project on %1$s, create a project %2$shere%3$s.
nl: Als je nog geen project hebt op %1$s, maak dan een project %2$shier%3$s.

en: Here is how your headline will look like in Google search results page.
nl: Bekijk hoe je kopregel er uit ziet op een Google zoekresultaten pagina.

en: Good 🙂
nl: Goed 🙂

en: Global RSS Feed
nl: Globale RSS feeds

en: Global Comments RSS Feed
nl: Globale reacties RSS feed

en: Getting There
nl: Komt in de buurt

en: Get the #1 conversion optimization plugin to convert your growing website traffic into subscribers, leads and sales.
nl: Krijg de #1 conversie optimalisatie plugin om je groeiende site verkeer om te zetten in abonnees, leads en verkoop.

note: Translators: 1 - The upgrade call to action.
en: Get additional keywords and many more modules! %1$s
nl: Krijg extra keywords en nog veel meer modules! %1$s

en: Follow on YouTube
nl: Volg op YouTube

en: Enter your verification codes below to activate webmaster tools.
nl: Voer hieronder je verificatiecodes in om webmaster tools te activeren.

en: Enter a different headline than your post title to see how it compares.
nl: Voer een andere kopregel in dan de titel van je bericht om te zien hoe deze zich verhoudt.

en: Ending Words
nl: Eind woorden

note: Translators: 1 - A noun for something that's being edited ("Post", "Page", "Article", "Product", etc.).
en: Edit %1$s
nl: Bewerk %1$s

en: Easily create and manage redirects for your broken links to avoid confusing search engines and users, as well as losing valuable backlinks.
nl: Maak en beheer eenvoudig omleidingen voor je niet-werkende links om te voorkomen dat zoekmachines en gebruikers in de war raken, en waardevolle backlinks verloren gaan.

en: Download Sample CSV File
nl: Dummy CSV bestand downloaden

en: Disabling the global RSS feed is NOT recommended. This will prevent users from subscribing to your content and can hurt your SEO rankings.
nl: Het uitschakelen van de globale RSS feed wordt NIET aanbevolen. Dit zal voorkomen dat gebruikers zich abonneren op je inhoud en kan je SEO rangschikking schaden.

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Did you know you can automatically add internal links using Link Assistant? %1$s
nl: Wist je dat je automatisch interne links kan toevoegen met Link Assistant? %1$s

en: Delete selected pages
nl: Verwijder geselecteerde pagina's

en: Delete Page
nl: Pagina verwijderen

en: Customer Data
nl: Klantgegevens

en: Current Score
nl: Huidige score

en: CSV example file
nl: CSV voorbeeld bestand

en: Crawl Cleanup
nl: Crawl opschoning

en: Could Be Better
nl: Kan beter

en: Conversion Tools
nl: Conversie gereedschappen

en: Complete support for schema markup so you can get more clicks and traffic with rich snippets.
nl: Volledige ondersteuning voor schema mark-up, zodat je meer klikken en verkeer krijgt met rich snippets.

en: Compare the percentages of your results to the goal for each category and adjust as necessary.
nl: Vergelijk het percentage van je resultaten van het doel voor elke categorie en pas ze indien nodig aan.

en: Choose a Post Type
nl: Kies een berichttype

en: Below are the TruSEO scores of your published posts. Take some time to improve your TruSEO score to help increase your rankings.
nl: Hieronder staan de TruSEO scores van je gepubliceerde berichten. Neem de tijd om je TruSEO score te verbeteren om je rankings te verbeteren.

en: Beginning Words
nl: Start woorden

en: Beginning & Ending Words
nl: Begin- en eindwoorden

en: Author Feeds
nl: Auteurfeeds

en: Attachments Feed
nl: Bijlagen feed

en: Atom Feed
nl: Atom feed

en: Analyze Headline
nl: Kopregel analyseren

en: Additional Profiles
nl: Extra profielen

en: Add Page
nl: Pagina toevoegen

en: Add IndexNow support to instantly notify search engines when your content has changed.
nl: Voeg IndexNow ondersteuning toe om zoekmachines direct te informeren wanneer je inhoud is gewijzigd.

note: Translators: 1 - "Clarity".
en: %1$s Project ID
nl: %1$s project ID

note: Translators: 1 - The plugin shortname ("AIOSEO").
en: %1$s Overview
nl: %1$s overzicht

note: Translators: 1 - "Clarity", 2 - Learn more link.
en: %1$s helps you understand how users interact with your website through heatmaps and session recordings. %2$s
nl: %1$s helpt je te begrijpen hoe gebruikers omgaan met je site door middel van heatmaps en sessie opnames. %2$s

en: Sample description for media.
nl: Voorbeeld beschrijving voor media.

en: Description for the current media file.
nl: Beschrijving voor het huidige mediabestand.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Hey, we noticed you have been using %1$s for some time - that’s awesome! Could you please do us a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress to help us spread the word and boost our motivation?
nl: Hallo, ik zag dat je %1$s al een tijdje gebruikt - dat is geweldig! Zou je me een groot plezier willen doen en het een 5-sterren waardering geven op WordPress om ons te helpen het woord te verspreiden en onze motivatie te stimuleren?

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Post type name.
en: %1$s %2$s %3$s Feed
nl: %1$s %2$s %3$s feed

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Search query.
en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
nl: %1$s %2$s zoekresultaten voor &#8220;%3$s &#8221; feed

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Author name.
en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
nl: %1$s %2$s plaatsingen door %3$s feed

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Term name, 4: Taxonomy singular name.
en: %1$s %2$s %3$s %4$s Feed
nl: %1$s %2$s %3$s %4$s feed

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Tag name.
en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
nl: %1$s %2$s %3$s tag feed

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Category name.
en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
nl: %1$s %2$s %3$s categorie feed

note: Translators: 1 - Blog name, 2 - Separator (raquo), 3 - Post title.
en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
nl: %1$s %2$s %3$s reacties feed

en: Installs OptinMonster
nl: Installeert OptinMonster

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %s Overview
nl: %s overzicht

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %s Setup
nl: %s instelling

en: View supported browsers
nl: Ondersteunde browsers weergeven

note: Translators: 1 - "AIOSEO".
en: You are using a browser which is no longer supported by %1$s. Please update or use another browser in order to access the plugin settings.
nl: Je gebruikt een browser die niet langer ondersteund wordt door %1$s. Voer een update uit of gebruik een andere browser om toegang te krijgen tot de plugin instellingen.

en: Your browser version is not supported
nl: Je browserversie wordt niet ondersteund

en: Resolve This Issue
nl: Los dit probleem op

note: Translators: 1 - "AIOSEO".
en: Copy the error message above and paste it in a message to the %1$s support team.
nl: Kopieer de bovenstaande foutmelding en plak die in een bericht aan het %1$s ondersteuning team.

note: Translators: 1 - Line break HTML tag, 2 - "AIOSEO".
en: There seems to be an issue running JavaScript on your website. %1$s%2$s is built with JavaScript to give you the best experience possible.
nl: Er lijkt een probleem te zijn met het uitvoeren van JavaScript op je site. %1$s%2$s is gebouwd met JavaScript om je de best mogelijke ervaring te geven.

en: Ooops! It Appears JavaScript Didn’t Load
nl: Het lijkt erop dat JavaScript niet geladen is

en: Don't update the modified date
nl: Update de gewijzigde datum niet

en: Open Redirects
nl: Open omleidingen

en: Here you can add a redirect or view your existing redirects from this page. Click on the button below to view the Redirects panel.
nl: Hier kun je een omleiding toevoegen of je bestaande omleidingen van deze pagina bekijken. Klik op de knop hieronder om het omleidingen paneel te bekijken.

en: Go to Social Networks
nl: Ga naar sociale netwerken

note: Translators: 1 - "Open Graph", 2 - "Go to Social Networks ->".
en: No %1$s markup will be output for your post because it is currently disabled. You can enable %1$s markup in the Social Networks settings. %2$s
nl: Er zal geen %1$s opmaak worden uitgevoerd voor je bericht omdat deze momenteel is uitgeschakeld. Je kunt %1$s opmaak inschakelen in de instellingen voor sociale netwerken. %2$s

en: Link selected.
nl: Link geselecteerd.

en: Insert/edit link
nl: Link invoegen/bewerken

en: Got It!
nl: Snap het!

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - The Elementor plugin name ("Elementor").
en: You can now manage your SEO settings inside of %1$s via %2$s before you publish your post!
nl: Je kunt nu je SEO instellingen beheren binnen %1$s via %2$s voordat je je bericht publiceert!

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - The Elementor plugin name ("Elementor").
en: New: %1$s %2$s integration
nl: Nieuw: %1$s %2$s integratie

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - Opening HTML link tag, 3 - Closing HTML link tag.
en: The options below are disabled because you are using %1$s to manage your SEO. They can be changed in the %2$sSearch Appearance menu%3$s.
nl: De onderstaande opties zijn uitgeschakeld omdat je %1$s gebruikt om je SEO te beheren. Ze kunnen worden gewijzigd in het %2$sZoekweergave menu%3$s.

en: IndexNow API Key
nl: IndexNow API sleutel

en: Index Now
nl: Index nu

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: You can manually set an API key here, but if left blank a new one will be auto-generated. %1$s
nl: Je kunt hier handmatig een API-sleutel instellen, maar als je deze leeg laat zal er automatisch een nieuwe worden gegenereerd. %1$s

en: Regenerate API Key
nl: API-sleutel opnieuw genereren

en: Update IndexNow
nl: IndexNow updaten

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - Pro, 3 - Version Number ("1.0.0"), 4 - Addon name ("Redirects"), 5 - Version Number ("1.0.0").
en: The IndexNow addon requires an update. %1$s %2$s requires a minimum version of %3$s for the %4$s addon. You currently have %5$s installed.
nl: De indexNow add-on vereist een update. %1$s %2$s vereist een minimale versie van %3$s voor de %4$s add-on. Je hebt momenteel %5$s geïnstalleerd.

en: The IndexNow addon is required to use this feature.
nl: De indexNow add-on is vereist om deze functie te gebruiken.

en: Activate IndexNow
nl: IndexNow activeren

note: Translators: 1 - The post title.
en: Links & Suggestions for "%1$s"
nl: Links & suggesties voor "%1$s"

en: Are you sure you want to delete all links?
nl: Weet je zeker dat je alle links wil verwijderen?

en: Are you sure you want to delete these pages?
nl: Weet je zeker dat je deze pagina's wil verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this page?
nl: Weet je zeker dat je deze pagina wil verwijderen?

en: Delete Link
nl: Verwijder link

en: See a Full Domains Report
nl: Een volledig domeinrapport bekijken

en: Total External Links
nl: Totaal aantal externe links

en: # of Links
nl: # van links

en: other domains
nl: andere domeinen

en: See a Full Links Report
nl: Een volledig links rapport bekijken

en: Total Links
nl: Totaal aantal links

en: Orphaned Posts
nl: Verweesde berichten

en: Affiliate Links
nl: Affiliate links

en: External Links
nl: Externe links

en: Posts Crawled
nl: Gecrawlde berichten

en: Orphaned posts are posts that have no inbound internal links yet and may be more difficult to find by search engines.
nl: Verweesde berichten zijn berichten die nog geen inkomende interne links hebben en die mogelijk moeilijker te vinden zijn door zoekmachines.

en: See All Linking Opportunities
nl: Bekijk alle koppelingsmogelijkheden

en: Linking Opportunities
nl: Link mogelijkheden

en: Link Suggestions
nl: Link suggesties

en: External
nl: Extern

en: Outbound Internal
nl: Uitgaande intern

en: Refresh
nl: Verversen

en: Domain
nl: Domein

en: Yes, I want to delete all links
nl: Ja, ik wil alle links verwijderen

en: Yes, I want to delete these links
nl: Ja, ik wil deze links verwijderen

en: Yes, I want to delete this link
nl: Ja, ik wil deze link verwijderen

en: View
nl: Bekijken

en: Most Linked to Domains
nl: Meest gekoppeld aan domeinen

en: No items found.
nl: Geen items gevonden.

en: Internal vs External vs Affiliate Links
nl: Interne vs externe vs affiliate links

en: View detailed link & domain reports, manage existing links and discover new internal linking opportunities through smart suggestions (Pro & Elite plans only)
nl: Bekijk gedetailleerde link & domeinrapporten, beheer bestaande links en ontdek nieuwe interne link mogelijkheden via slimme suggesties (alleen Pro & Elite abonnementen)

en: A simple & powerful event calendar plugin for WordPress that comes with all the event management features including payments, scheduling, timezones, ticketing, recurring events, and more.
nl: Een eenvoudige & krachtige evenementenkalender plugin voor WordPress die wordt geleverd met alle functies voor evenementenbeheer, waaronder betalingen, planning, tijdzones, ticketing, terugkerende evenementen en meer.

en: The best WordPress eCommerce plugin for selling digital downloads. Start selling eBooks, software, music, digital art, and more within minutes. Accept payments, manage subscriptions, advanced access control, and more.
nl: De beste WordPress eCommerce plugin voor het verkopen van digitale downloads. Begin met het verkopen van eBooks, software, muziek, digitale kunst, en meer binnen enkele minuten. Accepteer betalingen, beheer abonnementen, geavanceerde toegangscontrole, en meer.

en: The #1 Stripe payments plugin for WordPress. Start accepting one-time and recurring payments on your WordPress site without setting up a shopping cart. No code required.
nl: De #1 Stripe betalingen plugin voor WordPress. Begin met het accepteren van eenmalige en terugkerende betalingen op je WordPress site zonder een winkelwagen in te stellen. Geen code nodig.

en: The #1 affiliate management plugin for WordPress. Easily create an affiliate program for your eCommerce store or membership site within minutes and start growing your sales with the power of referral marketing.
nl: De #1 partner management plugin voor WordPress. Maak eenvoudig binnen enkele minuten een partner programma voor je eCommerce winkel of ledensite en begin met het laten groeien van je verkoop met de kracht van verwijzingsmarketing.

en: The most advanced WordPress search plugin. Customize your WordPress search algorithm, reorder search results, track search metrics, and everything you need to leverage search to grow your business.
nl: De meest geavanceerde WordPress zoek plugin. Pas je WordPress zoekalgoritme aan, herschik zoekresultaten, volg zoekstatistieken, en alles wat je nodig hebt om je bedrijf te laten groeien door gebruik te maken van zoekmachines.

en: Connect with your visitors after they leave your website with the leading web push notification software. Over 10,000+ businesses worldwide use PushEngage to send 15 billion notifications each month.
nl: Maak contact met je bezoekers nadat ze je site hebben verlaten met de toonaangevende software voor berichtgeving. Meer dan 10.000+ bedrijven wereldwijd gebruiken PushEngage om elke maand 15 miljard meldingen te verzenden.

en: Easily display YouTube videos on your WordPress site without writing any code. Comes with multiple layouts, ability to embed live streams, video filtering, ability to combine multiple channel videos, and more.
nl: Toon eenvoudig YouTube video's op je WordPress site zonder code te schrijven. Wordt geleverd met meerdere lay-outs, de mogelijkheid om livestreams in te sluiten, video filtering, de mogelijkheid om video's met meerdere kanalen te combineren en meer.

en: Easily display Twitter content in WordPress without writing any code. Comes with multiple layouts, ability to combine multiple Twitter feeds, Twitter card support, tweet moderation, and more.
nl: Geef eenvoudig Twitter inhoud weer in WordPress zonder code te schrijven. Wordt geleverd met meerdere lay-outs, de mogelijkheid om meerdere Twitter feeds te combineren, Twitter kaart ondersteuning, tweet moderatie en meer.

en: Easily display Instagram content on your WordPress site without writing any code. Comes with multiple templates, ability to show content from multiple accounts, hashtags, and more. Trusted by 1 million websites.
nl: Toon eenvoudig Instagram inhoud op je WordPress site zonder code te schrijven. Wordt geleverd met meerdere templates, mogelijkheid om inhoud van meerdere accounts, hashtags en meer weer te geven. Vertrouwd door 1 miljoen sites.

en: Easily display Facebook content on your WordPress site without writing any code. Comes with multiple templates, ability to embed albums, group content, reviews, live videos, comments, and reactions.
nl: Toon gemakkelijk Facebook inhoud op je WordPress site zonder enige code te hoeven schrijven. Deze plugin komt met verschillende templates, de mogelijkheid om albums in te sluiten, groepsinhoud, beoordelingen, live video's en reacties.

en: Turn your website visitors into brand ambassadors! Easily grow your email list, website traffic, and social media followers with the most powerful giveaways & contests plugin for WordPress.
nl: Maak van je site bezoekers merk ambassadeurs! Vergroot eenvoudig je e-maillijst, site verkeer en volgers op sociale media met de krachtigste plugin voor weggeef acties & wedstrijden voor WordPress.

en: Boost your sales and conversions by up to 15% with real-time social proof notifications. TrustPulse helps you show live user activity and purchases to help convince other users to purchase.
nl: Verhoog je omzet en conversies tot wel 15% met realtime social proof meldingen. TrustPulse helpt je om live gebruikersactiviteit en aankopen weer te geven om andere gebruikers te overtuigen om te kopen.

en: The fastest drag & drop landing page builder for WordPress. Create custom landing pages without writing code, connect them with your CRM, collect subscribers, and grow your audience. Trusted by 1 million sites.
nl: De snelste landingspagina bouwer met verslepen voor WordPress. Creëer aangepaste bestemmingspagina's zonder code te schrijven, verbind ze met je CRM, verzamel abonnees en vergroot je publiek. Vertrouwd door 1 miljoen sites.

en: Improve your WordPress email deliverability and make sure that your website emails reach user’s inbox with the #1 SMTP plugin for WordPress. Over 3 million websites use it to fix WordPress email issues.
nl: Verbeter je WordPress e-mail afleverbaarheid en zorg ervoor dat je site e-mails de inbox van gebruikers bereiken met de #1 SMTP plugin voor WordPress. Meer dan 3 miljoen sites gebruiken het om WordPress e-mail problemen op te lossen.

en: The leading WordPress analytics plugin that shows you how people find and use your website, so you can make data driven decisions to grow your business. Properly set up Google Analytics without writing code.
nl: De beste WordPress analystische plugin die toont hoe mensen je site vinden en hoe ze je site gebruiken, zodat je gegevens gedreven beslissingen kan maken om je bedrijf te laten groeien. Zet Google Analytics juist op zonder code te houden schrijven.

en: The best drag & drop WordPress form builder. Easily create beautiful contact forms, surveys, payment forms, and more with our 1000+ form templates. Trusted by over 6 million websites as the best forms plugin.
nl: De beste WordPress formulier bouwer met verslepen. Maak eenvoudig prachtige contactformulieren, enquêtes, betalingsformulieren en meer met onze 1000+ formulier templates. Vertrouwd door meer dan 6 miljoen sites als de beste plugin voor formulieren.

en: Instantly get more subscribers, leads, and sales with the #1 conversion optimization toolkit. Create high converting popups, announcement bars, spin a wheel, and more with smart targeting and personalization.
nl: Krijg direct meer abonnees, leads en verkopen met de #1 toolkit voor conversie-optimalisatie. Maak pop-ups met hoge conversies, aankondiging balken, draai aan een wiel en meer met slimme targeting en personalisatie.

en: User Access Control
nl: Gebruikers toegangscontrole

en: Custom Breadcrumb Templates
nl: Aangepaste kruimpelpad templates

en: Post Report
nl: Berichtrapport

en: Domains Report
nl: Domeinen rapport

en: Links Report
nl: Links rapport

en: Overview
nl: Overzicht

en: We couldn't analyze your title, please try again later.
nl: We konden je titel niet analyseren, probeer het later opnieuw.

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - Pro.
en: An update is required for this addon to continue to work with %1$s %2$s.
nl: Voor deze toevoeging is een update nodig om door te gaan met %1$s %2$s.

en: Update Addon
nl: Update add-on

en: Update to version
nl: Updaten naar versie

en: Inbound Internal
nl: Inkomend intern

note: Translators: 1 - The amount of links, 2 - The type of link.
en: See All %1$s %2$s Links
nl: Bekijk alle %1$s %2$s links

en: Phrase
nl: Zin

en: Post Title
nl: Berichttitel

en: Inbound
nl: Inkomend

note: Translators: 1 - The type of link.
en: %1$s Link Suggestions
nl: %1$s link suggesties

note: Translators: 1 - The type of link.
en: Delete All %1$s Links
nl: Verwijder alle %1$s links

en: Overall Score
nl: Algemene score

en: Depending on the amount of content on your site, this process can take some time. You can safely leave this page and check back later.
nl: Afhankelijk van het aantal berichten dat wordt gescand, kan dit proces enige tijd duren. Je kunt deze pagina veilig verlaten en later terugkomen.

en: Link suggestions are being processed.
nl: Link suggesties worden verwerkt.

en: Open Link Assistant
nl: Link Assistent openen

en: Here you can view an overview of your existing links as well as find suggestions for new internal links. Click on the button below to view the Link Assistant panel.
nl: Hier kun je een overzicht van je bestaande links bekijken en suggesties vinden voor nieuwe interne links. Klik op de onderstaande knop om het paneel Link Assistent te bekijken.

en: Top Domain Reports
nl: Top domein rapporten

en: See Affiliate Links
nl: Zie affiliate links

en: See Orphaned Posts
nl: Verweesde berichten bekijken

en: Actionable Link Suggestions
nl: Bruikbare linksuggesties

en: Get relevant suggestions for adding internal links to older content as well as finding any orphaned posts that have no internal links.
nl: Krijg relevante suggesties voor het toevoegen van interne links aan al je inhoud en het vinden van verweesde berichten die geen interne links hebben.

note: Translators: 1 - Link to learn more.
en: In order to continue searching for additional keywords, you'll need to upgrade. %1$s
nl: Om verder te zoeken naar extra keywords, moet je upgraden. %1$s

note: Translators: 1 - Semrush.
en: You have exceeded the number of requests allowed by your %1$s plan.
nl: Je hebt het aantal toegestane aanvragen van je %1$s abonnement overschreden.

en: You currently don't have permission to update this addon. Please ask a site administrator to update.
nl: Je hebt momenteel geen toestemming om deze add-on te updaten. Vraag een sitebeheerder om eerst te updaten.

en: At this length, it will get cut off in search results. Try reducing it to about 55 characters.
nl: Bij deze lengte wordt het afgekapt in de zoekresultaten. Probeer het terug te brengen tot ongeveer 55 tekens.

en: Too Long
nl: Te lang

en: Headlines that are about 55 characters long will display fully in search results and tend to get more clicks.
nl: Headlines die ongeveer 55 tekens lang zijn worden volledig getoond in de zoekresultaten en hebben de neiging om meer klikken te ontvangen.

en: You have space to add more keywords and power words to boost your rankings and click-through rate.
nl: Je hebt nog ruimte om meer keywords en krachtige woorden toe te voegen om je positie en klikfrequentie te verbeteren.

en: Too Short
nl: Te kort

en: Headline Type
nl: Headline type

en: Word Count
nl: Aantal woorden

en: Needs Improvement
nl: Heeft verbetering nodig

en: All good
nl: Alles in orde

en: Character Count
nl: Aantal karakters

en: At least one
nl: Tenminste een

en: Word Balance
nl: Woord balans

en: Headlines with power words are more likely to get clicks.
nl: Headlines met krachtige woorden krijgen waarschijnlijk meer klikken.

en: Power Words
nl: Krachtige woorden

en: Emotionally triggered headlines are likely to drive more clicks.
nl: Emotioneel geactiveerde headlines zorgen waarschijnlijk voor meer klikken.

en: Emotional Words
nl: Emotionele woorden

en: Your headline would be more likely to get clicks if it had more common words.
nl: Je kopregel zou meer kans maken op klikken als er meer gewone woorden in stonden.

en: Uncommon Words
nl: Ongebruikelijke woorden

en: Headlines with uncommon words are more likely to get clicks.
nl: Kopregels met ongewone woorden hebben meer kans op klikken.

en: Common Words
nl: Veelgebruikte woorden

note: Translators: 1 - HTML line break tag, 2 - Opening HTML link tag, 3 - Closing HTML link tag.
en: Headlines that are lists and how-to get more engagement on average than other types of headlines. %1$s%2$sLearn More%3$s →
nl: Kopregels die bestaan uit lijsten en how-to's krijgen gemiddeld meer engagement dan andere soorten kopregels. %1$s%2$sMeer informatie%3$s → →

en: Negative headlines are attention-grabbing and tend to perform better than neutral ones.
nl: Negatieve kopregels trekken de aandacht en presteren doorgaans beter dan neutrale.

en: Your headline has a negative sentiment.
nl: Je kopregel heeft een negatieve gevoelswaarde.

en: Negative
nl: Negatief

en: Positive headlines tend to get better engagement than neutral or negative ones.
nl: Positieve krantenkoppen hebben de neiging om een betere betrokkenheid te krijgen dan neutrale of negatieve.

en: Your headline has a positive sentiment.
nl: Je kopregel heeft een positief sentiment.

en: Positive
nl: Positief

en: Headlines that are strongly positive or negative tend to get more engagement than neutral ones.
nl: Kopregels die sterk positief of negatief zijn, hebben de neiging om meer betrokkenheid te krijgen dan neutrale.

en: Your headline has a neutral sentiment.
nl: Je kopregel heeft een neutraal sentiment.

en: Neutral
nl: Neutraal

en: Your headline has too many words. Long headlines will get cut off in search results and won’t get as many clicks.
nl: Je kopregel bevat te veel woorden. Lange kopregels worden afgekapt in de zoekresultaten en krijgen niet zoveel klikken.

en: Too Many Words 😑
nl: Teveel woorden 😑

en: Headlines are more likely to be clicked on in search results if they have about 6 words.
nl: Kopteksten worden eerder aangeklikt in zoekresultaten als ze ongeveer 6 woorden bevatten.

en: Reduce Word Count 🙂
nl: Beperk het aantal woorden 🙂

en: Your headline has the right amount of words. Headlines are more likely to be clicked on in search results if they have about 6 words.
nl: Je kopregel heeft de juiste hoeveelheid woorden. Kopregels worden eerder aangeklikt in zoekresultaten als ze ongeveer 6 woorden bevatten.

en: Good
nl: Goed

en: Your headline doesn’t use enough words. You have more space to add keywords and power words to improve your SEO and get more engagement.
nl: Je kopregel gebruikt niet genoeg woorden. Je hebt meer ruimte om keywords en powerwoorden toe te voegen om je SEO te verbeteren en meer betrokkenheid te krijgen.

en: Not Enough Words 🙃
nl: Niet genoeg woorden 🙃

en: Goal:
nl: Doel:

en: Important Issues
nl: Belangrijke problemen

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO"), 2 - Pro, 3 - Version Number (e.g. "1.0.0"), 4 - Addon name (e.g. "Link Assistant"), 5 - Version Number (e.g. "1.0.0").
en: This addon requires an update. %1$s %2$s requires a minimum version of %3$s for the %4$s addon. You currently have %5$s installed.
nl: Deze add-on vereist een update. %1$s %2$s vereist een minimale versie van %3$s voor de %4$s add-on. Je hebt momenteel %5$s geïnstalleerd.

note: Translators: 1 - HTML Line break tag.
en: Our Headline Analyzer tool enables you to write irresistible SEO headlines%1$sthat drive traffic, shares, and rank better in search results.
nl: Onze Headline Analyzer Tool stelt je in staat om onweerstaanbare SEO kopregels te schrijven%1$sdie verkeer en shares genereren en beter scoren in de zoekresultaten.

en: Top 10 Ways to Increase Traffic
nl: Top 10 manieren om het verkeer te vergroten

en: Enter Your Headline
nl: Voer je headline in

en: Choose whether you want to use the OG data from the Facebook tab in your individual pages/posts by default.
nl: Kies of je de OG gegevens van de Facebook tab standaard in je individuele pagina's/berichten wil gebruiken.

en: No content yet
nl: Nog geen inhoud

en: Plugin update failed. Please check permissions and try again.
nl: Plugin update mislukt. Controleer je rechten en probeer het opnieuw.

en: Please enter a valid headline.
nl: Voer een geldige kopregel op.

en: Link Assistant
nl: Link assistent

en: Email
nl: E-mail

en: Phone
nl: Telefoon

en: Tax ID
nl: Belasting ID

en: Vat ID
nl: BTW ID

note: Translators: 1 - The amount of errors.
en: %1$s Error | %1$s Errors
nl[0]: %1$s fout
nl[1]: %1$s fouten

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro" string.
en: Upgrade to %1$s %2$s
nl: Upgrade naar %1$s %2$s

en: Join Our Community
nl: Meld je aan voor onze community

en: Quick Links
nl: Snelle links

en: You currently don't have permission to activate this addon. Please ask a site administrator to activate first.
nl: Je hebt momenteel geen toestemming om deze add-on te activeren. Vraag een sitebeheerder om eerst te activeren.

en: Our Opening Hours:
nl: Onze openingstijden:

en: Our location:
nl: Onze locatie:

note: Translators: 1 - The generated date, 2 - The generated time.
en: and was generated on %1$s at %2$s
nl: en werd gegenereerd op %1$s bij %2$s

en: High
nl: Hoog

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Low
nl: Laag

note: Translators: 1 - Opening HTML link tag, 2 - Closing HTML link tag.
en: Didn't expect to see this? Make sure your sitemap is enabled and your content is set to be indexed. %1$sLearn More →%2$s
nl: Had je dit niet verwacht? Zorg ervoor dat je sitemap is ingeschakeld en dat je inhoud is ingesteld om te worden geïndexeerd. %1$sMeer informatie →%2$s

en: Configure Sitemap
nl: Sitemap configureren

en: Back to Homepage
nl: Terug naar homepage

en: There are no posts here
nl: Er zijn hier geen berichten

en: Whoops!
nl: Oeps!

en: Back
nl: Terug

note: Translators: 1 - The "start-end" pagination results, 2 - Total items.
en: Showing %1$s of %2$s
nl: Toont %1$s van %2$s

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: URL Count
nl: Aantal URL's

en: Sitemap Index
nl: Sitemap index

en: Post Archive
nl: Berichtarchief

en: 404 - Page Not Found
nl: 404 - Pagina niet gevonden

en: Search Results for
nl: Zoekresultaten voor

note: Translators: "Crumb" refers to a part of the breadcrumb trail.
en: Sample Crumb
nl: Voorbeeld kruimelpad

en: An error occurred while fetching keywords. Please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van keywords. Probeer het later opnieuw.

en: You have exceeded the limit for requests. Please try again later.
nl: Je hebt de limiet bereikt van het aantal aanvragen. Probeer het later opnieuw.

en: Custom Marker
nl: Aangepaste markering

en: Map Display
nl: Kaartweergave

en: Show icon
nl: Pictogram weergeven

en: Show label
nl: Label weergeven

note: Translators: 1 - Strong tag, 2 - Close strong tag.
en: %1$sThe custom marker should be: 100x100 px.%2$s If the image exceeds those dimensions it could (partially) cover the info popup.
nl: %1$sDe aangepaste marker moet zijn: 100x100 px.%2$sAls de afbeelding groter is dan deze afmetingen zou het de info pop-up (gedeeltelijk) kunnen bedekken.

en: Show your location to your visitors using an interactive Google Map. Create multiple maps for use with multiple locations.
nl: Toon je locatie aan je bezoekers met behulp van een interactieve Google Map. Maak meerdere kaarten voor gebruik met meerdere locaties.

en: Driving Directions
nl: Routebeschrijving

en: Google Reviews
nl: Google beoordelingen

en: Google Places Support
nl: Google Places ondersteuning

en: Map Preview
nl: Voorbeeldweergave kaart

note: Translators: 1 - Opening HTML link tag, 2 - Closing HTML link tag, 3 - Widget name
en: To add this widget, visit the %1$swidgets page%2$s and look for the "%3$s" widget.
nl: Om deze widget toe te voegen, bezoek de %1$swidgets pagina%2$s en zoek naar de "%3$s" widget.

en: API Key
nl: API-sleutel

en: Integrating with Google Maps will allow your users to find exactly where your business is located. Our interactive maps let them see your Google Reviews and get directions directly from your site. Create multiple maps for use with multiple locations.
nl: Integratie met Google Maps stelt je gebruikers in staat precies te vinden waar je bedrijf is gevestigd. Met onze interactieve kaarten kunnen ze je Google beoordelingen bekijken en rechtstreeks vanaf je site een routebeschrijving krijgen. Maak meerdere kaarten voor gebruik met meerdere locaties.

en: Google Maps API Key
nl: Google Maps API-sleutel

en: Map
nl: Kaart

en: Maps
nl: Kaarten

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s Local - Map
nl: %1$s lokaal - kaart

note: Translators: 1 - The title of the location.
en: Please configure the map for this location: %1$s
nl: Configureer de kaart voor deze locatie: %1$s

en: Share your content on your favorite social media platforms to drive engagement and increase your SEO.
nl: Deel je inhoud op je favoriete sociale mediaplatforms om de betrokkenheid te vergroten en je SEO te verbeteren.

en: Get out the word!
nl: Verspreid het woord!

en: This redirect is supported using the Relocate Site feature under Full Site Redirect tab.
nl: Deze omleiding wordt ondersteund met de functie Site verplaatsen onder de tab Volledige site omleiding.

en: The regex syntax is invalid.
nl: De regex syntax is ongeldig.

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: You're good to go!
nl: Je bent klaar om door te gaan!

en: Your post needs improvement!
nl: Je bericht kan verbetert worden!

note: Translators: 1 - How many errors were found.
en: %1$s error found! | %1$s errors found!
nl[0]: %1$s fout gevonden!
nl[1]: %1$s fouten gevonden!

en: Good!
nl: Goed!

en: Blocked!
nl: Geblokkeerd!

en: .htaccess file is empty.
nl: .htaccess bestand is leeg.

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: By default Contributors have access to %1$sSEO settings for individual pages and posts that they already have permission to edit.%2$s
nl: Bijdragers hebben standaard toegang tot %1$sSEO-instellingen voor individuele pagina's en berichten die ze al mogen bewerken.%2$s

en: Contributor
nl: Bijdrager

note: Translators: 1 - The name of the WP role, 2 - Opening bold tag, 3 - Closing bold tag, 4 - Plugin Name ("All in One SEO").
en: By default the %1$s role %2$shas no access%3$s to %4$s settings.
nl: Standaard heeft de %1$s rol %2$s geen toegang%3$s tot %4$s instellingen.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - "upgrading to Pro".
en: %1$s relies on the WordPress Rest API and your site might have it disabled. %2$s.
nl: %1$s vertrouwt op de WordPress Rest API en je site heeft deze misschien uitgeschakeld. %2$s.

en: Click here to learn more
nl: Klik hier om meer te leren

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s Addons Not Configured Properly
nl: %1$s add-ons niet goed geconfigureerd

en: No results found for your search. Try again!
nl: Geen resultaten gevonden voor je zoekopdracht. Probeer opnieuw!

en: Begin typing a term ID or name to search...
nl: Begin met het typen van een term ID of naam om te zoeken...

en: Begin typing a post ID, title or slug to search...
nl: Begin met het typen van een bericht ID, titel of slug om te zoeken...

note: Translators: 1 - HTML code opening tag, 2 - HTML code closing tag.
en: The sort order. The supported values are %1$s, %2$s, %3$s and %4$s.
nl: De sorteervolgorde. De ondersteunde waarden zijn %1$s, %2$s, %3$s en %4$s.

note: Translators: 1 - HTML code opening tag, 2 - HTML code closing tag.
en: The sort direction. The supported values are %1$s and %2$s.
nl: De sorteerrichting. De ondersteunde waarden zijn %1$s en %2$s.

en: Whether the regular sitemap or compact date archive sitemap is output.
nl: Of de gewone sitemap of compacte datumarchiefsitemap wordt uitgevoerd.

en: Whether the publication date of posts should be shown.
nl: Of de publicatiedatum van berichten moet worden weergegeven.

note: Translators: 1 - The default value.
en: Whether the labels should be shown or not. Defaults to %1$s.
nl: Of de labels nu getoond moeten worden of niet. Standaard ingesteld op %1$s.

note: Translators: 1 - The default value.
en: The HTML tag that is used for the label of each section. Defaults to %1$s.
nl: De HTML tag die wordt gebruikt voor het label van elke sectie. Standaard ingesteld op %1$s.

en: The taxonomies (by slug, comma-separated) that are included in the sitemap.
nl: De taxonomieën (per slug, door komma's gescheiden) die in de sitemap zijn opgenomen.

en: The post types (by slug, comma-separated) that are included in the sitemap.
nl: De berichttypen (per slug, door komma's gescheiden) die in de sitemap zijn opgenomen.

en: To view the new sitemap, first save changes.
nl: Als je de nieuwe sitemap wilt bekijken, sla je eerst de wijzigingen op.

en: To view the sitemap, enter a URL and save changes.
nl: Als je de sitemap wilt bekijken, voerje een URL in en sla je de wijzigingen op.

en: The function accepts an associative array with the following arguments that can be used to override the default settings:
nl: De functie accepteert een associatieve array met de volgende argumenten die kunnen worden gebruikt om de standaardinstellingen te overschrijven:

en: The following shortcode attributes can be used to override the default settings:
nl: De volgende shortcode attributen kunnen worden gebruikt om de standaardinstellingen te overschrijven:

en: The page that you have entered is invalid or already exists. Please enter a page with a unique slug.
nl: De pagina die je hebt ingevoerd is ongeldig of bestaat al. Voer een pagina in met een unieke slug.

en: Open HTML Sitemap
nl: Open HTML sitemap

note: Translators: 1 - A URL.
en: e.g. %1$s
nl: b.v. %1$s

en: Dedicated Page
nl: Speciale pagina

note: Translators: 1 - "Learn More" link.
en: This setting allows you to toggle between the regular sitemap or the compact date archive sitemap. %1$s
nl: Met deze instelling kun je schakelen tussen de gewone sitemap of de compacte datum archief sitemap. %1$s

en: This setting only applies to posts and pages.
nl: Deze instelling is alleen van toepassing op berichten en pagina's.

en: Publication Date
nl: Publicatiedatum

en: Display HTML Sitemap
nl: Toon HTML sitemap

en: Using the custom-built tools below, you can add an HTML sitemap to your website and help visitors discover all your content. Adding an HTML sitemap to your website may also help search engines find your content more easily.
nl: Met behulp van de op maat gemaakte gereedschappen hieronder, kun je een HTML sitemap toevoegen aan je site en bezoekers helpen alle je inhoud te ontdekken. Het toevoegen van een HTML sitemap aan je site kan zoekmachines ook helpen om je inhoud makkelijker te vinden.

en: HTML Sitemap Settings
nl: HTML sitemaps instellingen

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Use the following PHP code anywhere in your theme to display the sitemap. %1$s
nl: Gebruik de volgende PHP code overal in je thema om de sitemap weer te geven. %1$s

note: Translators: 1 - Opening HTML strong tag, 2 - The plugin short name ("AIOSEO"), 3 - Closing HTML strong tag.
en: To add this block, edit a page or post and search for the %1$s"%2$s - HTML Sitemap"%3$s block.
nl: Als je dit blok wilt toevoegen, bewerk je een pagina of bericht en zoek je naar het blok %1$s"%2$s - HTML Sitemap"%3$s.

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Use the following shortcode to display the HTML Sitemap. %1$s
nl: Gebruik de volgende shortcode om de HTML sitemap weer te geven. %1$s

en: Display the sitemap on a dedicated page:
nl: Toon de sitemap op een speciale pagina:

en: Post/Term ID
nl: Bericht/term ID

en: Last Updated Date
nl: Datum laatst geüpdatet

en: Yes, I want to restore this backup
nl: Ja, ik wil deze back-up terugzetten

en: Yes, I want to delete this backup
nl: Ja, ik wil deze back-up verwijderen

en: Are you sure you want to restore this backup?
nl: Weet je zeker dat je deze back-up wilt terugzetten?

en: Are you sure you want to delete this backup?
nl: Weet je zeker dat je deze back-up wilt verwijderen?

en: Home Page Meta Description
nl: Meta beschrijving homepage

en: You have new notifications!
nl: Je hebt nieuwe meldingen!

en: Enter a comma-separated list of term IDs.
nl: Geef een komma’s gescheiden lijst van term IDs.

en: Enter a comma-separated list of post IDs.
nl: Geef een komma’s gescheiden lijst van bericht IDs.

en: Descending
nl: Aflopend

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Sort Direction
nl: Sorteerrichting

en: Alphabetical
nl: Alfabetisch

en: Last Updated
nl: Laatst geüpdatet

en: Sort Order
nl: Sorteervolgorde

en: Show Publication Date
nl: Publicatiedatum weergeven

en: Show Labels
nl: Toon labels

en: Compact Archives
nl: Compacte archieven

en: No date archives could be found.
nl: Er waren geen datum archieven te vinden.

note: Translators: 1 - Opening HTML strong tag, 2 - The short plugin name ("AIOSEO"), 3 - "Pro", 4 - Closing HTML strong tag.
en: The following addons cannot be used, because they require %1$s%2$s %3$s%4$s to work:
nl: De volgende add-ons kunnen niet worden gebruikt, omdat ze %1$s%2$s %3$s%4$s vereisen om te werken:

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s - HTML Sitemap
nl: %1$s - HTML sitemap

en: No posts/terms could be found.
nl: Er konden geen berichten/voorwaarden worden gevonden.

en: Select Rule
nl: Selecteer regel

en: Enter a Locale Code, e.g.: en_GB, es_ES
nl: Geef een locale code, bijv.: nl_NL, nl_BE

en: Enter a WordPress Filter Name
nl: Geef een WordPress filter naam

en: Enter the Server Name
nl: Voer de servernaam in

en: Enter an IP Address
nl: Voer een IP-adres in

en: Select Roles
nl: Selecteer rollen

en: Select Status
nl: Selecteer status

en: Key
nl: Sleutel

en: Select a Value or Add a New One
nl: Selecteer een waarde of voeg een nieuwe toe

en: Add Custom Rules
nl: Aangepaste regels toevoegen

note: Translators: 1 - The dollar symbol, 2 - Dollar symbol example.
en: The dollar symbol %1$s should be at the end. For example: %2$s
nl: Het dollar symbool %1$s moet aan het einde staan. Bijvoorbeeld: %2$s

en: Could you please do us a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress to help us spread the word and boost our motivation?
nl: Kan je ons een GROOT plezier doen en het een 5 sterren beoordeling geven op WordPress om ons te helpen het woord te verspreiden en onze motivatie een boost te geven?

en: Help us improve
nl: Help ons verbeteren

en: That's Awesome!
nl: Dat is geweldig!

en: Yes, I love it!
nl: Ja, ik hou ervan!

en: Enable our Headline Analyzer to help you write irresistible headlines and rank better in search results.
nl: Schakel onze Headline Analyzer in om je te helpen onweerstaanbare kopregels te schrijven en beter te scoren in de zoekresultaten.

en: Headline Analyzer
nl: Headline analyzer

en: Value
nl: Waarde

en: Full Site Redirects
nl: Volledige site omleidingen

en: Custom Rules
nl: Aangepaste regels

en: Site Aliases
nl: Site aliassen

en: Logged Out
nl: Uitgelogd

en: Logged In
nl: Ingelogd

en: Libraries
nl: Bibliotheken

en: Mobile
nl: Mobiel

en: WordPress Filter
nl: WordPress filter

en: HTTP Header
nl: HTTP header

en: WordPress User Roles
nl: WordPress gebruikersrollen

en: Referrer
nl: Verwijzer

en: Login Status
nl: Login status

en: Full Site Redirect
nl: Hele site omleiden

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag, 3 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Your site is running an %1$sinsecure version%2$s of WordPress that is no longer supported. Please update your site to the latest version of WordPress in order to continue using %3$s.
nl: Je site draait een %1$sonveilige versie%2$s van WordPress die niet langer wordt ondersteund. Update je site naar de nieuwste versie van WordPress om %3$s te blijven gebruiken.

en: Content
nl: Inhoud

en: Unauthorized
nl: Ongeautoriseerd

en: Vibrant
nl: Levendig

en: Forbidden
nl: Verboden

en: Found
nl: Gevonden

en: Urgent
nl: Dringend

en: Successful
nl: Succesvol

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Informative
nl: Informatief

en: Professional
nl: Professioneel

en: List
nl: Lijst

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag, 3 - The short plugin name ("AIOSEO"), 4 - The WordPress version, 5 - The current year, 6 - Opening HTML link tag, 7 - Closing HTML link tag.
en: %1$sNote:%2$s %3$s will be discontinuing support for WordPress versions older than version %4$s by the end of %5$s. %6$sRead more for additional information.%7$s
nl: %1$sLet op:%2$s %3$s zal de ondersteuning voor WordPress versies ouder dan versie %4$s stopzetten tegen het einde van %5$s. %6$sLees verder voor meer informatie.%7$s

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: Your site is running an %1$soutdated version%2$s of WordPress. We recommend using the latest version of WordPress in order to keep your site secure.
nl: Je site draait een %1$sverouderde versie%2$s van WordPress. We raden aan de nieuwste versie van WordPress te gebruiken om je site veilig te houden.

en: Add Redirect to improve SEO | Add Redirects to improve SEO
nl[0]: Voeg omleiding toe om SEO te verbeteren
nl[1]: Voeg omleidingen toe om SEO te verbeteren

en: Improve your SEO rankings with additional keywords.
nl: Verbeter je SEO posities met extra keywords.

en: Display the current page breadcrumb.
nl: Het huidige pagina kruimelpad weergeven.

note: Translators: 1 - The name of a post type.
en: The %1$s brand.
nl: Het merk %1$s.

note: Translators: 1 - The name of a post type.
en: %1$s Brand
nl: %1$s merk

note: Translators: 1 - The name of a post type.
en: The %1$s SKU.
nl: De %1$s SKU.

note: Translators: 1 - The name of a post type.
en: The %1$s price.
nl: De %1$s prijs.

note: Translators: 1 - The name of a post type.
en: %1$s Price
nl: %1$s Prijs

en: The archive post type name.
nl: De naam van het archief berichttype.

en: Post Type Name
nl: Naam berichttype

en: The archive format.
nl: Het archief format.

en: Archive format
nl: Archief format

en: The search string.
nl: De zoekstring.

en: Search String
nl: Zoekstring

en: The day.
nl: De dag.

en: The month.
nl: De maand.

en: The year.
nl: Het jaar.

en: The 404 error format.
nl: De 404 fout format.

en: The search result format.
nl: het format van het zoekresultaat.

en: Search result format
nl: Format zoekresultaat

en: The author's last name.
nl: De achternaam van de auteur.

en: The author's first name.
nl: De voornaam van de auteur.

en: The author's display name.
nl: De weergavenaam van de auteur.

en: Author Display Name
nl: Weergavenaam auteur

en: The blog page title.
nl: De titel van de blogpagina.

en: The crumb separator.
nl: Het kruimelpad scheidingsteken.

note: Translators: 1 - The name of a taxonomy.
en: The %1$s title.
nl: De %1$s titel.

en: The label.
nl: Het label.

en: The permalink.
nl: De permalink.

en: Show Blog Home
nl: Toon blog home

en: Blog Page Title
nl: Titel blogpagina

en: Display complete category hierarchy even if not selected on each individual post.
nl: Volledige categorie hiërarchie weergeven, zelfs als deze niet op elk afzonderlijk bericht is geselecteerd.

en: Category Hierarchy
nl: Categorie hiërarchie

en: Link current item
nl: Link huidig item

en: Show current item
nl: toon huidig item

en: Format the label used for the 404 error page.
nl: Het label opmaken dat wordt gebruikt voor de pagina met 404 fouten.

en: Format the label used for the search results page.
nl: Het label opmaken dat wordt gebruikt voor de pagina met zoekresultaten.

en: Format the label used for archives page.
nl: Het label opmaken dat wordt gebruikt voor de archiefpagina.

en: Prefix for breadcrumb path.
nl: Voorvoegsel voor kruimelpad pad.

en: Label used for homepage link (first item) in breadcrumbs.
nl: Label dat voor de homepage link (eerste punt) in kruimelpaden wordt gebruikt.

note: Translators: 1 - The plugin name ("AIOSEO").
en: These settings will affect all the breadcrumbs displayed by %1$s throughout your site.
nl: Deze instellingen zijn van invloed op alle kruimelpaden die worden weergegeven door %1$s op je site.

en: The purpose of breadcrumb navigation is to help users navigate around your website. It also helps search engines understand the structure and hierarchy of links on a web page.
nl: Het doel van kruimelpad navigatie is om gebruikers te helpen navigeren rond je site. Het helpt zoekmachines ook de structuur en hiërarchie van links op een webpagina te begrijpen.

note: Translators: 1 - The plugin name ("AIOSEO").
en: Breadcrumbs are an essential part of SEO. By default %1$s will automatically add breadcrumbs to the schema markup that we add to your site and you don't need to make any changes for that to work. Breadcrumbs can also be used as a secondary navigation system that tells users where they are on a website relative to the homepage.
nl: Kruimelpaden zijn een essentieel onderdeel van SEO. Standaard voegt %1$s automatisch kruimelpaden toe aan de schema mark-up die we aan je site toevoegen en hoef je geen wijzigingen aan te brengen om dat te laten werken. Kruimelpaden kunnen ook worden gebruikt als een secundair navigatiesysteem dat gebruikers vertelt waar ze zich op een site bevinden ten opzichte van de homepage.

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Use the following PHP code anywhere in your theme (in the loop) to display the breadcrumbs. %1$s
nl: Gebruik de volgende PHP code overal in je thema (in de loop) om de kruimelpaden te tonen. %1$s

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Learn More" link.
en: To add this block, edit a page or post and search for the "%1$s - Breadcrumbs" block. %2$s
nl: Als je dit blok wil toevoegen, bewerk je een pagina of bericht en zoek je naar het blok "%1$s - Kruimelpaden". %2$s

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Use the following shortcode to display the current breadcrumbs. %1$s
nl: Gebruik de volgende shortcode om de huidige kruimelpaden te tonen. %1$s

en: Custom HTML templates
nl: Aangepaste HTML templates

en: Our template editor will allow you to easily customize how breadcrumbs are displayed on your site based on each post type or taxonomy.
nl: Met onze template editor kun je eenvoudig aanpassen hoe kruimelpaden op je site worden weergegeven op basis van elk berichttype of taxonomie.

en: Override the default template for breadcrumbs on your site using our easy-to-use template editor.
nl: Overschrijf de standaard template voor kruimelpad op je site met behulp van onze gebruiksvriendelijke template editor.

en: Day
nl: Dag

en: Year
nl: Jaar

en: Use a default template
nl: Een standaardtemplate gebruiken

en: Opening Hours block, widget and shortcode
nl: Openingstijden blok, widget en shortcode

en: Detailed Address, Contact and Payment Info
nl: Gedetailleerde adres-, contact- en betalingsgegevens

en: Business Info and Location blocks, widgets and shortcodes
nl: Bedrijfsinformatie- en locatieblokken, widgets en shortcodes

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s - Breadcrumbs
nl: %1$s - Kruimelpaden

en: Include
nl: Opnemen

en: Granular control over the template for each post type, taxonomy and archive.
nl: Gedetailleerde controle over de template voor elk berichttype, taxonomie en archief.

en: Default template for all pages.
nl: Standaardtemplate voor alle pagina's.

en: Visual Breadcrumb Trails
nl: Visuele kruimelpad sporen

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Whether your business has multiple locations, or just one, %1$s makes it easy to configure and display relevant information about your local business. You can use the custom-built tools below, or you can use the Locations custom post type (multiple locations only) to generate relevant and necessary information for search engines or for your customers.
nl: Of je bedrijf nu meerdere locaties heeft, of slechts één, %1$s maakt het eenvoudig om relevante informatie over je lokale bedrijf te configureren en weer te geven. Je kunt gebruik maken van de aangepaste gereedschappen hieronder, of je kunt gebruik maken van het locatie berichttype (alleen voor meerdere locaties) om relevante en noodzakelijke informatie te genereren voor zoekmachines of voor je klanten.

en: Professional Service
nl: Professionele diensten

en: Last Accessed
nl: Laatst benaderd

en: Yes, I want to delete this report | Yes, I want to delete these reports
nl[0]: Ja, ik wil dit rapport verwijderen
nl[1]: Ja ik wil %d rapporten verwijderen

en: Are you sure you want to delete this report? | Are you sure you want to delete these reports?
nl[0]: Weet je zeker dat je dit rapport wil verwijderen?
nl[1]: Weet je zeker dat je %d rapporten wil verwijderen?

en: at
nl: om

en: Show Icons
nl: Pictogrammen tonen

en: Show Title
nl: Titel tonen

en: Available as Addon Plugin
nl: Beschikbaar als een add-on plugin

en: Redirection Manager
nl: Omleidingen beheerder

en: Local Business schema (multiple locations supported) + Business Info & Location blocks, widgets & shortcodes (Plus, Pro & Elite plans only)
nl: Lokaal bedrijf schema (meerdere locaties ondersteund) + bedrijfsinfo & locatie blokken, widgets & shortcodes (alleen voor Plus, Pro & Elite abonnementen)

en: Submit your latest news stories to Google News (Pro & Elite plans only)
nl: Voeg je laatste nieuwsverhalen toe aan Google News (alleen voor Pro & Elite abonnementen)

en: Submit your videos to search engines (Pro & Elite plans only)
nl: Stuur je video's naar zoekmachines (alleen Pro & Elite plannen)

en: Control the priority & frequency of each Post, Page, Category, Tag, etc.
nl: Bepaal de prioriteit & frequentie van elk(e) bericht, pagina, categorie, tag, enz.

en: Control the priority & frequency per Post Type/Taxonomy
nl: Bepaal de prioriteit & frequentie per berichttype/taxonomie

en: Posts, Pages, Categories, Tags + Breadcrumb Navigation + advanced graphs (Product, FAQ Page, Recipe, etc.)
nl: Berichten, pagina's, categorieën, tags + kruimelpaden navigatie + geavanceerde grafieken (Product, FAQ pagina, recept, enz.)

en: WooCommerce Products, Product Categories, Product Tags, Product Attributes + WooCommerce smart tags (price, brand, etc.)
nl: WooCommerce producten, product categorieën, product tags, product attributen + WooCommerce smart tags (prijs, merk, enz.)

en: Some servers may be configured to serve file resources directly, preventing a redirect occurring.
nl: Sommige servers zijn mogelijk geconfigureerd om bestanden rechtstreeks te bedienen, waardoor een omleiding wordt voorkomen.

note: Translators: 1 - Adds a html tag with an option like: <code>^</code>, 2 - Adds a html tag with an option like: <code>^</code>.
en: The caret %1$s should be at the start. For example: %2$s
nl: Het caret %1$s moet aan het begin staan. Bijvoorbeeld: %2$s

note: Translators: 1 - Adds a html tag with an option like: <code>^</code>, 2 - Adds a html tag with an option like: <code>^</code>.
en: To prevent a greedy regular expression you can use %1$s to anchor it to the start of the URL. For example: %2$s
nl: Om een greedy reguliere expressie te voorkomen kan je %1$s gebruiken om het te verankeren aan het begin van de URL. Bijvoorbeeld: %2$s

en: Anchor values are not sent to the server and cannot be redirected.
nl: Ankerwaarden worden niet naar de server gestuurd en kunnen niet worden omgeleid.

en: Your source is the same as a target and this will create a loop.
nl: Je bron is dezelfde als het doel en zal een loop maken.

en: Permalinks are not currently supported.
nl: Permalinks worden momenteel niet ondersteund.

en: Please enter a valid relative source URL.
nl: Voer een geldige relatieve bron URL in.

en: This is a duplicate of a URL you are already adding. You can only add unique source URLs.
nl: Dit is een duplicaat van een URL die je al aan het toevoegen bent. Je kunt alleen unieke bron URL's toevoegen.

en: Add Redirects
nl: Omleidingen toevoegen

en: Source URLs
nl: Bron URL's

en: what's this?
nl: wat is dit?

note: Translators: 1 - Oening link tag, 2 - Closing link tag.
en: Enter a relative URL to redirect from or start by typing in page or post title, slug or ID. You can also use regex (%1$s)
nl: Voer een relatieve URL in om van te herleiden of begin door de titel van de pagina of bericht, slug of ID in te voeren. Je kan ook regex gebruiken (%1$s)

en: FUTURE
nl: TOEKOMST

en: PENDING
nl: In afwachting

en: DRAFT
nl: CONCEPT

en: Moved Permanently
nl: Permanent verplaatst

en: A redirect already exists for this source URL. To make changes, edit the original instead.
nl: Er bestaat al een omleiding voor deze bron URL. Bewerk in plaats daarvan het origineel om wijzigingen aan te brengen.

note: Translators: 1 - Domain URL, 2 - Domain URL.
en: Your URL appears to contain a domain inside the path: %1$s. Did you mean to use %2$s instead?
nl: Je URL lijkt een domein te bevatten in het pad: %1$s. Bedoelde je in plaats daarvan %2$s te gebruiken?

note: Translators: 1 - Adds a html tag with an option like: <code>^</code>.
en: Your target URL contains the invalid character(s) %1$s
nl: Je doel URL bevat de ongeldige teken(s) %1$s

note: Translators: 1 - Adds a html tag with an option like: <code>^</code>, 2 - Adds a html tag with an option like: <code>^</code>.
en: Your target URL should be an absolute URL like %1$s or start with a slash %2$s.
nl: Je doel URL moet een absolute URL zijn zoals %1$s of beginnen met een schuine streep %2$s.

en: Add Redirect
nl: Omleiding toevoegen

en: An error occurred while adding your redirects. Please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden bij het toevoegen van je omleidingen. Probeer het later nog eens.

en: Enter a URL or start by typing a page or post title, slug or ID.
nl: Geef URL in of begin met het invoeren van de titel van de pagina of bericht, de slug of ID.

en: Display Info
nl: Weergave info

en: 404 Redirects
nl: 404 omleidingen

en: Modified Posts
nl: Bewerkte berichten

en: Manual Redirects
nl: Manuele omleidingen

en: Ignore all parameters except UTM
nl: Negeer alle parameters behalve UTM

en: Ignore & pass parameters to the target
nl: Negeer & geef parameters aan het doel door

en: Exact match all parameters in any order
nl: Exacte overeenkomst met alle parameters in elke volgorde

en: Ignore all parameters
nl: Negeer alle parameters

en: Forever
nl: Voor altijd

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Query Parameters
nl: Zoekopdracht parameters

en: Redirect Type
nl: Type omleiding

en: Ignore Slash
nl: Negeer slash

en: Ignore Case
nl: Negeer hoofdlettergebruik

en: Enable
nl: Inschakelen

en: No, I changed my mind
nl: Nee, ik ben van gedachten veranderd

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Are you sure you want to delete these query args?
nl: Weet je zeker dat je deze query args wil verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this redirect?
nl: Weet je zeker dat je deze omleiding wil verwijderen?

en: Check Redirect
nl: Controleer omleiding

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Choose a plugin to import Local SEO directly into %1$s.
nl: Kies een plugin om lokale SEO direct in %1$s te importeren.

en: Import from CSV file...
nl: Importeren uit CSV-bestand...

en: Payment Methods Accepted
nl: Geaccepteerde betaalmethodes

en: Currencies Accepted
nl: Geaccepteerde valuta's

en: Address Line 2
nl: Adresregel 2

en: Address Line 1
nl: Adresregel 1

en: Hours
nl: Uren

en: I have two sets of opening hours per day
nl: Ik heb twee sets opening uren per dag

en: Displayed when the business is open all day long.
nl: Wordt weergegeven als het bedrijf de hele dag open is.

en: Displayed when the business is closed.
nl: Wordt weergegeven als het bedrijf gesloten is.

en: Will default opening hours set globally
nl: Zullen standaard openingstijden globaal worden ingesteld

en: Use Defaults
nl: Standaardwaarden gebruiken

en: IDs
nl: ID's

en: Contact Info
nl: Contactinformatie

en: Contact Page URL
nl: Contact pagina URL

en: About Page URL
nl: Over ons pagina URL

en: Website URL
nl: Site URL

en: Show icons
nl: Toon pictogrammen

en: Show labels
nl: Toon labels

en: Phone/Fax Country Code
nl: Telefoon/fax landcode

en: Show Tax ID
nl: Belasting ID tonen

en: Show VAT ID
nl: BTW ID tonen

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Fax Number
nl: Faxnummer

en: Address
nl: Adres

en: Target URL
nl: Doel URL

en: Source URL
nl: Bron URL

en: 404 Monitoring
nl: 404 monitoring

en: Redirect Monitoring
nl: Omleiding monitoring

en: Automatic Redirects
nl: Automatische omleidingen

en: Fast Server Redirects
nl: Snelle server omleidingen

en: Search URLs
nl: Zoek URL's

en: Add New Redirect
nl: Nieuwe omleiding toevoegen

en: Pass through
nl: Doorgeven

en: All Groups
nl: Alle groepen

en: Filter by Group
nl: Filteren op groep

en: Group
nl: Groep

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s Local - Business Info
nl: %1$s lokaal - bedrijfsinformatie

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s Local - Opening Hours
nl: %1$s Lokaal - openingsuren

note: Translators: 1 - The singular label of the custom post type.
en: Select a %1$s
nl: Selecteer een %1$s

note: Translators: 1 - The plural label of the custom post type.
en: No %1$s found
nl: Geen %1$s gevonden

en: Loading...
nl: Aan het laden...

en: Please enable multiple locations before using this block.
nl: Schakel meerdere locaties in voor het gebruik maken van dit blok.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import / Export
nl: Importeren/exporteren

en: No Index RSS Feeds
nl: Geen Index RSS feeds

note: Translators: 1 - A plugin name (e.g. "MonsterInsights", "Broken Link Checker", etc.).
en: Setup %1$s
nl: Installatie %1$s

note: Translators: 1 - A plugin name (e.g. "MonsterInsights", "Broken Link Checker", etc.).
en: Activate %1$s
nl: Activeer %1$s

note: Translators: 1 - A plugin name (e.g. "MonsterInsights", "Broken Link Checker", etc.).
en: %1$s is Installed & Active
nl: %1$s is geïnstalleerd & actief

en: Apply
nl: Toepassen

en: Bulk Actions
nl: Bulkacties

note: Translators: 1 - The name of one of our partner plugins.
en: Google Analytics is now handled by %1$s.
nl: Google Analytics wordt nu behandeld door %1$s.

note: Translators: 1 - A plugin name (e.g. "MonsterInsights", "Broken Link Checker", etc.).
en: Install %1$s
nl: Installeer %1$s

note: Translators: 1 - Opening link tag, 2 - Closing link tag, 3 - Semrush.
en: %1$sA valid license key is required%2$s in order to connect with %3$s.
nl: %1$sEr is een geldige licentiesleutel vereist%2$s om verbinding te maken met %3$s.

note: Translators: 1 - Semrush.
en: Get Additional Keywords with %1$s!
nl: Krijg extra keywords met %1$s!

en: To use this feature, first add a focus keyword.
nl: Om deze functie te gebruiken, voeg eerst een focus keyword toe.

note: Translators: 1 - Plugin short name "AIOSEO", 2 - Semrush.
en: %1$s integrates directly with %2$s to provide you with actionable keywords to help you write better content.
nl: %1$s integreert direct met %2$s om je bruikbare keywords te bieden die je helpen betere inhoud te schrijven.

note: Translators: 1 - Plugin short name + Pro "AIOSEO Pro", 2 - Semrush, 3 - Link to learn more.
en: Analyzing your content with %1$s keywords is only available to licensed %2$s users. %3$s
nl: Het analyseren van je inhoud met %1$s keywords is alleen beschikbaar voor gelicenseerde %2$s gebruikers. %3$s

en: No results
nl: Geen resultaten

en: Show Results For:
nl: Resultaten weergeven voor:

en: Get Additional Keywords
nl: Haal extra keywords

note: Translators: 1 - Semrush.
en: Additional Keywords by %1$s
nl: Keywords toegevoegd door %1$s

en: Not Found
nl: Niet gevonden

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - The plugin short name ("AIOSEO"), 3 - Opening link tag, 4 - Closing link tag.
en: %1$s migrated all your title formats, some of which were blank. If you were purposely using blank formats in the previous version of %2$s and want WordPress to handle your titles, you can safely dismiss this message. For more information, check out our documentation on %3$sblank title formats%4$s.
nl: %1$s heeft al je titelformaten gemigreerd, waarvan sommige leeg waren. Als je met opzet blanco formaten gebruikte in de vorige versie van %2$s en je wilt dat WordPress je titels verwerkt, dan kan je dit bericht veilig negeren. Voor meer informatie, zie onze documentatie over %3$sblanco titelformaten%4$s.

en: review | reviews
nl[0]: beoordeling
nl[1]: beoordelingen

en: Brands
nl: Merken

en: Rating
nl: Waardering

en: Question
nl: Vraag

en: (Default)
nl: (Standaard)

en: Recipe
nl: Recept

en: Course
nl: Cursus

en: The first name of the post author.
nl: De voornaam van de bericht auteur.

en: The display name of the post author.
nl: De weergavenaam van de bericht auteur.

note: Translators: 1 - "AIOSEO Pro", 2 - "AIOSEO Lite".
en: Your site already has %1$s activated. If you want to switch to %2$s, please first go to Plugins > Installed Plugins and deactivate %1$s. Then, you can activate %2$s.
nl: Je site heeft al %1$s Pro geactiveerd. Als je wil overschakelen naar %2$s, ga dan eerst naar Plugins > Geïnstalleerde plugins en deactiveer %1$s. Vervolgens kan je %2$s activeren.

en: Heads up!
nl: Let op!

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag, 3 - The PHP version, 4 - The current year, 5 - The short plugin name ("AIOSEO"), 6 - Opening HTML link tag, 7 - Closing HTML link tag.
en: %1$sNote:%2$s Support for PHP %3$s will be discontinued in %4$s. After this, if no further action is taken, %5$s will be disabled. %6$sRead more for additional information.%7$s
nl: %1$sLet op:%2$s Ondersteuning voor PHP %3$s wordt stopgezet in %4$s. Daarna, als er geen verdere actie wordt ondernomen, wordt %5$s uitgeschakeld. %6$sLees verder voor meer informatie.%7$s

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag, 3 - Opening HTML link tag, 4 - Closing HTML link tag.
en: Your site is running an %1$soutdated version%2$s of PHP that is no longer supported and may cause issues with %3$s. Please contact your web hosting provider to update your PHP version or switch to a %4$srecommended WordPress hosting company%5$s.
nl: Je site gebruikt een %1$sverouderde versie%2$s van PHP die niet langer ondersteund wordt en kan problemen veroorzaken met %3$s. Neem contact op met je webhosting provider om je PHP versie te updaten of stap over naar een %4$saanbevolen WordPress hosting bedrijf%5$s.

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag, 3 - The short plugin name ("AIOSEO"), 4 - Opening HTML link tag, 5 - Closing HTML link tag.
en: %1$sNote:%2$s %3$s plugin is disabled on your site until you fix the issue. %4$sRead more for additional information.%5$s
nl: %1$sOpmerking:%2$s %3$s plugin is uitgeschakeld op je site totdat je het probleem hebt opgelost. %4$sLees meer voor meer informatie.%5$s

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag, 3 - Opening HTML link tag, 4 - Closing HTML link tag.
en: Your site is running an %1$sinsecure version%2$s of PHP that is no longer supported. Please contact your web hosting provider to update your PHP version or switch to a %3$srecommended WordPress hosting company%4$s.
nl: Je site gebruikt een %1$sonveilige versie%2$s van PHP die niet langer ondersteund wordt. Neem contact op met je web hosting provider om je PHP versie te updaten of stap over naar een %3$saanbevolen WordPress hosting bedrijf%4$s.

en: Sample Taxonomy Name Value
nl: Voorbeeld taxonomie naam waarde

en: Sample Custom Field Value
nl: Voorbeeld van een aangepaste veld waarde

en: Example search string
nl: Voorbeeld van een zoek string

en: Sample author biography
nl: Voorbeeld auteur biografie

en: Sample Archive Title
nl: Voorbeeld archief titel

en: Sample taxonomy description
nl: Voorbeeld taxonomie beschrijving

en: Sample Category 1, Sample Category 2
nl: Voorbeeld categorie 1, voorbeeld categorie 2

en: Sample Taxonomy Title
nl: Voorbeeld taxonomie titel

en: An example of content from your page/post.
nl: Een voorbeeld van de inhoud van je pagina/bericht.

en: Sample excerpt from a page/post.
nl: Voorbeeld samenvatting van een pagina/bericht.

en: Sample Parent
nl: Voorbeeld hoofd

en: Sample Post
nl: Voorbeeldbericht

en: Sample caption for media.
nl: Voorbeeld bijschrift voor media.

en: A sample alt tag for your image
nl: Een voorbeeld alt tag voor je afbeelding

en: All categories that are assigned to the current post, comma-separated.
nl: Alle categorieën die zijn toegewezen aan het huidig bericht, door komma's gescheiden.

en: The title of the parent post of the current page/post.
nl: De titel van het hoofdbericht voor het huidige pagina/bericht.

en: Parent Title
nl: Hoofd titel

en: The meta description for the current page/post.
nl: De meta description voor het huidige pagina/bericht.

en: The name of the first term of a given taxonomy that is assigned to the current page/post.
nl: De naam van de eerste term van een gegeven taxonomie die is toegewezen aan het huidige bericht/de huidige pagina.

en: Taxonomy Name
nl: Taxonomie naam

en: The term the user is searching for.
nl: De term waarnaar de gebruiker zoekt.

en: Search Term
nl: Zoekterm

en: A custom field from the current page/post.
nl: Een aangepast veld voor de huidige pagina/bericht.

en: Custom Field
nl: Aangepast veld

en: The tagline for your site, set in the general settings.
nl: De slogan voor je site, ingesteld in de algemene instellingen.

en: Tagline
nl: Slogan

en: The description for your site.
nl: De beschrijving van je site.

en: Site link (link as text).
nl: Site link (link als tekst).

en: Site Link (Alt)
nl: Site link (Alt)

en: Site link (name as text).
nl: Site link (naam als tekst).

en: Site Link
nl: Site link

en: The separator defined in the search appearance settings.
nl: Het scheidingsteken dat is gedefinieerd in de instellingen voor zoek weergave.

en: The original title of the current post.
nl: De oorspronkelijke titel van het huidige bericht.

en: The year when the page/post was published, localized.
nl: Het jaar waarin de pagina/het bericht is gepubliceerd, gelokaliseerd.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Year
nl: %1$s jaar

en: The month when the page/post was published, localized.
nl: De maand waarin de pagina/het bericht is gepubliceerd, gelokaliseerd.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Month
nl: %1$s maand

en: The day of the month when the page/post was published, localized.
nl: De dag van de maand waarop de pagina/het bericht is gepubliceerd, gelokaliseerd.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Day
nl: %1$s dag

en: The date when the page/post was published, localized.
nl: De datum waarop de pagina/het bericht is gepubliceerd, gelokaliseerd.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Date
nl: %1$s datum

en: The date of the current archive, localized.
nl: De datum van het huidige archief, gelokaliseerd.

en: Archive Date
nl: Archiefdatum

en: The content of your page/post.
nl: De inhoud van je pagina/bericht.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Content
nl: %1$s inhoud

en: The excerpt defined on your page/post. Will not fall back to the post content.
nl: De samenvatting die op je pagina/bericht is gedefinieerd. Zal niet terugvallen op de inhoud van het bericht.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Excerpt Only
nl: Alleen samenvatting van %1$s

en: The excerpt defined on your page/post.
nl: De samenvatting die op je pagina/bericht is gedefinieerd.

note: Translators: 1 - The singular name of the post type.
en: %1$s Excerpt
nl: %1$s samenvatting

en: The current year, localized.
nl: Het huidige jaar, gelokaliseerd.

en: Current Year
nl: Huidig jaar

en: The current month, localized.
nl: De huidige maand, gelokaliseerd.

en: Current Month
nl: Huidige maand

en: The current day of the month, localized.
nl: De huidige dag van de maand, gelokaliseerd.

en: Current Day
nl: Huidige dag

en: The current date, localized.
nl: De huidige datum, gelokaliseerd.

en: Current Date
nl: Huidige datum

en: The page number for the current paginated page.
nl: Het paginanummer voor de huidige gepagineerde pagina.

en: Page Number
nl: Paginanummer

en: The permalink for the current page/post.
nl: De permalink voor de huidige pagina/bericht.

en: Current or first term link (link as text).
nl: Huidige of eerste term link (link als tekst).

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: %1$s Link (Alt)
nl: %1$s link (Alt)

en: Current or first term link (name as text).
nl: Huidige of eerste term link (naam als tekst).

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: %1$s Link
nl: %1$s link

note: Translators: 1 - The singular name of the current taxonomy.
en: %1$s Description
nl: %1$s beschrijving

en: Current or first category title.
nl: Huidige of eerste categorie titel.

en: The title of the current archive.
nl: De titel van het huidige archief.

en: Archive Title
nl: Archieftitel

en: Author Last Name
nl: Achternaam auteur

en: Author First Name
nl: Voornaam auteur

en: Author Name
nl: Auteursnaam

en: The biography of the author.
nl: De biografie van de auteur.

en: Author Biography
nl: Auteur biografie

en: Author archive link (link as text).
nl: Auteur archief link (link als tekst).

en: Author Link (Alt)
nl: Auteurlink (alt)

en: Author archive link (name as text).
nl: Auteur archief link (naam als tekst).

en: Author Link
nl: Auteur link

en: Caption for the current media file.
nl: Bijschrift voor het huidige mediabestand.

en: Media Caption
nl: Mediabijschrift

en: Image Alt Tag
nl: Afbeelding alttag

en: Archives for
nl: Archieven voor

en: Attachments
nl: Bijlagen

note: Translators: 1 - "statically" or "dynamically", 2 - The date, 3 - The time, 4 - The plugin name ("All in One SEO"), 5 - Currently installed version.
en: This sitemap was %1$s generated on %2$s at %3$s by %4$s %5$s - the original SEO plugin for WordPress.
nl: Deze sitemap werd %1$s gegenereerd op %2$s om %3$s door %4$s %5$s - de originele SEO plugin voor WordPress.

en: statically
nl: statisch

en: Delete Static Files
nl: Verwijder statische bestanden

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - Same as previous.
en: %1$s has detected static sitemap files in the root folder of your WordPress installation.
    				As long as these files are present, %2$s is not able to dynamically generate your sitemap.
nl: %1$s heeft statische sitemap bestanden gedetecteerd in de root map van je WordPress installatie.
    				Zolang deze bestanden aanwezig zijn, is %2$s niet in staat om dynamisch je sitemap te genereren.

en: Static sitemap files detected
nl: Statische sitemap bestanden gevonden

note: Translators: 1 - The phone number.
en: We were unable to import the phone number that you previously entered for your Knowledge Graph schema markup.
    					As it needs to be internationally formatted, please enter it (%1$s) with the country code, e.g. +1 (555) 555-1234.
nl: We konden het telefoonnummer dat je eerder hebt ingevoerd voor je Knowledge Graph schema markup niet importeren.
    					Aangezien het internationaal geformatteerd moet zijn, verzoeken wij je het in te voeren (%1$s) met de landcode, bijv. +1 (555) 555-1234.

note: Translators: 1 - A plugin name (e.g. "MonsterInsights", "Broken Link Checker", etc.), 2 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: You selected to install the free %1$s plugin during the setup of %2$s, but there was an issue during installation. Click below to manually install.
nl: Je hebt gekozen om de gratis %1$s plugin te installeren tijdens het instellen van %2$s, maar er was een probleem tijdens de installatie. Klik hieronder om handmatig te installeren.

en: Try Again
nl: Probeer het opnieuw

en: Unfortunately, there was an error importing your SEO plugin settings. This could be due to an incompatibility in the version installed. Make sure you are on the latest version of the plugin and try again.
nl: Helaas is er een fout opgetreden bij het importeren van je SEO plugin instellingen. Dit kan te wijten zijn aan een incompatibiliteit in de geïnstalleerde versie. Zorg ervoor dat je de nieuwste versie van de plugin gebruikt en probeer het opnieuw.

en: SEO Plugin Import Failed
nl: Importeren van SEO plugin mislukt

en: An error occurred while trying to write to the .htaccess file. Please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden bij het schrijven naar het .htaccess-bestand. Probeer het later opnieuw.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - The Site URL.
en: %1$s Debug Info from %2$s
nl: %1$s fout opsporingsinformatie van %2$s

en: There was an error deleting the physical robots.txt file.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van het fysieke robots.txt bestand.

en: There was an error importing the static robots.txt file.
nl: Er is een fout opgetreden bij het importeren van het statische robots.txt bestand.

en: Deactivation failed. Please check permissions and try again.
nl: Deactivatie mislukt. Controleer je rechten en probeer het opnieuw.

en: Installation failed. Please check permissions and try again.
nl: Installatie mislukt. Controleer je rechten en probeer het opnieuw.

en: Review Your Facebook Open Graph Titles and Descriptions
nl: Beoordeel je Facebook Open Graph titels en beschrijvingen

en: Due to some changes in how our Open Graph integration works, your Facebook Titles and Descriptions may have changed. You were using the following options that have been removed:
nl: Als gevolg van enkele wijzigingen in hoe onze Open Graph-integratie werkt, zijn je Facebook-titels en -beschrijvingen mogelijk gewijzigd. Je gebruikte de volgende opties die zijn verwijderd:

note: Translators: 1 - The phone number.
en: The phone number that you previously entered for your Knowledge Graph schema markup is invalid. As it needs to be internationally formatted, please enter it (%1$s) again with the country code, e.g. +1 (555) 555-1234.
nl: Het telefoonnummer dat je eerder hebt ingevoerd voor je Knowledge Graph schema opmaak is ongeldig. Omdat het internationaal geformatteerd moet zijn, voer je het opnieuw in (%1$s) met de landcode, bijv. +1 (555) 555-1234.

en: Invalid Phone Number for Knowledge Graph
nl: Ongeldig telefoonnummer voor Knowledge Graph

en: Blank Title Formats Detected
nl: Blanco titel formats gedetecteerd

en: Review Now
nl: Beoordeel nu

note: Translators: 1 - All in One SEO.
en: Due to a bug in the previous version of %1$s, your homepage title and description may have changed. Please take a minute to review your homepage settings to verify that they are correct.
nl: Door een bug in de vorige versie van %1$s, kunnen de titel en de beschrijving van je homepagina veranderd zijn. Neem even de tijd om je homepagina-instellingen te controleren om te zien of ze correct zijn.

en: Review Your Homepage Title & Description
nl: Beoordeel je homepage titel & beschrijving

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - Same as previous.
en: %1$s has detected that you have one or more custom fields with spaces in their name.
    								In order for %2$s to correctly parse these custom fields, their names cannot contain any spaces.
nl: %1$s heeft gedetecteerd dat je een of meer aangepaste velden met spaties in hun naam hebt.
    								Om %2$s deze aangepaste velden correct te laten analyseren, mogen hun namen geen spaties bevatten.

en: Custom field names with spaces detected
nl: Aangepaste veldnamen met spaties gevonden

note: Translators: 1 - Opening HTML link tag, 2 - Closing HTML link tag.
en: You can find more information about XML Sitemaps at %1$ssitemaps.org%2$s.
nl: Meer informatie over XML sitemaps vind je op %1$ssitemaps.org%2$s.

en: Physical Robots.txt File Detected
nl: Fysiek robots.txt bestand gedetecteerd

en: needs update
nl: heeft update nodig

en: Not Set
nl: Niet ingesteld

en: unknown
nl: onbekend

en: Web Server
nl: Webserver

en: Constants
nl: Constanten

en: Base URL:
nl: Basis URL:

en: Base Directory:
nl: Basis folder:

en: Path:
nl: Pad:

en: Upload Directory Info
nl: Info upload folder

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Front Page Info
nl: Info voorpagina

en: User Count
nl: Aantal gebruikers

en: Permalink Structure
nl: Permalink structuur

en: User Language
nl: Gebruikertaal

en: Latest version:
nl: Nieuwste versie:

note: Translators: 1 - The estimated reading time.
en: %1$s minute | %1$s minutes
nl[0]: %1$s minuut
nl[1]: %1$s minuten

en: Est. reading time
nl: Geschatte leestijd

en: Written by
nl: Geschreven door

note: Translators: 1 - A date (e.g. September 2, 2022).
en: Published on %1$s.
nl: Gepubliceerd op %1$s.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s Settings
nl: %1$s Instellingen

en: Your entire site is set to globally nofollow content.
nl: Je hele site is ingesteld op globale nofollow inhoud.

en: Your entire site is set to globally noindex content.
nl: Je hele site is ingesteld op globale noindex inhoud.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s is updated to the latest version
nl: %1$s is geüpdatet naar de laatste versie

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s needs to be updated
nl: %1$s moet geüpdatet worden

en: Go to Schema Settings
nl: Ga naar schema instellingen

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: %1$s &rsaquo; Onboarding Wizard
nl: %1$s &rsaquo; Aanmeldingswizard

note: Translators: 1 - The short plugin name ("AIOSEO").
en: %1$s Score
nl: %1$s score

note: Translators: 1 - The short plugin name ("AIOSEO").
en: %1$s Details
nl: %1$s details

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), - 2 - This placeholder will be replaced with star icons, - 3 - "WordPress.org" - 4 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Please rate %1$s %2$s on %3$s to help us spread the word. Thank you!
nl: Gelieve %1$s met %2$s op %3$s te beoordelen om ons te helpen het woord te verspreiden. Bedankt!

note: Translators: 1 - HTML whitespace character, 2 - Opening HTML code tag, 3 - Closing HTML code tag.
en: %1$sAdd %2$srel="UGC"%3$s to link
nl: %1$s Voeg %2$srel="UGC"%3$s toe om te linken

note: Translators: 1 - HTML whitespace character, 2 - Opening HTML code tag, 3 - Closing HTML code tag.
en: %1$sAdd %2$srel="sponsored"%3$s to link
nl: %1$sVoeg %2$srel="sponsored"%3$s toe om te linken

note: Translators: 1 - HTML whitespace character, 2 - Opening HTML code tag, 3 - Closing HTML code tag.
en: %1$sAdd %2$srel="nofollow"%3$s to link
nl: %1$s Voeg %2$srel="nofollow"%3$s toe om te linken

en: This notice will automatically disappear as soon as the migration has completed. Meanwhile, everything should continue to work as expected.
nl: Dit bericht zal automatisch verdwijnen zodra de migratie is afgerond. Ondertussen zou alles moeten blijven werken zoals verwacht.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: %1$s is currently upgrading your database and migrating your SEO data in the background.
nl: %1$s is op dit moment je database aan het upgraden en migreert je SEO gegevens op de achtergrond.

note: Translators: 1 - The plugin name ("AIOSEO).
en: %1$s V3->V4 Migration In Progress
nl: %1$s V3->V4 Migratie bezig

en: This notice will automatically disappear as soon as the import has completed. Meanwhile, everything should continue to work as expected.
nl: Deze melding zal automatisch verdwijnen zodra de import is afgerond. Ondertussen zou alles moeten blijven werken zoals verwacht.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: %1$s is importing your existing SEO data in the background.
nl: %1$s importeert je bestaande SEO gegevens op de achtergrond.

en: SEO Meta Import In Progress
nl: SEO Meta Import is in bewerking

en: Conflicting Plugins Detected
nl: Conflicterende plugins gevonden

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Warning: %1$s has detected that you may have an invalid description format. This could lead to descriptions not being properly applied to your content.
nl: Waarschuwing: %1$s heeft gedetecteerd dat je mogelijk een ongeldige beschrijvings format hebt. Dit kan ertoe leiden dat beschrijvingen niet correct worden toegepast op je inhoud.

en: Invalid Description Format
nl: Ongeldig beschrijvings format

en: Fix Now
nl: Los het nu op

en: Search Engines Blocked
nl: Zoekmachines geblokkeerd

en: Plugin is missing required dependencies. Please contact support for more information.
nl: Plugin mist vereiste afhankelijkheden. Neem contact op met ondersteuning voor meer informatie.

note: Translators: 1 - "WooCommerce".
en: Advanced %1$s Support
nl: Geavanceerde %1$s ondersteuning

en: The Pro version installed correctly, but it needs to be activated from the Plugins page inside your WordPress admin.
nl: De Pro versie werd correct geïnstalleerd, maar moet nog geactiveerd worden via de Plugins pagina in je WordPress beheerder.

en: You are not licensed.
nl: Je hebt geen licentie.

note: Translators: 1 - The marketing site domain ("aioseo.com").
en: Could not install upgrade. Please download from %1$s and install manually.
nl: Kon upgrade niet installeren. Download van %1$s en installeer handmatig.

en: Pro version is already installed.
nl: Pro versie is reeds geïnstalleerd.

en: Please enter your license key to connect.
nl: Voer je licentiesleutel in om te verbinden.

en: You are not allowed to install plugins.
nl: Je hebt geen toestemming om plugins te activeren.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: %1$s &rsaquo; Connect
nl: %1$s &rsaquo; Verbind

note: Translators: 1 - "Learn more link".
en: Not sure what keywords are used for? Check out our documentation for more information. %1$s
nl: Weet je niet zeker waar keywords voor worden gebruikt? Bekijk onze documentatie voor meer informatie. %1$s

en: The content is below the minimum of words. Add more content.
nl: De inhoud is onder het minimaal aantal woorden. Voeg meer inhoud toe.

en: Content length
nl: Inhoud lengte

en: This is far below the recommended minimum of words.
nl: Dit is ver onder het aanbevolen minimum aantal woorden.

en: The content length is ok. Good job!
nl: De inhoud lengte is ok. Goed gedaan!

note: Translators: 1 - Focus Keyword or Keyword.
en: %1$s is too long. Try to make it shorter.
nl: %1$s is te lang. Probeer het korter te maken.

note: Translators: 1 - Focus Keyword or Keyword.
en: %1$s is slightly long. Try to make it shorter.
nl: %1$s is een klein beetje te lang. Probeer het korter te maken.

note: Translators: 1 - Focus Keyword or Keyword.
en: No %1$s was set. Set a %1$s in order to calculate your SEO score.
nl: Er is geen %1$s ingesteld. Stel een %1$s in om je SEO score te berekenen.

note: Translators: 1 - Focus Keyword or Keyword.
en: %1$s length
nl: %1$s lengte

en: Focus Keyword not found in SEO title.
nl: Focus keyword niet gevonden in SEO titel.

en: Focus Keyword found in SEO title.
nl: Focus keyword gevonden in SEO titel.

en: Focus Keyword doesn't appear at the beginning of SEO title.
nl: Focus keyword verschijnt niet aan het begin van de SEO titel.

en: Focus Keyword at the beginning of SEO Title
nl: Focus keyword aan het begin van SEO titel

en: Focus Keyword used at the beginning of SEO title.
nl: Focus keyword gebruikt aan het begin van de SEO titel.

note: Translators: 1 - Focus Keyword or Keyword.
en: %1$s not found in meta description.
nl: %1$s niet gevonden in de meta beschrijving.

note: Translators: 1 - Focus Keyword or Keyword.
en: %1$s found in meta description.
nl: %1$s gevonden in de meta beschrijving.

note: Translators: 1 - Focus Keyword or Keyword.
en: %1$s in meta description
nl: %1$s in meta beschrijving

en: Focus Keyword not found in the URL.
nl: Focus keyword niet gevonden in de URL.

en: Focus Keyword used in the URL.
nl: Focus keyword gebruikt in de URL.

en: Readability
nl: Leesbaarheid

en: Edit Snippet
nl: Snippet bewerken

en: General
nl: Algemeen

note: Translators: 1 - Focus Keyword or Keyword.
en: Your %1$s does not appear in the first paragraph. Make sure the topic is clear immediately.
nl: Je %1$s staat niet in de eerste alinea. Zorg dat het onderwerp meteen duidelijk is.

note: Translators: 1 - Focus Keyword or Keyword.
en: Your %1$s appears in the first paragraph. Well done!
nl: Je %1$s staat in de eerste paragraaf. Goed gedaan!

en: No content added yet.
nl: Nog geen inhoud toegevoegd.

note: Translators: 1 - Focus Keyword or Keyword.
en: %1$s in introduction
nl: %1$s in introductie

en: Focus Keyword not found in content.
nl: Focus keyword niet gevonden in inhoud.

en: Focus Keyword found in content.
nl: Focus keyword gevonden in inhoud.

en: Preview & Edit
nl: Voorbeeld & bewerk

en: Here you can view and edit the thumbnail, title and description that will be displayed when your site is shared on social media. Click on the button below to view and edit the preview.
nl: Hier kan je thumbnail, titel en beschrijving bekijken en bewerken die zullen worden weergegeven wanneer je site wordt gedeeld op sociale media. Klik op de knop hieronder om de preview te bekijken en te bewerken.

en: Default (Set under Social Networks)
nl: Standaard (ingesteld onder sociale netwerken)

en: Use Data from Facebook Tab
nl: Gebruik gegevens van Facebook tab

en: Default Object Type (Set in Social Networks)
nl: Standaard objecttype (ingesteld in sociale netwerken)

en: Press enter to create an article tag
nl: Druk op enter om een artikel tag te maken

en: Facebook Description
nl: Facebook beschrijving

en: Facebook Title
nl: Facebook titel

en: Facebook Image
nl: Facebook afbeelding

en: Custom Field Name
nl: Aangepaste veldnaam

en: Image Source
nl: Bron van de afbeelding

en: Facebook Preview
nl: Facebook voorbeeld

en: Social
nl: Sociaal

en: Modal Content
nl: Modaal inhoud

en: Use your Focus Keyword more in your H2 and H3 subheadings.
nl: Gebruik je focus keyword vaker in je H2 en H3 sub subkoppen.

en: Focus Keyword in Subheadings
nl: Focus keyword in sub kopteksten

en: Your H2 and H3 subheadings reflects the topic of your copy. Good job!
nl: Je H2 en H3 subkoppen weerspiegelen het onderwerp van je tekst. Goed gedaan!

en: Your H2 or H3 subheading reflects the topic of your copy. Good job!
nl: Je H2 en H3 sub headings weerspiegelen het onderwerp van je kopie. Goed gedaan!

note: Translators: 1 - The percentage of headings.
en: More than %1$s of your H2 and H3 subheadings reflect the topic of your copy. That's too much. Don't over-optimize!
nl: Meer dan %1$s van je H2 en H3 subkoppen geven het onderwerp van je tekst weer. Dat is te veel. Niet over-optimaliseren!

note: Translators: 1 - Focus Keyword or Keyword.
en: %1$s not found in image alt attribute(s). Add an image with your %1$s as alt text.
nl: %1$s niet gevonden in afbeelding alt attribuut(en). Voeg een afbeelding toe met je %1$s als alt-tekst.

note: Translators: 1 - Focus Keyword or Keyword.
en: %1$s in image alt attributes
nl: %1$s in afbeelding alt attributen

note: Translators: 1 - Focus Keyword or Keyword.
en: %1$s found in image alt attribute(s).
nl: %1$s in afbeelding alt attribuut(en) gevonden.

en: The title is over 60 characters.
nl: De titel is meer dan 60 karakters.

en: SEO Title length
nl: SEO titel lengte

en: The title is too short.
nl: De titel is te kort.

en: No title has been specified. Make sure to write one!
nl: Er is geen titel opgegeven. Zorg ervoor dat je er één schrijft!

en: Please add a title first.
nl: Voeg eerst een titel toe.

note: Translators: 1 - Percentage of the sentences, 2 - Expected maximum percentage of sentences.
en: %1$s of the sentences contain passive voice, which is more than the recommended maximum of %2$s. Try to use their active counterparts.
nl: %1$s van de zinnen bevat passieve stem, wat meer is dan het aanbevolen maximum van %2$s. Probeer hun actieve tegenhangers te gebruiken.

en: Passive voice
nl: Passieve stem

en: You're using enough active voice. That's great!
nl: Je gebruikt genoeg actieve stem. Dat is geweldig!

en: You are using short paragraphs.
nl: Je gebruikt korte paragrafen.

en: Paragraphs length
nl: Lengte alinea's

en: At least one paragraph is long. Consider using short paragraphs.
nl: Tenminste één paragraaf is erg lang. Overweeg korte paragrafen te gebruiken.

en: You are not using rich media like images or videos.
nl: Je gebruikt geen rich media zoals afbeeldingen of video's.

en: Images/videos in content
nl: Afbeeldingen/video's in inhoud

en: Your content contains images and/or video(s).
nl: Je inhoud bevat afbeeldingen en/of video('s).

en: Please add some content first.
nl: Voeg eerst wat inhoud toe.

note: Translators: 1 - Number of the sentences, 2 - Number of words, 3 - Recommended maximum of words.
en: %1$s of the sentences contain more than %2$s words, which is more than the recommended maximum of %3$s. Try to shorten the sentences.
nl: %1$s van de zinnen bevatten meer dan %2$s woorden, wat meer is dan het aanbevolen maximum van %3$s. Probeer de zinnen in te korten.

en: Sentences length
nl: Lengte van zinnen

en: Sentence length is looking great!
nl: De lengte van de zin ziet er prima uit!

en: The meta description is over 160 characters.
nl: De meta description is langer dan 160 karakters.

en: Meta description length
nl: Lengte meta description

en: The meta description is too short.
nl: De meta description is te kort.

en: No meta description has been specified. Search engines will display copy from the page instead. Make sure to write one!
nl: Er is geen meta description gespecificeerd. Zoekmachines zullen in plaats daarvan een kopie van de pagina weergeven. Zorg ervoor dat je er één schrijft!

en: There is enough variety in your sentences. That's great!
nl: Er is genoeg variatie in je zinnen. Dat is geweldig!

en: Consecutive sentences
nl: Opeenvolgende zinnen

note: Translators: 1 - Number of sentences.
en: The text contains at least %1$d consecutive sentences starting with the same word. Try to mix things up!
nl: De tekst bevat op zijn minst %1$d opeenvolgende zinnen die met hetzelfde woord beginnen. Probeer dingen door elkaar te gooien!

en: Well done!
nl: Goed gedaan!

en: Transition words
nl: Overgangswoorden

note: Translators: 1 - Percentage of the sentences.
en: Only %1$s of the sentences contain transition words, which is not enough. Use more of them.
nl: Slechts %1$s van de zinnen bevat overgangswoorden, dat is niet genoeg. Gebruik er meer.

en: None of the sentences contain transition words. Use some.
nl: Geen van de zinnen bevat overgangswoorden. Gebruik enkele.

note: Translators: 1 - Flesch Reading Result Number, 2 - Read difficulty string, 3 - Note string.
en: The copy scores %1$s in the test, which is considered %2$s to read. %3$s
nl: Het exemplaar scoort %1$s in de test, die als %2$s wordt beschouwd om te lezen. %3$s

note: Translators: 1 - Flesch Reading Result Number, 2 - Read difficulty string.
en: The copy scores %1$s in the test, which is considered %2$s to read.
nl: Het exemplaar scoort %1$s in de test, die als %2$s wordt beschouwd om te lezen.

en: very easy
nl: zeer eenvoudig

en: Good job!
nl: Goed werk!

en: Preview Snippet Editor
nl: Voorbeeld snippet editor

en: You are not using any subheadings, but your text is short enough and probably doesn't need them.
nl: Je gebruikt geen sub-headings, maar je tekst is kort genoeg en heeft ze waarschijnlijk niet nodig.

en: Subheading distribution
nl: Subkop distributie

en: Great job!
nl: Prima!

en: You are not using any subheadings, although your text is rather long. Try and add some subheadings.
nl: Je gebruikt geen subkoppen terwijl je tekst vrij lang is. Probeer enkele subkoppen toe te voegen.

note: Translators: 1 - Expand to the number of text sections not separated by subheadings, 2 - expands to the recommended number of words following a subheading.
en: %1$d section of your text is longer than %2$d words and is not separated by any subheadings. Add subheadings to improve readability. | %1$d sections of your text are longer than %2$d words and are not separated by any subheadings. Add subheadings to improve readability.
nl[0]: %1$d sectie van je tekst is langer dan %2$d woorden en wordt niet gescheiden door subkopteksten. Voeg subkopteksten toe om de leesbaarheid te verbeteren.
nl[1]: %1$d secties van je tekst zijn langer dan %2$d woorden en worden niet gescheiden door subkopteksten. Voeg subkopteksten toe om de leesbaarheid te verbeteren.

en: We couldn't find any internal links in your content. Add internal links in your content.
nl: We konden geen interne links in je inhoud vinden. Voeg interne links toe aan je inhoud.

en: Internal links
nl: Interne links

en: You are linking to other resources on your website which is great.
nl: Je linkt naar andere gegevensbronnen op je site en dat is geweldig.

en: No outbound links were found. Link out to external resources.
nl: Er zijn geen uitgaande links gevonden. Link naar externe bronnen.

en: External links
nl: Externe links

en: Great! You are linking to external resources.
nl: Mooi! Je linkt naar externe gegevensbronnen.

note: Translators: 1 - "Google Tag Manager account".
en: Get your Google Tag Manager ID in your %1$s.
nl: Verkrijg Google Tag Manager ID in je %1$s.

en: Google Tag Manager Container ID
nl: Google Tag Manager container ID

note: Translators: 1 - "Pinterest account".
en: Get your Pinterest verification code in your %1$s.
nl: Verkrijg je Pinterest verificatiecode in je %1$s.

note: Translators: 1 - "Baidu Webmaster Tools".
en: Get your Baidu verification code in %1$s.
nl: Verkrijg je Baidu verificatiecode in %1$s.

en: Baidu Verification Code
nl: Baidu-verificatiecode

note: Translators: 1 - "Yandex Webmaster Tools".
en: Get your Yandex verification code in %1$s.
nl: Verkrijg je Yandex verificatiecode in %1$s.

en: Yandex Verification Code
nl: Yandex verificatiecode

note: Translators: 1 - "Bing Webmaster Tools".
en: Get your Bing verification code in %1$s.
nl: Verkrijg je Bing verificatiecode in %1$s.

en: Bing Verification Code
nl: Bing verificatiecode

note: Translators: 1 - "Google Search Console".
en: Get your Google verification code in %1$s.
nl: Verkrijg je Google verificatiecode in %1$s.

en: Google Verification Code
nl: Google verificatiecode

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: We recommend using the %1$sFree ExactMetrics%2$s plugin to get the most out of Google Analytics.
nl: We raden je aan om de gratis versie van %1$sFree ExactMetrics%2$s plugin te gebruiken om het meeste uit Google Analytics te halen.

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: We recommend using the %1$sFree MonsterInsights%2$s plugin to get the most out of Google Analytics.
nl: We raden je aan om de gratis versie van %1$sMonsterInsights%2$s plugin te gebruiken om het meeste uit Google Analytics te halen.

en: Success!
nl: Succes!

en: Webmaster Tools Verification
nl: Webmaster gereedschap verificatie

note: Translators: 1 - "<head></head>".
en: The code above will be added between the %1$s tags on every page on your website.
nl: Bovenstaande code wordt toegevoegd tussen de %1$s tags op elke pagina van je site.

en: Miscellaneous Verification
nl: Overige verificatie

note: Translators: 1 - Learn more link.
en: Your user account role does not have access to edit this field. %1$s
nl: De rol van je gebruikersaccount heeft geen toegang om dit veld te bewerken. %1$s

en: Add content after each post in your site feed.
nl: Voeg inhoud toe na elk bericht in je site feed.

en: Add content before each post in your site feed.
nl: Voeg inhoud toe voor elk bericht in je site feed.

en: RSS After Content
nl: RSS na de inhoud

en: RSS Before Content
nl: RSS voor de inhoud

en: Open Your RDF Feed
nl: Open je RDF feed

en: Learn more
nl: Lees meer

en: This feature is used to automatically add content to your site's RSS feed. More specifically, it allows you to add links back to your blog and your blog posts so scrapers will automatically add these links too. This helps search engines identify you as the original source of the content.
nl: Deze functie wordt gebruikt om automatisch inhoud toe te voegen aan de RSS feed van je site. Meer specifiek stelt het je in staat om links naar je blog en je blogberichten toe te voegen, zodat scrapers deze links ook automatisch zullen toevoegen. Dit helpt zoekmachines je te identificeren als de oorspronkelijke bron van de inhoud.

en: Automatically add content to your site's RSS feed.
nl: Automatisch inhoud toevoegen aan de RSS feed van je site.

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: Check this if you would like to remove ALL %1$s data upon plugin deletion. All settings and SEO data will be unrecoverable.
nl: Vink dit aan als je ALLE %1$s gegevens wilt verwijderen tijdens het verwijderen van de plugin. Alle SEO gegevens en instellingen kunnen niet worden hersteld.

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: Uninstall %1$s
nl: Deïnstalleer %1$s

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: Select which Taxonomies you want to use the %1$s columns with.
nl: Selecteer bij welke taxonomieën je de %1$s kolommen wilt gebruiken.

en: Taxonomy Columns
nl: Taxonomie kolommen

en: You will need to manually update everything.
nl: Je moet alles handmatig updaten.

en: You are getting bugfixes and security updates, but not major features.
nl: Je ontvangt bugfixes en beveiligingsupdates, maar geen nieuwe functies.

en: Minor Only
nl: Enkel minor updates

en: You are getting the latest features, bugfixes, and security updates as they are released.
nl: Je ontvangt de nieuwste functies, bugfixes en beveiligingsupdates eenmaal ze beschikbaar zijn.

en: All (recommended)
nl: Alle (aangeraden)

en: Automatic Updates
nl: Automatische updates

en: Announcements
nl: Aankondigingen

en: Dashboard Widgets
nl: Dashboard widgets

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: This adds %1$s to the admin toolbar for easy access to your SEO settings.
nl: Dit voegt %1$s toe aan de beheerder toolbar voor gemakkelijke toegang tot je SEO instellingen.

en: Admin Bar Menu
nl: Beheerder balk menu

en: Usage Tracking
nl: Gebruik bijhouden

note: Translators: 1 - Plugin Short Name ("AIOSEO").
en: Select which Post Types you want to use the %1$s columns with.
nl: Selecteer bij welke berichttypes je de %1$s kolommen wilt gebruiken.

en: Post Type Columns
nl: Berichttype kolommen

en: Enable our TruSEO score to help you optimize your content for maximum traffic.
nl: Schakel onze TruSEO score in om je te helpen je inhoud te optimaliseren voor maximaal verkeer.

en: TruSEO Score & Content
nl: TruSEO score & inhoud

en: Breadcrumb Templates
nl: Kruimelpad templates

en: Category Name
nl: Categorienaam

en: Article Title
nl: Artikeltitel

en: Current Item
nl: Huidige item

en: 404 Error Format
nl: 404 pagina template

en: Search Result Format
nl: Zoekpagina template

en: Archive Format
nl: Archiefpagina template

en: Breadcrumb Prefix
nl: Kruimelpad voorvoegsel

en: Homepage Link
nl: Homepage link

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Breadcrumb Settings
nl: Kruimelpad instellingen

en: PHP Code
nl: PHP code

en: Gutenberg Block
nl: Gutenberg-blok

en: Show Breadcrumbs on Your Website
nl: Toon kruimelpaden op je site

en: Enable Breadcrumbs
nl: Kruimelpaden inschakelen

en: License
nl: Licentie

en: We couldn't connect to the site, please try again later.
nl: We konden geen verbinding maken met de site, probeer het later nog eens.

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Hide
nl: Verbergen

en: Show
nl: Toon

en: Websites
nl: Sites

en: Products & Entertainment
nl: Producten & entertainment

en: Places
nl: Plaatsen

en: People
nl: Personen

en: Organizations
nl: Organisaties

en: Groups
nl: Groepen

en: Businesses
nl: Bedrijven

en: Activities
nl: Activiteiten

en: Advanced Rich Snippets + Schema Markups
nl: Geavanceerde rich snippets + Schema markups

en: Submit articles to Google News that were published in the last 48 hours.
nl: Voeg artikelen toe aan Google Nieuws die in de laatste 48 uur zijn gepubliceerd.

en: Tell Google about your business for display as a Knowledge Graph card or business carousel.
nl: Vertel Google over je bedrijf voor weergave als een Knowledge Graph kaart of bedrijfscarrousel.

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpaden

en: Get the #1 analytics plugin to see how people find and use your website. Simply put, see stats that matter.
nl: Krijg de #1 analytics plugin om te zien hoe mensen je site vinden en gebruiken. Simpel gezegd, zie statistieken die ertoe doen.

en: Get all the right tools to make sure your website shows up in Google Search.
nl: Krijg de juiste gereedschappen om ervoor te zorgen dat je site wordt weergegeven in Google Search.

en: Optimized Search Appearance
nl: Geoptimaliseerde zoek weergave

en: Sitemaps are a list of all your content that search engines use when they crawl your site.
nl: Sitemaps zijn een lijst van al je inhoud die zoekmachines gebruiken wanneer ze je site crawlen.

en: Manually Enter Type
nl: Handmatig type invoeren

en: archive
nl: archief

en: Sample short description for your product.
nl: Een korte voorbeeld beschrijving van je product.

en: A short description for your product.
nl: Een korte beschrijving van je product.

en: Product Short Description
nl: Korte productbeschrijving

en: Search for an item...
nl: Zoeken naar een item...

note: Translators: 1 - An example URL (e.g. https://aioseo.com/example).
en: Enter a page URL, e.g. %1$s
nl: Geef een pagina-URL in, bijv. %1$s

en: Click to Copy
nl: Klik om te kopiëren

en: Upgrade Your Plan
nl: Upgrade je abonnement

en: Edit Your Meta Description
nl: Bewerk je meta beschrijving

en: The description should stimulate reader interest and get them to click on the article. Think of it as a mini-advertisement for your content.
nl: De beschrijving moet de interesse van de lezer wekken en hem aanzetten om op het artikel te klikken. Zie het als een mini-reclame voor je inhoud.

en: Write a meta description for your page. Use your target keywords (in a natural way) and write with human readers in mind. Summarize the content - describe the topics your article discusses.
nl: Schrijf een meta description voor je pagina. Gebruik je keywords (op een natuurlijke manier) en schrijf met menselijke lezers in hun gedachten. Vat de inhoud samen - beschrijf de onderwerpen die je artikel bespreekt.

note: Translators: 1 - The length of the meta description as a number.
en: The meta description is set and is %1$d characters long.
nl: De meta description is ingesteld en is %1$d tekens lang.

note: Translators: 1 - The length of the meta description as a number.
en: Your meta description is set and is %1$d characters long.
nl: Je meta description is ingesteld en is %1$d tekens lang.

note: Translators: 1 - The length of the meta description as a number.
en: The meta description is %1$d characters long, which is too long.
nl: De meta description is %1$d tekens lang en dit is te lang.

note: Translators: 1 - The length of the meta description as a number.
en: Your meta description is %1$d characters long, which is too long.
nl: Je meta description is %1$d tekens lang en dit is te lang.

note: Translators: 1 - The length of the meta description as a number.
en: The meta description is only %1$d characters long, which is too short.
nl: De meta description is maar %1$d tekens lang en dit is te kort.

note: Translators: 1 - The length of the meta description as a number.
en: Your meta description is only %1$d characters long, which is too short.
nl: Je meta description is maar %1$d tekens lang en dit is te kort.

en: No meta description was found for the page.
nl: Geen meta description gevonden voor de pagina.

en: No meta description was found for your page.
nl: Geen meta description gevonden voor je pagina.

en: If you aren't using an SSL certificate for your site that means you are losing a lot of potential traffic. We recommend getting an SSL certificate installed immediately.
nl: Als je geen SSL-certificaat voor je site gebruikt, betekent dit dat je veel potentieel verkeer verliest. Wij raden je aan onmiddellijk een SSL-certificaat te laten installeren.

en: The site is using a secure transfer protocol (https).
nl: De site maakt gebruik van een beveiligd overdrachtsprotocol (https).

en: Your site is using a secure transfer protocol (https).
nl: Je site maakt gebruik van een beveiligd overdrachtsprotocol (https).

en: The site is not using a secure transfer protocol (https).
nl: De site maakt geen gebruik van een beveiligd overdrachtsprotocol (https).

en: Your site is not using a secure transfer protocol (https).
nl: Je site maakt geen gebruik van een beveiligd overdrachtsprotocol (https).

en: Google Safe browsing shows warnings and alerts to users if they visit a suspicious website. If you are flagged by Google Safe Browsing, you should take immediate steps to fix that.
nl: Google Safe Browsing geeft waarschuwingen en waarschuwingen aan gebruikers als ze een verdachte site bezoeken. Als je door Google Safe Browsing wordt gesignaleerd, moet je onmiddellijk stappen ondernemen om dat te verhelpen.

en: Google has not flagged this site for malware.
nl: Google heeft deze site niet gemarkeerd voor malware.

en: Google has not flagged your site for malware!
nl: Google heeft je site niet gemarkeerd voor malware!

en: It looks like this site has been added to one of Google's malwares lists.
nl: Het lijkt erop dat deze site is toegevoegd aan een van Google's malwares lijsten.

en: It looks like your site has been added to one of Google's malwares lists.
nl: Het lijkt erop dat je site is toegevoegd aan een van Google's malwares lijsten.

en: Alternatively, you can create an empty index.php file and save it in every directory on your site. That's an approach that WordPress uses and it works well.
nl: Als alternatief kan je een leeg index.php bestand maken en het in elke map op je site opslaan. Dat is een aanpak die WordPress gebruikt en het werkt goed.

en: Fortunately, every popular web server has options to prevent directory listings. They'll show a "403 forbidden" message instead.
nl: Gelukkig heeft iedere populaire webserver opties om folder listings te voorkomen. Ze zullen in plaats daarvan een "403 forbidden" bericht tonen.

en: Directory Listing seems to be disabled on the server.
nl: Directory listing lijkt te zijn uitgeschakeld op de server.

en: Directory Listing seems to be disabled on your server.
nl: Directory listing lijkt te zijn uitgeschakeld op je server.

en: Directory Listing seems to be enabled on the server.
nl: Directory listing lijkt te zijn ingeschakeld op de server.

en: Edit Your Page Title
nl: Bewerk je paginatitel

en: Directory Listing seems to be enabled on your server.
nl: Directory listing lijkt te zijn ingeschakeld op je server.

en: It's a great idea to try and hide the theme you have visible. From time to time vulnerabilities are found in themes and if your site is not updated in a timely fashion, outdated plugins and themes can be exploited.
nl: Het is een goed idee om te proberen het thema dat je zichtbaar hebt te verbergen. Van tijd tot tijd worden er kwetsbaarheden gevonden in thema's en als je site niet tijdig wordt geüpdatet, kunnen verouderde plugins en thema's worden uitgebuit.

en: Writing compelling titles is both a science and an art. There are automated tools that can analyze your title against known metrics for readability and click-worthiness. You also need to understand the psychology of your target audience.
nl: Het schrijven van overtuigende titels is zowel een wetenschap als een kunst. Er zijn geautomatiseerde gereedschappen die je titel kunnen analyseren aan de hand van bekende statistieken voor leesbaarheid en klikwaarde. Je moet ook de psychologie van je doelpubliek begrijpen.

en: Ensure your page's title includes your target keywords, and design it to encourage users to click.
nl: Zorg ervoor dat de titel van je pagina je doel keywords bevat, en ontwerp hem zo dat hij gebruikers aanmoedigt om te klikken.

en: The theme is not visible.
nl: Je thema is niet zichtbaar.

en: Your theme is not visible!
nl: Je thema is niet zichtbaar!

note: Translators: 1 - The name of the theme.
en: Anyone can see that they are using the %1$s theme.
nl: Iedereen kan zien dat ze het %1$s thema aan het gebruiken zijn.

note: Translators: 1 - The name of the theme.
en: Anyone can see that you are using the %1$s theme.
nl: Iedereen kan zien dat je het %1$s thema aan het gebruiken bent.

en: It's a great idea to try and hide the plugins you have visible. From time to time vulnerabilities are found in plugins and if your site is not updated in a timely fashion, outdated plugins and themes can be exploited.
nl: Het is een goed idee om te proberen de plugins dat je zichtbaar hebt te verbergen. Van tijd tot tijd worden er kwetsbaarheden gevonden in thema's en als je site niet tijdig wordt geüpdatet, kunnen verouderde plugins en thema's worden uitgebuit.

en: There are no visible plugins.
nl: Er zijn geen zichtbare plugins.

en: You have no visible plugins!
nl: Je hebt geen zichtbare plugins!

en: Plugins from the website are publicly visible.
nl: Plugins van de site zijn publiekelijk zichtbaar.

en: Plugins from your website are publicly visible.
nl: Plugins van je site zijn publiekelijk zichtbaar.

en: You can get an even greater boost in speed with a content delivery network service. These services host a copy of your content on multiple servers spread out across the globe. A user's request is handled by the edge server that's closest to their physical location, so the content arrives incredibly fast.
nl: Je kunt je snelheid nog verder opvoeren met een inhoud aflever netwerkdienst (CDN). Deze diensten hosten een kopie van je inhoud op meerdere servers verspreid over de hele wereld. De aanvraag van een gebruiker wordt behandeld door de edge server die zich het dichtst bij zijn fysieke locatie bevindt, zodat de inhoud ongelooflijk snel arriveert.

en: If you want to continue to improve your response time, the simplest and fastest fix is to use a caching plugin. Caching plugins keep a cached version of each page on your site. Instead of building the page from scratch, the server will send the cached copy.
nl: Als je je reactietijd wilt blijven verbeteren, is de eenvoudigste en snelste oplossing het gebruik van een caching-plugin. Caching plugins houden een cache-versie van elke pagina op je site. In plaats van de pagina helemaal opnieuw op te bouwen, stuurt de server de kopie in de cache.

en: The response time is under 0.2 seconds.
nl: De reactietijd ligt onder de 0.2 seconden.

en: Your response time is under 0.2 seconds.
nl: Je reactietijd ligt onder de 0.2 seconden.

note: Translators: 1 - The total number of page requests.
en: The response time of the page is %1$f seconds. It is recommended to keep it equal to or below 0.2 seconds.
nl: De reactietijd van de pagina is %1$f seconden. Het wordt aanbevolen deze gelijk aan of minder dan 0,2 seconden te houden.

note: Translators: 1 - The total number of page requests.
en: The response time of your page is %1$f seconds. It is recommended to keep it equal to or below 0.2 seconds.
nl: De reactietijd van je pagina is %1$f seconden. Het wordt aanbevolen deze gelijk aan of minder dan 0,2 seconden te houden.

note: Translators: 1 - The length of the SEO title as a number.
en: The SEO title is set and is %1$d characters long.
nl: De SEO titel is ingesteld en is %1$d tekens lang.

en: Removing white space can also have an impact on your HTML page's size. White space characters like carriage returns and tabs are ignored by the browser, but they make the markup easier for developers to read. So you should always strip them from your templates or themes before you use them in a production environment.
nl: Het verwijderen van witruimte kan ook van invloed zijn op de grootte van je HTML-pagina. Witte ruimte tekens zoals carriage returns en tabs worden genegeerd door de browser, maar ze maken de opmaak makkelijker te lezen voor ontwikkelaars. Je moet ze dus altijd uit je templates of thema's verwijderen voor je ze in een productieomgeving gebruikt.

en: You can reduce CSS repetition with HTML class and ID attributes. Often the same rules will be repeated across many page elements, embedded in each tag's "style" attribute. You can extract them into a single "style" tag and use classes and ID's to target each element.
nl: Je kunt CSS herhaling verminderen met HTML klasse en ID attributen. Vaak zullen dezelfde regels herhaald worden over vele pagina elementen, ingebed in elk tag's "style" attribuut. Je kunt ze uitpakken in een enkele "style" tag en klassen en ID's gebruiken om elk element te raken.

en: Sometimes inline CSS is a culprit. A little inline CSS can help your page render faster. Too much will bloat the HTML file and increase the page loading time.
nl: Soms is inline CSS een boosdoener. Een beetje inline CSS kan je pagina sneller laten renderen. Bij te veel bloat zal het HTML bestand opzwellen en de laadtijd van de pagina vertragen.

en: In order to reduce page size, remove any unnecessary tags from your markup. This includes developer comments, which are invisible to your users - search engines ignore the text in comments, too.
nl: Om de pagina's kleiner te maken, verwijder je overbodige tags uit je opmaak. Dit geldt ook voor commentaren van ontwikkelaars, die onzichtbaar zijn voor je gebruikers - zoekmachines negeren de tekst in reacties ook.

en: This is under the average of 33 KB.
nl: Dit ligt onder het gemiddelde van 33 Kb.

en: This is over our recommendation of 50 KB.
nl: Dit is over onze aanbevolen grootte van 50 Kb.

note: Translators: 1 - The total number of page requests.
en: The size of the HTML document is %1$d KB.
nl: De grootte van het HTML document is %1$d Kb.

note: Translators: 1 - The length of the SEO title as a number.
en: Your SEO title is set and is %1$d characters long.
nl: Je SEO titel is ingesteld en is %1$d tekens lang.

en: Try to replace embedded objects with HTML5 alternatives.
nl: Probeer ingesloten objecten te vervangen door HTML5-alternatieven.

en: Images:
nl: Afbeeldingen:

en: More than 20 requests can result in slow page loading.
nl: Meer dan 20 aanvragen kunnen het traag laden van een pagina veroorzaken.

note: Translators: 1 - The total number of page requests.
en: The page makes %1$d requests.
nl: Deze pagina maakt %1$d aanvragen.

note: Translators: 1 - The total number of page requests.
en: Your page makes %1$d requests.
nl: Je pagina maakt %1$d aanvragen.

en: There are server-side tools (including WordPress plugins) to automatically minify CSS files.
nl: Er zijn server-side gereedschappen (inclusief WordPress plugins) om CSS bestanden automatisch te verkleinen.

en: We recommend tracking down where the un-minified CSS files come from.
nl: We raden aan om op te sporen waar de niet geminificeerde CSS bestanden vandaan komen.

en: CSS files appear in many places, including frameworks (like Bootstrap), themes and templates, and third-party plugins.
nl: CSS-bestanden staan op veel plaatsen, waaronder frameworks (zoals Bootstrap), thema's en templates, en plugins van derden.

en: All CSS files appear to be minified.
nl: Alle CSS bestanden lijken minified te zijn.

en: Some CSS files don't seem to be minified.
nl: Sommige CSS bestanden lijken niet geminified te zijn.

en: There are server-side tools (including WordPress plugins) to automatically minify JavaScript files.
nl: Er zijn server-side gereedschappen (inclusief WordPress plugins) om JavaScript bestanden automatisch te verkleinen.

en: We recommend tracking down where the un-minified JavaScript files come from
nl: We raden aan om op te sporen waar de niet geminificeerde JavaScript bestanden vandaan komen

en: JavaScript files appear in many places, including frameworks (like Bootstrap), themes and templates, and third-party plugins.
nl: JavaScript bestanden staan op veel plaatsen, waaronder frameworks (zoals Bootstrap), thema's en templates, en plugins van derden.

note: Translators: 1 - The length of the SEO title as a number.
en: The SEO title is %1$d characters long, which is too long.
nl: De SEO titel is %1$d tekens lang, wat te lang is.

en: All Javascript files appear to be minified.
nl: Alle Javascript bestanden lijken minified te zijn.

en: Some Javascript files don't seem to be minified.
nl: Sommige JavaScript bestanden lijken niet verkleind te zijn.

en: Alternatively, you can use a CMS plugin to simplify the process - it's a more user-friendly option. WordPress has a host of caching plugins, and most of them give you options to control the caching headers.
nl: Als alternatief kan je een CMS plugin gebruiken om het proces te vereenvoudigen - het is een meer gebruikersvriendelijke optie. WordPress heeft een groot aantal caching plugins, en de meeste geven je opties om de caching headers te beheren.

en: If you use the Apache or NGINX web servers, you can edit the configuration files to set the "expires" header for all image files. For Apache, you can also use a ".htaccess" file to change the settings for each folder.
nl: Als je de Apache of NGINX webservers gebruikt, kan je de configuratiebestanden bewerken om de "verloopt" header voor alle afbeeldingsbestanden in te stellen. Voor Apache kan je ook een ".htaccess" bestand gebruiken om de instellingen voor elke map te wijzigen.

en: The server is using "expires" headers for the images.
nl: De server gebruikt "expires" headers voor de afbeeldingen.

en: Your server is using "expires" headers for your images.
nl: Je server gebruikt "expires" headers voor je afbeeldingen.

note: Translators: 1 - The length of the SEO title as a number.
en: Your SEO title is %1$d characters long, which is too long.
nl: Je SEO titel is %1$d tekens lang, wat te lang is.

en: The server is not using "expires" headers for the images.
nl: De server gebruikt niet "expires" headers voor de afbeeldingen.

en: Your server is not using "expires" headers for your images.
nl: Je server gebruikt niet "expires" headers voor je afbeeldingen.

en: Edit Your Page
nl: Bewerk je pagina

note: Translators: 1 - The Plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s makes it extremely easy to add highly relevant Schema.org markup to your site. It has a simple graphical interface, so you don't have to get your hands dirty with complex HTML markup.
nl: %1$s maakt het uiterst eenvoudig om zeer relevante Schema.org markup aan je site toe te voegen. Het heeft een eenvoudige grafische interface, zodat je je handen niet vuil hoeft te maken met complexe HTML-markup.

en: We found Schema.org data on the page.
nl: We vonden Schema.org gegevens op de pagina.

en: We found Schema.org data on your page.
nl: We vonden Schema.org gegevens op je pagina.

en: No Schema.org data was found on the page.
nl: Geen Schema.org gegevens gevonden op de pagina.

en: No Schema.org data was found on your page.
nl: Geen Schema.org gegevens gevonden op je pagina.

note: Translators: 1 - The length of the SEO title as a number.
en: The SEO title is only %1$d characters long, which is too short.
nl: De SEO titel is maar %1$d tekens lang, wat te kort is.

en: All the required Open Graph meta tags have been found.
nl: Alle vereiste Open Graph metatags zijn gevonden.

en: Duplicate Open Graph meta tags were found.
nl: Dubbele Open Graph meta tags zijn gevonden.

en: Some Open Graph meta tags are missing.
nl: Sommige Open Graph meta tags ontbreken.

note: Translators: 1 - The Plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s has a full suite of tools to manage the robots.txt file, along with other related technologies, like XML Sitemaps.
nl: %1$s heeft een volledig pakket gereedschappen om het robots.txt-bestand te beheren, samen met andere verwante technologieën, zoals XML-sitemaps.

en: You can manually create a robots.txt file and upload it to your site's web root. A simpler option is to use a plugin for your CMS platform.
nl: Je kan handmatig een robots.txt bestand maken en dit uploaden naar de web root van je site. Een eenvoudigere optie is het gebruik van een plugin voor je CMS-platform.

en: Make sure that you only block parts you don't want to be indexed.
nl: Zorg ervoor dat je alleen delen blokkeert waarvan je niet wilt dat ze geïndexeerd worden.

note: Translators: 1 - The length of the SEO title as a number.
en: Your SEO title is only %1$d characters long, which is too short.
nl: Je SEO titel is maar %1$d tekens lang, wat te kort is.

en: The site has a robots.txt file.
nl: De site heeft een robots.txt bestand.

en: Your site has a robots.txt file.
nl: Je site heeft een robots.txt bestand.

en: The site has a robots.txt file which includes one or more "disallow" directives.
nl: De site heeft een robots.txt bestand waarin een of meerdere "disallow" richtlijnen staan.

en: Your site has a robots.txt file which includes one or more "disallow" directives.
nl: Je site heeft een robots.txt bestand waarin een of meerdere "disallow" richtlijnen staan.

en: The robots.txt file is missing or unavailable.
nl: Robots.txt bestand ontbreekt of is niet beschikbaar.

en: Your robots.txt file is missing or unavailable.
nl: Je robots.txt bestand ontbreekt of is niet beschikbaar.

en: We couldn't find an SEO Title.
nl: We konden geen SEO titel vinden.

en: You should use HTTP redirections (301 permanent redirects) to pass PageRank from the "wrong" URLs to the standard (canonical) ones. That way, your content will still benefit from backlinks if someone makes a mistake and uses the wrong URL.
nl: Je moet HTTP omleidingen (permanente 301 omleidingen) gebruiken om PageRank door te geven van de "verkeerde" URL's naar de standaard (canonieke) URL's. Op die manier zal je inhoud nog steeds profiteren van backlinks als iemand een fout maakt en de verkeerde URL gebruikt.

en: Decide whether you want your site's URLs to include a "www", or if you prefer a plain domain name. There are marketing pros and cons for each choice, but neither one is better or worse for SEO purposes - as long as you're consistent.
nl: Beslis of je wil dat de URL's van je site een "www" bevatten, of dat je de voorkeur geeft aan een gewone domeinnaam. Er zijn marketing voor- en nadelen voor elke keuze, maar geen van beide is beter of slechter voor SEO doeleinden - zolang je maar consequent bent.

en: Both the www and non-www versions of the URL are redirected to the same site.
nl: Zowel de www als de niet-www versies van de URL worden doorgestuurd naar dezelfde site.

en: Both the www and non-www versions of your URL are redirected to the same site.
nl: Zowel de www als de niet-www versies van je URL worden doorgestuurd naar dezelfde site.

en: The www and non-www versions of the URL are not redirected to the same site.
nl: De www en niet-www versies van de URL worden niet omgeleid naar dezelfde site.

en: The www and non-www versions of your URL are not redirected to the same site.
nl: De www en niet-www versies van je URL worden niet omgeleid naar dezelfde site.

en: Only ever use noindex meta tag or header on pages you want to keep out of the reach of search engines!
nl: Gebruik alleen de noindex meta tag of header op pagina's die je buiten het bereik van zoekmachines wilt houden!

en: The page does not contain any noindex header or meta tag.
nl: De pagina bevat geen noindex header of meta tag.

en: Your page does not contain any noindex header or meta tag.
nl: Je pagina bevat geen noindex header of meta tag.

en: The page contains a noindex header or meta tag.
nl: De pagina bevat een noindex header of meta tag.

en: Your page contains a noindex header or meta tag.
nl: Je pagina bevat een noindex header of meta tag.

en: If you've republished an article from another source (such as another site or a different section of your own site) then you need to pick which URL is the "correct" one and use that!
nl: Als je een artikel van een andere bron hebt herpubliceert (zoals een andere site of een andere sectie van je eigen site) dan moet je kiezen welke URL de "juiste" is en die gebruiken!

en: Every page on your site should have a <link> tag with a 'rel="canonical"' attribute. The link tag should go inside the page's head tag, and it should contain the page's "correct" URL.
nl: Elke pagina op je site moet een <link> tag hebben met een 'rel="canonical" attribuut. De link tag moet in de head tag van de pagina staan, en moet de "correcte" URL van de pagina bevatten.

en: The page is using the canonical link tag.
nl: De pagina gebruikt de canonieke link tag.

en: Your page is using the canonical link tag.
nl: Je pagina gebruikt de canonieke link tag.

en: No canonical link tag found on the page.
nl: Op de pagina is geen canonieke link tag gevonden.

en: No canonical link tag found on your page.
nl: Op je pagina is geen canonieke link tag gevonden.

en: External:
nl: Extern:

en: Internal:
nl: Intern:

en: The page has a correct number of internal and external links.
nl: De pagina heeft het correct aantal van interne en externe links.

en: Your page has a correct number of internal and external links.
nl: Je pagina heeft het correct aantal van interne en externe links.

en: The ratio of internal links to external links is uneven.
nl: De ratio tussen de interne en externe links is oneven.

en: Too few internal links on the page.
nl: Te weinig interne links op de pagina.

en: Too few internal links on your page.
nl: Te weinig interne links op je pagina.

en: No internal links were found on the page.
nl: Er zijn geen interne links gevonden op de pagina.

en: No internal links were found on your page.
nl: Er zijn geen interne links gevonden op je pagina.

en: Make sure every image has an alt tag, and add useful descriptions to each image. Add your keywords or synonyms - but do it in a natural way.
nl: Zorg ervoor dat elke afbeelding een alt-tag heeft, en voeg nuttige beschrijvingen toe aan elke afbeelding. Voeg je keywords of synoniemen toe - maar doe het op een natuurlijke manier.

en: All images on the page have alt attributes.
nl: Alle afbeeldingen op de pagina hebben alt attributen.

en: All images on your page have alt attributes.
nl: Alle afbeeldingen op je pagina hebben alt attributen.

en: Some images on the page have no alt attribute.
nl: Sommige afbeeldingen op de pagina hebben alt attributen.

en: Some images on your page have no alt attribute.
nl: Sommige afbeeldingen op je pagina hebben alt attributen.

en: Don't try to force keywords into sub-headings if they feel unnatural. It will send the wrong message to your readers, possibly driving them away.
nl: Probeer niet om keywords in sub-headings te forceren als ze onnatuurlijk aanvoelen. Het zal de verkeerde boodschap naar je lezers sturen, en hen mogelijk wegjagen.

en: It should be easy to include your main and supporting keywords in the H2 tags - after all, these keywords describe your content! If it's hard to work the keywords into your subheadings, it could be a sign that the keywords aren't closely related to your content.
nl: Het zou gemakkelijk moeten zijn om je belangrijkste en ondersteunende keywords op te nemen in de H2 tags - deze keywords beschrijven immers je inhoud! Als het moeilijk is om de keywords in je subkoppen te verwerken, kan dit een teken zijn dat de keywords niet nauw verwant zijn aan je inhoud.

en: Also, try to include synonyms and relevant terminology in H2 tag text. Search engines are pretty smart - they know which words usually occur together in each niche.
nl: Probeer ook synoniemen en relevante terminologie op te nemen in H2 tag tekst. Zoekmachines zijn vrij slim - ze weten welke woorden meestal samen voorkomen in elke niche.

en: Make sure you have a good balance of H2 tags to plain text in your content. Break the content down into logical sections, and use headings to introduce each new topic.
nl: Zorg voor een goed evenwicht tussen H2 tags en gewone tekst in je inhoud. Verdeel de inhoud in logische secties, en gebruik koptekst om elk nieuw onderwerp in te leiden.

en: H2 tags were found on the page.
nl: H2 tags zijn gevonden op de pagina.

en: H2 tags were found on your page.
nl: H2 tags zijn gevonden op je pagina.

en: No H2 tags were found on the page.
nl: Geen H2 tags zijn gevonden op de pagina.

en: No H2 tags were found on your page.
nl: Geen H2 tags zijn gevonden op je pagina.

en: You should write as if your readers are selfish people with short attention spans (because that describes a large percentage of the world's population). Readers visit websites for selfish reasons - they're not there to make you happy.
nl: Je moet schrijven alsof je lezers egoïstische mensen zijn met een korte aandacht spanne (want dat beschrijft een groot percentage van de wereld bevolking). Lezers bezoeken sites om egoïstische redenen - ze zijn er niet om je gelukkig te maken.

en: A good headline stimulates reader interest and offers a compelling reason to read your content. It promises a believable benefit.
nl: Een goede headline wekt de belangstelling van de lezer en biedt een dwingende reden om je inhoud te lezen. Het belooft een geloofwaardig voordeel.

en: Because your headline plays a large role in reader engagement, it's worth spending extra time perfecting it. Many top copywriters spend hours getting their headlines just right - sometimes they spend longer on the headline than the rest of the article!
nl: Omdat je headline een grote rol speelt in de betrokkenheid van je lezer, is het de moeite waard om er extra tijd aan te besteden. Veel top copywriters besteden uren om hun headlines precies goed te krijgen - soms besteden ze meer tijd aan de headline dan aan de rest van het artikel!

en: Ensure your most important keywords appear in the H1 tag - don't force it, use them in a natural way that makes sense to human readers.
nl: Zorg ervoor dat je belangrijkste keywords in de H1-tag staan - forceer ze niet, gebruik ze op een natuurlijke manier die zinvol is voor menselijke lezers.

en: WordPress sites usually insert the page or post title as an H1 tag (although custom themes can change this behavior).
nl: WordPress sites voegen meestal de pagina of bericht titel in als een H1 tag (hoewel aangepaste thema's dit gedrag kunnen veranderen).

en: One H1 tag was found on the page.
nl: Een H1 tag was gevonden op de pagina.

en: One H1 tag was found on your page.
nl: Een H1 tag was gevonden op je pagina.

note: Translators: 1 - The number of H1 tags found.
en: %1$d H1 tags were found.
nl: %1$d H1 tags zijn gevonden.

en: For the best user experience there should be exactly one H1 tag on each page.
nl: Voor de beste gebruikerservaring moet er precies één H1 tag op elke pagina staan.

en: No H1 tag was found.
nl: Geen H1 tag gevonden.

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: View all tags
nl: Alle tags bekijken

en: Click on the tags below to insert variables into your template.
nl: Klik op de tags hieronder om variabelen in je template in te voegen.

en: Submit a Support Ticket
nl: Dien een ondersteuning ticket in

en: Submit a ticket and our world class support team will be in touch soon.
nl: Dien een ticket in en ons ondersteuningsteam van wereldklasse neemt binnenkort contact met je op.

en: Get Support
nl: Verkrijg ondersteuning

en: View All Documentation
nl: Bekijk alle documentatie

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOEO").
en: Browse documentation, reference material, and tutorials for %1$s.
nl: Blader door documentatie, referentiemateriaal en tutorials voor %1$s.

en: View Documentation
nl: Bekijk documentatie

en: View All
nl: Bekijk alles

en: Search
nl: Zoeken

en: Close
nl: Sluiten

en: Read the Setup Guide
nl: Lees de configuratiehandleiding

en: Launch the Setup Wizard
nl: Start de installatiewizard

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Thank you for choosing the best WordPress SEO plugin. %1$s default settings works great out of the box. We created the setup wizard to guide you through some important configuration settings & custom-tailored SEO best practices for your site to help you improve rankings.
nl: Bedankt voor het kiezen van de beste WordPress SEO plugin. %1$s standaard instellingen werken geweldig out-of-the-box. We hebben de setup wizard gemaakt om je te begeleiden door een aantal belangrijke configuratie instellingen en op maat gemaakte SEO best practices voor je site om je te helpen rankings te verbeteren.

en: How to Get Started
nl: Hoe van start gaan

en: Mobile Snapshot
nl: Mobiel snapshot

en: Read the Ultimate WordPress SEO Guide
nl: Lees de ultieme WordPress SEO gids

note: Translators: 1 - Score.
en: For best results, you should strive for %1$d and above.
nl: Voor de beste resultaten zou je moeten streven naar %1$d en meer dan.

note: Translators: 1 - Initial score range, 2 - Final score range.
en: A very good score is between %1$d and %2$d.
nl: Een zeer goede score ligt tussen %1$d en %2$d.

en: Security
nl: Beveiliging

en: Advanced SEO
nl: Geavanceerde SEO

en: Basic SEO
nl: Basis SEO

en: No Follow Paginated
nl: Niet volgen gepagineerd

en: No Index Paginated
nl: Geen index gepagineerd

en: No ODP
nl: Geen ODP

en: No Snippet
nl: Geen snippet

en: No Image Index
nl: Geen afbeeldingen indexeren

en: No Translate
nl: Niet vertalen

en: No Archive
nl: Niet archiveren

en: No Index
nl: Niet indexeren

en: Large
nl: Groot

en: Standard
nl: Standaard

en: Max Image Preview
nl: Max afbeelding voorbeeld

en: Max Video Preview
nl: Max video voorbeeld

en: Dismissed Notifications
nl: Genegeerde kennisgevingen

en: All taxonomies are set to noindex or your site does not have any taxonomies registered that are supported by this feature.
nl: Alle taxonomieën zijn ingesteld op noindex of je site heeft geen taxonomieën geregistreerd die door deze functie worden ondersteund.

en: All post types are set to noindex or your site does not have any post types registered that are supported by this feature.
nl: Alle berichttypes zijn ingesteld op noindex of je site heeft geen berichttypes geregistreerd die door deze functie worden ondersteund.

en: No taxonomies available.
nl: Geen taxonomieën beschikbaar.

en: No post types available.
nl: Geen berichttypes beschikbaar.

en: a few seconds ago
nl: enkele seconden geleden

note: Translators: A number will be prepended to this string, e.g. "2 years ago".
en: years ago
nl: jaren geleden

en: a year ago
nl: een jaar geleden

note: Translators: A number will be prepended to this string, e.g. "2 months ago".
en: months ago
nl: maanden geleden

en: a month ago
nl: een maand geleden

note: Translators: A number will be prepended to this string, e.g. "2 days ago".
en: days ago
nl: dagen gelden

en: a day ago
nl: een dag geleden

note: Translators: A number will be prepended to this string, e.g. "2 minutes ago".
en: minutes ago
nl: minuten geleden

en: a minute ago
nl: een minuut geleden

en: See Dismissed Notifications
nl: Genegeerde meldingen bekijken

en: You have no new notifications.
nl: Je hebt geen nieuwe meldingen.

en: Great Scott! Where'd they all go?
nl: Lieve help! Waar zijn ze allemaal naartoe?

en: Show Less
nl: Toon minder

en: Show More
nl: Toon meer

en: Custom separator:
nl: Aangepast scheidingsteken:

en: Analyzing...
nl: Analyseren...

note: Translators: This refers to a discount (e.g. "As a valued user you receive 50%, automatically applied at checkout!").
en: off
nl: korting

en: Price Indicator
nl: Prijsindicator

en: Tax ID:
nl: Belasting ID:

en: VAT ID
nl: BTW ID

en: Phone number
nl: Telefoonnummer

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: An error occurred while analyzing your site.
nl: Er is een fout opgetreden bij het analyseren van je site.

en: Your Username:
nl: Je gebruikersnaam:

en: Use the same username for multiple social networks
nl: Gebruik dezelfde gebruikersnaam voor meerdere sociale netwerken

en: Your MySpace URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je MySpace URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Your Wikipedia URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je Wikipedia URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Your SoundCloud URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je SoundCloud URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Your Yelp URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je Yelp URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Your Tumblr URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je Tumblr URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Your LinkedIn URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je LinkedIn URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Your YouTube URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je YouTube URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Your Pinterest URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je Pinterest URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Your Instagram URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je Instagram URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

en: Your X (Twitter) URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je X (Twitter) URL is ongeldig. Controleer het format en probeer het opnieuw.

en: Your Facebook URL is invalid. Please check the format and try again.
nl: Je Facebook URL is ongeldig. Controleer het format en probeer opnieuw.

note: Translators: 1 - "Pro".
en: upgrading to %1$s
nl: upgrading naar %1$s

en: Free
nl: Gratis

en: The geographic area where a service or offered item is provided.
nl: Het geografische gebied waar een dienst of aangeboden artikel wordt verleend.

en: Custom Field Support
nl: Aangepast veld ondersteuning

en: Open Video Sitemap
nl: Open video sitemap

en: Exclude Pages/Posts
nl: Uitgesloten pagina's/berichten

en: Set Publication Name
nl: Publicatienaam instellen

en: Open News Sitemap
nl: Open nieuws sitemap

en: HTML Sitemap
nl: HTML sitemap

note: Translators: 1 - A plugin name (e.g. "MonsterInsights", "Broken Link Checker", etc.).
en: %1$s has an intuitive setup wizard to guide you through the setup process.
nl: %1$s heeft een intuïtieve installatiewizard die je door het installatieproces leidt.

en: Universal Tracking for AMP and Instant Articles
nl: Universeel bijhouden voor AMP en Instant Articles

en: Quick & Easy Google Analytics Setup
nl: Snelle & eenvoudige Google Analytics setup

en: The Best Google Analytics Plugin for WordPress
nl: De beste Google Analytics plugin voor WordPress

note: Translators: 1 - A plugin name (e.g. "MonsterInsights", "Broken Link Checker", etc.).
en: %1$s shows you exactly which content gets the most visits, so you can analyze and optimize it for higher conversions.
nl: %1$s laat je precies zien welke inhoud het meeste bezoeker lokt, zodat je deze kunt analyseren en optimaliseren voor hogere conversies.

note: Translators: 1 - The name of one of our partner plugins, 2 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s connects %2$s to Google Analytics, providing a powerful integration. %1$s is a partner of %2$s.
nl: %1$s verbindt %2$s met Google Analytics, wat een krachtige integratie oplevert. %1$s is een partner van %2$s.

en: Launch Setup Wizard
nl: Start de installatiewizard

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: %1$s %2$s lets you set the SEO title and description for custom taxonomies. You can also control all of the robots meta and other options just like the default category and tags taxonomies.
nl: Met %1$s %2$s kan je de SEO titel en beschrijving voor aangepaste taxonomieën instellen. Je kan ook alle robots meta en andere opties controleren, net als bij de standaard categorie en tag taxonomieën.

en: Click on the tags below to insert variables into your title.
nl: Klik op de tags hieronder om variabelen in je titel in te voegen.

en: Show in Search Results
nl: In zoekresultaten weergeven

en: Allows you to specify the maximum number of posts for the RSS Sitemap. We recommend an amount of 50 posts.
nl: Hiermee kan je het maximum aantal berichten voor de RSS sitemap opgeven. Wij raden een aantal van 50 berichten aan.

en: Open RSS Sitemap
nl: RSS sitemap bekijken

en: Number of Posts
nl: Aantal berichten

en: This option will generate a separate RSS Sitemap which can be submitted to Google, Bing and any other search engines that support this type of sitemap. The RSS Sitemap contains an RSS feed of the latest updates to your site content. It is not a full sitemap of all your content.
nl: Deze optie genereert een aparte RSS sitemap die kan worden ingediend bij Google, Bing en alle andere zoekmachines die dit type sitemap ondersteunen. De RSS sitemap bevat een RSS feed van de laatste updates van de inhoud van je site. Het is geen volledige sitemap van al je inhoud.

en: Press enter to create a keyword
nl: Druk op enter om een keyword aan te maken

en: Enable Schema Markup
nl: Schema markup inschakelen

en: Google, Bing and other search engines use specific data from your schema markup to output data in their Knowledge Panels. This data is known as the Knowledge Graph. Use these settings to change how that data looks.
nl: Google, Bing en andere zoekmachines gebruiken specifieke gegevens uit je schema markup om gegevens in hun kennispanelen weer te geven. Deze gegevens staan bekend als de Knowledge Graph. Gebruik deze instellingen om te veranderen hoe die gegevens eruit zien.

en: Knowledge Graph
nl: Knowledge graph

en: Home Page
nl: Homepage

en: Separator Character
nl: Scheidingsteken

en: Title Separator
nl: Scheidingsteken

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Show %1$s Meta Box
nl: %1$s meta box weergeven

note: Translators: 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: Show %1$s Thumbnail in Google Custom Search
nl: %1$sthumbnail in Google Custom Search weergeven

note: Translators: [DUPLICATE] 1 - The type of page (Post, Page, Category, Tag, etc.).
en: %1$s Title
nl: Titel %1$s

en: Other Options
nl: Andere opties

en: Read Only
nl: Alleen lezen

en: Bulk Editing
nl: Bewerken in bulk

en: Robots Meta Settings
nl: Robots meta instellingen

en: This feature requires one of the following plans:
nl: Deze functie vereist een van de volgende plannen:

en: Schema Markup
nl: Schema mark-up

en: We recommended redirecting attachment URLs back to the attachment since the default WordPress attachment pages have little SEO value.
nl: Wij hebben aanbevolen om URL's van bijlagen terug te verwijzen naar de bijlage, aangezien de standaard WordPress pagina's voor bijlagen weinig SEO waarde hebben.

en: Attachment Parent
nl: Bijlagehoofd

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Redirect Attachment URLs
nl: Bijlagen omleiding URL's

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: %1$s %2$s gives you advanced customizations for our page analysis feature, letting you add custom fields to analyze.
nl: %1$s %2$s geeft je geavanceerde aanpassingen voor onze pagina analysefunctie, zodat je aangepaste velden kunt toevoegen om te analyseren.

en: The ExactMetrics Google Analytics for WordPress plugin helps you properly setup all the powerful Google Analytics tracking features without writing any code or hiring a developer.
nl: De ExactMetrics Google Analytics voor WordPress plugin helpt je alle krachtige Google Analytics tracking functies goed in te stellen zonder code te schrijven of een ontwikkelaar in te huren.

en: Deactivated
nl: Gedeactiveerd

en: Manage
nl: Beheren

note: Translators: 1 - Company name ("Awesome Motive").
en: The %1$s Team
nl: Het %1$s Team

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - Company name ("Awesome Motive").
en: %1$s is brought to you by %2$s, the same team that’s behind the largest WordPress resource site, WPBeginner, the most popular lead-generation software, OptinMonster, the best WordPress analytics plugin, MonsterInsights and many more.
nl: %1$s wordt je aangeboden door %2$s, hetzelfde team dat achter de grootste WordPress gegevensbronnensite, WPBeginner, de meest populaire lead-generatie software, OptinMonster, de beste WordPress analytics plugin, MonsterInsights en nog veel meer zit.

en: Our Google News Sitemap lets you control which content you submit to Google News and only contains articles that were published in the last 48 hours. In order to submit a News Sitemap to Google, you must have added your site to Google’s Publisher Center and had it approved.
nl: Onze Google News sitemap laat je bepalen welke inhoud je bij Google News indient en bevat alleen artikelen die in de afgelopen 48 uur zijn gepubliceerd. Om een nieuws sitemap bij Google te kunnen indienen, moet je je site hebben toegevoegd aan het Publisher Center van Google en deze hebben laten goedkeuren.

en: The Video Sitemap works in much the same way as the XML Sitemap module, it generates an XML Sitemap specifically for video content on your site. Search engines use this information to display rich snippet information in search results.
nl: Deze video sitemap werkt gelijkaardig als onze reguliere sitemap. Er wordt een XML sitemap gegenereerd specifiek voor de video inhoud op je site. Zoekmachines kunnen deze informatie gebruiken om gedetailleerde zoekresultaten te weergeven.

en: Globally control the Title attribute and Alt text for images in your content. These attributes are essential for both accessibility and SEO.
nl: Bepaal globaal het titelattribuut en de alt-tekst voor afbeeldingen in je inhoud. Deze attributen zijn essentieel voor zowel toegankelijkheid als SEO.

en: Purchase License
nl: Koop licentie

en: Enter License Key
nl: Voer licentiesleutel in

en: A valid license key is required in order to use our addons.
nl: Een geldige licentiesleutel is vereist om onze add-ons te gebruiken.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Upgrade %1$s to Pro and Unlock all Features!
nl: Upgrade %1$s naar Pro en ontgrendel alle functies!

en: Search for Features...
nl: Zoeken naar functies...

en: Deactivate All Features
nl: Alle functies deactiveren

en: Activate All Features
nl: Alle functies activeren

note: Translators: 1 - The amount of remaining notifications.
en: You have %1$s more notifications
nl: Je hebt %1$s meer meldingen

en: Relaunch Setup Wizard
nl: Installatiewizard heropstarten

en: Dismiss All
nl: Alle negeren

note: Translators: 1 - "Pro", 2 - A discount percentage (e.g. "50%").
en: Upgrade to %1$s and Save %2$s
nl: Upgrade naar %1$s en bespaar %2$s

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: Get more features in %1$s %2$s:
nl: Verkrijg meer functies met %1$s %2$s:

en: Manage all of your sitemap settings, including XML, Video, News and more.
nl: Beheer al je sitemap instellingen, inclusief XML, video, nieuws en meer.

en: Fine-tune your site with our powerful tools including Robots.txt editor, import/export and more.
nl: Verfijn je site met onze krachtige gereedschappen, waaronder Robots.txt editor, import/export en meer.

en: Setup Open Graph for Facebook, X (Twitter), etc. to show the right content / thumbnail preview.
nl: Open Graph instellen voor Facebook, X (Twitter), enz. om de juiste inhoud/thumbnail voorbeeld te tonen.

en: Improve local SEO rankings with schema for business address, open hours, contact, and more.
nl: Verbeter de lokale SEO rangschikkingen met schema voor adres, openingstijden, contact en meer.

en: Check how your site scores with our SEO analyzer and compare against your competitor's site.
nl: Controleer hoe je site scoort met onze SEO analyzer en vergelijk met de site van je concurrent.

en: Configure how your website content will look in Google, Bing and other search engines.
nl: Configureer hoe de inhoud van je site eruit zal zien in Google, Bing en andere zoekmachines.

en: You can use these quicklinks to quickly access our settings pages to adjust your site's SEO settings.
nl: Je kunt deze snelkoppelingen gebruiken om snel naar onze instellingen pagina's te gaan om de SEO instellingen van je site aan te passen.

en: Quicklinks
nl: Snelle links

en: SEO Site Score
nl: SEO site score

en: See all dismissed notifications.
nl: Alle genegeerde meldingen bekijken.

en: There are no new notifications at this moment.
nl: Er zijn geen nieuwe kennisgevingen op dit moment.

note: Translators: 1 - Opening link tag, 2 - Closing link tag.
en: It appears that your server is running on nginx, so the fix will most likely require adding the correct rewrite rules to our nginx configuration. %1$sCheck our documentation for more information%2$s.
nl: Het lijkt erop dat je server op nginx draait, dus de oplossing zal waarschijnlijk het toevoegen van de juiste herschrijfregels aan onze nginx configuratie vereisen. %1$sKijk in onze documentatie voor meer informatie%2$s.

note: Translators: 1 - Server name, 2 - Opening link tag, 3 - Closing link tag.
en: It appears that your server is running on %1$s, so the fix should be as simple as checking the %2$scorrect .htaccess implementation on wordpress.org%3$s.
nl: Het lijkt erop dat je server op %1$s draait, dus de oplossing zou zo simpel moeten zijn als het controleren van de %2$scorrecte .htaccess implementatie op wordpress.org%3$s.

en: It looks like you are missing the proper rewrite rules for the robots.txt file.
nl: Het lijkt erop dat je de juiste herschrijfregels mist voor het robots.txt bestand.

note: Translators: 1 - The url to the main site.
en: This site is running in a sub-directory of your main site located at %1$s. Your robots.txt file should only appear in the root directory of that site.
nl: Deze site wordt uitgevoerd in een subfolder van je hoofdsite op %1$s. Je robots.txt bestand mag alleen worden weergegeven in de root folder van die site.

en: Import and Delete
nl: Importeren en verwijderen

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s has detected a physical robots.txt file in the root folder of your WordPress installation. We recommend removing this file as it could cause conflicts with WordPress' dynamically generated one. %2$s can import this file and delete it, or you can simply delete it.
nl: %1$s heeft een fysiek robots.txt bestand gedetecteerd in de hoofdmap van je WordPress installatie. We raden aan dit bestand te verwijderen, omdat het conflicten kan veroorzaken met het dynamisch gegenereerde WordPress bestand. %2$s kan dit bestand importeren en verwijderen, of je kunt het gewoon verwijderen.

en: Delete Rule
nl: Verwijder regel

en: Enable Custom Robots.txt
nl: Aangepaste Robots.txt inschakelen

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Just like WordPress, %1$s generates a dynamic file so there is no static file to be found on your server.  The content of the robots.txt file is stored in your WordPress database.
nl: Net als WordPress genereert %1$s een dynamisch bestand, zodat er geen statisch bestand op je server te vinden is. De inhoud van het robots.txt bestand wordt opgeslagen in je WordPress database.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: The robots.txt editor in %1$s allows you to set up a robots.txt file for your site that will override the default robots.txt file that WordPress creates. By creating a robots.txt file with %2$s you have greater control over the instructions you give web crawlers about your site.
nl: Met de robots.txt editor in %1$s kan je een robots.txt bestand voor je site instellen dat het standaard robots.txt bestand dat WordPress aanmaakt, overschrijft. Door een robots.txt bestand aan te maken met %2$s heeft je meer controle over de instructies die je web crawlers geeft over je site.

en: Enable this option to show additional X data on your posts and pages (i.e., who the post was written by and how long it might take to read the article).
nl: Schakel deze optie in om extra X gegevens weer te geven op je berichten en pagina's (bijvoorbeeld wie het bericht heeft geschreven en hoe lang het kan duren om het artikel te lezen).

en: Additional Data
nl: Aanvullende gegevens

en: Card Type
nl: Kaarttype

en: Home Page Image
nl: Homepagina afbeelding

en: Minimum size: 300px x 157px, ideal ratio 2:1, 5MB max. JPG, PNG, WEBP and GIF formats only.
nl: Minimum formaat: 300px x 157px, ideale verhouding 2:1, 5MB max. Alleen JPG, PNG, WEBP en GIF formaten.

en: Minimum size: 144px x 144px, ideal ratio 1:1, 5MB max. JPG, PNG, WEBP and GIF formats only.
nl: Minimum formaat: 144px x 144px, ideale verhouding 1:1, 5MB max. Alleen JPG, PNG, WEBP en GIF-formaten.

en: Summary with Large Image
nl: Samenvatting met grote afbeelding

en: Default Card Type
nl: Standaard kaarttype

en: Enable this feature if you want X to display a preview card with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
nl: Schakel deze functie in als je wilt dat X een voorbeeldkaart met afbeeldingen en een tekstsamenvatting weergeeft wanneer er een link naar je site wordt gedeeld.

en: X (Twitter) Card Settings
nl: X (Twitter) kaartinstellingen

en: Pinterest Verification Code
nl: Pinterest verificatiecode

en: If you have already confirmed your website with Pinterest, you can skip the step below.
nl: Indien je je site reeds op Pinterest heeft geverifieërd, kan je de stap hieronder overslaan.

en: Learn how to get your Pinterest Verification Code
nl: Leer hoe je je Pinterest verificatiecode kan krijgen

en: Pinterest uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep Open Graph enabled on the Facebook tab checked if you want to optimize your site for Pinterest.
nl: Pinterest gebruikt Open Graph metagegevens net als Facebook, dus zorg ervoor dat Open Graph ingeschakeld is op de Facebook tab als je je site wilt optimaliseren voor Pinterest.

note: Translators: 1 - Opening bold tag, 2 - Closing bold tag, 3 - "Pro", 4 - Opening bold tag, 5 - A discount percentage (e.g. "50%"), 6 - Closing bold tag.
en: %1$sBonus:%2$s You can upgrade to the %3$s plan today and %4$ssave %5$s off%6$s (discount auto-applied).
nl: %1$sBonus:%2$s je kan vandaag upgraden naar het %3$s plan en %4$s %5$s korting%6$s (korting automatisch toegepast).

en: Features:
nl: Functies:

en: Optimizing your Content Headings
nl: Je inhoud headings aan het optimaliseren

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO Pro"), 2 - "Pro" string.
en: Installing %1$s %2$s
nl: Aan het installeren %1$s %2$s

en: How to Control Search Results
nl: Hoe de zoekresultaten beheren

en: Best Practices for Domains and URLs
nl: Beste praktijken voor domeinen en URL's

en: Basic Guide to Google Search Console
nl: Basis gids over Google Search Console

en: Basic Guide to Google Analytics
nl: Basis gids over Google Analytics

en: See our full documentation
nl: Bekijk onze volledige documentatie

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s Documentation
nl: %1$s documentie

en: View all video tutorials
nl: Bekijk alle video tutorials

en: Video Tutorials
nl: Video tutorials

en: Local SEO
nl: Lokale SEO

en: Smart Schema
nl: Smart schema

en: To let search engines know which profiles are associated with this user, enter them below:
nl: Om zoekmachines te laten weten welke profielen aan deze gebruiker zijn gekoppeld, voer je ze hieronder in:

en: Copied!
nl: Gekopieerd!

en: Must-Use Plugins
nl: Must-use plugins

en: Server Info
nl: Server info

en: Copy to Clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: Download System Info File
nl: Systeeminformatie bestand downloaden

en: System Status Info
nl: System status info

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: All %1$s Settings
nl: Alle %1$s instellingen

en: No, I need to make a backup
nl: Nee, ik moet nog een back-up maken

en: Yes, I have a backup and want to reset the settings
nl: Ja, ik heb een back-up en wil de instellingen resetten

note: Translators: 1 - Opening bold tag, 2 - Closing bold tag.
en: This action cannot be undone. Before taking this action, we recommend that you make a %1$sfull website backup first%2$s.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt. Voordat je deze actie uitvoert, raden wij je aan om eerst een %1$svolledige site back-up te maken%2$s.

en: Are you sure you want to reset the selected settings to default?
nl: Weet je zeker dat je de geselecteerde instellingen naar de standaard waarden wilt resetten?

en: Your settings have been reset successfully!
nl: Je instellingen zijn succesvol gereset!

en: Select settings that you would like to reset:
nl: Selecteer de instellingen die je wil resetten:

en: Select Settings
nl: Vink instellingen aan

en: Reset / Restore Settings
nl: Herstel/terugzetten instellingen

note: Translators: 1 - Opening bold tag, 2 - Closing bold tag.
en: This allows you to edit the .htaccess file for your site. All WordPress sites on an Apache server have a .htaccess file and we have provided you with a convenient way of editing it. Care should always be taken when editing important files from within WordPress as an incorrect change could cause WordPress to become inaccessible. %1$sBe sure to make a backup before making changes and ensure that you have FTP access to your web server and know how to access and edit files via FTP.%2$s
nl: Dit stelt je in staat om het .htaccess bestand voor je site te bewerken. Alle WordPress sites op een Apache server hebben een .htaccess bestand en we hebben je een handige manier gegeven om dit te bewerken. Wees altijd voorzichtig met het bewerken van belangrijke bestanden vanuit WordPress, omdat een onjuiste wijziging ertoe kan leiden dat WordPress ontoegankelijk wordt. %1$sZorg ervoor dat je een back-up maakt voordat je wijzigingen aanbrengt en zorg ervoor dat je FTP toegang hebt tot je webserver en weet hoe je bestanden via FTP kunt openen en bewerken.%2$s

note: Translators: 1 - Opening HTML link and bold tag, 2 - Closing HTML link and bold tag.
en: Complete documentation on usage tracking is available %1$shere%2$s.
nl: Voor meer informatie over de gebruikersstatistieken die we verzamelen kan je %1$shier%2$s terecht.

en: Purchase and Install Now
nl: Kopen en nu installeren

en: I'll do it later
nl: Ik doe het later

en: You won't have access to this functionality until the extensions have been purchased and installed.
nl: Je kunt deze functie niet gebruiken totdat de extensies zijn aangeschaft en geïnstalleerd.

en: An upgrade is required to unlock the following features.
nl: Een upgrade is vereist om de volgende functies te ontgrendelen.

en: Would you like to purchase and install the following features now?
nl: Wil je de volgende functies nu kopen en installeren?

en: Yes, count me in
nl: Ja, reken op mij

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO").
en: Help make %1$s better for everyone
nl: Help om %1$s beter te maken voor iedereen

en: Your email is needed so you can receive SEO recommendations. This email will also be used to connect your site with our SEO API.
nl: Je e-mail is nodig zodat je SEO aanbevelingen kunt ontvangen. Deze e-mail zal ook worden gebruikt om je site te verbinden met onze SEO API.

en: Your Email Address
nl: Je e-mailadres

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO").
en: Get helpful suggestions from %1$s on how to optimize your website content, so you can rank higher in search results.
nl: Krijg nuttige suggesties van %1$s over hoe je de inhoud van je site kunt optimaliseren, zodat je hoger kunt scoren in de zoekresultaten.

en: Setup Site Analyzer + Smart Recommendations
nl: Setup site analyzer + slimme aanbevelingen

en: Redirect attachment pages?
nl: Bijlage pagina's omleiden?

en: Do you have multiple authors?
nl: Heb je meerdere auteurs?

en: Live Site
nl: Live site

en: Under Construction
nl: Werk in uitvoering

en: Is the site under construction or live (ready to be indexed)?
nl: Is de site in aanbouw of live (klaar om geïndexeerd te worden)?

en: Click on the tags below to insert variables into your meta description.
nl: Klik op de tags hieronder om variabelen toe te voegen aan je meta beschrijving.

en: Click on the tags below to insert variables into your site title.
nl: Klik op de tags hieronder om variabelen toe te voegen aan de titel van je site.

en: Edit Title and Description
nl: Bewerk titel en beschrijving

en: The way your site is displayed in search results is very important. Take some time to look over these settings and tweak as needed.
nl: De manier waarop je site wordt weergegeven in de zoekresultaten is erg belangrijk. Neem de tijd om deze instellingen te bekijken en indien nodig aan te passen.

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: By default SEO Editors have access to %1$sSEO settings for individual pages and posts.%2$s
nl: Standaard hebben SEO redacteuren toegang tot %1$sSEO instellingen voor individuele pagina's en berichten.%2$s

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: By default Authors have access to %1$sSEO settings for individual pages and posts that they already have permission to edit.%2$s
nl: Auteurs hebben standaard toegang tot %1$sSEO-instellingen voor individuele pagina's en berichten die ze al mogen bewerken.%2$s

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: By default Editors have access to %1$sSEO settings for General Settings, Search Appearance, Social Networks, and Redirects as well as all settings for individual pages and posts.%2$s
nl: Standaard hebben redacteuren toegang tot %1$sSEO instellingen voor algemene instellingen, zoek weergave, omleidingen en sociale netwerken, evenals alle instellingen voor individuele pagina's en berichten.%2$s

note: Translators: 1 - Opening HTML bold tag, 2 - Closing HTML bold tag.
en: By default Admins have access to %1$sall SEO site settings%2$s
nl: Standaard hebben beheerders toegang tot %1$salle SEO instellingen voor de site%2$s

en: SEO Editor
nl: SEO editor

en: SEO Manager
nl: SEO manager

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Access Control Settings
nl: Toegangscontrole instellingen

en: An error occurred while activating the addon. Please upload it manually or contact support for more information.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het activeren van de add-on. Upload hem handmatig of neem contact op met ondersteuning voor meer informatie.

en: Select your timezone
nl: Selecteer je tijdzone

en: Your license has expired.
nl: Je licentie is verlopen.

en: You have not yet added a valid license key.
nl: Je hebt nog geen licentiesleutel toegevoegd.

en: Your license key is invalid.
nl: Je licentiesleutel is ongeldig.

en: Your license has been disabled.
nl: Je licentiesleutel is uitgeschakeld.

note: Translators: 1 - A number, 2 - A number.
en: %1$s out of %2$s max recommended characters.
nl: %1$s uit %2$s maximum aanbevolen tekens.

en: Active Notifications
nl: Actieve kennisgevingen

en: New Notifications
nl: Nieuwe kennisgevingen

en: Travel Agency
nl: Reisbureau

en: Tourist Information Center
nl: Toeristen informatiecentrum

en: Television Station
nl: Televisiestation

en: Score
nl: Uitslag

en: Sports Activity Location
nl: Sportactiviteitenlocatie

en: Shopping Center
nl: Winkelcentrum

en: Self Storage
nl: Zelfopslag

en: Recycling Center
nl: Containerpark

en: Real Estate Agent
nl: Makelaar

en: Radio Station
nl: Radio station

en: Medical Business
nl: Medisch bedrijf

en: Lodging Business
nl: Vakantieverblijf bedrijf

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Legal Service
nl: Juridisch bedrijf

en: Home & Construction Business
nl: Huis en bouwbedrijf

en: Health & Beauty Business
nl: Gezondheid en schoonheidsbedrijf

en: Government Office
nl: Overheidsbedrijf

en: Food Establishment
nl: Levensmiddelenbedrijf

en: Financial Service
nl: Financiële dienstverlening

en: Entertainment Business
nl: Entertainmentbedrijf

en: Employment Agency
nl: Uitzendbureau

en: Emergency Service
nl: Hulpdienst

en: Dry Cleaning/Laundry
nl: Stomerij of wasserette

en: Dentist
nl: Tandarts

en: Childcare
nl: Kinderdagverblijf

en: Automotive Business
nl: Automotive bedrijf

en: Archive Organization
nl: Archieforganisatie

en: Area Served
nl: Bediend gebied

en: Payment Info
nl: Betalingsinformatie

en: Multiple Locations
nl: Meerdere locaties

en: Local Business schema markup enables you to tell Google about your business, including your business name, address and phone number, opening hours and price range. This information may be displayed as a Knowledge Graph card or business carousel.
nl: Met lokale bedrijfsschema markup kun je Google over je bedrijf informeren, inclusief je bedrijfsnaam, adres en telefoonnummer, openingstijden en prijsklasse. Deze informatie kan worden weergegeven als een Knowledge Graph kaart of een zakelijke carrousel.

en: Error
nl: Fout

en: All Good!
nl: Alles in orde!

en: Complete Site Audit Checklist
nl: Volledige checklist site audit

en: Save and Continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Go Back
nl: Ga terug

en: Skip this Step
nl: Sla deze stap over

en: Default Image Source (Set in Social Networks)
nl: Standaard afbeeldingsbron (ingesteld in sociale netwerken)

en: Attached Image
nl: Bijgevoegde afbeelding

en: Default Image (Set Below)
nl: Standaardafbeelding (hieronder instellen)

en: Choose Image
nl: Afbeelding selecteren

en: to see your Site Score.
nl: om je site score te zien.

en: Excellent!
nl: Uitstekend!

en: Very Good!
nl: Heel goed!

note: Translators: 1 - HTML Line break tag.
en: Needs%1$sImprovement!
nl: Behoeft%1$sverbetering!

note: Translators: 1 - HTML Line break tag.
en: We've got some%1$swork to do!
nl: We hebben nog wat%1$swerk te doen!

en: A valid license key is required
nl: Een geldige licentiesleutel is vereist

en: to analyze a competitor site.
nl: om een concurrerende site te analyseren.

en: Other:
nl: Andere:

en: Corporation
nl: Bedrijf

en: Small Offline Business
nl: Klein offline bedrijf

en: Online Store
nl: Online winkel

en: News Channel
nl: Nieuwskanaal

en: Media Description
nl: Media beschrijving

en: Home Page Title
nl: Titel homepage

en: Enter your answer
nl: Voer je antwoord in

en: Select a category to help us narrow down the SEO options that work best for you and your site.
nl: Selecteer een categorie om ons te helpen de SEO opties te beperken die het beste werken voor je en je site.

en: Which category best describes your website?
nl: Welke categorie beschrijft je site het beste?

en: We have already selected our recommended features based on your site category, but you can use the following features to fine-tune your site.
nl: We hebben onze aanbevolen functies al geselecteerd op basis van je site categorie, maar je kunt de volgende functies gebruiken om je site te verfijnen.

en: Which SEO features do you want to enable?
nl: Welke SEO functies wil je inschakelen?

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - A list of plugin names.
en: The following plugins and %1$s addons will be installed: %2$s
nl: De volgende plugins en %1$s add-ons zullen worden geïnstalleerd: %2$s

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - A list of plugin names.
en: The following %1$s addons will be installed: %2$s
nl: De volgende %1$s add-ons zullen worden geïnstalleerd: %2$s

note: Translators: 1 - A list of plugin names.
en: The following plugins will be installed: %1$s
nl: De volgende plugins worden geïnstalleerd: %1$s

en: Animal Shelter
nl: Dierenasiel

en: Contact Page URL:
nl: Contact pagina URL:

en: About Page URL:
nl: Over ons pagina URL:

en: Website URL:
nl: Site URL:

en: Your name or company name.
nl: Je naam of bedrijfsnaam.

en: name
nl: naam

en: Business Info
nl: Bedrijfsinfo

en: Import Data and Continue
nl: Importeer gegevens en verdergaan

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO").
en: We have detected other SEO plugins installed on your website. Select which plugins you would like to import data to %1$s.
nl: We hebben andere SEO plugins gedetecteerd die op je site zijn geïnstalleerd. Selecteer welke plugins je gegevens wil laten importeren naar %1$s.

en: Import data from your current plugins
nl: Importeer gegevens uit je huidige plugins

en: Your static sitemap is currently being regenerated. This may take some time based on the size of your site. This may also cause the sitemap content to look outdated.
nl: Je statische sitemap wordt momenteel opnieuw gegenereerd. Dit kan enige tijd duren, afhankelijk van de grootte van je site. Dit kan er ook voor zorgen dat de inhoud van de sitemap er verouderd uitziet.

en: We recommend setting the amount of URLs per sitemap index to 1,000 or less. The more links, the longer it will take for the sitemap to load.
nl: We raden aan om het aantal URL's per sitemap index in te stellen op 1000 of minder. Hoe meer links, hoe langer het duurt voordat de sitemap is geladen.

en: Taxonomy Priority Score
nl: Taxonomie prioriteitscore

en: Post Type Priority Score
nl: Berichttype prioriteitscore

en: Grouped
nl: Gegroepeerd

en: Any posts that are assigned to these terms will also be excluded from your sitemap.
nl: Alle berichten die aan deze termen zijn toegewezen, worden ook uitgesloten van je sitemap.

en: Include All Taxonomies
nl: Alle taxonomieën opnemen

en: Author Sitemap
nl: Auteur sitemap

en: Date Archive Sitemap
nl: Datumarchieven sitemap

en: Automatically Ping Search Engines
nl: Automatisch zoekmachines pingen

en: Open Sitemap
nl: Sitemap bekijken

en: Do you get a blank sitemap or 404 error?
nl: Krijg je een lege sitemap of 404 fout te zien?

en: Noindexed content will not be displayed in your sitemap.
nl: Noindexed inhoud wordt niet in je sitemaps geplaatst.

en: Links Per Sitemap
nl: Links per sitemap

en: Enable Sitemap
nl: Sitemap inschakelen

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: An XML Sitemap is a list of all your content that search engines use when they crawl your site. This is an essential part of SEO because it contains some important pieces of information that search engines need when crawling your site. The XML Sitemap created by %1$s tells search engines where to find all of the content on your site.
nl: Een XML sitemap is een lijst met al je inhoud die zoekmachines gebruiken wanneer ze je site crawlen. Dit is een essentieel onderdeel van SEO omdat het een aantal belangrijke stukjes informatie bevat die zoekmachines nodig hebben bij het crawlen van je site. De XML sitemap gemaakt door %1$s vertelt zoekmachines waar ze alle inhoud op je site kunnen vinden.

en: Granular controls per role
nl: Granulaire controle per rol

en: Default settings that just work
nl: Standaardinstellingen die gewoon werken

en: SEO Editor Role
nl: SEO editor rol

en: SEO Manager Role
nl: SEO managerrol

en: WP Roles (Editor, Author)
nl: WordPress-rollen (editor, auteur)

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Enter your %1$s License Key
nl: Voer je %1$s licentiesleutel in

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Already purchased? Simply enter your license key below to connect with %1$s!
nl: Reeds een licentie gekocht? Geef dan simpelweg je licentiecode hieronder in om te verbinden met %1$s!

note: Translators: 1 - "upgrade to Pro".
en: To unlock the selected features, please %1$s and enter your license key below.
nl: Om de geselecteerde functies te ontgrendelen, gelieve %1$s en je licentiesleutel hieronder in te voeren.

en: To unlock the selected features, please enter your license key below.
nl: Voer hieronder je licentiesleutel in om de geselecteerde functies te ontgrendelen.

note: Translators: 1 - "Pro".
en: upgrade to %1$s
nl: upgrade naar %1$s

en: Social Networks
nl: Sociale netwerksites

en: Export All Post Types
nl: Alle berichttypes exporteren

en: Export All Settings
nl: Alle instellingen exporteren

note: Translators: 1 - The name of the plugin (e.g. "Yoast SEO"), 2 - The version of the plugin (e.g. "10.2.3").
en: We do not support importing from the currently installed version of %1$s (%2$s). Please upgrade to the latest version and try again.
nl: We ondersteunen het importeren vanuit de momenteel geïnstalleerde versie van %1$s (%2$s) niet. Upgrade naar de nieuwste versie en probeer het opnieuw.

note: Translators: 1 - The name of the plugin being imported (e.g "Yoast SEO").
en: An error occurred while importing %1$s. Please try again.
nl: Er is een fout ontstaan bij importeren van %1$s. Probeer opnieuw.

note: Translators: 1 - The name of the plugin being imported (e.g "Yoast SEO").
en: %1$s was successfully imported!
nl: %1$s was succesvol geïmporteerd!

en: Term Meta
nl: Term meta

en: Post Meta
nl: Bericht meta

en: not installed
nl: niet geïnstalleerd

en: All Settings
nl: Alle instellingen

en: Select a plugin...
nl: Selecteer een plugin...

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Choose a plugin to import SEO data directly into %1$s.
nl: Kies een plugin om de SEO gegevens direct te importeren in %1$s.

en: Import Settings From Other Plugins
nl: Importeer instellingen van andere plugins

en: A Description tag is required in order to properly display your meta descriptions on your site.
nl: Een beschrijvingstag is vereist om je meta beschrijvingen correct weer te geven op je site.

en: Dynamically Generate Meta Keywords
nl: Genereer dynamisch meta keywords

en: Use Meta Keywords
nl: Meta keywords gebruiken

en: Remove Category Base Prefix
nl: Categorie basis prefix verwijderen

en: Global Robots Meta
nl: Globale robots meta

en: There was an error importing your file. Please make sure you are uploading the correct file or it is in the proper format.
nl: Er is een fout opgetreden bij het importeren van je instellingen. Zorg ervoor dat je het juiste bestand uploadt of dat het in het juiste format is.

en: Success! Your settings have been imported.
nl: Gelukt! Je instellingen zijn geïmporteerd.

en: Choose a File
nl: Kies een bestand

en: Import from a JSON, CSV or INI file...
nl: Importeer vanuit een JSON, CSV of INI bestand...

en: Restore
nl: Terugzetten

en: Create Backup
nl: Back-up maken

en: You have no saved backups.
nl: Je hebt geen opgeslagen back-ups.

en: Backup Settings
nl: Back-up instellingen

note: Translators: 1 - Date, 2 - Timestamp.
en: %1$s at %2$s
nl: %1$s om %2$s

en: Success! The backup was restored.
nl: Succesvol! De back-up is teruggezet.

en: Success! The backup was deleted.
nl: Succesvol! De back-up is verwijderd.

en: Delete
nl: Verwijder

en: Closed
nl: Gesloten

en: Open 24h
nl: Open 24u

en: Sunday
nl: Zondag

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Monday
nl: Maandag

en: Select your timezone:
nl: Selecteer je tijdzone:

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Use 24h format
nl: Gebruik het 24h format

en: Open 24/7
nl: Geopend 24/7

en: Display Opening Hours
nl: Openingstijden weergeven

en: Show Opening Hours
nl: Openingstijden weergeven

en: Opening Hours Settings
nl: Instellingen openingstijden

en: All Items
nl: Alle items

en: Refresh Results
nl: Resultaten verversen

en: Complete SEO Checklist
nl: Volledige SEO checklist

en: Good Results
nl: Goede resultaten

en: Recommended Improvements
nl: Aangeraden verbeteringen

note: Translators: 1 - The plugin short name ('AIOSEO').
en: Your site is not connected. Please connect to %1$s, then try again.
nl: Je site is niet verbonden. Maak verbinding met %1$s, probeer het dan opnieuw.

en: We were unable to parse the content for this site.
nl: We konden de inhoud van deze site niet ontleden.

en: The URL provided is invalid.
nl: De ingevoerde URL is ongeldig.

en: Please enter a valid URL.
nl: Vul een geldige URL in.

en: Perform in-depth SEO Analysis of your competitor's website.
nl: Voer een diepgaande SEO analyse uit van de site van je concurrent.

en: Enter Competitor URL
nl: URL van concurrent invoeren

en: Default Taxonomy Object Types
nl: Standaard objecttype taxonomieën

en: Default Post Type Object Types
nl: Standaard objecttype berichten

en: Show Facebook Author
nl: Facebook auteur weergeven

en: How to get your Facebook Author URL
nl: Hoe je de URL van je Facebook auteur kunt opzoeken

en: How to get your Facebook App ID
nl: Hoe je je Facebook app ID kunt opzoeken

en: How to get your Facebook Admin ID
nl: Hoe je je Facebook beheerder ID kan opzoeken

en: Will be overriden if the Facebook author URL is present in the individual User Profile.
nl: Dit wordt overschreven indien de URL van de Facebook auteur beschikbaar is in het profiel van de gebruiker.

en: The Facebook App ID of the site's app. In order to use Facebook Insights, you must add the App ID to your page. Insights lets you view analytics for traffic to your site from Facebook. Find the App ID in your App Dashboard.
nl: De Facebook app ID van de app van de site. Om Facebook Insights te kunnen gebruiken, moet je de App ID aan je pagina toevoegen. Met Insights kun je analyses bekijken voor verkeer naar je site vanaf Facebook. Zoek de app ID in je app dashboard.

en: Enter your Facebook Admin ID here. You can enter multiple Facebook Admin IDs by separating them with a comma.
nl: Voer hier je Facebook beheerders ID in. Je kunt meerdere Facebook beheerders ID's invoeren door ze te scheiden met een komma.

en: Facebook Author URL
nl: URL Facebook auteur

en: Click on the tags below to insert variables into your description.
nl: Klik op de onderstaande tags om variabelen in je beschrijving in te voegen.

en: Use the home page description
nl: Gebruik de beschrijving van de homepage

en: Click on the tags below to insert variables into your home page title.
nl: Klik op de tags hieronder om variabelen in te voegen in je homepagina titel.

en: Click on the tags below to insert variables into your site name.
nl: Klik op de tags hieronder om variabelen toe te voegen aan de naam van je site.

en: Use the home page title
nl: De titel van de homepage gebruiken

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: This is what your page configured with %1$s will look like when shared via Facebook. The site title and description will be automatically added.
nl: Dit is hoe je pagina dankzij %1$s eruit zal zien wanneer deze gedeeld wordt op Facebook. De sitetitel en beschrijving worden automatisch toegevoegd.

en: The Title of the Page or Site you are Sharing
nl: De titel van de pagina of site die je deelt

en: Default Term Facebook Image
nl: Standaard term Facebook afbeelding

en: Default Post Facebook Image
nl: Standaard Facebook afbeeldingsbericht

en: Term Custom Field Name
nl: Aangepaste veldnaam term

en: Post Custom Field Name
nl: Aangepaste veldnaam bericht

en: Height
nl: Hoogte

en: Width
nl: Breedte

en: Default Term Image Source
nl: Standaard term afbeeldingsbron

en: Default Post Image Source
nl: Standaard bericht afbeeldingsbron

en: Enable Open Graph Markup
nl: Open Graph mark-up inschakelen

en: Enable this feature if you want Facebook and other social media to display a preview with images and a text excerpt when a link to your site is shared.
nl: Schakel deze functie in als je wilt dat Facebook en andere sociale medianetwerken een voorbeeld waargave van je pagina met een afbeelding en tekst samenvatting wanneer een link naar je site gedeeld wordt.

en: General Facebook Settings
nl: Algemene Facebook instellingen

en: Manually Enter Person
nl: Handmatig persoon invoeren

en: Your Social Profiles
nl: Je sociale media profielen

en: Default Social Share Image
nl: Standaard sociaal delen afbeeldingen

en: Remove
nl: Verwijder

en: Minimum size: 112px x 112px, The image must be in JPG, PNG, GIF, SVG, or WEBP format.
nl: Minimaal formaat: 112px x 112px, De afbeelding moet in JPG, PNG, GIF, SVG, of WEBP format zijn.

en: Paste your image URL or select a new image
nl: Plak de URL van je afbeelding hier of selecteer een nieuwe afbeelding

en: Upload or Select Image
nl: Upload of selecteer een afbeelding

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Name
nl: Naam

en: Choose whether the site represents a person or an organization.
nl: Geef aan of deze site een persoon of een organisatie vertegenwoordigt.

en: Choose a Person
nl: Selecteer een persoon

note: Translators: 1 - "Pro".
en: Upgrade to %1$s Today
nl: Upgrade vandaag naar %1$s

en: And many more...
nl: En nog veel meer...

en: Advanced WooCommerce
nl: Geavanceeerde WooCommerce

en: Image SEO Optimization
nl: Afbeelding SEO optimalisatie

en: Video and News Sitemaps
nl: Video en nieuws sitemaps

note: Translators: 1 - Plugin name ("All in One SEO"), 2 - The number of active users, 3 - Plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s is the best WordPress SEO plugin. Join over %2$s Professionals who are already using %3$s to improve their website search rankings.
nl: %1$s is de beste WordPress SEO plugin. Sluit je aan bij meer dan 2.000.000+ professionals die %2$s al gebruiken om de zoekresultaten van hun%3$s site te verbeteren.

en: Upgrade to Pro to Unlock Powerful SEO Features
nl: Upgrade naar PRO om de krachtige SEO functies te ontgrendelen

en: Go back to the Dashboard
nl: Ga terug naar het Dashboard

en: Let's Get Started
nl: Laten we van start gaan

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: %1$s makes it easy to configure your site's SEO settings without the need to hire an expert. And it takes less than 10 minutes too!
nl: %1$s maakt het gemakkelijk om de SEO instellingen van je site te configureren zonder dat je een expert hoeft in te huren. En het duurt nog minder dan 10 minuten!

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Welcome to the %1$s Setup Wizard!
nl: Welkom bij de installatiewizard %1$s!

en: Connecting...
nl: Aan het verbinden...

note: Translators: 1 - The current step count. 2 - The total step count.
en: Step %1$s of %2$s
nl: Stap %1$s van %2$s

en: Close and Exit Wizard Without Saving
nl: Sluiten en wizard verlaten zonder wijzigingen op te slaan

en: See all features
nl: Alle functies bekijken

en: Learn more about all features
nl: Lees meer over al onze functies

note: Translators: 1 - Plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro".
en: %1$s %2$s comes with many additional features to help take your site's SEO to the next level!
nl: %1$s %2$s wordt geleverd met veel extra functies om de SEO van je site naar een hoger niveau te tillen!

en: Image Title
nl: Afbeelding titel

en: Title:
nl: Titel:

en: Archives
nl: Archieven

en: Content Types
nl: Inhoud types

en: Global Settings
nl: Globale instellingen

en: Social Profiles
nl: Sociale media profielen

en: Database Tools
nl: Database gereedschappen

en: Import/Export
nl: Import/export

en: General Sitemap
nl: Algemene sitemap

en: Opening Hours
nl: Openingstijden

en: Locations
nl: Locaties

en: Success
nl: Succes

en: Smart Recommendations
nl: Slimme aanbevelingen

en: Search Appearance
nl: Zoeken weergave

en: Choose Features
nl: Kies functies

en: Additional Site Information
nl: Aanvullende site informatie

en: Welcome
nl: Welkom

en: Analytics
nl: Statistieken

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Connect with %1$s
nl: Verbinden met %1$s

en: Getting Started
nl: Ga aan de slag

en: Access Control
nl: Toegangscontrole

en: RSS Content
nl: RSS-content

en: Contact Page
nl: Contactpagina

en: Title & Description
nl: Titel & beschrijving

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Item Page
nl: Itempagina

en: Profile Page
nl: Profielpagina

en: Collection Page
nl: Verzamelpagina

en: Web Page
nl: Webpagina

en: None
nl: Geen

en: News Article
nl: Nieuwsartikel

en: Blog Post
nl: Blogartikel

en: Article Type
nl: Artikeltype

en: Schema Type
nl: Schematype

en: Real Estate Listing
nl: Onroerendgoed vermeldingen

en: FAQ Page
nl: FAQ pagina

en: Custom Fields
nl: Aangepaste velden

en: Page Analysis
nl: Pagina-analyse

en: Tools
nl: Gereedschappen

en: SEO Analysis
nl: SEO analyse

en: Redirects
nl: Omleidingen

en: Internal Links
nl: Interne links

en: Sitemap Settings
nl: Sitemap instellingen

en: Use Default Settings
nl: Standaardinstellingen gebruiken

en: There was an error connecting to the licensing API. Please try again later.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verbinden met de licentie API. Probeer het later nog eens.

en: This license key has reached the maximum number of activations. Please deactivate it from another site, or upgrade your license to continue receiving automatic updates. (Error Code ZL53IPPJ80RF)
nl: Deze licentiesleutel heeft het maximale aantal activaties bereikt. Deactiveer het van een andere site, of upgrade je licentie om automatische updates te blijven ontvangen. (Foutcode ZL53IPPJ80RF)

en: The license key provided is invalid. Please use a different key to continue receiving automatic updates.
nl: De opgegeven licentiesleutel is ongeldig. Gebruik een andere sleutel om automatische updates te blijven ontvangen.

en: An unknown error occurred, please try again later.
nl: Er heeft zich een onbekende fout voorgedaan, probeer het later opnieuw.

en: Connect
nl: Verbinden

en: Paste your license key here
nl: Plak je licentiesleutel hier

en: default
nl: standaard

en: Dynamically Generate
nl: Dynamisch genereren

en: You can use this section to add any URLs to your sitemap which aren't a part of your WordPress installation. For example, if you have a contact form that you would like to be included on your sitemap you can enter the information manually.
nl: Je kunt deze sectie gebruiken om URL's aan je sitemap toe te voegen die geen deel uitmaken van je WordPress installatie. Als je bijvoorbeeld een contactformulier hebt dat je in je sitemap wil opnemen, kun je de informatie handmatig invoeren.

en: Clear
nl: Wissen

en: Type to search...
nl: Typ om te zoeken...

en: Priority Score
nl: Prioriteit

en: Exclude Posts / Pages
nl: Berichten/pagina's uitsluiten

en: Include All Post Types
nl: Alle berichttypen opnemen

en: Publication Name
nl: Publicatienaam

note: Translators: 1 - The name of the image attribute ("Title", "Alt Tag", "Caption" or "Description").
en: Click on the tags below to insert variables into your %1$s attribute.
nl: Klik op de onderstaande tags om variabelen in je %1$s attribuut in te voegen.

en: Strip punctuation from image attributes
nl: Verwijder leestekens uit de afbeelding attributen

en: Title Attribute Format
nl: Titel attribuut format

en: Search Page
nl: Zoekpagina

en: Date Archives
nl: Datum archieven

en: Author Archives
nl: Auteur archieven

en: Paginated Content
nl: Gepagineerde inhoud

en: Categories
nl: Categorieën

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: The fields below contain important SEO information from %1$s that may effect your site.
nl: De onderstaande velden bevatten belangrijke SEO-informatie van %1$s die van invloed kan zijn op je site.

en: Nofollowed content
nl: Nofollow inhoud

en: Noindexed content
nl: Niet geïndexeerde inhoud

en: Fantastic! By updating to the latest version, you have access to all the latest features, bug fixes and security improvements.
nl: Fantastisch! Door te updaten naar de nieuwste versie heb je toegang tot de nieuwste functies, bugfixes en beveiligingsverbeteringen.

en: Go to Plugins
nl: Ga naar plugins

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: An update is available for %1$s. Upgrade to the latest version to receive all the latest features, bug fixes and security improvements.
nl: Er is een update beschikbaar voor %1$s. Upgrade naar de nieuwste versie om de nieuwste functies, bugfixes en beveiligingsverbeteringen te ontvangen.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Awesome! These are required for %1$s's Person schema markup.
nl: Geweldig! Deze zijn vereist voor %1$s's persoon schema mark-up.

en: Your Person Name and Image are set
nl: Je persoonsnaam en afbeelding zijn ingesteld

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Your Person Name and/or Image are blank. These values are required for %1$s's Person schema markup.
nl: Je persoonsnaam en/of afbeelding zijn leeg. Deze waarden zijn vereist voor %1$s's persoon schema mark-up.

en: Your Person Name and/or Image are blank
nl: Je persoonsnaam en/of afbeelding zijn leeg

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Awesome! These are required for %1$s's Organization schema markup.
nl: Geweldig! Deze zijn vereist voor de %1$s organisatieschema mark-up.

en: Your Organization Name and Logo are set
nl: Je organisatienaam en logo zijn ingesteld

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Your Organization Name and/or Logo are blank. These values are required for %1$s's Organization schema markup.
nl: Je organisatienaam en/of logo zijn blanco. Deze waarden zijn vereist voor de %1$s organisatieschema mark-up.

en: Your Organization Name and/or Logo are blank
nl: Je organisatienaam en/of logo zijn blanco

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Great! These are required for %1$s's schema markup and are often used as fallback values for various other features.
nl: Super goed! Deze zijn vereist voor de schema markup van %1$s en worden vaak gebruikt als fallback waarden voor verschillende andere functies.

en: Your Site Title and Tagline are set
nl: Je sitetitel en slogan zijn ingesteld

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Your Site Title and/or Tagline are blank. We recommend setting both of these values as %1$s requires these for various features, including our schema markup
nl: Je sitetitel en/of slogan zijn leeg. We raden aan om beide waarden in te stellen, aangezien %1$s deze vereist voor verschillende functies, inclusief onze schema opmaak

en: Your Site Title and/or Tagline are blank
nl: Je sitetitel en/of slogan zijn leeg

en: Your site is set to public. Search engines will index your website and it will appear in search results.
nl: Je site is ingesteld op openbaar. Zoekmachines indexeren je site en deze verschijnt in de zoekresultaten.

en: Your site appears in search results
nl: Je site wordt weergegeven in zoekresultaten

en: Go to Settings > Reading
nl: Ga naar Instellingen > Lezen

en: Your site is set to private. This means WordPress asks search engines to exclude your website from search results.
nl: Je site is ingesteld op privé. Dit betekent dat WordPress zoekmachines vraagt ​​om je site uit te sluiten van zoekresultaten.

en: Your site does not appear in search results
nl: Je site wordt niet weergegeven in zoekresultaten

en: The last name of the post author.
nl: De achternaam van de auteur van het bericht.

en: By allowing us to track usage data we can better help you as we will know which WordPress configurations, themes and plugins we should test.
nl: Door ons toe te staan ​​gebruiksgegevens bij te houden, kunnen we je beter helpen omdat we weten met welke WordPress configuraties, thema's en plugins we moeten testen.

en: RSS Content Settings
nl: Instellingen RSS inhoud

en: Click here
nl: Klik hier

en: Learn More
nl: Lees verder

en: Local Business Schema
nl: Lokaal bedrijfsschema

en: LinkedIn Post Inspector
nl: LinkedIn bericht inspecteur

en: Go to Settings > General
nl: Ga naar Instellingen> Algemeen

en: State
nl: Provincie

en: Local Business SEO
nl: SEO voor lokale bedrijven

en: Notifications
nl: Meldingen

en: News Sitemap
nl: Nieuws sitemap

en: Publish Date
nl: Publicatiedatum

en: Access our Premium Support
nl: Krijg toegang tot premium ondersteuning

en: RSS Sitemap
nl: RSS sitemap

en: Not Really...
nl: Niet echt...

en: Yes I love it
nl: Ja, ik hou ervan

en: Not Installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Priority Support
nl: Priority ondersteuning

en: Posts, Pages, Categories and Tags only
nl: Alleen berichten, pagina's, categoriën en tags

en: Not Available
nl: Niet beschikbaar

en: WooCommerce Products only
nl: Alleen WooCommerce producten

en: Posts, Pages, custom Post Types + Categories, Tags and custom Taxonomies
nl: Berichten, pagina's, aangepaste bericht typen + categorieën, tags en aangepaste taxonomieën

en: Complete Support
nl: Volledige ondersteuning

en: Posts, Pages and custom Post Types only
nl: Alleen berichten, pagina's en extra berichttypen

en: Limited Support
nl: Beperkte ondersteuning

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro" string.
en: Get %1$s %2$s and Unlock all the Powerful Features.
nl: Ontvang %1$s %2$s en ontgrendel alle krachtige functies.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Get the most out of %1$s by upgrading to Pro and unlocking all of the powerful features.
nl: Haal het meeste uit %1$s door te upgraden naar Pro en alle krachtige functies te ontgrendelen.

en: WooCommerce Integration
nl: WooCommerce integratie

en: Social Meta (Open Graph Markup)
nl: Sociale Meta (Open Graph Markup)

en: Search Engine Optimization (SEO)
nl: Zoekmachine optimalisatie (SEO)

en: Yup, we know a thing or two about building awesome products that customers love.
nl: Inderdaad, we weten het een en ander over het bouwen van geweldige producten waar klanten van houden.

en: Our goal is to take the pain out of optimizing your website for search engines.
nl: Ons doel is om de pijn uit het optimaliseren van je site te halen voor zoekmachines.

en: Over the years, we found that most other WordPress SEO plugins were bloated, buggy, slow, and very hard to use. So we designed our plugin as an easy and powerful tool.
nl: In de loop der jaren vonden we dat de meeste andere WordPress SEO plugins waren opgeblazen, buggy, traag, en zeer moeilijk te gebruiken. Daarom hebben we onze plugin ontworpen als een eenvoudig en krachtig hulpmiddel.

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Welcome to %1$s, the original SEO plugin for WordPress. At %2$s, we build software that helps you rank your website in search results and gain organic traffic.
nl: Welkom bij %1$s, de originele SEO plugin voor WordPress. Bij %2$s bouwen we software die je helpt je site te rangschikken in zoekresultaten en organisch verkeer te genereren.

en: Plugin installed & activated.
nl: Plugin geïnstalleerd & geactiveerd.

en: Activate
nl: Activeer

en: Install Plugin
nl: Installeer plugin

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Support & Docs
nl: Ondersteuning & documenten

en: Link has been inserted.
nl: Er is een link ingevoegd.

en: No results found.
nl: Geen resultaten gevonden.

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: Add Link
nl: Link toevoegen

en: Social meta for Categories, Tags and Custom Taxonomies
nl: Sociale meta voor categorieën, tags en aangepaste taxonomieën

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Warning: %1$s has detected other active SEO or sitemap plugins. We recommend that you deactivate the following plugins to prevent any conflicts:
nl: Waarschuwing: %1$s heeft andere actieve SEO of sitemap plugins gedetecteerd. We raden je aan de volgende plugins te deactiveren om conflicten te voorkomen:

en: Give us a 5-star rating!
nl: Geef ons een 5-sterren waardering!

en: CSS Validator
nl: CSS-validator

en: HTML Validator
nl: HTML-validator

en: Facebook Debugger
nl: Facebook debugger

en: Analyze this page
nl: Deze pagina analyseren

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO"), 2 - "Pro" string.
en: Get %1$s %2$s and Unlock all the Powerful Features
nl: Ontvang %1$s %2$s en ontgrendel alle krachtige functies

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO"), 2 - "upgrading to Pro".
en: You're using %1$s. To unlock more features, consider %2$s
nl: Je gebruikt %1$s. Voor het ontgrendelen van meer functies overweeg %2$s

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: You're using %1$s - no license needed. Enjoy!
nl: Je gebruikt %1$s - geen licentiecode nodig. Geniet ervan!

note: Translators: This is an action link users can click to open a feature request.
en: Suggest a Feature
nl: Stel een functie voor

en: never
nl: nooit

en: yearly
nl: jaarlijks

en: hourly
nl: elk uur

en: always
nl: altijd

en: Your image's alt tag attribute.
nl: Het alt tag attribuut van je afbeelding.

note: Translators: 1 - "50% off".
en: As a valued user you receive %1$s, automatically applied at checkout!
nl: Als gewaardeerde gebruiker ontvang je %1$s, automatisch afgetrokken bij het afrekenen!

note: Translators: 1 - "Pro".
en: Upgrade to %1$s
nl: Upgrade naar %1$s

note: Translators: 1 - "upgrading to Pro".
en: To unlock more features, consider %1$s.
nl: Misschien wil je %1$s om meer functies te ontgrendelen.

en: About Us
nl: Over ons

en: I already did
nl: Heb ik al gedaan

en: Nope, maybe later
nl: Nee, misschien later

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Ok, you deserve it
nl: Ok, je verdient het

en: That's awesome! Could you please do us a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress to help us spread the word and boost our motivation?
nl: Dat is geweldig! Kun je ons een GROOT plezier doen en het een 5 sterren beoordeling geven op WordPress om ons te helpen het woord te verspreiden en onze motivatie een boost te geven?

en: Give feedback
nl: Geef feedback

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: We're sorry to hear you aren't enjoying %1$s. We would love a chance to improve. Could you take a minute and let us know what we can do better?
nl: Het spijt ons te horen dat je niet geniet van %1$s. We willen graag een kans om te verbeteren. Kun je even de tijd nemen en ons laten weten wat we beter kunnen doen?

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Are you enjoying %1$s?
nl: Geniet je van %1$s?

en: Person Name
nl: Naam persoon

en: Ad free (no banner adverts)
nl: Advertentie vrij (geen banner advertenties)

en: Organize sitemap entries into distinct files in your sitemap. We recommend you enable this setting if your sitemap contains more than 1,000 URLs.
nl: Organiseer je sitemap records in aparte bestanden. We raden je aan om deze instelling in te schakelen indien je sitemap meer dan 1.000 URL's bevat.

en: Reservations
nl: Reserveringen

en: Sales
nl: Verkoop

en: Billing Support
nl: Betalingsondersteuning

en: Technical Support
nl: Technische ondersteuning

en: Customer Support
nl: Klantenondersteuning

en: Phone Number
nl: Telefoonnummer

en: Organization Name
nl: Naam organisatie

en: Posts
nl: Berichten

en: The page number.
nl: Het paginanummer.

en: Archive
nl: Archief

en: Category
nl: Categorie

en: Month
nl: Maand

en: Page
nl: Pagina

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Read the %1$s user guide
nl: Lees onze %1$s-gebruikershandleiding

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO").
en: Welcome to %1$s
nl: Welkom bij %1$s

en: Temporarily unable to load feed.
nl: Tijdelijk niet in staat om feed te laden.

note: Translators: 1 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: Warning: %1$s has detected that you are blocking access to search engines. You can change this in Settings > Reading if this was unintended.
nl: Waarschuwing: %1$s heeft gedetecteerd dat je de toegang tot zoekmachines blokkeert. Je kunt dit wijzigen in Instellingen > Lezen als dit niet de bedoeling was.

en: Remind Me Later
nl: Herinner mij later

en: No thanks
nl: Nee, dankjewel

note: Translators: 1 - "WooCommerce", 2 - The plugin short name ("AIOSEO").
en: We have detected you are running %1$s. Upgrade to %2$s to unlock our advanced eCommerce SEO features, including SEO for Product Categories and more.
nl: We hebben opgemerkt dat je %1$s gebruikt. Upgrade naar %2$s om onze geavanceerde eCommerce SEO functies te ontgrendelen, zoals SEO voor productcategorieën en meer.

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Exclude Terms
nl: Termen uitsluiten

note: Translators: 1 - The plugin name ("All in One SEO).
en: %1$s Debug Info
nl: %1$s debuginfo

en: Inactive Plugins
nl: Inactieve Plugins

en: Active Plugins
nl: Actieve plugins

en: Author Pages
nl: Auteurspagina's

en: Your site title.
nl: De titel van je site.

en: This sitemap index contains
nl: Deze sitemap index bevat

en: URLs
nl: URL's

en: This sitemap contains
nl: Deze sitemap bevat

en: this is an XML Sitemap, meant to be consumed by search engines like Google or Bing.
nl: dit is een XML-sitemap, bedoeld voor zoekmachines zoals Google en Bing.

en: Generated by
nl: Aangemaakt door

en: Disallow
nl: Niet toestaan

en: Allow
nl: Toestaan

en: Exclude Images
nl: Afbeeldingen uitsluiten

en: Exclude Images from your sitemap.
nl: Afbeeldingen niet opnemen in je sitemap.

en: Search Engine Visibility
nl: Zichtbaarheid zoekmachines

en: Site Language
nl: Site taal

en: Site Title
nl: Sitetitel

en: SEO for Categories, Tags and Custom Taxonomies
nl: SEO voor categorieën, tags en aangepaste taxonomieën

en: Advanced support for e-commerce
nl: Uitgebreide ondersteuning voor e-commerce

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Use Content for Autogenerated Descriptions
nl: Gebruik inhoud voor automatisch gegenereerde beschrijvingen

en: SEO News
nl: SEO nieuws

en: Credits
nl: Ons team

en: Translate
nl: Vertalen

en: Dynamically creates the XML Sitemap instead of using a static file.
nl: Genereert de XML-sitemap dynamisch in plaats van een statisch bestand te gebruiken.

en: Analyze
nl: Analyseren

note: Description of the plugin
en: SEO for WordPress. Features like XML Sitemaps, SEO for custom post types, SEO for blogs, business sites, ecommerce sites, and much more. More than 100 million downloads since 2007.
nl: SEO voor WordPress. Functies zoals XML sitemaps, SEO voor extra berichttypen, SEO voor blogs, zakelijke sites, eCommerce sites en nog veel meer. Meer dan 100 miljoen downloads sinds 2007.

en: Image SEO
nl: Afbeelding SEO

note: Translators: This is an action link users can click to purchase a license for All in One SEO Pro.
en: Upgrade to Pro
nl: Upgraden naar Pro

note: Translators: This is an action link users can click to open our general documentation page.
en: Documentation
nl: Documentatie

note: Translators: This is an action link users can click to open the General Settings menu.
en: SEO Settings
nl: SEO instellingen

en: License Key
nl: Licentiesleutel

en: Facebook App ID
nl: Facebook app ID

en: Facebook Admin ID
nl: Facebook beheer ID

en: dynamically
nl: dynamische

en: All Post Types
nl: Alle berichtsoorten

en: Add URL
nl: URL toevoegen

en: Additional Pages
nl: Aanvullende pagina's

en: Last Modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Change Frequency
nl: Wijzig frequentie

en: Page URL
nl: Pagina URL

en: Frequency
nl: Frequentie

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Taxonomies
nl: Taxonomieën

en: Post Types
nl: Berichttypen

en: Enable Sitemap Indexes
nl: Sitemap indexering inschakelen

en: monthly
nl: maandelijks

en: weekly
nl: wekelijks

en: daily
nl: dagelijks

en: Include Author Archives in your sitemap.
nl: Voeg auteursarchieven aan je sitemap toe.

en: Include Date Archives in your sitemap.
nl: Voeg datum archieven aan je sitemap toe.

en: Select which Taxonomies appear in your sitemap.
nl: Selecteer welke taxonomieën je in je sitemap wilt opnemen.

en: Select which Post Types appear in your sitemap.
nl: Selecteer welke berichttypen in je sitemap voorkomen.

en: Allows you to specify the maximum number of posts in a sitemap (up to 50,000).
nl: Stelt je in staat om het maximale aantal berichten in een sitemap op te geven (max. 50.000).

en: XML Sitemap
nl: XML sitemap

en: Discard Changes
nl: Wijzigingen ongedaan maken

en: Add Rule
nl: Regel toevoegen

en: User Agent
nl: User agent

en: Submit
nl: Indienen

en: Email Debug Information
nl: E-mail debuginformatie

en: Active Theme
nl: Actief thema

en: Home URL
nl: Homepage URL

en: PHP XML Support
nl: PHP XML ondersteuning

en: PHP IPTC Support
nl: PHP IPTC ondersteuning

en: PHP Exif Support
nl: PHP Exif ondersteuning

en: PHP Max Script Execution Time
nl: PHP Max Script uitvoeringstijd

en: PHP Max Post Size
nl: PHP max. berichtgrootte

en: PHP Max Upload Size
nl: PHP max. uploadgrootte

en: PHP Memory Limit
nl: PHP geheugenlimiet

en: PHP Version
nl: PHP versie

en: SQL Mode
nl: SQL modus

en: Memory Usage
nl: Geheugengebruik

en: Operating System
nl: Besturingssysteem

en: Yes
nl: Ja

en: N/A
nl: N.V.T

en: Off
nl: Uit

en: On
nl: Aan

en: Not set
nl: Niet ingesteld

en: System Status
nl: Systeem status

en: Object Type
nl: Objectsoort

en: Default
nl: Standaard

en: Organization
nl: Organisatie

en: Person
nl: Persoon

en: Person or Organization
nl: Persoon of organisatie

en: Article Tags
nl: Artikel tags

en: Article Section
nl: Artikelsectie

en: Use Post Tags in Article Tags
nl: Gebruik bericht tags in artikel tags

en: Use Categories in Article Tags
nl: Gebruik categorieën in artikel tags

en: Use Keywords in Article Tags
nl: Gebruik keywords in artikel tags

en: Automatically Generate Article Tags
nl: Automatische generatie artikeltags

en: Summary
nl: Overzicht

en: Custom Image
nl: Aangepaste afbeelding

en: Image
nl: Afbeelding

en: First Available Image
nl: Eerst beschikbare afbeelding

en: Post Author Image
nl: Bericht auteur afbeelding

en: Image from Custom Field
nl: Afbeelding van aangepast veld

en: First Image in Content
nl: Eerste afbeelding in inhoud

en: Featured Image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Site Description
nl: Site beschrijving

en: Site Name
nl: Site naam

en: Run Shortcodes in Description
nl: Voer shortcodes in beschrijving uit

en: Run Shortcodes in Title
nl: Voer shortcodes in titel uit

en: Website
nl: Site

en: Article
nl: Artikel

en: TV Show
nl: Televisieserie

en: Song
nl: Muziek

en: Movie
nl: Film

en: Game
nl: Spel

en: Food
nl: Eten

en: Drink
nl: Drank

en: Book
nl: Boek

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: Landmark
nl: Bezienswaardigheid

en: Country
nl: Land

en: City
nl: Stad

en: Public Figure
nl: Publiek figuur

en: Profile
nl: Profiel

en: Politician
nl: Politiek figuur

en: Musician
nl: Muzikant

en: Director
nl: Directeur

en: Author
nl: Auteur

en: Athlete
nl: Atleet

en: Actor
nl: Acteur

en: University
nl: Universiteit

en: Non-Profit
nl: Non-profit

en: Sports Team
nl: Sportteam

en: Sports League
nl: Sportcompetitie

en: Cause
nl: Goed doel

en: Cafe
nl: Café

en: Company
nl: Bedrijf

en: Bar
nl: Balk

en: Activity
nl: Activiteit

en: Update Options
nl: Instellingen updaten

en: Export Settings
nl: Export instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: No
nl: Nee

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Save
nl: Opslaan

en: Post
nl: Bericht

en: Edit
nl: Bewerken

en: SEO Titles
nl: SEO titels

en: Edit .htaccess
nl: Bewerk .htaccess

en: .htaccess Editor
nl: .htaccess editor

en: Robots.txt Editor
nl: Robots.txt editor

en: Video Sitemap
nl: Video sitemap

en: Social Media
nl: Sociale media

en: Feature Manager
nl: Functie beheerder

en: Version
nl: Versie

note: Translators: This is an action link users can click to open our premium support.
en: Support
nl: Ondersteuning

en: upgrade to Pro
nl: upgrade naar Pro

en: Edit SEO
nl: SEO bewerken

en: Getting started? Read the Beginners Guide
nl: Nog geen ervaring? Lees onze Beginnersgids

en: Watch video tutorials
nl: Bekijk onze videohandleidingen

en: View the Changelog
nl: Bekijk wijzigingslog

en: Follow on Facebook
nl: Volg op Facebook

en: Reset Selected Settings to Default
nl: Herstel geselecteerde instellingen naar standaardinstellingen

en: Front Page
nl: Voorpagina

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Network Settings
nl: Netwerk instellingen

en: Home Page Settings
nl: Homepage instellingen

en: Manage Google Analytics
nl: Beheer Google Analytics

en: Description
nl: Beschrijving

en: Title
nl: Titel

en: Autogenerate Descriptions
nl: Beschrijvingen automatisch genereren

en: Use Tags for Meta Keywords
nl: Gebruik tags voor meta keywords

en: Use Categories for Meta Keywords
nl: Gebruik categorieën voor meta keywords

en: Pinterest Site Verification
nl: Pinterest site verificatie

en: Paged Format
nl: Format titel gepagineerde pagina's

en: Description Format
nl: Beschrijving vormgeving

en: No Pagination for Canonical URLs
nl: Canonical URL's niet pagineren

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: This string gets appended to the titles and descriptions of paginated pages (like term or archive pages).
nl: Deze string wordt toegevoegd aan de titels en beschrijvingen van gepagineerde pagina's (zoals term- of archiefpagina's).

en: Check this if you want your keywords on your Posts page (set in WordPress under Settings, Reading, Front Page Displays) and your archive pages to be dynamically generated from the keywords of the posts showing on that page. If unchecked, it will use the keywords set in the edit page screen for the posts page.
nl: Vink dit aan indien je wil dat de keywords op je berichtenpagina (ingesteld via WordPress > Instellingen > Lezen > Startpagina) en je archiefpagina's automatisch gegenereerd worden met behulp van de keywords die aangetroffen worden in de berichten op die pagina. Indien uitgevinkt worden de keywords gebruikt die werden ingesteld in het bewerkingsscherm van de berichtenpagina.

en: Check this if you want your tags for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
nl: Kruis dit aan indien je wil dat de tags voor een specifiek bericht gebruikt worden als meta-trefwoorden voor dit bericht (als aanvulling op eender welke trefwoorden die je reeds hebt opgegeven).

en: Check this if you want your categories for a given post used as the Meta Keywords for this post (in addition to any keywords you specify on the Edit Post screen).
nl: Kruis dit aan indien je wil dat de categorieën voor een specifiek bericht gebruikt worden als meta keywords voor dit bericht (als aanvulling op eender welke keywords die je reeds hebt opgegeven).

en: This option allows you to toggle the use of Meta Keywords throughout the whole of the site.
nl: Deze optie stelt je in staat het gebruik van meta keywords op je volledige site in- of uit te schakelen.

en: General Settings
nl: Algemene instellingen
